Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 12:50

Végre normális itt is a hangulat :lol:

Én is Benzema mellett vagyok, ahogy már írtam is, tökéletes láncszem szerintem. Mögé igazolnék. Suarez nekem túl drága, és nem igazán illik a képbe. És a kp is fontosabb.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 28., szerda 12:48

hehe írta:
arra ugye felkészültetek, hogy ha benzemát eladjuk, és pepe lesz továbbra is a kezdő, akkor jövőre simán benne van, hogy varane is lép?

Miből gondolod, hogy Varanenak Benzin a tartóerő?:D Hiába nagy király már most Varane tudja, hogy most még vannak előtte a sorban. Jövőre még több játékperc aztán már lehet kiszedi Pepe-t a kezdőből... viszont ha nem akkor vár plusz 1 évet és övé a poszt legalább 10 évre.


Benezemarol meg annyit, hogy ha jön mögé egy megfelelő pótlóbusz akkor tőlem maradhat, elevickél ő itt CR és Bale között.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 12:45

Hát inkább csak másfél az a három.
Egy bűngyenge Poolban.
1,5 évig nulla volt nagyjából, aztán utána rúgott 20 gól felett. Számszerűsítve ez kb 130 perc/gólt jelentett a bajnokságban, ami egy olyan centertől, akire a játék van építve, szerintem nem kiemelkedő.

Vagy írhatnék olyat, hogy idén igencsak megremegett a lába a nagyok ellen.
Arsenalnak nulla gól, három meccsen.
Cityenek nulla gól, két meccsen.
MU-nak 1 gól, két meccsen
Chelseanek nulla gól, két meccsen.

Hozzátenném azt is, hogy ebben a szezonban nem kellett figyelnie más sorozatra, csak a bajnokságra. Nem volt terhelve, pihent volt fordulóról, fordulóra. Sok olyan kis apró tényező van az esetében idén, ami - hangsúlyozom - nálam torzítja az összképet. És mindettől függetlenül, lehet, hogy az év fogása lenne.

Mindezzel azt akarom csak hangsúlyozni, hogy rizikós, és nem pedig Benzema mellett kardoskodni. A véleményem úgyis mindenki tudja róla :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 28., szerda 12:41

minden évben van egy-egy felkapott csatár, már kínjukban az emberek nem tudnak mit kezdeni magukkal, rakás szar csatárok vannak mindenütt (monnyuk egy 10 évvel ezelőtti színvonalhoz képest).
volt itt lorente a médiában, hogy mekkora ász, aztán torres, falcao, cavani, suarez.

nézem ezeket, ahogy játszanak, hát sikítok a fájdalomtól.
meg kell nézni egy suarez mire volt képes a válogatottban monnyuk egy spanyol csapat ellen.
anglia nagyon csalóka, ott az átlagnál kicsit jobb játékosok gigasztárok tudnak lenni, ott egy zsiru, özil, rooney, hazard, torres, stbstb a sok terület miatt, és amiatt, hogy a legkisebbek is támadnak és győzni akarnak, semmi máshoz nem hasonlítható ez.

jó játékos suarez, de nem annyira jó. nem ér ennyi pénzt.
nem ér ennyi kockázatot és ennyi idegeskedést, hogy vajon beválik-e 3 direkten gólratörő, egymással a legritkábban összejátszani tudó futóbolond.
benzema a kapocs, ráadásul ő bebassza a barcának, akárkinek, ha oda kerül, ő aztán leszarja.
szeretném látni, hol találunk jobbat azok után, hogy ilyen érzékeny és törékeny a csapat belső hangulata.

arra ugye felkészültetek, hogy ha benzemát eladjuk, és pepe lesz továbbra is a kezdő, akkor jövőre simán benne van, hogy varane is lép?
Kép
Kép
Kép

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 28., szerda 12:35

Kellett neki három év az angol bajnokságban, hogy erre a szintre eljusson.
Hát inkább csak másfél az a három.
Egy bűngyenge Poolban.
Ha mindezt 10-20 milliós ráfizetéssel tudnánk abszolválni, akkor megéri a kockázatot, de amúgy szerintem nem. Továbbra is egy bika középpálya összetétele a prioritás nálam.
Ezzel viszont egyetértek. Mondjuk ez egy jó igazolással, és Khedire kiszórásával sztem megoldanánk.

Nálam Falcao lett volna az álom..
De hát egy ilyen sérülés után ő is lutri lenne. Remélem a Vb-n játszik, méghozzá pazarul, és akkor majd rajta gondolkodik inkább a vezetőség :) :)
De szerintem mindenképpen kell egy csatár is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 12:27

Suarez.
Kellett neki három év az angol bajnokságban, hogy erre a szintre eljusson. A bohóc holland ligát hagyjuk. Egy, ami pozitív rá nézve, hogy évről-évre fejlődött.
De! Most 27 éves, eljönne egy olyan csapatba, ahol igencsak be kéne állnia a sorba, alkalmazkodnia egy olyan bajnokságba, ahol közel sem olyanok a feltételek, mint Angliában. Várjunk három évet, mire beérik? Mindezt 80-100 millióért? Úgy, hogy a felkészülés az egész csapatnak egy nagy darab kuka lesz a vb miatt. Láthattuk, hogy ez miként hat az újonnan érkezőkre. Lutri, óriási lutri.

Ha mindezt 10-20 milliós ráfizetéssel tudnánk abszolválni, akkor megéri a kockázatot, de amúgy szerintem nem. Továbbra is egy bika középpálya összetétele a prioritás nálam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 28., szerda 12:20

Na hát hallom ma olyan hírek jönnek, hogy Pogba -Suarez kettős...
Én egyrészt Pogba helyett inkább hoznám Vidalt. Érettebb, kész játékos. Biztos hogy nagyon gyorsan felvenné a ritmust, de Pogba is jó.
És aztán Suarez.
Na, hát pont miatta írok ide a Benzema topikba.

Én jobb játékosnak tartom Suarezt, mint Benzemát.
És nem csak befejezések miatt, hanem technikásabb, összetettebb labdarúgó, aki az összjátékra is tökéletes. (nézzétek meg a Pool idei meccseit)
Kettőt egyszerre a keretben tartani viszont nem lenne túl egészséges, erre tegnap Perez is utalt.
Így ha jönne az uru, akkor a francia meg menne.
Igazából, ha Falcaonak nem lett volna ez a fél éves sérülése (így ki tudja, hogy hogyan fog visszatérni, lehet, egy Kaká 2 lesz belőle) akkor számomra a tigris lenne az igaz választás, őt mindegyiknél jobbnak vélem, ráadásul a ligát is ismeri, és CRistiano egyik nagy cimborája.
Na de.
Benzema.
Szerintem Benzema egy jó játékos. Egy klasszis játékos, aki messze kiemelkedik az átlagtól. Viszont ahhoz, hogy szétkapjuk mindenkit évekig, ahhoz kevés. Jó játékos, de nem igazi világklasszis.
Suarez ilyen szempontból lényegesen előtte jár.
Szóval én azt mondom, hogy ha lesz rá lehetőség, hogy lecseréljük Benzemát Suarezre, hát tegyük.

Kedvelem Benzemát, azért csak már 5 évet lehúzott Madridban és azért sok szép pillanatot szerzett ő nekünk madridistáknak, mint ahogy Higuaínt és Özilt is kedveltem.
De ahogy Higuaínnál a mezőnyben történő totális eltűnései, és pár tucat (:D ) üres kapus ziccer rontásai, Özil lézengése, és töketlenkedései (lassú cselek, kapu előtti looserkedések) sem fért bele, úgy Benzema minden második meccsen történő szürke játéka, rossz labdakezelése, és pár tucat ( :D ) üres kapus ziccerrontásai sem...
Suarez jobb nála, nem pattog el tőle a laszti, megtartja a zsugát, ő is szétosztja a társaknak, viszont megy előre mint egy állat, csíp, rúg , harap ( ugye-ugye :D ) és kegyetlenül beveri a ziccert ha kell. Nagy ász a srác, ez kétségtelen.

Szóval, biztos, hogy hiányozni fog Benzema, de ha van jobb, hát kérem. Akkor csomagoljon. 5 éve volt neki, finom szólva sem váltotta meg a világot. Ahogy Özilnél is volt jobb opció, vagy Higuaínnal, sőt az anno nagy kedvenc Robinhonál, és az egykori klubikon Raúlnál is (csak párat említve az elmúlt 5-6 évből, korábbra nem megyek vissza, nagyon komoly viták kerekedhetnének belőle...) úgy ennél a srácnál is van jobb. Az esélyt maximálisan megkapta, BL győztes, spanyol bajnok, spanyol kupagyőztes. Hiányérzete nem lehet, jól meg is volt fizetve, hát ha jöhet, akkor jöjjön Suarez, Benzema meg csomagoljon, nekem ez a véleményem..

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. május 27., kedd 18:30

Érdekes cikk.

Benzema a Világbajnokságot kockáztatta a Realért.

„Azért jöttem a Realhoz Madridhoz, hogy megnyerjem a Bajnokok Ligáját.” Ezek voltak az utolsó szavai Benzemának nem sokkal, a liszaboni döntő előtt. A francia válogatott régóta vágyik a kupára, ezért talán nem kell meglepődnünk, hogy milyen áldozatot hozott a döntő érdekében.
Benzema a válogatott helyét kockáztatta a Real Madrid miatt. Csak egy héttel a finálé előtt szerzett egy térdín sérülést az Espanyol ellen. Mindez nagyon kellemetlen helyzetbe hozta. Habár komoly erőfeszítéseket tett annak érdekében, hogy egészséges legyen a fináléra, Benzemának nem sikerült teljesen felépülnie és így is vállalta a játékot, megkockáztatva ezzel egy komolyabb sérülést és világbajnoki lemaradást.
Ez nem volt könnyű döntés, mivel még nem játszott a Világbajnokságon. Már a Real Madrid játékosa volt, amikor mindenki megdöbbenésére, kimaradt a 2010-es francia világbajnoki keretből. Most 26 éves, és ha ismét otthon maradna, az bizony nagyon keserű lenne számára. A következő Világbajnokság idején már 30 lesz, ami még nehezebbé tenné álma teljesülését, hogy a Világbajnokságon játsszon.
Tény, hogy Benzema sérülten vállalta a játékot és kockáztatta ezzel a világbajnoki szereplését. Semmi mást nem tudott tenni, minthogy tudásának a legjobb tudása szerint játszott, mígnem Ancelotti leszólította őt a pályáról a második félidőben.

forrás: http://www.marca.com/2014/05/27/en/foot ... 82391.html
But he is a good boy...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 25., vasárnap 21:41

Nagyon kedveltem amikor megjött, nagyon haragudtam rá az elmúlt évek miatt de nekem idén bizonyított.Tisztában vagyok én is a hiányosságaival, de a góllövéssel szerintem rohadtul nincs problémánk amikor mindenki egészséges a BBC-ből.Nem a támadószekciót kell idén rendbe rakni, Benzema MÖGÉ kell egy versenyképes arc, nem látom értelmét egy 70millás Suareznek van egy dudásunk CR, Bale és Benzema szépen alájátszanak legtöbbször, nem szabad most ezt az egységet megbontani szerintem.Szóval nagyon reménykedek benne ,hogy marad...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 15:15

Jó, most egyfelől írhatnám, hogy sérült volt, hogy nem fekszik neki az Atma, hogy a pajtijai is kakik voltak..

Másrészről én is látom a hiányosságait, amikben fejlődnie kéne, de már/itt nem fog. Ezért írtam, hogy van az a helyzet, amiben megválnék tőle fájó szívvel, de először a kp-t kell lerendezni, aztán megnézhetjük mi merre hány méter
Nem illik.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. május 25., vasárnap 15:13

Nincs semmi gond a Benzemaval. Ő a BBC tökéletes láncszeme, még ha ez sokaknak nem is tetszik. Tegnap nem játszott jól, de a csapatból ez sok más emberről elmondható még. Arról nem is beszélve, hogy Benzema hetek óta sérült. Teljesen egyértelmű volt, hogy ki fogják a kezdőbe hajítani, tök mindegy milyen állapotban van, mert ha egy AtMa bevállal egy Costat sérülten, akkor mi is befogunk egy Benzemat, aki helyett nincs más opció. Szerintem remekül kiegészíti Ronaldot és Balet, más csatárral ez nem működne ilyen jól. Idén elégedett vagyok vele, mert gólok számában is jól teljesített, de a mezőnymunkája is jó volt. Az utolsó meccseket nem veszem figyelembe, a bajnokságban is sérülten játszott már. Idén is lőtt fontos gólokat, nálam egyértelmű a maradása.
But he is a good boy...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 25., vasárnap 15:11

ziro4vr írta:
Matt009 írta:
Tegnap sérült volt vagy nem volt az, nem tudom, de elég szomorú, hogy Morata beáll egy BL döntőn, és nem tűnik fel Benz hiánya. Nem tudom, hogy Suarez összességében hasznosabb lenne-e vagy sem, de kell konkurencia jövőre Benzemának. Egyedül erre a posztra nem maradhat. Nem feltétlenül Suarez kell, de egy olyan csatár, akire lehet számítani.
Most ez megint..beáll Morata a lépni nem tudó Atmások ellen, ehhez képest nekem meg ő nem tűnt fel..csak hogy futott, meg hajtott..ennél többet várnék egy RM cserecsatártól..a spanyolt el kell adni, a lehető legjobb áron

Benzemat csak extrém jó ajánlat esetén engedném el, és ha plusz 20, max 25 ráfizetéssel jöhetne Suarez, amúgy nem.
Félreértettél. Morata se tűnt fel, hogy a pályán van. De Moratatól kb. nem vártunk többet... Nem tűnt fel, hogy lejött egy elviekben top 10-es csatár a pályáról...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 15:08

Matt009 írta:
Tegnap sérült volt vagy nem volt az, nem tudom, de elég szomorú, hogy Morata beáll egy BL döntőn, és nem tűnik fel Benz hiánya. Nem tudom, hogy Suarez összességében hasznosabb lenne-e vagy sem, de kell konkurencia jövőre Benzemának. Egyedül erre a posztra nem maradhat. Nem feltétlenül Suarez kell, de egy olyan csatár, akire lehet számítani.
Most ez megint..beáll Morata a lépni nem tudó Atmások ellen, ehhez képest nekem meg ő nem tűnt fel..csak hogy futott, meg hajtott..ennél többet várnék egy RM cserecsatártól..a spanyolt el kell adni, a lehető legjobb áron

Benzemat csak extrém jó ajánlat esetén engedném el, és ha plusz 20, max 25 ráfizetéssel jöhetne Suarez, amúgy nem.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 25., vasárnap 14:45

Amúgy zalkrisz összefoglalását szóról szóra adom. 3 dolgot várok el tőle, összjátékban legyen jó; ha a többieknek nem megy a góllövés, akkor rúgja ő a döntő gólt; illetve, hogy ne legyen olyan hullámzó, hogy 5-6 jó meccset követ 5-6 gyenge meccs. Idén a jó meccsein az általam elvárt dolgokat maximálisan hozta, de utána jött a hullámvölgy, és akkor megint csak netto emberhátrány volt.

Tegnap sérült volt vagy nem volt az, nem tudom, de elég szomorú, hogy Morata beáll egy BL döntőn, és nem tűnik fel Benz hiánya. Nem tudom, hogy Suarez összességében hasznosabb lenne-e vagy sem, de kell konkurencia jövőre Benzemának. Egyedül erre a posztra nem maradhat. Nem feltétlenül Suarez kell, de egy olyan csatár, akire lehet számítani.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 25., vasárnap 14:30

höhő, úgy látom megint buli van itt. kibaszott szánalmas kevesebb mint egy nappal a 10. bl győzelem után, amire 12 évet kellett várni. mindenki nyugodjon le a picsába és ünnepelje a tizediket. gondolom sokaknak ez volt az első bl győzelem amit aktívan végigszurkolhatott. ilyen azért nincs minden évben. (mondjuk jövőre pont lesz :mrgreen: ) élvezze ki mindenki, majd pár nap, pár hét múlva lehet újra anyázni.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. május 25., vasárnap 14:28

zalkrisz írta:Teljesen mindegy ki van elől, Morata vagy ő, egyik sem különb a másiknál.
Megérte felkelnem ma is, ezt is megtudtam. Ha nem a Real Madridnak drukkolnék most azt kívánnám, hogy menjen el egy olyan csapatba ahol megbecsülik és nem fogalmatlanok vannak körülötte, ahol ő kapná a forintos labdákat, és nem neki kellene kiugratni a szelsőket, meg megtartani a labdákat 35 méterre a kaputól és várni amíg a 2 "nagyágyú szupercsillagharcos" begyújtja a rakétákat aztán nézheti ,hogy tűzön vízen át vezetik a labdát amíg meg nem szerzik életük gólját, aztán "énvagyokaviláglegjobbjamer70góltrúgokegyévbengyorsanleiskapomamezem" vagymeg "újigazolásvagyokrengetegpénzbekerültemezértazistenértsepasszolokinkábbkiszorítotthelyzetbőlisellövöm".

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 25., vasárnap 14:21

Én mindenképpen megtartanám, tényleg fontos része a csapatnak, még ha gólokban ez is nem látszódik ANNYIRA (azért idén is összehozott 24-et), tegnap sérült volt, ez egyértelmű, de így is volt pár szép megoldása, passza.

Mellé kéne egy ember, aztán aki jobban teljesít, fontosabb a csapatnak (nem feltétlenül gólokra gondolok), akkor az kezd.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 25., vasárnap 14:04

Nem akarok Benzemarol beszelni, viszont egyszeruen hihetetlen, hogy nem csak most, hanem maskor is sokan tobb szaz hozzaszolassal a hatuk mogott nem ertik hogy 1-1 hsz-el mi a gond. SOHA nem azzal van a baj amit irtok, hanem AHOGY irjatok. Soha nem a mondandoval van a baj, hanem a stilussal.
Erdekes hogy egyesek ugyan azt a gondolatot le tudjak irni normalis stilusban, masok meg nem. :roll:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 25., vasárnap 14:00

Leírom utoljára, hátha ér valamit: Kritika jöhet, nagyon sokszor rá is szolgál, ugyanakkor a szavakat nagyon meg kell válogatni. Akinek ez nem megy, az inkább ne erőltesse ezt a dolgot, hanem küldje el a picsába a fotelből, vagy menjen oda a szülőkhöz/barátnőhöz/haverokhoz, és engedje ki ott a gőzt, nekik. :mrgreen: Mindenkinek vannak kedvencei, mindenkinek más a habitusa. Amire mondjuk x ugrik, az lehet, hogy y-nál még belefér. Jobb nem tesztelni a határokat. Ugyanez persze igaz az elvakult védelmezőkre is. Itt is egy rossz szó/mondat, aztán az utálóknak több sem kell...

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: matador » 2014. május 25., vasárnap 13:48

@matador, azaz egy gólja van az utolsó 13 meccséről, legalább ezzel ne... csak a gólokkal ne gyere, mert azaz utolsó amivel védeni lehet, gyere te is a mezőnymunkával az szubjektívebb csak olyan dolgokkal ne amik tények
megemlítettem, hogy ez is benne van. mégha nem is ez az első számú feladata.
azt senki sem vitatja, hogy rém gyengén muzsikált az elmúlt időszakban. csak egészen egyszerűen nem szabad eladni.
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég