Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 8., csütörtök 16:57

Sosem értettem, mi értelme ezeknek a "mi lett volna, ha..." kommenteknek. Lehet nem lennénk most kupagyőztesek. Bumm.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 16:54

Valaki írta még anno, hogy vissza fogjuk még sírni Higuaint, sokan kiröhögték. Úgy gondolom, hogy vele bőven más lenne a helyzet, ha más nem, legalább bajnokságban fix csere/kezdő lehetett volna, bár az is érdekes, hogy kábé több gólt lőtt a BL-ben idén, mint a Madridban összesen...

Persze, jó volt, sőt, az érte kapott pénz, bele is fásult már talán a Real-ba, de ki tudja, lehet, hogy éppen bajnoksághoz segített volna idén.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 8., csütörtök 16:53

Ketten egy csapatban, hol itt a probléma? :mrgreen: Viccet félretéve, lehet itt spekulálni, elmélkedni a végső döntést úgyis a vezetés hozza majd, amiből könnyen lehet "arany középút" gyanánt egy Karim-Suárez duó is, lehűtve picit a kedélyeket mind2 oldalon.
az a baj, hogy ez a duó már csak suarezre nézve sem lenne logikus lépés
ugyanaz lenne, mint 2 évvel ezelőtt higuain esetében, benzema úgyis játszani fog a neve miatt, ezt bele kell kalkulálni
két ilyen kaliberű csatár egyszerűen nem fér meg egy posztra
Én csak annyit kérdeznék, hogy akik itt Karim védőügyvédjeit játsszák reggel óta, azok megvannak elégedve a teljesítményével, szerintetek ez tökéletes amit ő hoz. Ha ő szar, akkor a csapat is szar, meg nincsenek társak, meg nincs konkurencia, meg sok gólt lő, van egy-két jó passza meg minden???? :lol: :lol:
de ezt is ki mondta? kurvára nem tökéletes amit hoz, mert nagyon ingatag a formája, és jelen esetben is szarul játszik
de ha minden klappol akkor igenis ő illik a legjobban a támadó harmadba a két robot mellé
viszont az, hogy nem sok momentuma van egy meccsen (pl a tegnap), az nem minden esetben csak az ő hibája

egyszerűen nincs olyan a fociban, hogy aki akar focizni, annak minden meccsen jól megy, aki meg leszarja, az meg mindig szar

ja, és én nem játszom a védőügyvédet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 8., csütörtök 16:31

h3x0r írta:
Tádám írta:Én csak annyit kérdeznék, hogy akik itt Karim védőügyvédjeit játsszák reggel óta, azok megvannak elégedve a teljesítményével, szerintetek ez tökéletes amit ő hoz. Ha ő szar, akkor a csapat is szar, meg nincsenek társak, meg nincs konkurencia, meg sok gólt lő, van egy-két jó passza meg minden???? :lol: :lol:
Ne vicceljünk már. Mindenkinek látnia kell, hogy amit az elmúlt hetekben nyújt, az kritikán aluli.
En csak annyit mondok hogy ha valoban elolvastad a meccs utani osszes hsz-t ebben a topikban, akkor ezekre a kerdesekre meglenne a valaszod. Csak kivancsisagbol, masold mar be azon emberek hsz-eit akik nem irtak le vele kapcsolatban hogy szar volt.
Alapvető gondok vannak itt ugy latom, es nem csak Karimmal :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 16:24

kiváncsi vagyok, hogy hányan hiszitek azt, hogy ha hozzuk suarezt, akkor ő ugyanazt és ugyanúgy fogja nyomni, mint tavaly meg idén a poolban
Szerintem senki sem hiszi azt, már csak azért sem mert itt ő is csak egy lenne a sok közül; viszont mást hozhatna a csapatnak (mint a jelenlegi csatáraink) és tökéletesen kiegészíthetné Karimot, már ha ugye a csapat és nem kizárólag a francia érdekeit tartjuk szem előtt!
én továbbra sem elé, de még csak nem is mellé igazolnék, szimplán hozni kell 1 olyan embert, akivel nem leszünk szarban, ha hiányzik a bbc-ból 1 ember. ezért is kár jesé sérüléséért.
Abban tehát mindenki egyetért, hogy kell mellé valaki, a vita jelenleg azon megy, hogy milyen kategória.
Suarez - habár a legjobb csatár perpill - szintén tud ám flop lenni. Utóbbi időben sem játszott valami fényesen.
Ketten egy csapatban, hol itt a probléma? :mrgreen: Viccet félretéve, lehet itt spekulálni, elmélkedni a végső döntést úgyis a vezetés hozza majd, amiből könnyen lehet "arany középút" gyanánt egy Karim-Suárez duó is, lehűtve picit a kedélyeket mind2 oldalon.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 8., csütörtök 16:19

Tádám írta:Én csak annyit kérdeznék, hogy akik itt Karim védőügyvédjeit játsszák reggel óta, azok megvannak elégedve a teljesítményével, szerintetek ez tökéletes amit ő hoz. Ha ő szar, akkor a csapat is szar, meg nincsenek társak, meg nincs konkurencia, meg sok gólt lő, van egy-két jó passza meg minden???? :lol: :lol:
Ne vicceljünk már. Mindenkinek látnia kell, hogy amit az elmúlt hetekben nyújt, az kritikán aluli.
En csak annyit mondok hogy ha valoban elolvastad a meccs utani osszes hsz-t ebben a topikban, akkor ezekre a kerdesekre meglenne a valaszod. Csak kivancsisagbol, masold mar be azon emberek hsz-eit akik nem irtak le vele kapcsolatban hogy szar volt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 8., csütörtök 16:17

és olyan váratlan megoldásai vannak, ami sajnos Benzemától régóta hiányzik.
az biztos, h nem annyira harapós, mint az uru. :mrgreen: mindig képes a váratlanra.

sztem, ha nem nyerünk bl-t, akkor perez el fog kattanni és küldi a kutyákat suarezért.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 8., csütörtök 16:16

madridronie írta:10 évig versenyszerűen úsztam és mellette helyi szinten (városi serdülő, ifi, majd az egyetemi nagypályás csapatban fociztam nyilvánvalóan nem a legmagasabb szinten)!
Jól van akkor, sajnálom ha ezek utána nem érted mire gondoltam. De azért az érdekes, hogy a másik kérdésemre nem válaszoltál. :)
madridronie írta:Igazán megtisztelő (de biztos vagyok benne, hogy nem mindenki számára)! :mrgreen: Egyébként ha nem tetszik, nagyon egyszerű nem kell olvasni, reagálni a hsz.eimre és nem kell mindenkivel itt jóban lenni; arról már nem is beszélve, hogy azért szerintem bőven akadnak itt olyanok is, akikkel abszolút megtalálom a közös hangot és emellett az elmúlt évek tapasztalatai alapján a szamárpadot is igen ritkán koptatom; szem előtt tartva azt, hogy bizony itt is (mint az élet minden területén) vannak az egyenlők között is egyenlőbb egyének (1-2); de nem érdekel, mert szeretem ezt a honlapot, a közösséget és a Real Madridot; a többi meg le van sz@rva.
Áruld már el nekem kérlek, hogy az egyetlen nekem címzett hozzászólásodon kívül mikor reagáltam valamilyen észrevételedre is? Elárulom:még soha, mert rettentő irritáló a stílusod, ha tehetem kerülöm az írásaid. Biztos bőven akadnak olyanok akikkel jól kijössz, de akikkel én rendszeres kapcsolatban vagyok azok sem éppen tartanak a fórum legkedveltebb személyének téged. Az meg, hogy mennyit voltál a magánzárkában nem éppen egy mérvadó dolog ebből a szempontból.
Ezt a honlaposközösségesrealmadridos bullshitet pedig nem tudom hogy keverted ide, bár lehet, hogy sejtem: reflektáltál egy nem neked címzett kommentemre, szépen eltértél az eredeti tárgytól(érdekes módon erre nem válaszoltál bővebben), most viszont megmutatod, hogy milyen elkötelezett vagy(ez hogy jön ide?!) a fórum iránt.
Gratulálok, szépen megmutattad, egy 20 éves élettapasztalattal nem rendelkező személynek, hogy te, bölcs, 29 évesként egy témába nem vágó dolognál nem privátban írtál, hanem inkább farkat akartál méricskélni. Hát gratulálok hozzá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsombor 2014. május 8., csütörtök 16:18-kor.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 8., csütörtök 16:13

Suarez - habár a legjobb csatár perpill - szintén tud ám flop lenni. Utóbbi időben sem játszott valami fényesen.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. május 8., csütörtök 16:06

Én csak annyit kérdeznék, hogy akik itt Karim védőügyvédjeit játsszák reggel óta, azok megvannak elégedve a teljesítményével, szerintetek ez tökéletes amit ő hoz. Ha ő szar, akkor a csapat is szar, meg nincsenek társak, meg nincs konkurencia, meg sok gólt lő, van egy-két jó passza meg minden???? :lol: :lol:
Ne vicceljünk már. Mindenkinek látnia kell, hogy amit az elmúlt hetekben nyújt, az kritikán aluli.
És igen, Suarez például egy ilyen meccsen is többet érne nála, mert motiváltabb, gyorsabb, mozgékonyabb, és bármikor megver 3 védőt, és olyan váratlan megoldásai vannak, ami sajnos Benzemától régóta hiányzik.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. május 8., csütörtök 16:06

annyira röhej, hogy ezen az egész fórumon kb. csak a 2 véglet van. tisztelet a kivételnek.

van aki minden egyes szar meccs után képes megmagyarázni, hogy de nem rajta múlt, nevetségesebbnél nevetségesebb indokokkal. aztán ott a másik véglet, akik teljesen semmibe nézik a srácot, holott nem sok jobb opció lenne nála erre a posztra.

na mind1, csak már nagyon unalmas, és egyben szánalmas is, hogy 100 hozzászólásonként van 1, amivel egyet lehet érteni egy nem elfogult szurkolónak.

benzema jó, a szezon nagyrészében jó volt, a komoly meccseken általában lehet rá számítani, intelligens, jól tartja meg a labdákat, általában jól is játsza meg. sajnos a szezon végére elfáradt, de mivel nincs cseréje (oké, morata, de ő viccnek is rossz) így ez nem olyan meglepő.

én továbbra sem elé, de még csak nem is mellé igazolnék, szimplán hozni kell 1 olyan embert, akivel nem leszünk szarban, ha hiányzik a bbc-ból 1 ember. ezért is kár jesé sérüléséért.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. május 8., csütörtök 16:05

Géci írta:
peti_madrid írta:Olvasom itt, hogy mennyire imádjátok néhányan Benzemát... Ezzel kapcsolatban csak egy kérdés merült fel bennem: mégis miért? Mert jó képeket lő a facebookra meg fasza a két csík a hajában? Csak mert az, amit a pályán művel mióta itt van, az kritikán aluli.
Feljöttél fórumra kb 30 perce és azóta mást se csinálsz csak mész játékosról játékosra és leírod, hogy milyen szarok. Hát gratula! :happy:
Néhányukról már akartam egy párszor írni, de befogtam a számat, nem akartam minden meccs után savazni ezeket a játékosokat, de most betelt a pohár. Sajnálom, ha szúrja a szemed, de remélem nem baj, hogy véleményt nyilvánítottam :kivagyhe:

Szerk: ja és bocs, hogy csak 30 perce jöttem fel a fórumra... Ha 2 órája lettem volna itt a fórumon, akkor kevésbé lett volna gond, ha ezeket leírom?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peti_madrid 2014. május 8., csütörtök 16:08-kor.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 16:02

És az egyetlen ember a fórumon, aki idegesítőbb, mint Anis, kioktat, zseniális. Bár a történet szempontjából mindegy, 20 éves vagyok, csekkolj vissza 2 nap múlva. :lol:
Igazán megtisztelő (de biztos vagyok benne, hogy nem mindenki számára)! :mrgreen: Egyébként ha nem tetszik, nagyon egyszerű nem kell olvasni, reagálni a hsz.eimre és nem kell mindenkivel itt jóban lenni; arról már nem is beszélve, hogy azért szerintem bőven akadnak itt olyanok is, akikkel abszolút megtalálom a közös hangot és emellett az elmúlt évek tapasztalatai alapján a szamárpadot is igen ritkán koptatom; szem előtt tartva azt, hogy bizony itt is (mint az élet minden területén) vannak az egyenlők között is egyenlőbb egyének (1-2); de nem érdekel, mert szeretem ezt a honlapot, a közösséget és a Real Madridot; a többi meg le van sz@rva.
Vitafórum? Szerinted az vita, hogy beírják minden gyengébb meccse után, hogy "ez már megint hihetetlen. egy szar. hozzuk el suárezt, aztán itt is elpakolja a liverpooli gólmennyiségét"? Az szerinted vita, hogy faken adatokkal dobálóznak a whoscoredról, aztán ha ugyanarról az oldalról van jó adat Karimról az már nem számít?
Lehet itt ilyen hangzatos szavakkal dobálózni, hogy "sajtószabadság", meg "vitafórum", de amíg ezen az oldalon olyan dolgok kiderülnek, hogy valaki trailer alapján értékel egy filmet, és ehhez hasonlók, akkor hadd ne olvassam már ezt felületet vérkomolyan, mert aki tényleg ért is a focihoz itt, az nagyon kevés (RMCF,Toky stb), tehát ettől eltekintve csak szubjektív véleménycsere folyik.
Most akkor kik is igazán az idegesítő emberek? :roll:
Hihi, beindult az élet. Lehetne itt mindenki mellett érvelni, hogy ki lekezelő meg nagyképű, csak jár a bünti. :'(
Valahogy így, meg nem ártana néha abba se belegondolni, hogy honnan mivel kezdődnek ezek a csörték. :roll:
Ja és még valami: te aztán interneten keresztül kibaszottul tudod, hogy nekem a 20 évemmel mennyi élettapasztalatom van, de hadd kérdezzek én is egyet: te sportoltál versenyszerűen? Tudod mire utaltam az "ominózus" hozzászólásomban?
10 évig versenyszerűen úsztam és mellette helyi szinten (városi serdülő, ifi, majd az egyetemi nagypályás csapatban fociztam nyilvánvalóan nem a legmagasabb szinten)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 8., csütörtök 16:01

peti_madrid írta:Olvasom itt, hogy mennyire imádjátok néhányan Benzemát... Ezzel kapcsolatban csak egy kérdés merült fel bennem: mégis miért? Mert jó képeket lő a facebookra meg fasza a két csík a hajában? Csak mert az, amit a pályán művel mióta itt van, az kritikán aluli.
Feljöttél fórumra kb 30 perce és azóta mást se csinálsz csak mész játékosról játékosra és leírod, hogy milyen szarok. Hát gratula! :happy:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. május 8., csütörtök 15:51

Olvasom itt, hogy mennyire imádjátok néhányan Benzemát... Ezzel kapcsolatban csak egy kérdés merült fel bennem: mégis miért? Mert jó képeket lő a facebookra meg fasza a két csík a hajában? Csak mert az, amit a pályán művel mióta itt van, az kritikán aluli.

Amióta itt van, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor mondtam azt egy meccs után, hogy na most jól játszott, meg vagyok elégedve vele. Egyszerűen már csak attól felhergelem magam, ha arra gondolok, hogy hány lehetőséget kapott már a vezetőségtől... Más csapatnál már úgy eladták volna a halálba az első normális (vagy inkább agyhalott) ajánlat beérkezésekor, hogy csak pislogott volna. Mielőtt még valakinek Torres jutna eszébe, hogy "de őt se zavarják el a halál faszára a Chelseaből", az azt gondolja végig, hogy Torrest azért nem adják el, mert a kutya nem jelentkezik be érte, mert nem megy neki a játék, habira meg senki nem adna ki érte 40 guriga körül (kb ennyit kérne érte szerintem Abramovic, hogy ne legyen túl nagy bukta)... Benzemát meg az elmúlt 2 nyáron is vinni akarta nem is egy klub, de mi még itt tartjuk ezt a gyermeteg lelket, pátyolgatjuk, simogatjuk, hogy "Nem baj Karim, majd jövőre jobb lesz!", ahelyett, hogy az első adandó alkalommal eladnánk és a befolyó pénzből vennék valami értelmes befejező csatárt... Tudom, hogy Benzemát már nem lehet befejező csatárnak tekinteni, de szerintem pont ez a csapat hibája, hogy túlságosan CR-től meg újabban Bale-től várjuk a gólokat. Ha lenne még egy kapura veszélyes emberünk, sokkal jobbak lehetnénk.

Adjuk el őt is, meg azt a nagypofájú duplanulla Moratát is... Bárkinek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 8., csütörtök 15:36

Hihi, beindult az élet. Lehetne itt mindenki mellett érvelni, hogy ki lekezelő meg nagyképű, csak jár a bünti. :'(

Géci írta:
Kerlon írta:Mondjuk szerintem Csabi te is átestél a túl oldalra. Atom gyenge volt az utolsó két meccsen a csapatjátékunk, tegnap helyzetünk se volt, kb az utolsó 3-adba nem tudunk értelmeset passzolni, nagyon el se jutott Benzemához a labda, ha visszalép, hogy majd ő focizik, akkor meg elöl nincs ember, mert Morata egy árva labdát nem tudott megtartani. Isco és Dm se tudott mit csinálni, nagyon semmirevaló játékunk volt...
Kettős mérce? :kivagyhe:
Én lejjebb elismertem, hogy egy kalap szart nem ért. Még akarni se, de csak azt akartam kifejezni, hogy nem csak őt kell ekézni. Lehet Carloékat meg a többi támadót is. A Valencia ellen helyzetünk még volt, de tegnap még az se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 8., csütörtök 15:30

madridronie írta: Bezzeg Te a 19 éveddel, meg a hatalmas élettapasztalatoddal megmondod itt és tudod a tutit (?); és ezt most mindenféle bántás és támadás nélkül kérdezem Tőled. Ez még mindig egy közösségi, társalgó, vitafórum tudtommal, ahol elvileg sajtó és véleményszabadság működik, érvényesül, amelynek keretében megoszthatja az ember a gondolatait, benyomásait, érzéseit a csapattal kapcsolatban és amihez tudtommal még mindig nem kell igazolt Real Madrid játékosnak lenni! :roll:
És az egyetlen ember a fórumon, aki idegesítőbb, mint Anis, kioktat, zseniális. Bár a történet szempontjából mindegy, 20 éves vagyok, csekkolj vissza 2 nap múlva. :lol:
De rendben, elmondom érthetőbben. Lehet itt kritizálni a játékosokat, nem azzal van a gond, hanem azzal a stílussal, ami egyes játékosok topikjában megy. Vitafórum? Szerinted az vita, hogy beírják minden gyengébb meccse után, hogy "ez már megint hihetetlen. egy szar. hozzuk el suárezt, aztán itt is elpakolja a liverpooli gólmennyiségét"? Az szerinted vita, hogy faken adatokkal dobálóznak a whoscoredról, aztán ha ugyanarról az oldalról van jó adat Karimról az már nem számít?
Lehet itt ilyen hangzatos szavakkal dobálózni, hogy "sajtószabadság", meg "vitafórum", de amíg ezen az oldalon olyan dolgok kiderülnek, hogy valaki trailer alapján értékel egy filmet, és ehhez hasonlók, akkor hadd ne olvassam már ezt felületet vérkomolyan, mert aki tényleg ért is a focihoz itt, az nagyon kevés (RMCF,Toky stb), tehát ettől eltekintve csak szubjektív véleménycsere folyik.
Ja és még valami: te aztán interneten keresztül kibaszottul tudod, hogy nekem a 20 évemmel mennyi élettapasztalatom van, de hadd kérdezzek én is egyet: te sportoltál versenyszerűen? Tudod mire utaltam az "ominózus" hozzászólásomban?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 8., csütörtök 15:16

Nem csak az állandó védése, hanem az állandó basztatása is röhejes...
És amíg mindenért basztatva van, addig védők is lesznek, ez így természetes..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 15:14

TopaCriss
Nem igazán szoktam írni a fórumra, de most egy kicsit azért megvédeném a franciát, mert sokan a fejét akarják megint.

Ami Benzema esetében a leglényegesebb, hogy nem csatárként játszik a Real Madridban. Nem ő az az ember, aki legelőre van tolva, nem rá vannak kihegyezve az akciók, nem neki kell leginkább a kaput támadnia. Ahogy én észrevettem, az ő feladata az, hogy az előre lőtt labdákat megtartsa, megjátssza, üresbe tegye a 2 elől lévő robotnak, de legfőképpen Cé-nek. Felállt védelem esetén is, a védők között mozogva próbál egyérintős passzokkal operálni, amiknél általában szintén ő szokott lenni a feladó fél, így csinálva helyett a helyére belépő szélsőknek. Gyakorlatilag egy false9 posztot kell bejátszania, de nem annyira szabadon, mint amennyire azt a pozíció sajátja megkívánná, hiszen folyamatosan a védők gyűrűjében kéne alkotnia. Az, hogy nem 40 gólt vág egy szezonban, szerintem teljesen érthető ha innen közelítjük meg a dolgokat. Más csatár se tudna szerintem 40 gól körül termelni egy szezonban ebben a taktikában, pozícióban, szerepkörben. És nem sok olyan csatárt találnánk a mai felhozatalban, aki gyakorlatilag a saját térfelének közepére jön vissza, hogy megindítsa a támadást, vagy védekezésben 40 méterre álljon a kaputól, és dolgozzon a csapat illetve a sztárok alá.
Csabi
hihetetlen hogy ha benzema szar, akkor hol vannak a többiek? hol van ez az amaz megy állandóan. :lol: cének a padról sérülten kellett volna beszállnia, vagy bélnek mgánrepülővel indulnia madridból az 1-1 után. :lol: hihetetlen, hogy egy évben 10 meccsen nem lehet rá számítani, hogy majd ő megoldja. de persze mindenki más a hibás.

ne haragudjatok de tegnap védelemtől felfelé ő volt a rangadós, ő van itt már istentudja hány éve, neki kellett volna a vezérnek lennie nem iscónak vagy moratának (bár hozzáteszem, hogy mind a kettő még tőle is ratyibb volt). ha meg csak annyira képes annyit tud, hogy megtartja a labdákat és lerakja cének, akkor mehet is a picsába. azt majd suarez is tudni fogja, csak lehet még esetleg megver 1 az 1ben néhány kieső csapatban játszó védőt is.

na mindegy, valahogy össze kell őt szedni a béell döntőre, aztán meg eladni annak aki a legtöbbet fizeti. csak remélem hogy a béel döntőn majd lesz mellette egy cé vagy bale, mert ha nem akkor megint megcsodálhatjuk a tegnapi teljesítményét.
Valahol a 2 között van a teljes igazság; mert az érvek, ellenérvek is abszolút megállják a helyüket --> csak, hogy ennél jobban nem is tükrözhetné más azt, hogy mennyire egy két arcú emberről beszélünk most itt! Az ideszerződése óta állandó jelleggel megosztja a szurkolókat, ami azért szintén beszédes és egyértelművé teszi, hogy akármennyire is tehetséges (szerethető) és jó kvalitású labdarúgó soha nem lesz egyedüliként megoldás egy teljes szezonra! Rajta és a vezetésen múlik, hogy ezt milyen formában és áldozatok mellett kívánják orvosolni a jövőben! B-)
Botrányos az utóbbi időben a játéka, de ami még botrányosabb, az ami itt megy. :lol:

Sok fotelszurkoló, akiknek annyi közük van a sporthoz, hogy reggel mikor felébrednek csinálnak egy felülést, azok akarják megmondani hogy ki, miért, mikor, mennyire szar.
Bezzeg Te a 19 éveddel, meg a hatalmas élettapasztalatoddal megmondod itt és tudod a tutit (?); és ezt most mindenféle bántás és támadás nélkül kérdezem Tőled. Ez még mindig egy közösségi, társalgó, vitafórum tudtommal, ahol elvileg sajtó és véleményszabadság működik, érvényesül, amelynek keretében megoszthatja az ember a gondolatait, benyomásait, érzéseit a csapattal kapcsolatban és amihez tudtommal még mindig nem kell igazolt Real Madrid játékosnak lenni! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 8., csütörtök 15:01

viszont a portugál csillagnál te is mindig megjelensz a védőbeszédeddel, meg hát miazhogykritizáljátokvalahavoltlegjobb.
ez egy kurva nagy hazugság, az őt ért savazás 90%ra nem reagálok. csak mikor már nagyon nagy faszságot irkálnak, min amikor gól gólpassza van, de természetesen rajta ment el, mert kimert hagyni egy ziccret. az ilyen szintű faszságokra szoktam reagálni csak. de ez itt off, és ezzel be is fejeztem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég