Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 27., péntek 20:16

numberone1 írta:
Kerlon írta:kb. 4 játékosunk van, akiknek élmény a játékát nézni, ő az egyik.
Benzema,Isco,Modric,Marcelo :)
bingó

hozzájuk még csatlakozni szokott néha napján Ronaldo, Ramos, Varane és Kroos is, de az említett 4-es bármikor képes varázsolni vagy könnyedén elkápráztatni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 27., péntek 20:06

Kerlon írta:kb. 4 játékosunk van, akiknek élmény a játékát nézni, ő az egyik.
Benzema,Isco,Modric,Marcelo :)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: TBone » 2015. március 27., péntek 19:37

___Samy___ írta:Karim Benzema Ultimate Skill Show 2015 HD

elnézést, figyelmetlen voltam :|
Isco mozdulata 1:43-nál :mrgreen: B-)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. március 27., péntek 19:15

Karim Benzema Ultimate Skill Show 2015 HD

elnézést, figyelmetlen voltam :|
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 27., péntek 16:27

kb. 4 játékosunk van, akiknek élmény a játékát nézni, ő az egyik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 27., péntek 16:12

Karim Benzema Ultimate Skill Show 2015 - rom7ooo

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 26., csütörtök 23:53

h3x0r írta:
Simi írta:De Messinek vége, mindenki megmondta tavaly! :mrgreen: (Ja, nem bocs, visszatért :-@ :lol: )
Persze hogy visszatert, mert hamesz elkezdte kedvelni :lol: :lol:

:lol: :salute: :lol: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 26., csütörtök 23:52

Simi írta:De Messinek vége, mindenki megmondta tavaly! :mrgreen: (Ja, nem bocs, visszatért :-@ :lol: )
Persze hogy visszatert, mert hamesz elkezdte kedvelni :lol: :lol:

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 26., csütörtök 23:47

hamesz írta:
Realista24 írta: Nem szeretném, ha a kedvenceid közé tartozna :lol:
Kezdted Bale-lel, kinyírtad Cét, Jamesnak lábtörése lett, most persze Karimot találod be :lol:
Bocsi :lol: :lol:
Azt hiszem innentől Messi meg a Barca lesz a kedvencem. :mrgreen:
De Messinek vége, mindenki megmondta tavaly! :mrgreen: (Ja, nem bocs, visszatért :-@ :lol: )

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 26., csütörtök 23:11

Realista24 írta:
hamesz írta:Hihetetlen fejlődésen ment át a csávó. Az egyik kedvenc játékosom lett... Remélem nem lesz már olyan hullámzó a teljesítménye, mint az előző években. Nagyon fontos tagja a csapatnak rohadt sokat melózik és van benne alázat. Este oktasd a brazilokat is, csávó. :agree:
Nem szeretném, ha a kedvenceid közé tartozna :lol:
Kezdted Bale-lel, kinyírtad Cét, Jamesnak lábtörése lett, most persze Karimot találod be :lol:
Bocsi :lol: :lol:
Azt hiszem innentől Messi meg a Barca lesz a kedvencem. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 26., csütörtök 23:05

Benzema kicsit huzta a labat lefujaskor, remelem nincs baja.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 26., csütörtök 16:19

hamesz írta:Hihetetlen fejlődésen ment át a csávó. Az egyik kedvenc játékosom lett... Remélem nem lesz már olyan hullámzó a teljesítménye, mint az előző években. Nagyon fontos tagja a csapatnak rohadt sokat melózik és van benne alázat. Este oktasd a brazilokat is, csávó. :agree:
Nem szeretném, ha a kedvenceid közé tartozna :lol:
Kezdted Bale-lel, kinyírtad Cét, Jamesnak lábtörése lett, most persze Karimot találod be :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 26., csütörtök 16:16

Hihetetlen fejlődésen ment át a csávó. Az egyik kedvenc játékosom lett... Remélem nem lesz már olyan hullámzó a teljesítménye, mint az előző években. Nagyon fontos tagja a csapatnak rohadt sokat melózik és van benne alázat. Este oktasd a brazilokat is, csávó. :agree:

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 25., szerda 22:39

Prométheusz írta:
Simi írta:
Elsőre olvasva azt hittem trollkodsz, de elgondolkodva rajta egészen érdekes, amit mondasz.

Viszont tartom, hogy ha nem is volt "vérbeli csatár"-hoz illően önző, szerintem sokkal jobb helyzetet teremtett belőle a csapat számára Ronaldo helyzetbehozásával, mintha ráküldte volna, mert Ronaldonak már ajtó-ablak volt. Az a helyzet - ha Ronaldo ügyesebb/szerencsésebb (nézőpont kérdése) - levédekezhetetlen volt már a Barcának meg Bravonak. Ezzel szemben ha Benz rálőtte volna, az sokkal kevesebb eséllyel lett volna gól. Szerintem.
egyáltalán nem trollkodásnak szántam, de ha összeraksz minden érvet, amit itt mindenki dobált, ez is benne van az egyenletben.

(és legalább annyira igazságtalan Casillast okolni és ütni mindenért, mint Benzemát. nem rajtuk múlt ez a klasszikus. megjegyzem Ikert igencsak divat ekézni mostanság bármiért.)
Igen, második olvasásra elgondolkodtam rajta, ahogy írtam is, és egyet értek. Meg a "divatjellegű", nem teljesítmény alapú ekézést én se szeretem, bűnbakból túl sok volt nálunk, mióta a csapatnak drukkolok. És az volt mindig a bűnbakképzéssel a tapasztalatom, hogy előre sose vitt minket semmivel.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. március 25., szerda 0:23

Simi írta:
Elsőre olvasva azt hittem trollkodsz, de elgondolkodva rajta egészen érdekes, amit mondasz.

Viszont tartom, hogy ha nem is volt "vérbeli csatár"-hoz illően önző, szerintem sokkal jobb helyzetet teremtett belőle a csapat számára Ronaldo helyzetbehozásával, mintha ráküldte volna, mert Ronaldonak már ajtó-ablak volt. Az a helyzet - ha Ronaldo ügyesebb/szerencsésebb (nézőpont kérdése) - levédekezhetetlen volt már a Barcának meg Bravonak. Ezzel szemben ha Benz rálőtte volna, az sokkal kevesebb eséllyel lett volna gól. Szerintem.
egyáltalán nem trollkodásnak szántam, de ha összeraksz minden érvet, amit itt mindenki dobált, ez is benne van az egyenletben.

(és legalább annyira igazságtalan Casillast okolni és ütni mindenért, mint Benzemát. nem rajtuk múlt ez a klasszikus. megjegyzem Ikert igencsak divat ekézni mostanság bármiért.)
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 25., szerda 0:20

Prométheusz írta:
CS0ki írta:
Igen, neki Casillas mellett kellett ellőnie a labdát...
vagy éppen fordítva. Casillasnak volt nehezebb dolga, mert vele szemben vérbeli gólszerző jött
Elsőre olvasva azt hittem trollkodsz, de elgondolkodva rajta egészen érdekes, amit mondasz.

Viszont tartom, hogy ha nem is volt "vérbeli csatár"-hoz illően önző, szerintem sokkal jobb helyzetet teremtett belőle a csapat számára Ronaldo helyzetbehozásával, mintha ráküldte volna, mert Ronaldonak már ajtó-ablak volt. Az a helyzet - ha Ronaldo ügyesebb/szerencsésebb (nézőpont kérdése) - levédekezhetetlen volt már a Barcának meg Bravonak. Ezzel szemben ha Benz rálőtte volna, az sokkal kevesebb eséllyel lett volna gól. Szerintem.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. március 25., szerda 0:04

CS0ki írta:
Miért Suareznek könnyebb dolga volt?
Igen, neki Casillas mellett kellett ellőnie a labdát...
vagy éppen fordítva. Casillasnak volt nehezebb dolga, mert vele szemben vérbeli gólszerző jött
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. március 24., kedd 19:10

Karim Benzema vs. FC Barcelona HD 720p (22/03/2015)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 10:56

Matt009 írta:
Realista24 írta:Na jó, visszanéztem, mert már majdnem hittem nektek.
https://www.youtube.com/watch?v=GUQE5UNXbc4
1:43-nál állítsd meg, de pont akkor.
A labda a bal lábára megy, erősen. sodródott kifelé, Bravo zárta a szöget, ment a védő. Ez közel nem ziccer.
Miért Suareznek könnyebb dolga volt?
Jó ütemben ugratták ki, a védő mögötte volt, aki ütemhátrányban, a jó lábán volt a labda, Casillas meg nem szűkítette a területet, hanem sasszézott a rövidre, amivel felkínálta a hosszút. Szóval összefoglalva igen, könnyebb dolga volt, nem könnyű, de könnyebb.

Egyébként meg arról írtam, hogy nem ziccer volt és volt választási lehetősége, Suareznek nem volt, egyéb kérdés Matt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 24., kedd 10:55

Miért Suareznek könnyebb dolga volt?
Igen, neki Casillas mellett kellett ellőnie a labdát...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég