Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 16., vasárnap 12:15

heccsat írta:Tény, hogy a fent említett 2 csatár kb 90 millió lenne, de akkor az is biztos, hogy eladnánk a jelenlegi kettőt. Ezt a nyarat meg lehet úszni pozitív mérleggel is. Csak egy példa:

+~ Suarez, Mandzukic, Gündogan, cserebaltávéd (Rodriguez, Moreno, Siquera); + 1 támadó (szélső) 60; 20; 25; 10; 20
- Benzema, Morata, Khedira, Coentrao, Di Maria 45; 15; 25; 18; 35
+/- pár millió ofc.
A probléma ezzel az, hogy még ha Mandzukicot el is adná nekünk a Bayern (bár transfermarkt szerint még 2 év van hátra a szerződéséből), egyszer sem biztos, hogy olyan áron, mint ahogy azt egy kisebb csapat esetén tenné. Azért azt ne feledjük el, hogy a Bayern vezetői nem igen szívlelnek minket Ribéry eset és a gazdasági helyzetünk és költekezéseink miatt. Szóval az a 20 simán lehet akár 30 is.
A másik, hogy ahogy olvastam a véleményeket, az jön le, hogy az is, aki elküldené Benzemát csak Suárez és Agüero közül választana. Tudtommal Agüero egyáltalán nem akar eljönni a Cityből, és exAtMá-sként nem biztos, hogy idejönne. Suárez meg minden lesz, csak 60 millió nem.Tavaly is azt mondta a Liverpool, hogy ha Cavani (vagy Falcao volt?) annyi, akkor Suárez is 60. Mondták ezt úgy, hogy távozni akart, el volt tiltva még pár meccsig. És azóta? Azt olvastam itt, hogy idén jobb, jól érzi magát, új szerződése van(!), és vettünk Bale-t 91millióért. Ha a Liverpool eddig sem engedte volna el hiszti ide vagy oda, majd pont most teszi 60-ért?
Szerintem törődjünk bele, hogy sem Agüero, sem Suárez nem mozdítható. És Pérez és a pénz sem tud bármit elintézni, különben Vidal már itt lenne.
CS0ki írta:Hoppá, véletlenül az eladnám-ra kattintottam. :)
Freudi félrekattintás volt az. :mrgreen:

Amúgy már nem emlékszem, hogy ki mondta, hogy CR kiesésével egy teljesen már Benzemát láthatunk. Eddig egy meccsen ez igaz volt. De szerintem az egy fellángolás. Azon a meccsen az első hármas között is volt labdajáratás, nem csak rádurrogtatás minden szögből/távolságból, és sokszor Karimra játszották ki (ahogy szezon elején is). Én nem hiszem, hogy a Getafe ellen is olyan jó lesz, mint amilyen múltkor volt.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 16., vasárnap 10:18

Én inkább hátulról építkeznék előre, nem előlről hátulra... :)
Kit érdekel Suárez, ameddig nincsen normális kp sorunk?
Engem addig nem érdekel a csatárkérdés, ameddig a mögöttük lévő pályarészeken nincs meg a szükséges erősítés, nekem addig igenis elég Karim...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. február 16., vasárnap 0:49

én eladnám. és csak Suárez jöhet szóba helyére vagy Agüero de ő szerintem nagyon megvan angliában míg suárez akkor is lépne ha a pool BL helyezést érne mert tudja hogy több esélye van a Reallal akármit is nyerni mint a poollal.
Benzemát és suárezt nem lehet egy lapon emlegetni. kiégett benzeamából az hogy maga csinálja meg a helyzetet és fejezi be, semmi cselló semmi 1v1. utóbbi időben legalább jól helyezkedik és ha úgyvan akkor elteszi ,befejeli. ez már hatalmas fejlődés a korábbiakhoz képest. suárez megmeri csinálni a cselt, megcsinálja a helyzetet és gólpasszokat is ad rendesen. évekig meg lenne oldva az első támadó hármas az biztos. jesé mindenképp kapna lehetőséget így is úgy is. bármit amit el lehet mondani pozitívumnak benzemáról az suárezre is igaz és egyszerűen jobb csatár mint benzema. él-hal hogy gólt lőjön vagy gólpasszt adjon suárez. nálam nem kérdés hogy meglépném a cserét.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 15., szombat 23:52

3. Ha veszünk előre egy méregdrága csatárt, hosszú időre bebetonozzuk a támadóhármasunkat, ami viszont felelőtlenül nagy rugalmatlanságot erőltet ránk, és évekig kivonjuk magunkat a saját fiatal támadóink (Jesé, Isco) és a törvényszerűen feltűnő brazil/argentín/bánomisénmilyen csodatehetségekért folyó versenyből.
Akármikor veszünk egy csatárt, az bebetonozást fog jelenteni. Akkor miért ne most vegyük meg? Jelenleg Suarez a legjobb, és még 2-3 évig ő is marad az, neki most jön a csúcsa pályafutásában. Ha tehetségért akarunk versenyezni, akkor később azt is lehet, de a tehetségnek nem jövőre lesznek a legjobb évei, főleg, hogy még nem is tudjuk ki lesz a nagy felfedezett. Ezen felül meg ha már idejött Bale 91 milláért, akkor hozzon is olyan teljesítményt, amivel kiérdemli a kezdő tagságot, mert ha nem játszik jól, akkor rövid úton Kaká sorsára juthat. Ha pedig ez az eset fog fennállni, akkor egy Suarez/Kun nagyon jól fog jönni. Falcao nálam a sérülése óta kiesett a lehetséges célpontok közül, sérülten/súlyos sérülés után nem szabad venni játékost.

Jesének ez nem jelent gondot, fog játszani így is eleget. Főleg, egyszer sem Benzema helyett játszott idén sem. Isconak meg akkor sem lesz helye, ha nem jön csatár. Ő nem tud Benzema helyén játszani, Carlo próbálgatta, nem voltak még biztató megmozdulások sem, nemhogy jó játék. Neki kölcsönbe kell mennie.

Persze nem muszáj eladni Benzemát, itt is maradhat, de én nem akarom azt, hogy még egy szezont itt első számú csatárként kezdjen meg. Azt a bizalmat már eljátszotta.
2. Nem akarom, hogy a teljes nyarat egy túlárazott támadót hajkurászva vesztegessük el. Nem ez a legnagyobb prioritás.
Ezt maximálisan adom. Benzema csak akkor mehet, ha az új csatár már hivatalos. De ez nem változtat azon a tényen, hogy kell egy csatár.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 15., szombat 23:18

Hoppá, véletlenül az eladnám-ra kattintottam. :)

Hosszabbítani fog, és még ha jön is egy komoly csatár nyáron, most még nem tudom elképzelni, hogy elmegy. Legalább még egy évet maradna akkor is. Kiutálni nem fogják, ő jól elvan itt, következő évben se eb, se vb.
Ha Agüero jönne, akkor meg a cserecsatár is játszana eleget, figyelembe véve az argentin sérüléseket érintő múltját.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 15., szombat 23:14

Kerlon írta:Most jut eszembe, hogyha ténylegesen váltana vagy hoznánk valakit, akkor Suárez, Agüero és Rooney. Ebből Agüero és Rooney szerintem tényleg alá is dolgoznának CR-nek. Kun dolgozott már pár ember alá, Rooney meg konkrétan Ronaldo alá. Ráadásul szerintem az angol talán a legkomplettebb is, mert rendkívül technikás, nagyon jó alkata van, gyors, jól fejel, jól lő távolról, megtudja tartani a bogyót, megmeri húzni a cselt, érzi a kis területes focit, jól használja mindkét lábát és előkészítésben is kiemelkedik. Persze a dél-amerikaikra is igaz, de szerintem Rooney ellen csak az szól, hogy angol és kicsit sérülékeny.
meg a kora, a rinyálásai, illetve nem egy nagy befejező. biztos nem küldeném el a franciát érte.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 15., szombat 23:11

Most jut eszembe, hogyha ténylegesen váltana vagy hoznánk valakit, akkor Suárez, Agüero és Rooney. Ebből Agüero és Rooney szerintem tényleg alá is dolgoznának CR-nek. Kun dolgozott már pár ember alá, Rooney meg konkrétan Ronaldo alá. Ráadásul szerintem az angol talán a legkomplettebb is, mert rendkívül technikás, nagyon jó alkata van, gyors, jól fejel, jól lő távolról, megtudja tartani a bogyót, megmeri húzni a cselt, érzi a kis területes focit, jól használja mindkét lábát és előkészítésben is kiemelkedik. Persze a dél-amerikaikra is igaz, de szerintem Rooney ellen csak az szól, hogy angol és kicsit sérülékeny.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 15., szombat 22:53

Suareznek igazából totál mind1, hogy honnan lő. Ha lehetne őt hoznám, de Benyätól nem szivesen válnék meg. A kettő együtt pedig necces, hogy legyen...

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 15., szombat 22:52

Én adnék még egy évet Benzemának, de nem azért, mert elhiszem, hogy öt többé-kevésbé csalódást keltő év után váratlanul kiteljesedik, hanem azért, mert:

1. Ha most nyáron eladjuk, nyilván azonnal pótolnunk kell valakivel. Egy nála egyértelműen jobb csatárral, hogy az egész hűhónak értelme legyen. Márpedig a jelenleg szóba jöhető jelöltektől nem vagyok elájulva. Kapásból eszembe jut Agüero, Suárez, Falcao (?). Mindegyikük borzalmasan drága lenne, és Kun kivételével nem is elég fiatalok egy ekkora befektetéshez.

2. Nem akarom, hogy a teljes nyarat egy túlárazott támadót hajkurászva vesztegessük el. Nem ez a legnagyobb prioritás.

3. Ha veszünk előre egy méregdrága csatárt, hosszú időre bebetonozzuk a támadóhármasunkat, ami viszont felelőtlenül nagy rugalmatlanságot erőltet ránk, és évekig kivonjuk magunkat a saját fiatal támadóink (Jesé, Isco) és a törvényszerűen feltűnő brazil/argentín/bánomisénmilyen csodatehetségekért folyó versenyből.

A lényeg: szerintem nagyon merész dolog 70-80-90 millió euróval arra fogadni, hogy az elkövetkező években nem lesz jobb támadó az ebben a pillanatban elérhető Suarez/Falcao/Kun hármasnál. Mert őket ennyiért megvenni csakis ekkor lenne értelme.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 15., szombat 22:39

Nem is azért, csak kicsit elbillenne a pálya balra. Suareznek hasonlóan nagy erőssége a balról középre érkezés és a labdával való betörés. Nem jó igazolásnak tartanám, habár szerintem az egyik legjobb csatár a világon.

Meg olyan ember kellene, aki CR alá melózik, Suarez meg ezt nem tenné meg így, mint Benzema. Jó ő ide, én kitartok mellette, még ha nincs is csúcsformában.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 15., szombat 22:36

nmate írta:De még arra is k'rva kíváncsi lennék, az emberek hogyan képzelik el Suarezt egyszerre CR-rel.
Sturridge és Suárez is megfér egymás mellett. Pedig előbbi is csak akkor passzol ha nagyon muszáj.
Bőven megférnének egymás mellett.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 15., szombat 22:33

De még arra is k'rva kíváncsi lennék, az emberek hogyan képzelik el Suarezt egyszerre CR-rel.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 15., szombat 22:31

és akkor hirtelen 17 ember bannolva R24 által. :mrgreen:

Én megtartanám, főleg, ha így folytatja, mint 2014-ben, de én is amondó vagyok, hogy máshol talán többre vihetné.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 15., szombat 22:29

én megtartanám.
egyrészt kifejezetten bírom a srácot, másrészt max. 2 jobb opció van nála, Kun és Suarez.

viszont egyiket sem fogja elengedni a klubbja. a Citynek nem kell a pénz, a Pool meg úgyis ott lesz a BL-ben, úgyhogy max. ilyen 100+ millióért hozhatnánk el, ami egyébként ha Bale árához viszonyítjuk érthető...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 15., szombat 22:25

Eladnámot nyomtam, kiindulva ha elmegy akkor Kun/Suarez. Bár ez kicsit teoretikus. Én csípem a franciát, csereként nem szeretném látni, és szerintem is máshol jobb lehetne. De ha nem a fenti két név pótolná, akkor maradjon a seggén.
Nem illik.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 15., szombat 22:18

Realista24 írta:Latom heccsat meg nem szavazott.
Ha visszaolvasol akkor azt írtam, hogy ha nem tudjuk elhozni a 2 nagyágyút akkor maradjon vagy maradhat cserének is (ha nem számít hogy eladható 40-50 ért), ilyen formában egyet értek Pipitával, ideális esetben eladnánk, ha nem sikerülne topost hozni akkor pedig maradjon.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 15., szombat 21:43

morientes írta:
Ha ez megnyugtat, tavaly sem 40 volt...
Annyi volt az.Fontba.
ha 40-ért el lehetett volna hozni, most itt lenne. Vagy Londonban. Vagy Párizsban. Vagy Manchester kék felében. De Liverpoolban biztos nem. Persze voltak pletykák, hogy annyi...Wenger rá is ígért +1 fontot :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 21:22

Ha ez megnyugtat, tavaly sem 40 volt...
Annyi volt az.Fontba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. február 15., szombat 21:15

Pipita írta:Én így ebben a formában tartózkodnék a kérdéstől. Csakis a vörös uruguayira cserélném le, ha őrá nincs esélyünk (márpedig szerintem sajnos nincs), akkor megtartanám a franciát.

+1 :hmmm:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 15., szombat 21:13

MI kell még?
Mondjuk egy 30 millás kivásárlási ár...A liverpool már tavaly is azt mondta, hogy szerintük Suarez többet ér, mint Bale. És az előző szezonja nem sikerült úgy, mint a mostani...Ha meg meglesz nekik a BL(egyre nagyobb az esély rá), akkor meg Suarez kevésbé fog hisztizni, hogy léphessen, pedig már az eddiggi duzogással sem ment semmire...
Én is hoztam volna,de akkor még nem kellett volna,ugye némelyeknek,mert egy gusztustalan állat,akit "nem szeretnék habfehér mezben látni"....ja meg mer akkor csak 40 körül volt :D
Most hogy a duplája,most már kéne :D
Ha ez megnyugtat, tavaly sem 40 volt...

Benzemát meg megtartanám, nem is kérdés...Nincs reális lehetőség senki más biztosra. Hoznék egy feltörekvő fiatal csatárt, aki ha úgy alakul, majd kiszorítja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég