Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 8., hétfő 6:27

Azt írod hogy Karim idén gyenge.
Azt írod hogy Karim naggyá tesz minden kapust idén.
Es csodálkozol hogy kapod a kulat?
Erre írom hogy komolytalan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 7., vasárnap 23:39

Áhh, a vicceset itt nem én írom.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 7., vasárnap 23:36

Realista24 írta:
, és ne úgy lője el a helyzeteket, hogy minden kapusból hőst csinál.
Komolytalan vagy. Cé Karim miatt is szarabb, Karim meg Karim miatt.

Adjuk el.
Mikor írtam ilyet??? Én vagyok a komolytalan. :lol: :lol: :lol:

Barcas fiú: Te meg jobb lenne ha leszállnál rólam, már nem az első, hogy bármit írok, Te vagy az első, aki beszólsz valami vicceset.
CS0ki írta:
akkor legyen töke hozzá, és ne úgy lője el a helyzeteket, hogy minden kapusból hőst csinál.
Azért most ne ebből a meccsből induljunk ki ilyen szempontból. Ha valamiben parádés Benzema a szezonban, akkor a helyzetkihasználása az. Ha jól rémlik, simán a legjobb a lövések/gólok aránya, de ez "szabad szemmel" is könnyen megállapítható.
Csoki, teljesen igazad van. Ahogy írod, "csak annyi volt a probléma, hogy iszonyú gyengén játszott."
Ezen a meccsen, meg az előzőn. Amúgy idén a három legjobb játékosunk között van.
Másból nem tudok kiindulni. Voltak a nagyarányú győzelmek, meg a két szenvedős, ahol betli volt. Nálam a Benitez éra nem számít. Leírtam, hogy ezen a két meccsen kula volt, erre én kapom a kulát a nyakamba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik_2 2016. február 7., vasárnap 23:40-kor.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 7., vasárnap 23:30

kiserik írta:Ez a mostani Karim nem a legjobb Karim. Ő nem lesz tökéletes 9-es soha a büdös életben. Ő egy tökéletes fél10-es. Természetéből adódóan nem tud könyörtelen 9-es lenni. Benne van a lazaság, a bugi. Nincs az a tökéletes koncentráltság, hidegvér, könyörtelenség, mint az a 9-es poszthoz kellene. Állítom, hogy legjobban a csatár mögött, kötetlen pozícióban érezné magát, de ha már önzőbb és 9est játszik, akkor legyen töke hozzá, és ne úgy lője el a helyzeteket, hogy minden kapusból hőst csinál.

Csoki, teljesen igazad van. Ahogy írod, "csak annyi volt a probléma, hogy iszonyú gyengén játszott."
Na akkor lássuk, Vardy PL gólkirály 24 forduló 18 gólt, Benzema 23 forduló 19 gólt, és akkor ő sosem lesz tökéletes 9es na hagyjuk a bullshitet.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 7., vasárnap 23:24

akkor legyen töke hozzá, és ne úgy lője el a helyzeteket, hogy minden kapusból hőst csinál.
Azért most ne ebből a meccsből induljunk ki ilyen szempontból. Ha valamiben parádés Benzema a szezonban, akkor a helyzetkihasználása az. Ha jól rémlik, simán a legjobb a lövések/gólok aránya, de ez "szabad szemmel" is könnyen megállapítható.
Csoki, teljesen igazad van. Ahogy írod, "csak annyi volt a probléma, hogy iszonyú gyengén játszott."
Ezen a meccsen, meg az előzőn. Amúgy idén a három legjobb játékosunk között van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 7., vasárnap 23:23

, és ne úgy lője el a helyzeteket, hogy minden kapusból hőst csinál.
Komolytalan vagy. Cé Karim miatt is szarabb, Karim meg Karim miatt.

Adjuk el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 7., vasárnap 23:20

Ez a mostani Karim nem a legjobb Karim. Ő nem lesz tökéletes 9-es soha a büdös életben. Ő egy tökéletes fél10-es. Természetéből adódóan nem tud könyörtelen 9-es lenni. Benne van a lazaság, a bugi. Nincs az a tökéletes koncentráltság, hidegvér, könyörtelenség, mint az a 9-es poszthoz kellene. Állítom, hogy legjobban a csatár mögött, kötetlen pozícióban érezné magát, de ha már önzőbb és 9est játszik, akkor legyen töke hozzá, és ne úgy lője el a helyzeteket, hogy minden kapusból hőst csinál.

Csoki, teljesen igazad van. Ahogy írod, "csak annyi volt a probléma, hogy iszonyú gyengén játszott."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 7., vasárnap 23:16

CS0ki írta:Igazából csak annyi volt a probléma, hogy most, illetve igazából már az előző meccsen is nagyon gyenge volt mezőnyben, minden passza harmatos volt. Iszonyú gyengén játszott. Szerencsére a szokásos első gól most is jött, jól helyezkedett, Carvajal is okos volt. De ezt leszámítva szerintem az egyik leggyengébb meccse volt.
+1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 7., vasárnap 23:13

Igazából csak annyi volt a probléma, hogy most, illetve igazából már az előző meccsen is nagyon gyenge volt mezőnyben, minden passza harmatos volt. Iszonyú gyengén játszott. Szerencsére a szokásos első gól most is jött, jól helyezkedett, Carvajal is okos volt. De ezt leszámítva szerintem az egyik leggyengébb meccse volt.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. február 7., vasárnap 23:08

Nem kellett volna lepasszolnia azt a helyzetet, csak bemutatni a passzt, és begurítani a másik oldalra, a kapus akkor teljesen tehetetlen. De szerencsére nem ment el ezen 2 pont.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 7., vasárnap 23:06

A ziccerét sem kellett volna lepasszolja, egy csatár azt lője be. Csak az a baj, hogy ő csak el és nem belőtte. :mrgreen: Utána zavarodott meg, hogy lövő helyzetből is inkább átívelte CRnek, pedig a 16os szélén volt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 7., vasárnap 23:06

Azért van itt kritikusság bőven. Basztatják ha túl önzetlen, basztatják ha túl önző, persze mindez csak őt kiragadva, társakat nem nézve pl. Egy top Cének lepasszolja, most miután kb első számú góllövő lett, már önzőbb. Nem hülyegyerek Karim, ahogy Zidane sem pl...

Még szerencse h nem Suarez van helyette, mi menne az uru topikjában. :lol:
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. február 7., vasárnap 23:03

én nem bánom, hogy önzőbb, cének mostanság úgyis csak a sima meccseken van értelme passzolni. karimmal nincs jelenleg semmi gond, bár tény, hogy volt már jobb meccse is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. február 7., vasárnap 23:00

CS0ki írta:
én ezt az önzőséget továbbra sem értem, majd valami értelmesebb érvvel meg lehet próbálni meggyőzni engem..
Mert nem önzőségről, hanem önzőbbségről van szó. Eddig mindent lapasszolt, amit nem kellett volna azt is, most meg megy egy átlag önzőség felé, ami egy bizonyos szintig nem hátrány, hanem előny és elvárás, egy csatárnál.
akkor önzőbbségről..

de ahogy írtad ez az én szemeben is pl. előny.

Engem pont az zavart, hogy mindent leadott. Kicsivel lehetett volna néha tökösebb.

Szerintem nincs gond Benzemával. Le lehet baxni a kihagyott helyzet miatt. Meg is érdemelné.

Viszont x ideje megy, fut. Hajt, jó az összjátékban, ott van befejezéseknél. Szerintem lehet másokat előbb elővenni, mint őt.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 7., vasárnap 22:56

én ezt az önzőséget továbbra sem értem, majd valami értelmesebb érvvel meg lehet próbálni meggyőzni engem..
Mert nem önzőségről, hanem önzőbbségről van szó. Eddig mindent lapasszolt, amit nem kellett volna azt is, most meg megy egy átlag önzőség felé, ami egy bizonyos szintig nem hátrány, hanem előny és elvárás, egy csatárnál.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. február 7., vasárnap 22:53

én ezt az önzőséget továbbra sem értem, majd valami értelmesebb érvvel meg lehet próbálni meggyőzni engem..

A gólnál jól érkezett.

A totális helyzete miatt lehet elővenni mert az majdnem a 3 pontba volt. Amatőr szinten szabta el. De van ilyen. Legalább annyira gyenge volt ma, mint CR.

Viszont sem önző nem volt, se nem hátráltatta a csapatot.

Továbbra is az egyik legjobb csatár rengeteg összjátékkal, mezőny munkával. Sokan szeretnénak ilyen csatárt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 7., vasárnap 22:51

De, pontosan egy ilyen helyzet volt. Azt le kellett volna adnia, vagy esetleg szépen bevernie, szemben a kapussal egyedül.
Én többre emlékeztem, de akkor lehet nekem rémlett rosszul.
Volt ilyen az elmúlt szezonokban is, nem kell ebből ügyet csinálni, meg nagy következtetéseket levonni...pláne nem két meccsből.
Persze. Sőt, még lesz is ilyen. De nem akartam én ebből ügyet csinálni, csak ami igaz, az igaz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 7., vasárnap 22:46

___Samy___ írta:Pedig igaza van. Nem egy olyan helyzet volt, ahol ha begurítja, akkor 100-as ziccer középen. Ő meg inkább rábacarintotta. És ezek után kereste Cé-t leginkább, de akkor meg jobb lett volna ha lő. Fordítva csinálta a dolgokat.
Volt ilyen az elmúlt szezonokban is, nem kell ebből ügyet csinálni, meg nagy következtetéseket levonni...pláne nem két meccsből.
A helyzetért nem bántom.
Hát én meg pont azért bántom, hogy nem verte be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 7., vasárnap 22:45

Nem egy olyan helyzet volt, ahol ha begurítja, akkor 100-as ziccer középen. Ő meg inkább rábacarintotta.
De, pontosan egy ilyen helyzet volt. Azt le kellett volna adnia, vagy esetleg szépen bevernie, szemben a kapussal egyedül.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 7., vasárnap 22:45

A helyzetért nem bántom. Nem kell onnan leadni. Egy csatár ha onnan nem lövi rá akkor elmehet a..
Be kell rúgni,van ilyen sajnos.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég