Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 9:57

Én is szeretem benne, főleg a laza, könnyed stílusában, de néha sajnos ez hátrány. Tegnap átveszi és fordulásból lő, akkor akkora gólt rúgott volna, hogy most itt térdelnének előtte az utálói. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 15., szerda 9:51

16-oson kívül nem volt rossz, azon belül szinte mindig rossz döntéseket hozott. Főleg a második helyzeténél kellett volna érzékelnie, hogy mennyire egyedül van, és nincs mögötte senki, simán kapura fordulhatott volna.

Amúgy én pont azt birom benne, hogy mindig a paszt keresi, sosem a góljai tetszettek. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 9:13

Bakker csak egyszer venné át és csőrözne bele az ilyenbe... Nem értem, isten lehetne és mindig ilyen kis szarságokon csúszik el. Túl nagy életművész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 14., kedd 23:36

Jogos a kritika, de most ezt ugy irod, mintha mindig ilyen lenne. Meg ugy latom, hogy teged is csak akkor lehet itt latni, ha van kit fikazni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 14., kedd 23:34

Remelem kapja a kritikat ezerrel, es eljut a tudataig, h tobb mint egy "alajatszo". Kicsit onzobben draga pajtas. :sly:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. április 14., kedd 23:31

___Samy___ írta:A kapu elott volt vele problema
Ez nem is lenne akkora probléma, ha védő lenne, de mivel csatár, vagy legalább is támadó így azért ......
numberone1 írta:Hajlok arra, h hozzuk Reust
Reusnak én is örülnék, csak az a baj a Sanitas részlegen többet lenne, mint a pályán, ismerve az orvosi stábunkat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 14., kedd 23:28

BBeno írta:nem volt véletlen a lecserélése. gyenge volt. rossz választások tömkelege kapu előtt.
Csak legalább negyed órával hamarabb kellett volna, mert Isco nem tudott belerázódni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

durrrr
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. április 12., vasárnap 17:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: durrrr » 2015. április 14., kedd 23:28

Aguero már csak családi okok miatt sem választaná a Realt. Fölösleges róla beszélni. Nyilván hibázott ma, de én nem venném elő őt, majd a visszavágon jobb lesz.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 14., kedd 23:27

Nincs semmi baj Karimmal. Ne egy meccs alapján ítélkezzünk már. Eddig a szezon egyik legjobb és legkiegyensúlyozottabb embere volt. Első komolyabb homályba is ma futott csak bele.

Még van egy meccs, és nem esélytelen rá, hogy ott pótolja, amit ma elrontott (ez sokakra igaz, de Karimból ki is nézem, hogy javít).

Amúgy a labdákat ma is ő tartotta meg legjobban a támadóharmadban. Igazából jobban játszott, mint Ronaldo vagy Bale szerintem. Más kérdés, hogy a két passz, ami helyett lőni kellett volna, eléggé szembeötlő hibák voltak. De más komolyabb hibát nem követett el, ellenben ugye mondjuk ... tudjuk kivel. (Voldemort lesz itt Baleből szép lassan, pasztmek)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 14., kedd 23:27

nem volt véletlen a lecserélése. gyenge volt. rossz választások tömkelege kapu előtt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 14., kedd 23:26

besteve7 írta:
Realista24 írta:Figyi, én kiegyezek abban, hogy adjuk el, de ne tegyél tönkre ezzel a nulla emberrel
Idén nem mondom 0, ezzel nem vitatkozom, de azért nem felejtett el ő focizni, és azt megelőző 3-4 éve azért klasszis volt. Igazából kevés az olyan csatár/támadó akinek örülnék, talán Aguero, de ő meg mozdíthatlan.
Falcao sem megoldas. Jatekban netto emberhatrany lenne az emberunk. CR mar keves megbontani a vedelmet, itt van meg Bale is.
Hajlok arra, h hozzuk Reust, mert tobb poszton is bevetheto. Nincs mas.
Azt tudom elkepzelni, h Balet eladjuk es az arabol jon Reus es Pogba. Aztan majd rotaljuk a tamadokat es a kozeppalyasokat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 14., kedd 23:24

A kapu elott volt vele problema, meg az, hogy betegesen CRt kereste. Ha a masodik felidoben kapura fordul sarkazas helyett, akkor nincs mirol beszelni. Ezen kivul nem volt vele eget rengeto problema. Mondjuk a vegere teljesen szetesett.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 14., kedd 23:24

Azért Aguero-n én vitatkoznék. El fog jönni a City-re az "Arsenal" szindróma elég hamar, ha így folytatják, és minden sztárjuk menekülni fog onnan. Még egy ilyen rossz év, és ez lesz, nézzétek meg.
Agüero, ha megy valahova, az nem a Real lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 14., kedd 23:23

besteve7 írta:
Realista24 írta:Figyi, én kiegyezek abban, hogy adjuk el, de ne tegyél tönkre ezzel a nulla emberrel
Idén nem mondom 0, ezzel nem vitatkozom, de azért nem felejtett el ő focizni, és azt megelőző 3-4 éve azért klasszis volt. Igazából kevés az olyan csatár/támadó akinek örülnék, talán Aguero, de ő meg mozdíthatlan.
Azért Aguero-n én vitatkoznék. El fog jönni a City-re az "Arsenal" szindróma elég hamar, ha így folytatják, és minden sztárjuk menekülni fog onnan. Még egy ilyen rossz év, és ez lesz, nézzétek meg.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. április 14., kedd 23:18

Realista24 írta:Figyi, én kiegyezek abban, hogy adjuk el, de ne tegyél tönkre ezzel a nulla emberrel
Idén nem mondom 0, ezzel nem vitatkozom, de azért nem felejtett el ő focizni, és azt megelőző 3-4 éve azért klasszis volt. Igazából kevés az olyan csatár/támadó akinek örülnék, talán Aguero, de ő meg mozdíthatlan.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. április 14., kedd 23:15

Ha valaki folyamatosan ugyan azt csinálja, akkor automatikussá válik. Ma nem jöttek össze a megmozdulásai. Van ilyen. Pont az ilyen meccsekre kellene egy vérbeli befejező cserének.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 14., kedd 23:14

Falcaot magához képest olcsón össze lehetne kukázni
Figyi, én kiegyezek abban, hogy adjuk el, de ne tegyél tönkre ezzel a nulla emberrel :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. április 14., kedd 23:13

Realista24 írta:Tököket kéne növesztenie.
Én is ezt akartam leírni, sőt le is írtam, csak nem tudtam, hogy helyes tököket tököket :mrgreen: Ezért átfogalmaztam.
Olyan balosa is van, erre jobbal csúszva akarja továbbtenni Ronaldonak, hát majdnem besírtam..... :vivo: Ha marad mindenképpen kell egy vérbeli csatár, Falcaot magához képest olcsón össze lehetne kukázni, de még egy ilyen évet, ahol nincs opció a pótlására, versenyeztetésére nem akarok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 14., kedd 23:08

besteve7 írta:Hát ne szépítsük ótvar szar amit az elmúlt egy hónapban foci címszó alatt művel. Ideje lenne ha vállalna is valamit nem csak mindig Ronaldot keresse, mert így csak egy fék a csapatban, lényegében már nem is a kaput keresi, hanem CR-t, ami azért egy csatártól siralmas. Egy Real Madrid 9-sétől nem ezt várja az ember, remélem nyáron a PSG elviszi, elég volt belőle.
Barca, Granada, Rayo ahol játszott, az elmúlt egy hónapban asszem.
Barca ellen a legjobb volt, Granada ellen is az egyik legjobb, Rayo ellen gyengébb. Ma meg fos.

Tököket kéne növesztenie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég