Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 8., csütörtök 14:58

Csak Karimról volt szó? Szerintem olvasd el még egyszer a hozzászólásomat. :)

Céer meg kérlek szépen úgy jön ide, hogy:
Csabi írta:ja értem, akkor üljünk le és fogjuk be a pofánkat. értem. akkor remélem innentől sehol nem lesz savazás. senki nem kap majd ha szar. majd bólogatunk, mert ő ott vannak.

ez a sport. ez a foci. ez volt mindig is. csak internet nem volt mindig. akkor a kocsmában meg a pubban ment ez.
viszont a portugál csillagnál te is mindig megjelensz a védőbeszédeddel, meg hát miazhogykritizáljátokvalahavoltlegjobb. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 8., csütörtök 14:58

Kerlon írta:Mondjuk szerintem Csabi te is átestél a túl oldalra. Atom gyenge volt az utolsó két meccsen a csapatjátékunk, tegnap helyzetünk se volt, kb az utolsó 3-adba nem tudunk értelmeset passzolni, nagyon el se jutott Benzemához a labda, ha visszalép, hogy majd ő focizik, akkor meg elöl nincs ember, mert Morata egy árva labdát nem tudott megtartani. Isco és Dm se tudott mit csinálni, nagyon semmirevaló játékunk volt...
Kettős mérce? :kivagyhe:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 14:58

kiváncsi vagyok, hogy hányan hiszitek azt, hogy ha hozzuk suarezt, akkor ő ugyanazt és ugyanúgy fogja nyomni, mint tavaly meg idén a poolban :lol:

nektek tökmindegy már, csak benzema takarodjon, miatta buktuk el a bajnokságot, miatta van minden.
nem azért, mert a papíron legjobb játékosunk például nem hajlandó leülni a padra 4:0-ánál a 70. percben, neeeem azért :lol:
nem azért, mert a kp lassú és fogalmatlan, a védőink agybafőbe egyéni hibáztak egész évben áprilisig szinte minden meccsen,
nem azért, mert összevissza csapongó taktikával és stílusban nyomjuk mindig az ellenfelekhez igazodva,

csak és kizárólag benzema a hibás.
mindiiiig. :mrgreen:

get the fuck out
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 8., csütörtök 14:57

Mondjuk szerintem Csabi te is átestél a túl oldalra. Atom gyenge volt az utolsó két meccsen a csapatjátékunk, tegnap helyzetünk se volt, kb az utolsó 3-adba nem tudunk értelmeset passzolni, nagyon el se jutott Benzemához a labda, ha visszalép, hogy majd ő focizik, akkor meg elöl nincs ember, mert Morata egy árva labdát nem tudott megtartani. Isco és Dm se tudott mit csinálni, nagyon semmirevaló játékunk volt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 8., csütörtök 14:55

ja én azt hittem karimról van szó itt most. nem értem hogy jön ide céerr haja, vagy maga cr. meg az almeria.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 8., csütörtök 14:53

Csabi, a te szavad most annyira mérvadó, hogyha meg van említve, hogy rosszul van belőve Céer haja, akkor megvéded, hogy elaludta csak, meg hát különben is, az Almeriának elrakott kettőt.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 8., csütörtök 14:51

Sok fotelszurkoló, akiknek annyi közük van a sporthoz, hogy reggel mikor felébrednek csinálnak egy felülést, azok akarják megmondani hogy ki, miért, mikor, mennyire szar. Mert hát ugye egyértelmű, hogy ha nem nyerünk, akkor elő kell venni a csatárt, akinek egy kibaszott helyzete sincs a meccsen. De ez a fikázás nem csupán erre a topikra vonatkozik, hanem úgy en bloc a csapat játékosaira. Mert hát Khedira is mekkora szar, Morata a világi balfasz, Illaramendi a tehetségtelen nulla, adjuk el mind. De biztosan az is véletlen, hogy ők ott vannak a világ egyik legnagyobb klubjának kötelékében, ti meg itthonról írtok, és az a napotok fénypontja, mikor gyenge teljesítményt nyújt az adott játékos, és mehettek fröcsögni a topikjába. Van egy tanácsom:lehet utánuk csinálni, és akkor megmutatni, hogy ti milyen kurva jók vagytok.
ja értem, akkor üljünk le és fogjuk be a pofánkat. értem. akkor remélem innentől sehol nem lesz savazás. senki nem kap majd ha szar. majd bólogatunk, mert ő ott vannak.

ez a sport. ez a foci. ez volt mindig is. csak internet nem volt mindig. akkor a kocsmában meg a pubban ment ez.
mindig az összes ellenfél legjobbját le kell igazolni ,hogy aztán rájöjjünk, hogy céronaldo elnyomja őket
ja, tegnap is céronaldó fogta őt vissza. nyilvánvalóan addig ameddig nem próbálunk meg mást, addig nem haladunk előre. ha jövőre is itt lesz, jövőre is olyan lesz mint a szinuszgörbe.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 8., csütörtök 14:48

akiknek annyi közük van a sporthoz, hogy reggel mikor felébrednek csinálnak egy felülést
ez mekkora szöveg már. :lol:

amúgy ha a döntőben villan, akkor nem hiszem, hogy ne bocsájtana meg neki a nép.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 8., csütörtök 14:42

Botrányos az utóbbi időben a játéka, de ami még botrányosabb, az ami itt megy. :lol:

Sok fotelszurkoló, akiknek annyi közük van a sporthoz, hogy reggel mikor felébrednek csinálnak egy felülést, azok akarják megmondani hogy ki, miért, mikor, mennyire szar. Mert hát ugye egyértelmű, hogy ha nem nyerünk, akkor elő kell venni a csatárt, akinek egy kibaszott helyzete sincs a meccsen. De ez a fikázás nem csupán erre a topikra vonatkozik, hanem úgy en bloc a csapat játékosaira. Mert hát Khedira is mekkora szar, Morata a világi balfasz, Illaramendi a tehetségtelen nulla, adjuk el mind. De biztosan az is véletlen, hogy ők ott vannak a világ egyik legnagyobb klubjának kötelékében, ti meg itthonról írtok, és az a napotok fénypontja, mikor gyenge teljesítményt nyújt az adott játékos, és mehettek fröcsögni a topikjába. Van egy tanácsom:lehet utánuk csinálni, és akkor megmutatni, hogy ti milyen kurva jók vagytok. :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 14:42

ja. meg a cavani :lol: :lol: :lol:

hagyjad már.
vegyük meg az összes csatár, aki tud egy egyeneset rúgni a labda seggébe :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 8., csütörtök 14:41

hehe írta:mutass már egy csatárt a mai mezőnyből, akit beteszel benzema helyére ebbe a tegnapi csapatba és miatta győzünk :lol: :lol: :lol:
Suarez. de akár Ibra is.

ha jók a statok akkor a legutóbbi két meccsen még csak kapura lövése sem volt.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 14:35

mutass már egy csatárt a mai mezőnyből, akit beteszel benzema helyére ebbe a tegnapi csapatba és miatta győzünk :lol: :lol: :lol:

ilyeneket puffogtatni én is tudok :lol:
mindig az összes ellenfél legjobbját le kell igazolni ,hogy aztán rájöjjünk, hogy céronaldo elnyomja őket :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 8., csütörtök 14:27

hihetetlen hogy ha benzema szar, akkor hol vannak a többiek? hol van ez az amaz megy állandóan. :lol: cének a padról sérülten kellett volna beszállnia, vagy bélnek mgánrepülővel indulnia madridból az 1-1 után. :lol: hihetetlen, hogy egy évben 10 meccsen nem lehet rá számítani, hogy majd ő megoldja. de persze mindenki más a hibás.

ne haragudjatok de tegnap védelemtől felfelé ő volt a rangadós, ő van itt már istentudja hány éve, neki kellett volna a vezérnek lennie nem iscónak vagy moratának (bár hozzáteszem, hogy mind a kettő még tőle is ratyibb volt). ha meg csak annyira képes annyit tud, hogy megtartja a labdákat és lerakja cének, akkor mehet is a picsába. azt majd suarez is tudni fogja, csak lehet még esetleg megver 1 az 1ben néhány kieső csapatban játszó védőt is.

na mindegy, valahogy össze kell őt szedni a béell döntőre, aztán meg eladni annak aki a legtöbbet fizeti. csak remélem hogy a béel döntőn majd lesz mellette egy cé vagy bale, mert ha nem akkor megint megcsodálhatjuk a tegnapi teljesítményét.

TopaCriss
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Benzema, CéRó, Zidane, Henry, Figo, Bergkamp
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: TopaCriss » 2014. május 8., csütörtök 14:16

Nem igazán szoktam írni a fórumra, de most egy kicsit azért megvédeném a franciát, mert sokan a fejét akarják megint.

Ami Benzema esetében a leglényegesebb, hogy nem csatárként játszik a Real Madridban. Nem ő az az ember, aki legelőre van tolva, nem rá vannak kihegyezve az akciók, nem neki kell leginkább a kaput támadnia. Ahogy én észrevettem, az ő feladata az, hogy az előre lőtt labdákat megtartsa, megjátssza, üresbe tegye a 2 elől lévő robotnak, de legfőképpen Cé-nek. Felállt védelem esetén is, a védők között mozogva próbál egyérintős passzokkal operálni, amiknél általában szintén ő szokott lenni a feladó fél, így csinálva helyett a helyére belépő szélsőknek. Gyakorlatilag egy false9 posztot kell bejátszania, de nem annyira szabadon, mint amennyire azt a pozíció sajátja megkívánná, hiszen folyamatosan a védők gyűrűjében kéne alkotnia. Az, hogy nem 40 gólt vág egy szezonban, szerintem teljesen érthető ha innen közelítjük meg a dolgokat. Más csatár se tudna szerintem 40 gól körül termelni egy szezonban ebben a taktikában, pozícióban, szerepkörben. És nem sok olyan csatárt találnánk a mai felhozatalban, aki gyakorlatilag a saját térfelének közepére jön vissza, hogy megindítsa a támadást, vagy védekezésben 40 méterre álljon a kaputól, és dolgozzon a csapat illetve a sztárok alá.

Régen mindig azért volt búbánat, mert csak elkényeztetett sztárok voltak a csapatban. Úgy gondolom, Benzema nem az, hiszen melóban nem lehet rá panasz. Nem hiába fáradt el az év utolsó szakaszára. A tegnapi fos teljesítménye mellett is, lefutott 7,7 km-t 80 perc alatt, ami egy támadó esetében bőven kielégítő. CéRó-nak nem kell melóznia, ő a zseni, ő best, de valakinek át kell vennie az ő munkáját is védekezésben. Ez Benzema. Suarez nem hiszem, h örömmel fogadná ezt.

Annyira egyértelműen látszik rajta, hogy neki nem a saját érdekei számítanak, mindent a csapat érdekében tesz. Néha talán már túlságosan is alá veti magát a csapatnak, és a saját erősségeit engedi el a játékából. Mint pl a távoli lövések. Láthattuk már többször is, hogy Benzema lába irgalmatlan mód el tud sülni, de valamiért még sem vállalja be, ha nem inkább tovább teszi. Nem tudom, ez mennyire önbizalomhiány nála, de ha visszahozná azt, amit 12-ben láthattunk tőle, akkor egészen más milyen lenne a játéka. Nem lenne ilyen szinten lebutítva.

Sajnálom a faszit, mert elképesztő, ahogy tapad hozzá a labda, ahogy megtudja játszani a csapattársait, ahogy a labdához ér, zseniális, de valahogy még is egyre kevésbé jön elő belőle.

Mondjuk én alapvetően meg vagyok vele elégedve, mert amit ebben a csapatban, az ő posztján el lehet érni, azt 90%-ban teljesítette, és még hátra van egy BL döntő. Más csapatban, más szerepkörben lehet 40 góllal zárná az évet, de akkor meg mindenki érte sírna.

Jöjjön egy csatár, egy olyan játékos, aki csak a kaput támadja, aki egy kicsit statikusabb, a kapu előtt álló keselyű, aki 10-ből 8-at bever. Nem hiszem, h Benzema nyakára kéne hozni egy hasonló típusú játékost, mert nincs nála jobb ebben, ha meg egy gólgépben gondolkozunk, akkor számoljunk a bukás lehetőségével, hogy el száll az ihlet a 2 gép mellett, és 40-50 gól helyett csak 20 lesz.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 8., csütörtök 13:49

Pipita írta:Azért ez a kettősmérce nagyon nevetséges, kegyetlen jót szórakozok a védőbeszéden. :lol:
En inkabb szomoru vagyok mert tegnap kikaptunk :roll: (megha 1-1re is vegzodott a meccs)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 8., csütörtök 13:48

Azért ez a kettősmérce nagyon nevetséges, kegyetlen jót szórakozok a védőbeszéden. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 8., csütörtök 13:09

PEEtör írta: Szerintem meg inkább az az érdekes, hogy 5, azaz ÖT éve képtelen arra, hogy maradandót alkosson. Lehet itt 50-50ezni, meg 70-30azni, de öt év rohadt hosszú idő és m-i-n-d-i-g kell neki valami kifogást keresni ezen időszak alatt. Elsőszámú csatárként lett idehozva, Perez személyes kedvenceként, nagy pénzt fizettek érte, mindig is pártfogoltként volt kezelve és előnyt élvezett és nem tudott teljesíteni.

5 év. Ez azért jelent valamit.
Te kifogasnak hivod, en magyarazatnak. De nem vagyok en elvakult Benzema fan hogy folyamatosan vedjem, sot.. Szinte mindig leirom ha szar volt, mint ahogy tegnap is az volt. Szerinted azert volt szar, mert egy gyenge jatekos (legalabbis ehhez a szinthez), szerintem meg azert mert tul sokat jatszattuk. Es igen, ezert is o a hibas, hogy fizikumra nem egy CR aki egy egesz evet lehoz heti 2 meccsel. Igen, gyenge. Ezt te is, en is, Ancelotti is es Benzema is tudja. De nehogy mar arrol is o tegyen hogy amikor gyenge akkor nincs kit behozni a helyere..
hehe írta:amikor a másik 10 játékos is duplanulla, ne várd már el egy olyan csatártól, aki nem korszakos zseni (jelenleg amúgy nincs is ilyen csatár), hogy majd ő megmutassa.
Pont ezert jott Bale hogy ha Ronaldonak nem megy, akkor majd o eldonti a meccsen. (kupadonton meg is csinalta) Az
mar csak a mi pechunk hogy egyszerre mindketten leserultek.
hehe írta:hol volt céronaldo? hol volt bale? 200 millió euró, a csapat arcai, ők hol voltak?
Osszel hol volt Messi? Telen hol volt Neymar? Ok a csapat arcai. Ja, hogy ok is leserultek..
Tádám írta:Ezek szerint Benzema szerinted kielégitő teljesitményt nyújt meccsről meccsre, valamint csatárként nem a góllövés az elsődleges feladata, és ha mindenki szar, akkor nyugodtan lehet ő is szar.
Szerintem a Real Madrid első számú csatárától, akinek van 50 meccse a szezonban, kicsikét több kell. És nem kell folyamatosan kifogásokat keresni, hogy most éppen hogyan lehet megvédeni a kedvencet.
Benzema nem csatar.
Az igaz hogy csatarekent hoztuk ide hogy majd o megoldja a Real Madrid csatargondjait, de o nem csatar. Ket csatarunk van, Ronaldo es Bale. (es Morata :mrgreen: ) Benzema egy visszavont tamado, akinek az a dolga hogy hatra jon a kozeppalyara, megkapja a labdat, majd teszi is tovabb a ket csatar valamelyikenek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 8., csütörtök 13:05

Én csak azt bírom, hogy amikor lejátszik a CSAPAT egy ótvar szar meccset az első ember akinek posztolnak a topikjába az a francia... Ezen már csak nevetni tudok... :lol: :lol:

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Movember » 2014. május 8., csütörtök 13:03

Rendesen kikezdték az biztos, de megérdemli. Az poén, hogy a kapuba van 2 klasszis, csatárnak meg csak egy playboy. Nem ezért hoztuk el az OL-tól.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 13:01

tegnap. például.
Nem akarok tovább offolni, de most ezt hogy? Ha nem játszottak, akkor hol legyenek? Vagy az ő hibájuk, hogy lesérülnek? :hmmm:

Patonak meg régen lefőtt a tejeskávé.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég