Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. május 7., szerda 23:20

ezt a meccset köszönhetjük neki, iscónak meg moratának, akik képtelenek voltak véghezvinni egy értelmes kontrát. annyi labdát amennyit ezek hárman eladtak...
Di Mariát is nyugodtan vegyük ide.
Egyébként nem akarom védeni, mert borzasztó sz*r volt, de itt az eredménye a menjünk neki egy csatárral (Moratavál ne röhögtessen senki, nála Ramos is jobb csatár)az idénynek, egyszerűen kipukadt a francia (aki amúgy is hajlamos a hullámzó teljesítményre), nézem és szinte lépni nem bír...félek neki már nem vesszük sok hasznát, mert pihenni nem lesz ideje, játszania kell, mert nincs más csatárunk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 7., szerda 22:58

jó sokáig tartott, de csak kijött, hogy egy közepes csatárral nekimenni a szezonnak életveszély. ezt a meccset köszönhetjük neki, iscónak meg moratának, akik képtelenek voltak véghezvinni egy értelmes kontrát. annyi labdát amennyit ezek hárman eladtak...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 4., vasárnap 23:17

egyébként nem értem, hogy Moratát miért nem küldte fel előbb.
Szerintem az lehet az oka, hogy minden nap látja edzésen, és tudja, hogy mire képes a srác.

Benz meg, hát most volt egy ilyen meccse, ahol egyébként senki nem volt jobb nála. Majd a Tizediket megnyeri, a 33 ráér.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 4., vasárnap 23:16

ziro4vr írta:nem volt jó, bale sem volt jó, ronaldo sem volt jó, de utóbbi csinálta amit csinált, ezért ő az aranylabdás közülük
Azért ezen a meccsen egy lapon említeni a három srácot... :hmmm: Annyiban helyes, h Cé is iszonyat ótvar meccset hozott le, kihagyott helyzetek stb de végül őt a gólja kicsit kiemeli, Bale ellenben ma az egyik leghasznosabb volt, míg Benzi netto emberhátrány.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 4., vasárnap 23:11

nem volt jó, bale sem volt jó, ronaldo sem volt jó, de utóbbi csinálta amit csinált, ezért ő az aranylabdás közülük

ugyanakkor elővenni most, kiemelni most, felesleges
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 4., vasárnap 23:10

___Samy___ írta:megint kezd belefáradni, nem értem miért nem kapta le ancelotti a 60. perc körül
a meccs legrosszabbja volt simán
Az Marci volt, de én is lekaptam volna már sokkal-sokkal korábban, mert emberhátrányban voltunk vele is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 4., vasárnap 23:08

megint kezd belefáradni, nem értem miért nem kapta le ancelotti a 60. perc körül
a meccs legrosszabbja volt simán
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 4., vasárnap 23:08

Most picit megint visszaesett, bár bayern ellen tőle indult az akció cé góljánál. :)
De egy kicsit én is tompábbnak érzem, mint mondjuk 1-1,5 hónapja.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. május 4., vasárnap 23:08

egyébként nem értem, hogy Moratát miért nem küldte fel előbb. elég jól tudja leszedni a labdákat a levegőből. ebben az egyben jobb, mint Benya, mi meg most végig ezekre mentünk a 70. perctől.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 4., vasárnap 23:08

Szeretem Moratát, de Ő sem lesz hosszútávon megoldás. Most a nicknevem miatt cikizni... Már beláttam, hogy Morata nem real szint, de Benzema úr sem...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 4., vasárnap 23:07

ziro4vr írta:
MorataMartin írta:De elegem van ebből a hülyéből! :-@ Egy darab sajt veszélyesebb csatár nála!
sajt>benzema>juhtúró>morata ezen gondolatsort követve
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 4., vasárnap 23:06

MorataMartin írta:De elegem van ebből a hülyéből! :-@ Egy darab sajt veszélyesebb csatár nála!
sajt>benzema>juhtúró>morata ezen gondolatsort követve
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 4., vasárnap 23:05

Ja, kezdhetne már Morata! Ő sokkal jobb, mindenben.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 4., vasárnap 23:04

De elegem van ebből a hülyéből! :-@ Egy darab sajt veszélyesebb csatár nála!

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 26., szombat 14:49

Az a múlt, hogy 8 meccsen át nem lőtt gólt? Meg mi, hova kéne őrjöngeni a tegnapi teljesítményétől? A nem volt rossz kategória, nem éppen az, ami után ovációval kéne fogadni. Nem tudom hol beszéltem én a második évéről. Egyébként meg szerintem sosem volt real madrid szint, akármilyen formában is volt, szal főleg nem hiszem, hogy kiemeltem volna akármelyik évét.
8 meccsen át nem lőtt gólt, de nem mondanám, hogy az összes meccsen rosszul játszott. Ha Karim nem lő gólt és úgy játszik rosszul, akkor aláírom, hogy nem hasznos a kezdőben, de ha nem lő gólt (igen, akár 8 meccsen), de jó passzokkal tud operálni, és hasznosan tud játszani, úgy nekem semmi bajom vele és a szerepeltetésével. Gólokat tekintve így sem rossz az idei mérlege és mindenki beláthatná már, hogy jöhet ide akármilyen csatár, senki nem fog minden meccsen gólt lőni egy CR mellett és senkinek nem lesz jobb mérlege. 8 meccs az valóban sok, lehet, hogy más csatár, csak 3-4 meccset hagyott volna ki gól nélkül, de mindez nálam nem ér semmit, ha Benzema ott van a fontosabb pillanatokban. Nem véletlen a Mr. BL kifejezés, nagyon hiányzott már a csapatból egy olyan csatár, aki ha BL meccsen szerepel, akkor nyugodtak vagyunk a játékát illetőleg, mert általában odateszi magát és sokszor gólt is lő. Ez így van idén is, és így volt a korábbi években is. A bajnokság még úgy is megy nélküle, ha 8 meccseken nem lő gólt, de a BL-ben már gyilkosnak kell lennie, ami hála eddig sikerül. Az meg hogy nem Real Madrid szint... hát akkor ilyen alapon a keret nagy része nem Real Madrid szint. Ha formában van, akkor nálam abszolút ott van a legjobbak között a mai foci mezőnyéből kiindulva és igen, nálam ez a szint és az idei Karim egyértelműen Real Madrid szint. Az meg hogy ovációval fogadtuk a Bayern elleni játékát... nézd... elképzelhető, hogy ő lőtt be minket a döntőbe, de ami biztos, hogy a góljának köszönhetően közel kerültünk ehhez a lehetőséghez. Egy olyan lehetőséghez, amitől már egy ideje messze állunk és amire baromira ki voltunk mi szurkolók éhezve. Az ováció ennek a győzelemnek is szólt, hogy végre tényleg egy baromi nehéz ellenfél ellen tudtunk felülkerekedni, ráadásul jó játékkal. Hadd örüljünk már egy kicsit, szerintem nagyon sok más játékos is megkapta a dicsérő szót, nem csak a francia, de ha mégis úgy érzed, hogy ő van középpontban, akkor az is inkább annak tudható be, hogy 8 meccs után a legjobbkor időzítette a gólját és amúgy remek játékát.
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 25., péntek 23:17

Ezt csak most látom :lol: :lol:
Mondtam én és még csak most jön a második felvonás! :mrgreen: >:]
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 25., péntek 22:48

phys írta:
De most nem bántom (elvégre nyertünk) és érzem, hogy a Bayern ellen tartogatja majd a legnagyobb finomságot! B-) >:] :iszunk:
Minden meccs előtt ezt írjátok és mindig csalódni kell...
Ezt csak most látom :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 25., péntek 21:33

phys írta:A legutóbbi benzemás cikk "Karim Benzema – amikor nem csak a gólok számítanak" pedig mindezt alátámasztja. Írtatok 2 bekezdést szó szerint a semmiről, csak hogy picit be legyen ültetve a tudatba, hogy hát nem csinál igazából semmit, de azért nem szar. .
de pont benzemáról jött ki megint a cikk,akkor amikor már rég nem lőtt gólt, nem írtak külön pl di mariaról, hogy újabban mennyit dolgozik a csapatban.
főleg, hogy szerkesztői szembeszéllel lehet csak véleményt nyilvánítani, majd meglátjuk ebből is mi megy ki...
Most felkúrtad az agyamat, de nagyon.

Pont róla jött ki cikk, a k.rva életbe, hogy rohadjon el a marca újságírója, hogy le merte írni a semmiről szóló gondolatait.

Naponta 15-20 cikk jön ki. Ebből engedd már meg, hogy a meló, suli, család, gyerek, mellet eldöntsük, hogy melyiket fordítjuk le.

De vann két ajánlatom:
1. Jelentkezz szerkesztőnek, aztán csináld.
2. Maradj továbbra is read only üzemmódban, ha tudatlan és tájékozatlan vagy a témában.

A következő, aki felhozza, hogy pont egy Karimos cikk le lett fordítva és miért az, miért nem másik, az megy egy hónap pihire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. április 25., péntek 20:57

Én nem fikáztam ezzel senkit, de pont benzemáról jött ki megint a cikk,akkor amikor már rég nem lőtt gólt, nem írtak külön pl di mariaról, hogy újabban mennyit dolgozik a csapatban.
Az egész csapat nevében elnézést kérek Tőled, amiért a Marca és az AS újságírói ilyen pofátlan dögök, hogy nem írtak róla, illetve ha mégis, akkor meg azért, mert nem áldozott pont akkor senki az idejéből, hogy pont azt a cikket fordítsa le, ami téged érdekel. Sajnos csak a többi irományra futotta a srácok idejéből és erejéből, amit esetleg rajtad kívül csupán pár ezer embert érdekelt. Kérlek nézd el nekik.

Benzemát meg tényleg pont most kell előkapni? Tessék visszanézni hogy mit művelt a kupadöntőn, meg a Bayern ellen. Engem ezekkel a meccsekkel meggyőzött, az hogy Getafék meg Valladolidok ellen bohóckodik gyakran, nem érdekel, hogyha a nagy napokra így össze tudja magát szedni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 25., péntek 20:35

de pont benzemáról jött ki megint a cikk,

Ez egyszerű....ha neked modric a nagy kedvenced,akkor legyél Te is szerkesztő,nyomasd a modricos cikkeket....aztán meglesz az az egyensúly.

:D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég