Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 28., hétfő 17:04

Vosztok írta:Volt egy nagyon jo Benzema video a youtube-on, de sajnos privat video lett :( 2-3 hete volt berakva a linkje a forumra. Majd 19 perc hosszu volt es nem talalom sehol mashol a neten. Valakinek valami otlete?
Romooo7 törölte a régi csatirnajat, de ígérete szerint visszakerul majd minden az új cstornajara :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. szeptember 28., hétfő 17:03

Vosztok írta:Volt egy nagyon jo Benzema video a youtube-on, de sajnos privat video lett :( 2-3 hete volt berakva a linkje a forumra. Majd 19 perc hosszu volt es nem talalom sehol mashol a neten. Valakinek valami otlete?
Ha jól emlékszem az Rom7oo vidije volt és neki jópár napja offolták a csatornáját..de megint elkezdte feltöltögetni a vidiket...szoval ha tényleg ő tette fel akkor nemsokára szerintem az is sorra kerül :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 28., hétfő 16:10

Volt egy nagyon jo Benzema video a youtube-on, de sajnos privat video lett :( 2-3 hete volt berakva a linkje a forumra. Majd 19 perc hosszu volt es nem talalom sehol mashol a neten. Valakinek valami otlete?
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 25., péntek 17:37

@SemraHunter
If you've got RMTV or the http://realmadridapp.com , then check out #RealMadrid Life tonight at 20:00! (Spanish time) #Benzema
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 24., csütörtök 21:07

Holnap vagy szombaton írok....de sok dolgot még nem lehet. Alig láttunk valamit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. szeptember 24., csütörtök 17:51

rashidm írta:
R.M.C.F írta:Amikor Benitez érkezett kicsit tartottam attól hogy benzemát poziciós cenyóba tolja....az nem megy neki,meg nálunk senkinek sem. De nem igy lett,elkezdett kialakitani egy eddig remek szisztémát....nekem tetszik ez a felfogás,még nem is nagyon láttam effélét.
Benitez eddig tetszik....modern focit nyomat. Megkell szokni ezt az új rendszert és.....
Erről tudnál egy kicsit részletesebben írni? Én nem vagyok annyira pro a taktikában, így nekem csaka z jön le, hogy Benzin ugyanazt csinálja taktikában, mint eddig. :hmmm: Előre is köszi! :mrgreen:

Ez engem is érdekelne és szerintem meg jó pár embert :)
Taníts RMCF :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 24., csütörtök 15:56

R.M.C.F írta:Amikor Benitez érkezett kicsit tartottam attól hogy benzemát poziciós cenyóba tolja....az nem megy neki,meg nálunk senkinek sem. De nem igy lett,elkezdett kialakitani egy eddig remek szisztémát....nekem tetszik ez a felfogás,még nem is nagyon láttam effélét.
Benitez eddig tetszik....modern focit nyomat. Megkell szokni ezt az új rendszert és.....
Erről tudnál egy kicsit részletesebben írni? Én nem vagyok annyira pro a taktikában, így nekem csaka z jön le, hogy Benzin ugyanazt csinálja taktikában, mint eddig. :hmmm: Előre is köszi! :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 24., csütörtök 15:40

Amikor Benitez érkezett kicsit tartottam attól hogy benzemát poziciós cenyóba tolja....az nem megy neki,meg nálunk senkinek sem. De nem igy lett,elkezdett kialakitani egy eddig remek szisztémát....nekem tetszik ez a felfogás,még nem is nagyon láttam effélét.
Benitez eddig tetszik....modern focit nyomat. Megkell szokni ezt az új rendszert és.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 24., csütörtök 14:31

Vosztok írta:Tud valaki egy statisztikakkal foglalkozo honlapot, ahol meg lehet nezni a jatekosok gol/perc mutatojat? kivancsi lennek Benzema statisztikajara. :D
Eddig BL-ben és ligában együtt 60 percenként jön a gól tőle.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 24., csütörtök 13:07

Tud valaki egy statisztikakkal foglalkozo honlapot, ahol meg lehet nezni a jatekosok gol/perc mutatojat? kivancsi lennek Benzema statisztikajara. :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 24., csütörtök 10:04

Karimnak már csak 16 gól hiányzik ahhoz- ha jól tudom jelenleg 139 gólos-, hogy a Real Madrid történelmének tétmeccseken 10. legtöbb gólt szerző játékosa legyen. :D (155 gól Amancio Amaro). Idén egy remek teljesítménnyel befoghatja még Pirrit és Butragueñot is (171 gól) Meg lehet kövezni érte, de szerintem amíg itt játszik utolérheti még Hugo Sanchezt is (208 gól) :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 23., szerda 23:14

Köszi tes' a két gólt :salute: ünnepelj! :taps: :cheers:
ZIDANE

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 23., szerda 23:13

Isten vagy! Csak így tovább. :salute:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2015. szeptember 23., szerda 23:06

KAK. :rock:

Csak így tovább. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 9:11

Nálam a top2 Suarez és Karim, top3-at nem tudok írni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 23., szerda 8:59

numberone1 írta:Lehet, h haza beszelek, de nalam Suarez sem jobb. Ugy tunik akaratosabb, mert csip, harap, karmol..de legalabb annyi helyzetet elpuskaz mint Benzi. A Poolban ra volt minden kihegyezve, tobb lehetosegbol kicsivel tobb golt szerzett. Benzemaval az a baj, h bele egettek ezt a CR-nek passzolos kenyszert, ennelkul meg jobb lehetne. Vissza Suarezre, ezzel nem azt mondom, h a francia jobb, csak teljesen mas szerepkorben kell(ett) jatszaniuk, igy nem jelentenem ki, h jobb mint Benzi.
Itt előre leszögezném, hogy nem kötekedés lesz. :D Suáreznek 4 hónap kihagyással tavaly 24 gólja és 22 gólpassza lett forrás. Tehát nem merném azt állítani, hogy általánosságba Benzema jobb lenne nála. De itt jön a lényeg, a ti játékotokhoz ő passzol a legjobban Cé mellé, ő tarja meg és osztja szét elől a labdákat.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 22., kedd 23:48

Lehet, h haza beszelek, de nalam Suarez sem jobb. Ugy tunik akaratosabb, mert csip, harap, karmol..de legalabb annyi helyzetet elpuskaz mint Benzi. A Poolban ra volt minden kihegyezve, tobb lehetosegbol kicsivel tobb golt szerzett. Benzemaval az a baj, h bele egettek ezt a CR-nek passzolos kenyszert, ennelkul meg jobb lehetne. Vissza Suarezre, ezzel nem azt mondom, h a francia jobb, csak teljesen mas szerepkorben kell(ett) jatszaniuk, igy nem jelentenem ki, h jobb mint Benzi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. szeptember 22., kedd 23:31

Ha nem lenne lufi akkor nem itt tartana, mint ahol most... Túlértékelt.
halálomig madridista leszek

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 21:06

Pipita írta:
Benzema sokkal jobb, mint a lengyel.
Meg az argentinnál is, túlfújt lufi a Kun.
KAK

Nem tudom ez a KAK mit jelent,de aguero messze nem lufi....vannak sokan olyanok,de ő nem az.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 20., vasárnap 22:05

Néha tényleg az az érzésem, hogy úgy írnak ide emberek, hogy azt sem tudják mit beszélnek, csak hallanak ezt azt. Lewa? Ki a pöcsöm találta ki azt, hogy ő a legjobb csatárok közt van? Ja, mint Cavani. Megtanították lőni Dortmundban és ennyi. Semmi extra. Vele aztán menne a bugi ott elől Balellel. :lol: Meg Pipitával előrébb lennénk. Aha. :fpalm:
Miért érzem azt, hogy páran mezszám alapján ítélnek meg embereket? Meg kellene már érteni, hogy a mai Real Madridban Benzemának csak a mezszáma a 9-es, a pályán és a csapatban betöltött szerepe inkább 10-es. Van egy 7-esünk, aki meg 9-es. Vagy van egy 11-esünk, akivel 10-est akarnak játszatni, de inkább 12-es :mrgreen:
Karim Benzema tökéletesen illik a mai Real Madridba. Nagybetűvel: PONT!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég