Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. december 25., hétfő 15:39

Cristaino is kapta, elég sokáig és masszívan. Csak, hogy ne menjek messze a történelemben. Mert szerencsétlen nem rúgott minden meccsen mesterhármast. Pont olyanok a madridisták kint, mint itthon.
Erős túlzás. :D Nem ezért kapta a füttyszót. :roll:
:goat:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. december 25., hétfő 15:11

sonic írta:Viszont mar egy evvel kevesebbet kell tavaly karacsonyhoz kepest varni arra hogy Karim soha tobbet ne legyen a Real jatekosa. Az is valami. :)

Atlepte a 30at, de mar ket eve olyan format mutat igazabol. Nem lehet neki tul sok hatra.
igen, pont ezért gondolom, hogy ez a forma nehezen javítható, mert már nem fiatal és ha az akaratot nehezen vissza is lehetne csinálni a fejében, a teste így is az ellensége lesz majd.
But he is a good boy...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. december 25., hétfő 15:06

Viszont mar egy evvel kevesebbet kell tavaly karacsonyhoz kepest varni arra hogy Karim soha tobbet ne legyen a Real jatekosa. Az is valami. :)

Atlepte a 30at, de mar ket eve olyan format mutat igazabol. Nem lehet neki tul sok hatra.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. december 25., hétfő 15:00

Cét is fütyülik, mert magasra tette magának a lécet, Karimnál ez elég alacsonyan van, de elesik még ebben is, ez a fő probléma. Tényleg nem tudok még egy olyan játékost, aki ekkora védettséget élvezett volna a közelmúltban, mást ennyinek a harmadáért lapátra tettek volna. Csípem én is a faszit amúgy, tehetséges gyerek is, de itt ez nem jön ki belőle. Szeptembertől más bajnokságban szívesebben nézném a játékát, hátha máshol ki tudna teljesedni. Lehet szépíteni, meg a számokkal, taktikával dobálózni, de Madridba ez, amit mutat, sajnos édes kevés, főleg a jelenlegi körülmények között, amikor nincs minőségi alternatívája. Gondolom persze én, mint egyszeri fotelszurkoló :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 25., hétfő 14:46

RealAsensio írta:Már Ancelottinál is kapta a füttyszót, nem éveken keresztül, hanem minden évben több alkalommal. Így értettem. Senki más rajta kívül nem kapott ennyi kritikát a közönségtől, talán Danilo, el is zavarták. Kíváncsi vagyok, meddig húzza még. Lehet, hogy magasan van a léc, és képtelen már megugrani.
Cristaino is kapta, elég sokáig és masszívan. Csak, hogy ne menjek messze a történelemben. Mert szerencsétlen nem rúgott minden meccsen mesterhármast. Pont olyanok a madridisták kint, mint itthon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. december 25., hétfő 14:41

Már Ancelottinál is kapta a füttyszót, nem éveken keresztül, hanem minden évben több alkalommal. Így értettem. Senki más rajta kívül nem kapott ennyi kritikát a közönségtől, talán Danilo, el is zavarták. Kíváncsi vagyok, meddig húzza még. Lehet, hogy magasan van a léc, és képtelen már megugrani.
:goat:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. december 25., hétfő 14:17

A liga szerintem úszott, nem tudom mit lehet kihozni a szezonból, egy harmadik BL nem túlzás?
Nem. Erre kell rámenni, teljesen egyértelmű. Más ugyanis nem maradt. Azt hiszem pont tegnap írtam, hogy bár a bajnokságtól való búcsú rossz, az különösen, hogy a barcelona nyeri meg, de legalább lehet tesztelni, próbálgatni, és játékba hozni pl. Ceballost akitől mindenki sokat vár és aki pl. meghatározó lehet, ha jó formában becserélik a BL-ben. Így hogy nincs formában és játékban, vajmi segítséget tud adni. Azért egy Bale-Asensio-Isco/Kova-Ceballos formában lévő cserepadsor gyakorlatilag felérne egy új kezdővel, ha Zidane jókor, jó helyen használja őket a BL-ben, mindegyik nyerőember lehet. Főleg ha formába is hozza őket addig, amire azért lesz ideje. Abban is bízok, hogy CR a tavalyihoz hasonlóan formát időzít és a Bl-ben meghúzza. Bale remélhetőleg idén már nem dől ki, mostanság elég jó mecseket hozott beállva, még ő is nyerőember lehet. Benzemát kitárgyaltuk, rajta kívül még Marcelonak és Carvajalnak kell nagyon sokat javulnia, én amúgy ebben bízok, ez nem maradhat így. A többiek eddig sem voltak rosszak. Nagyon beleszaladnánk ha pápá lenne a PSG-től. Nagyon nehéz meccs lesz Neymar ezer fokon égni fog, neki is kellemetlen lenne, ha új csapatával egyből búcsúzna a bl-től. Mbappe is biztos bizonyítani akar ellenünk, de bízok Ramosékban, akik vettek már le jobb vagy közel azonos szintű játékosokat a pályáról.
But he is a good boy...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2017. december 25., hétfő 13:38

Nekem is csak ennyi a problémám hogy már évek óta megy az agónia. A francot se érdekli ha rossz napot fog ki egy játékos. De Benzemánál heteket kell várni hogy legyen egy értékelhető meccs, hónapokat hogy legyen egy kifejezetten jó. Ki kap ennyi türelmet a Real Madridnál? De ha ezt félre is teszem, játsszon szarul, de legalább kétmeccsenként lenne szives bekaparni egy gólt... de semmi, nagyítóval kell keresni hogy mikor volt egy jó passza, mikor rúgott egy szép kapufát, vagy mikor volt egy jó megmozdulása, ha pedig többhetes gólcsend után végre lő egy gólt, akkor én érezzem magam szarul, hogy nem áll a dákó a teljesítménye láttán. Hát engem ezzel nem lakat jól, de bánja a fene, mindenhol vannak kiskedvencek. Egyszer úgyis ki fog kopni végre, akkor nekem szerez örömet, addig pedig van ideje hogy szurkolóit boldogítsa.
A Barca elleni első félidő is... Óraműpontossággal ment minden, mindenki végezte a feladatát, Modric kifejezetten sziporkázott. Jobbak voltunk, mi irányítottunk. És az egészet lehúzhatjuk a wc-n, mert egy nyamvadt gól nem jött össze a támadóinktól. Hát mennyivel másabb lett volna minden ha előnnyel fordulunk a második félidőre... ehelyett jött a második félidős bohózat, Kovacic, Carvajal, Marcelo meg a többiek kapják a szenet, Benzema meg köszöni szépen. CR se volt jobb a Barca ellen, és idén ő sem ad okot az elégedettségre. De bakker neki legalabb néha kijön a lépés, képes lőni gólt, bl-ben meg kettesével veri még így is. Haragszom Benzemára, mert ennél sokkal jobb lehetne. És Zidane-ra is amiért ennyire ragaszkodott Benzemához. A csapatunk jó, többnyire nincs gond a játékunkkal, a sérüsek mellett is simán versenyben lehetnénk még a ligában, ha lenne valaki aki képes lenne gólt lőni amikor kell. Csak ennyi hiányzott volna, simán ott lehetnénk a Barca mellett. Bale használhatatlan, benzema haszontalan, CR meg kifacsart. A liga szerintem úszott, nem tudom mit lehet kihozni a szezonból, egy harmadik BL nem túlzás?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 25., hétfő 13:21

primrose írta:
Ki vagy te, hogy lejómadarazd Zidane-t? A történelem egyik legjobb játékosát, BL címvédő edzőjét, hát ki vagy te? :lol:
R24 ebben a fórumban Kurvahálozások meg Bekmenezések mennek, akkor ezek után majd pont a jómadáron akadunk fel. Nem kell Zidanet mindenért dicsérni, szerintem nem volt gond a megfogalmazással. Ha egyiket elnézzük, nézzük el a másikat is, még akkor is, ha olyan szövegkörnyezetben van egy negatív jelző használva, ahol a kedvenceink vannak. És még csak nem is obszcén a szó.
Megengeded, hogy azon akadjak ki, amin szeretnék? Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. december 25., hétfő 13:15

Az utca emberei gondolják így.
attól még az írásom ugyanúgy helyt állt. megunták. érthető.
But he is a good boy...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. december 25., hétfő 13:14

Ki vagy te, hogy lejómadarazd Zidane-t? A történelem egyik legjobb játékosát, BL címvédő edzőjét, hát ki vagy te? :lol:
R24 ebben a fórumban Kurvahálozások meg Bekmenezések mennek, akkor ezek után majd pont a jómadáron akadunk fel. Nem kell Zidanet mindenért dicsérni, szerintem nem volt gond a megfogalmazással. Ha egyiket elnézzük, nézzük el a másikat is, még akkor is, ha olyan szövegkörnyezetben van egy negatív jelző használva, ahol a kedvenceink vannak. És még csak nem is obszcén a szó.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 25., hétfő 13:08

primrose írta:
az As szerint Zidane es Benzema a felelősök mindenért.
Szerintem felesleges a médiumokat felhozni,
Az utca emberei gondolják így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 25., hétfő 13:06

Pika írta:
RaúlCF írta:még a kubai rakétaválságért is.
viccet félretéve vastagon benne vannak de nem egyedüli bűnbakok.
Egyébként de. Nyilván mások is, de alaapvetően nagyrészt ez a két jómadár sara. Illetve legnagyobb mértékben az övék. Pontosabban benzema már évek óta ilyen, tehát nála ez nem újdonság, de az hogy ezt teheti , arról Zidane tehet.
Ki vagy te, hogy lejómadarazd Zidane-t? A történelem egyik legjobb játékosát, BL címvédő edzőjét, hát ki vagy te? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. december 25., hétfő 12:57

az As szerint Zidane es Benzema a felelősök mindenért.
Szerintem felesleges a médiumokat felhozni, mivel idén is meg tavaly is láttam már Ronaldoval kapcsolatos híreket a góltalanságával kapcsolatosan, vagy olyan aki Balet szidta. Teljesen egyértelmű. hogy az újságok az eladhatóbb fazonokat fogják elővenni, ezért sem fognak lehozni cikkeket pl Carvajal gyenge formájáról. Főleg hogy a tagnak ez az első rossz idénye nálunk. Még mindig Benzema felelőssége gólt lőni, én örülök, hogy előveszi, mert meg kell értenie, hogy eljön az a pillanat amikor neki is hátára kéne vennie a csapatot, CR sem lesz fiatalabb, Bale pedig sérülékeny, ez van. Korábban lubickoltunk a CR gólokban, így elsiklottunk Benzema fölött, és bár a portugál a BL-ben idén is jó, a bajnokságban már nem megy neki. Ennyi év után én sem venném elő CR-t, főleg hogy már nem huszonéves. Rohadt sokat adott ennek a klubnak. De ne félj, idén is olvastam jó néhány negatív cikket CR-ről, szóval nem lehet mondani, hogy maximálisan be van védve a háta. Nem is kell egyébként, ennyi pénzért elvárható, hogy mindenki egységesen jól teljesítsen, de aki évek óta nem nyújt semmit és betonkezdő, az igenis legyen elővéve, akár kiemelve, hogy igen öcsi, minden a te hibád. Senki nem tart fegyvert a fejéhez, hogy ne cáfoljon rá a hírekre, Ronaldo pont ezekben a legjobb, hogy jön egy negatív hír, aztán máris kilyukasztja a hálót. Biztos vagyok benne, ha pl. tavaly teljesített volna, akkor idén nem érné akkora zrika. Akkor amúgy én is hallgatnék. Az embereknek kompletten elege lett, és igenis Zidane felelőssége is, hogy folyton kezdőbe teszi, én amúgy azt is kinézem, hogy Mbappet is emiatt nem hozták el. Zidanenak egyébként ebből a szempontból voltak érdekes húzásai, mert vannak játékosok akikhez iszonyat ragaszkodik, pl Benzema, Vazquez, Casemiro, és vannak akik a képességeik ellenére nem jutnak nála szóhoz.
Az is fura, hogy minden héten Benzemat kell kimagyaráznia a nyilatkozataiban, az emberek nézik a meccset, itt már nem csak a góltalanság a hiba, hanem a teljesen darabos, tutyimutyi mozgás, meg a sírós fej, amit minden meccsen kivisz a pályára. Aztán a bukott meccsek után instán megy a yolo swagelés, meg a rappelés. Nekem is elegem lett, ebben a gyerekben sokkal több volt, de ilyen formával könnyen lehet, hogy a hátsó kijáraton fog távozni. Egyébként minden mostani ellenszenvem ellenére, én igenis akarom, hogy jó formába kerüljön, én is tudom, hogy milyen potenciál volt egykoron benne és hogy az mit jelentene a csapatnak.
But he is a good boy...

Pika
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017. december 19., kedd 11:07
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pika » 2017. december 25., hétfő 12:48

RaúlCF írta:még a kubai rakétaválságért is.
viccet félretéve vastagon benne vannak de nem egyedüli bűnbakok.
Egyébként de. Nyilván mások is, de alaapvetően nagyrészt ez a két jómadár sara. Illetve legnagyobb mértékben az övék. Pontosabban benzema már évek óta ilyen, tehát nála ez nem újdonság, de az hogy ezt teheti , arról Zidane tehet.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 25., hétfő 12:27

még a kubai rakétaválságért is.
viccet félretéve vastagon benne vannak de nem egyedüli bűnbakok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 25., hétfő 12:18

primrose írta:
Igazad van mocsok, de nekik legalább az előző szezonban voltak jó meccseik.
De mondom, mindig lehet találni valakit aki szintén nem játszik jól, csak ez a valaki általában mindig más, benzema meg konstans.
Pika teljesen jól látja. Senki nem CSAK Benzemat okolta a barcelona elleni bukó miatt, valamint az idei év miatt sem csak ő van elővéve, de előfordulhat, hogy az ő neve sokkal többször előkerül, mint idén pár, hasonló szinten teljesítő játékosnál. Én is őt szoktam elővenni és nem CR-t, ennek az oka egyszerű. CR pár napja vette át teljesen jogosan és megérdemelten az 5. aranylabdáját. Emlékeztek tavaly mit csinált CR? Esetleg az azelőtti években? Ugyanez igaz Carvajalra is, meg még jó néhány játékosra, Benzema viszont konstans 2 éve szar, DE(!) az előtte lévő években sem volt mindig meggyőző. Emlékszem mikor idejött egy interjújában szóba került, hogy az aranylabda az egyik célja és álma, szerintem az emberünktől legalább 2-3 éve nincsenek aranylabdás kérdései annyira nem top játékos. Én kedveltem őt, ma is szimpatizálok vele a kritikák ellenére, de gyenge és kész és én már nyáron sem bántam volna, ha Mbappe miatt jóval kevesebb lehetőséghez jut, de az idei borzalmas évét elnézve, szinte sírok más csatár után.
az As szerint Zidane es Benzema a felelősök mindenért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. december 25., hétfő 11:23

Igazad van mocsok, de nekik legalább az előző szezonban voltak jó meccseik.
De mondom, mindig lehet találni valakit aki szintén nem játszik jól, csak ez a valaki általában mindig más, benzema meg konstans.
Pika teljesen jól látja. Senki nem CSAK Benzemat okolta a barcelona elleni bukó miatt, valamint az idei év miatt sem csak ő van elővéve, de előfordulhat, hogy az ő neve sokkal többször előkerül, mint idén pár, hasonló szinten teljesítő játékosnál. Én is őt szoktam elővenni és nem CR-t, ennek az oka egyszerű. CR pár napja vette át teljesen jogosan és megérdemelten az 5. aranylabdáját. Emlékeztek tavaly mit csinált CR? Esetleg az azelőtti években? Ugyanez igaz Carvajalra is, meg még jó néhány játékosra, Benzema viszont konstans 2 éve szar, DE(!) az előtte lévő években sem volt mindig meggyőző. Emlékszem mikor idejött egy interjújában szóba került, hogy az aranylabda az egyik célja és álma, szerintem az emberünktől legalább 2-3 éve nincsenek aranylabdás kérdései annyira nem top játékos. Én kedveltem őt, ma is szimpatizálok vele a kritikák ellenére, de gyenge és kész és én már nyáron sem bántam volna, ha Mbappe miatt jóval kevesebb lehetőséghez jut, de az idei borzalmas évét elnézve, szinte sírok más csatár után.
But he is a good boy...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. december 25., hétfő 10:55

Egyebkent akik megvedik meg mindig Benzemat, azok tudnak meg egy ilyen jatekost mondani a Real tortenelmeben, aki ilyen ingadozo, tobbszor gyenge, mint jo teljtmennyel ennyire hosszu ideig megragadt a csapatban, sot a kezdoben? Legjobb szezonja a 2011/2012-es volt, pedig akkor valtva volt Higuval. Azon kivul nem hozott le egyertemuen jonak mondhato szezont. Sokan par gyengebb meccs utan padra kerulnek, es akar nehezen is kerulnek vissza a kezdobe. Sot 1-2 gyengebb szezon utan el is mennek. Nem tamadaskent irom, csak erdekel a Benzema fanok velemenye. En ertem, hogy Ce miatt ragadt meg, de azert lehetett volna probalkozni az evek soran, hatha lett volna jobb megoldas.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2017. december 25., hétfő 10:48

RealAsensio írta:El lehet gondolkodni, hogy evek ota miert Benzema kapja folyamatosan a futtyszot. Hol jobban hol kevesbe, de mindig kapja. A tobbieket is szoktak futyulni evente egy ket alkalommal. Benzemat mindig.

Nem azt mondom, hogy a madridi publikum a mervado. De sokatmondo. Es elobb utobb jonni fog egy csatar, mert be fog telni a pohar, es hamarabb fogja Benzema megszivni, mint CR. (2 csataros felallas eseten).
Rossz a megfogalmazásod. Kapja évek óta a füttyszót ez tény, viszont nem egész éven át, hanem egy-egy alkalommal, amikor tényleg nagyon gyenge formában van. Ebben az évben viszont nem kimondottan őt mondanám hibásnak a gyenge szereplés miatt. Abban viszont nagyban közrejátszik, hogy gólképtelen a csapat és a sok helyzetet nem használjuk ki. Ez viszont azért tűnik fel ennyire, mert idén gólok terén CR nagyon visszaesett.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég