Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 16:27

Pad'em írta: Persze, tökéletes párost alkottak. Az, hogy mi lett volna vele Cé nélkül az meg csak most tud kiderülni, hogy már nincs itt Ronaldo. De azért Benzt jópár Real drukker kívánta melegebb éghajlatra nagyon sokszor az elmúlt években a totál impotens játéka miatt...
Jó, de ők nem értenek hozzá :mrgreen:
szóval így is sokszor csak annak köszönhette, hogy maradt hogy Perez és Zizou kegyeltje. Sztem a karrierje/megítélese szempontjából biztos vesztett Cé árnyékában, nekünk, a csapatnak, Ronaldonak viszont így volt tökéletes. Aztán reméljük most meg a másodvirágzása kitart még 1-2 évig :)
Persze, Pérez volt az egyértelmű pártfogója, aki könnyedén tudott a BL trófeákkal takarózni. Azért az a csúcs Marcelo, Karim, CéRonaldo hármas rengeteget butított és baromi eredményes volt.

Szép lassan, pedig azért beküzdötte magát mindenféle TOP5 és TOP10-be a klubon és Európán belül is a gólokat tekintve, míg a helyére kívánt "nagy ászok" többsége fene tudja hol vannak.
Talán egyedül Lewa az, akire országon belül és kívül is lehetett mindig számítani és el tudtam volna képzelni a Realban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. április 24., szerda 16:14

Persze, tökéletes párost alkottak. Az, hogy mi lett volna vele Cé nélkül az meg csak most tud kiderülni, hogy már nincs itt Ronaldo. De azért Benzt jópár Real drukker kívánta melegebb éghajlatra nagyon sokszor az elmúlt években a totál impotens játéka miatt... szóval így is sokszor csak annak köszönhette, hogy maradt hogy Perez és Zizou kegyeltje. Sztem a karrierje/megítélese szempontjából biztos vesztett Cé árnyékában, nekünk, a csapatnak, Ronaldonak viszont így volt tökéletes. Aztán reméljük most meg a másodvirágzása kitart még 1-2 évig :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 15:42

Ez az elnyomás jól hangzik, én sem írhatnám szebben, csak nem igaz.

Karim és Cé olyan tökéletes páros volt a foci történetében, amiből nagyon keveset látni. Hogy ebből ki profitált jobban és ki kevésbé...nehéz kérdés. Persze első körben lehet azt mondani, hogy Cé, mert szarrá nyerte magát egyénileg is, de adódik a kérdés, hogy Karim vajon itt lenne 10 éve, ha nincs mellette Cé? Szerintem nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. április 24., szerda 14:29

Abszolút így van, nála mindig csak a gólok hiányoztak, mert agyban magasan a jelenlegi csatárok fölött van. Ennyi esze keveseknek van a focihoz mint neki, Cé is rengeteget profitált belőle 9 év alatt. Na most jelenleg kb 4. az aranycipő listán, szóval a gólok is jöttek idén. Azt nem gondoltam azért, hogy ennyire elvolt nyomva Cé által - azért főleg tavaly rengeteg ziccert elbénázott, meg sokszor a mentalitása is nagyon gyenge volt - de nagyon örülök, hogy így feltudott nőni a portugál távozta után. Reméljük jövőre se adja alább.

Hazard-dal meg szinte biztos, hogy piszkosul megértenék egymást. A belga is végre kapna maga mellé egy játszó társat, nem Costák, Moraták, Lukakuk, Higuaínok mellett sínylődne. Ha valahogy őket meg Vinit egyszerre pályára lehetne majd küldeni... :salute: Az bitang lenne nagyon
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 24., szerda 13:58

Nem kimondottan szeretem Benzt (úgy az egész karrierjét tekintve, amúgy nagyon bírom), mert képességei alapján egészen más pályafutást is befuthatott volna. Részben a körülmények (CR) áldozata lett, részben a saját hibái miatt maradt el attól, ami bőven benne volt.
Egy Ronaldo (amit Lyonban rásütöttek) sohasem lehetett volna belőle, mert sohasem volt olyan robbanékony, sohasem volt olyan zseniális a mozgáskoordinációja, cselezőkészsége, sohasem támadta olyan direktbe a kaput.
De mégis, a hiányosságai ellenére is, egészen kivételes tulajdonságokkal rendelkezik.
Az örök csodaváróknak (mint én is) el kell fogadniuk, hogy egy butított fenomén már nem lesz, meg nem is igazán lehetett volna, de ettől függetlenül egy rendkívül alulértékelt csatárnak tartom.

Aki az idei szezonját kétségbe vonja a Real siralmas idénye miatt, az negatív irányban elfogult iránta.

Megmutatta, hogy lehet rá számítani, hogy sok olyan skillel bír, amivel a mai buta focisták nem és azt is, hogy lehet rá építeni kezdőként, még két évig simán, úgy gondolom.

Benzema egy érték, akit nem tudsz jelenleg kivenni, mert az összjátékban, a védők lekötésében, a vezetői képességekben nem találsz hasonlót. (És mostanában a gólokat is beszabja.)

Hala Benz!
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 13:43

51 meccs, 34 gól, 19 pg. Tadic.
De egyébként szerintem a De Jong, De Ligt páros közül jut be az egyik a hypevonaton.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. április 24., szerda 13:17

Realista24 írta:
Remy írta:

P
Mané jelölve van a PL best címre, ahogy Van Dijk is. Salah nincs ott, mégis akár a top 10-be bekerülhet. Karimnak esélye nincs. Ugyanaz max, ami az elmúlt évben is volt, 20 környéke.
Plusz Ajaxból is ott lesz egy játékos fixen.
Tadic nagyon durván tolja idén, meg is érdemli majd.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 12:42

Remy írta:
Santi írta: Illetve a Pool ha odaérne, akkor biztosra vehető, hogy azért betolnák Salaht is a 10-be, esetleg még Manét.
P
Mané jelölve van a PL best címre, ahogy Van Dijk is. Salah nincs ott, mégis akár a top 10-be bekerülhet. Karimnak esélye nincs. Ugyanaz max, ami az elmúlt évben is volt, 20 környéke.
Plusz Ajaxból is ott lesz egy játékos fixen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 24., szerda 12:33

Mondjuk ha az elmúlt szezonjai top 20asak voltak, akkor ez tényleg top 3. :mrgreen: De ez inkább a korábbi top20as eredményeit értékeli. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 24., szerda 12:26

Santi írta: Illetve a Pool ha odaérne, akkor biztosra vehető, hogy azért betolnák Salaht is a 10-be, esetleg még Manét.
Mané jelölve van a PL best címre, ahogy Van Dijk is. Salah nincs ott, mégis akár a top 10-be bekerülhet. Karimnak esélye nincs. Ugyanaz max, ami az elmúlt évben is volt, 20 környéke.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. április 24., szerda 12:24

Illetve a Pool ha odaérne, akkor biztosra vehető, hogy azért betolnák Salaht is a 10-be, esetleg még Manét.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 24., szerda 12:20

Realista24 írta: Én top3ba tenném :mrgreen:
Te már vagy három bogyót odaadtál volna neki :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 12:12

Berti írta:
Remy írta: Top 10-ben nem lenne, ha fejre áll, akkor sem.
19 gólt rúgott eddig 2019-ben, ebből 15öt bajnokságban és csak április vége van.
Az év hátralévő részében összeszedheti a 40-et. Azzal, hogy a retekbe ne lenne legalább Top 10?
A Barca fog adni vagy 3 játékost - minimum szerintem - , Messi, Ter Stegen, Piqué. Így előjáróban. Mbappé, Hazard, Ronaldo. Aztán a Cityből is lesz egy-kettő gondolom. Én sem látom a helyét a tízben, ha a szokásokat nézzük, meg azt, hogy nincs releváns trófeája, de még csak BL legjobb 4 sem.
Én top3ba tenném :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 24., szerda 12:07

Remy írta: Top 10-ben nem lenne, ha fejre áll, akkor sem.
19 gólt rúgott eddig 2019-ben, ebből 15öt bajnokságban és csak április vége van.
Az év hátralévő részében összeszedheti a 40-et. Azzal, hogy a retekbe ne lenne legalább Top 10?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 24., szerda 12:01

Berti írta:
Kár, hogy nem nyer idén semmit, mert egy jó ősszel komoly tényező lehetne aranylabdára. :|
Top 10-ben nem lenne, ha fejre áll, akkor sem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 24., szerda 11:58

Berti írta: Karim a spanyol GQ címlapján. :D
Beindult a marketing körülötte.
Kár, hogy nem nyer idén semmit, mert egy jó ősszel komoly tényező lehetne aranylabdára. :|
Megnyeri így is ;) :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 24., szerda 11:53

Karim a spanyol GQ címlapján. :D
Beindult a marketing körülötte.
Kár, hogy nem nyer idén semmit, mert egy jó ősszel komoly tényező lehetne aranylabdára. :|

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. április 23., kedd 18:28

Kíváncsi vagyok hogy ez személyes fejlõdés miatt van e így (jobban tud helyezkedni/fejelni), vagy eddig is pont ugyanígy tudott csak Ronaldo felé szálltak a beadások (több lehetõsége van fejelni).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 23., kedd 16:34

"Benzema’s Golden Head” He’s the player with most headed goals in Europe’s top 5 leagues.

Ez a durva :lol:
Itteni karrierje alatt összesen nem fejelt szerintem ennyi gólt, mint most egy év alatt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. április 22., hétfő 10:52

Azert Karim is nyert 4 BL-t meg egy-ket aprobb serlegecsket. Lehet ha nem CR mellett focizik egyenileg jobban kiteljesedik, de csapatszintu sikerekhez kellett ez a leosztas nagyon. Masik meg hogy igy is lehet ertekelni a teljesitmenyet, csak van aki elsiklik felette mert ha nemolovi a golokat az nem annyira latvanyos. Helyen kell kezelni. Gondolom o se banta meg hogy 9 evig CR "arnyekaban" focizott a Realban.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég