Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. október 17., hétfő 16:29

Én ma nagyon nosztalgikus hangulatban vagyok. Egésznap yt videókat nézek. Próbáltam visszakeresni egy 14-15 évvel ezelőtti videót amikor még a lyonban játszott és gyerekként rongyosra néztem :lol: De esélytelen nem találtam.

Helyette ezen könnyeztem ma.
https://twitter.com/madridistatvYT/stat ... S7IVADV8nA

:sziv:

Elképesztő utat járt be.

Mikor még a lyonban tolta vagy később mikor átigazolt hozzánk azt gondoltam 24-25 éves korára jön az aranylaszti is majd. Hát később jött. Ilyen olyan okokból. Játéktudása alapján sosem volt kérdés hogy mindene megvan hozzá.
Én már tavaly is neki adtam volna.
Idén amit leművelt az elmebeteg teljesitmény volt. Nincs kérdés senkiben hogy kinek kell kapnia idén. Ez az igazán nagy győzelem.

KAK :sziv:

ezt meg csak úgy. Jó visszanézni ilyenekre. Hogy nevettek akkor is rajta.
https://www.football-espana.net/2015/03 ... ballon-dor
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 17., hétfő 16:16

https://twitter.com/nocontextfooty/stat ... 5bnPNRL2Zg
:coffee: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 17., hétfő 11:01

🚨| There is complete agreement to renew Karim Benzema's contract until June 30, 2024. Only thing remaining is to make it official. @marca #rmalive

Aranylaszti után jöhet a hivatalos infó. 😎
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 17., hétfő 8:48

RealMadridFanatic írta: Ezt senki nem veheti el tőle.

Emlékszem mennyire lelkes voltam, amikor érkezett és mindig látszott az a minőség, az a különlegesség, amit nem lehet tanulni. Az Ő Aranylabdája az egyik legkomplexebb fejlődéstörténet eredménye.
Nagyon jo az a kep, amivel promoztak a neten, hogy a hatterben tapsolja Ramost, CRt, Kroost es Jamest es most eljon az o ideje.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. október 17., hétfő 7:59

Ezt senki nem veheti el tőle.

Emlékszem mennyire lelkes voltam, amikor érkezett és mindig látszott az a minőség, az a különlegesség, amit nem lehet tanulni. Az Ő Aranylabdája az egyik legkomplexebb fejlődéstörténet eredménye.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 17., hétfő 7:39

sonic írta: Hany orakor lesz?
20:30, Spíler 1.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. október 17., hétfő 7:29

Hany orakor lesz?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 17., hétfő 7:21

Remy írta: Vajon R24 cserél profilképet? Lasztis KAK. :hmmm: :D
Te csak maradj takarekon holnapig. Biztos, ami tuti alapon. Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 16., vasárnap 23:22

Félek meg fogom könnyezni.... :mrgreen:
Ennyire még sose vártam Aranylaszti átadót.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 16., vasárnap 23:02

Babinho írta: Már fiatalon mindenki aranylabda kalibernek tartotta.
És hová lett ez az álom...pár év alatt csak ki nem teljesedett tehetség lett. Egy ember akiben ott a foci, de nem találja az igazi önmagát. Aztán megtalálta magát, a csapatot maga elé helyezve. Akkor már mi sem hittük, hogy valaha az lesz aki lehetett volna.

Rengeteget bántottam...mert haragudtam rá. Azt hittem fejben nem tud felnőni a tehetségéhez. Talán ez igaz is volt rá egy időben. Sokan elmentek a csapattól, akik jobb teljesítményt nyújtottak nála, persze más-más okokból. De ő alázatos volt, és a klub és Perez mindig vigyázott rá. Nem értettem néha, nem éreztem, hogy megérdemli...De a klub megvédte őt. Esélyt adott neki és megmentette amikor bajban volt. És ő ennek a súlyát érezte. És mindent kamatostul visszaadott. Meghálálta...

De amit CR távozása óta művel...ki hitte ezt? Ki gondolta volna, hogy ilyen szinten vezér lesz, a világ legjobb támadója? Hogy újra szóba jöhessen, amiről már mindenki letett, hogy egyszer aranylabdás legyen, a világ legjobbja...Mert 2 éve az...megérett, végig ment ezen az úton, a mi legendánk lett...de holnap megkapja azt amit megérdemel. Hogy az egész világ megtudja, hogy ő igenis a világ legjobb futballistái közül az egyik. Kétségtelenül. Nagyon szeretem a futballját.

És nagyon szeretem a történetét. Tanulságos. Példakép lett.
Köszönjük Karim, ez nagyon jár neked...ott leszek holnap a tv előtt, és talán a legjobban ezen az aranylabda átadáson leszek a legizgatottabb ever. Örülök neki :sziv:
Capitán
Mindannyiunk neveben koszonom, hogy ezt kiirtad magadbol! +1
Jo volt olvasni, szorol szora igy van.
:goat:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. október 16., vasárnap 22:57

Már fiatalon mindenki aranylabda kalibernek tartotta.
És hová lett ez az álom...pár év alatt csak ki nem teljesedett tehetség lett. Egy ember akiben ott a foci, de nem találja az igazi önmagát. Aztán megtalálta magát, a csapatot maga elé helyezve. Akkor már mi sem hittük, hogy valaha az lesz aki lehetett volna.

Rengeteget bántottam...mert haragudtam rá. Azt hittem fejben nem tud felnőni a tehetségéhez. Talán ez igaz is volt rá egy időben. Sokan elmentek a csapattól, akik jobb teljesítményt nyújtottak nála, persze más-más okokból. De ő alázatos volt, és a klub és Perez mindig vigyázott rá. Nem értettem néha, nem éreztem, hogy megérdemli...De a klub megvédte őt. Esélyt adott neki és megmentette amikor bajban volt. És ő ennek a súlyát érezte. És mindent kamatostul visszaadott. Meghálálta...

De amit CR távozása óta művel...ki hitte ezt? Ki gondolta volna, hogy ilyen szinten vezér lesz, a világ legjobb támadója? Hogy újra szóba jöhessen, amiről már mindenki letett, hogy egyszer aranylabdás legyen, a világ legjobbja...Mert 2 éve az...megérett, végig ment ezen az úton, a mi legendánk lett...de holnap megkapja azt amit megérdemel. Hogy az egész világ megtudja, hogy ő igenis a világ legjobb futballistái közül az egyik. Kétségtelenül. Nagyon szeretem a futballját.

És nagyon szeretem a történetét. Tanulságos. Példakép lett.
Köszönjük Karim, ez nagyon jár neked...ott leszek holnap a tv előtt, és talán a legjobban ezen az aranylabda átadáson leszek a legizgatottabb ever. Örülök neki :sziv:
Capitán

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 16., vasárnap 22:33

Roncero: "Lewandowski nagyszerű játékos, de talán későn érkezett a Barcahoz. Az aranylabda a Real Madridnál van."
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 16., vasárnap 22:27

Remy írta: Vajon R24 cserél profilképet? Lasztis KAK. :hmmm: :D
Ki ne tenné ki szivesen Karimot az aranylasztival? :) De ha valakit akkor R mestert illeti ez a privilégium :D

Mennyire megérdemelt cím lesz ez tejóég. Remélem tényleg ott lesz CR, annyira szép lenne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: flori » 2022. október 16., vasárnap 22:25

Egyszerűen nem hiszem el, hogy aranylabdás lesz. Nem fogja fel az agyam, hogy ott lesz a halhatatlanok (..) névsorában. Ki gondolta volna ezt pár évvel ezelőtt, úristen.. :salute:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 16., vasárnap 22:23

Vajon R24 cserél profilképet? Lasztis KAK. :hmmm: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 16., vasárnap 22:20

“Ballon d’Or? It’s a dream.” - Benzema said in 2021.
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 16., vasárnap 22:08

Na akkor hangolódjunk...

https://twitter.com/madridistatvYT/stat ... DLinQ&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 16., vasárnap 21:59

Everyone was surprised with the gap of Benzema's votes and the second place, the word at France Football is that the player has "smashed all the records". @goal

Holnap :agree: :salute:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 16., vasárnap 21:13

Azért előjött a különbség közte meg Lewa között. Nem bántani akarom a lengyelt, tavaly nálam is ő kapta volna az aranylabdát (ha szimplán a számokat nézzük, máskérdés, hogy nálam ő sosem volt egy futballzseni és nem is lesz), de az elég irritáló, hogy Karim ideji győzelmét az ő második helyével vonják össze, mondván ha Karim megkapja, neki is meg kellett volna. Szerintem a foci csúcsa volt amit tavaly Benzema lenyomott, és a foci legtöbb elemében mindig is jobb volt mint a lengyel. Azért ma is eltett 1 gólt az emberünk, jobb híján volt az kettő is. Ez utóbbi megmozdulását egyébként kevesen tudnák másolni... sajnos nem volt érvényes, centiken múlott. Ha nem cserélik le, a tizit is bevarrta volna, és bár tudom, hogy sok a HA, de egy adag szerencsével ma akár 3 golig is eljuthatott volna így, úgy hogy amúgy továbbra sincs jó formában. A mozgásán sajnos látszik, hogy a tavalyi lendület és dinamika még sehol. Kezd élesedni, de még nincs ott. Ezzel ellentétben Lewa tolja rendesen a Barcanak, kapar ezerrel, hogy utolsó éveiben osszehozza azt az aranylabdat, de nem tennék nagyban a győzelmére. Rendben, hogy ma Benzit nem Militao szintű védők fogták, de ma is iszonyat sokat járt vissza a kpra szervezni, labdát tartani. Tap in király a kapu előtt várt mindent, kisebb szerencsével majdnem eljutott a golig, de a focit szerető és értő emberek látják a különbséget.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 16., vasárnap 20:24

Sierra írta: Ja tényleg, így mondjuk logikus. :D Bár ezt meg se VAR-ozták ha jól emlékszem. Gólöröm közben fújta be.
Protokollból megvárták a végét, de amúgy egyértelműen látták, hogy les. Szerintem VAR vizsgálat akkor valósul meg, mikor kétes esetekről van szó, és tekintve, hogy a fociban máig űrtechnológiának számít megállítani az órát, így talán jobb is ez. Itt gondolom jött a VAR asszisztensektől egy "nyilván az volt" üzenet megerősítésképp. Nincs igazán értelme vonalakat húzogatni, ha valami mindenki számára egyértelmű.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég