Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. november 21., kedd 21:24

#mizu :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 21., kedd 14:38

Mondjuk középen általában 6 ember védekezett náluk, szóval ott sok mindent nem lehetett alkotni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 21., kedd 14:18

Az lehet, de Cé nem érdekel :mrgreen:

Viszont örülök ennek a képnek, mert jól láttam, amit láttam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 21., kedd 14:13

Realista24 írta:
Egy újabb elszomorító statisztika: Karim Benzema az Atletico Madrid elleni mérkőzésen egyetlen labdaérintést sem tudott felmutatni az ellenfél tizenhatosán belül. Egyébként ez most fordult vele először elő a 2017-es évben.
Ezt mi tettük ki, de ekkor orbitális fasságot...elég ránézni a képre és láthatjuk, hogy mi volt a feladata.
Ami ténylegesen elszomorító, hogy ha mellé teszed CR hasonló képét, akkor sem sokkal jobb a helyzet...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 21., kedd 13:45

Egy újabb elszomorító statisztika: Karim Benzema az Atletico Madrid elleni mérkőzésen egyetlen labdaérintést sem tudott felmutatni az ellenfél tizenhatosán belül. Egyébként ez most fordult vele először elő a 2017-es évben.
Ezt mi tettük ki, de ekkor orbitális fasságot...elég ránézni a képre és láthatjuk, hogy mi volt a feladata.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. november 20., hétfő 12:30

Mind a kettőt, persze. Ha meg jó VB-t hoz akkor lehetne hozni még Neymart és G. Jesust is. :lol:
Ha már egyikük jönni fog, szerintem már annak is örülni kell. :|

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 20., hétfő 12:07

Inkább Mbappé-t és Marianot is meg kéne venni. Sztem Cr ezzel a szezonnal együtt max 1 évet bír még ezen a szinten. Utána már drasztikusan visszaesik. Akkor még annyit se fog csinálni mint most. Ha marad a kétcsatáros játék akkor 2 ember kelleni fog előre a frissítés miatt.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 20., hétfő 12:04

Nekem az egésszel az a bajom, hogy mindkét csatárunk iszonyatos módon lelassult. Karim, soha nem volt egy villám, de most néha, mint ha egy helyben futna, CR meg néha néha kivág egy sprintet, de az is inkább erőlködés, mint könnyed vágta és abból sem a leggyorsabb. A poén, hogy ezzel nem lenne akkora probléma, ha... ha mind a ketten támadnák a kaput, lőnének mindenhonnan, néha meghúznák a váratlant. Ez, ami most van, nagyon egyszerűen levédekezhető. CR lőni fog, kis valószínűséggel passzolni, így őt abban kell megakadályozni, elé kell állni 2 embernek, Karim meg fordítva, így nála a lövésre szinte nem is kell figyelni (ha poénos akarnék lenni azt mondanám, hogy Karimnak a legfölöslegesebb dolga, amit csinálhatna a pályán, az a lövőcsel, mert senki nem hinné el, hogy tényleg lőni is akar :mrgreen: ). Ezzel teljesen kiszolgáltatjuk magunkat a védőknek. Mindenki tudja, hogy mi fog történni. Nem tudjuk megosztani, széthúzni, megkavarni a védelmeket, mert pofonegyszerű amit a pályán művelünk. Nem véletlen, hogy az utóbbi időben rendre Kroos kerül ziccerbe, akire ez eddig nem volt jellemző. Innen eredhet az ívelgetés is. Mivel középen semmire nem megyünk, kitesszük szélre, ahonnan jönnek a bénábbnál bénább beadások, amik ha jók is lennének, nem érünk velük semmit, mert erre is fel vannak az ellenfelek készülve. Szinte mindenki magas, jól fejelő emberekkel operál ellenünk középen, így a Karim-CR kettősnek (néha Iscoéknak is) sokszor 4-5 esetenként 6 jól fejelő, magas ember között + kapus kellene megoldani. Csoda, hogy alig szerzünk gólt, főleg nem a csatárjaink. Ezt viszont egyedül ZZ oldhatja meg.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. november 20., hétfő 11:57

Kerlon írta:
Berti írta:Amúúúúgy

Surmóság vagy nem, de vissza kell venni Marianot. Persze ha úgy alakul, hogy tényleg nem igazolunk télen és csak nyáron jöhetne szóba, akkor addig még feltűnhet más csillag, de ha Mariano ilyen ütemben tudna termelni, akkor szinte az egyik legjobb választás lenne.
Buknánk rajta, mert biztos buknánk, de meg lehetne puhítani a lyoniakat, azzal hogy max 1 év mulva megkapják Karimot. win-win
Meg kell várni a PSG- Neymar biznisz utóhatását, mert lehet nem tudják majd így kifizetni Mbappet.
Vártunk már eleget, és van böven pénz mind a 2-re.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 20., hétfő 11:55

Berti írta:Amúúúúgy

Surmóság vagy nem, de vissza kell venni Marianot. Persze ha úgy alakul, hogy tényleg nem igazolunk télen és csak nyáron jöhetne szóba, akkor addig még feltűnhet más csillag, de ha Mariano ilyen ütemben tudna termelni, akkor szinte az egyik legjobb választás lenne.
Buknánk rajta, mert biztos buknánk, de meg lehetne puhítani a lyoniakat, azzal hogy max 1 év mulva megkapják Karimot. win-win
Meg kell várni a PSG- Neymar biznisz utóhatását, mert lehet nem tudják majd így kifizetni Mbappet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. november 20., hétfő 11:30

Realista24 írta:
istimester írta:Amikor mindenki szembejön az autópályán, akkor előfordulhat, hogy nem ők háborodtak meg.
Nem tehetek róla hogy akkora a gyűlölet itt, hogy mar a jo is rossz. Talan egy tripla rég lett volna egy közepes teljesítményhez.
De pont leszarom mar mit írnak itt róla, teljesen mindegy. Itt van es itt is marad.
Karim előéletét nézve abszolút nem meglepő. A fél madridi karrierje a pátyolgatásról és minősíthetetlen formát mutató gödörből kijövésről szól. Kizárólag a teljesítménye okán már régesrég kukázni lehetett volna. Más okok is szerepet játszottak abban, hogy még Real Madrid játékos.

Egyébként hiába láttad élőben, nem volt jó. Számomra meglepően is sokat futott, valamint volt néhány ügyes labdatovábbítása a pálya középső részében, de 20 méterre a kaputól egyszerűen beszarik és eltűnik az emberünk. Amikor CR egy ügyes összejáték után kiugratta Carvajalt, akkor nem volt kinek beadni a labdát. Pedig ott volt a tizenhatosban. De nem mozgott el a védőktől, nem támadta a rövidet vagy a hosszút, az égvilágon semmi se csinált. És hány ilyen van. Carvajal inkább megvárta CR-t, míg a trabit idéző tempójában bemozog a területbe. Karim mint a megilletődött tizenéves, annyira vészélytelenül helyezkedik.

Normál esetben egy viszonylag hajtós, de nem túl jó teljesítménynek könyvelnék el a szombatit. Az utóbbi hetek után nem. És ez érthető.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. november 19., vasárnap 23:05

RaúlCF írta:
ikarus93 írta:
Na de én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy Karim csak akkor menjen, ha CR is megy, őket duóba kell majd eladni, ha eljön az ideje. De ha Ronaldo előtudja venni a régi formáját, akkor még lehet ennek a támadó duónak 2 jó éve.
nem eljött hanem elmúlt az ideje. a mostani nyár volt a tökéletes idő. bajnokság, első bl dupla kimerítő szezon a tökéletes idő volt a frissítésre a váltás elkezdésére. ez elmaradt és ez van.
Nem jött össze Mbappé. A terv az elég világos volt, csak győzött a psg. Legfeljebb a b terv hiányát lehet felróni a vezetőségnek, igaz ez sem kevés.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. november 19., vasárnap 22:24

ikarus93 írta:
Egyre inkább hátrányunkká válik, hogy minden CR-re van kihegyezve. A többi támadó játékos kis túlzással "vízhordó"-ként funkcionál. Talán Asensioba látok váratlant, ha a pályán van.
Persze ha a tavaszi CR-t látnánk, nem is lenne ezzel semmi bajunk, de ez nem a tavaszi forma, ha CR-nek nem megy a játék, akkor az Karim játékát is megpecsételi erőteljesen, hiszen Ancelotti is megmondta, hogy nagyon sokat köszönhet Ronaldo, Benzemának.
Na de én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy Karim csak akkor menjen, ha CR is megy, őket duóba kell majd eladni, ha eljön az ideje. De ha Ronaldo előtudja venni a régi formáját, akkor még lehet ennek a támadó duónak 2 jó éve.
nem eljött hanem elmúlt az ideje. a mostani nyár volt a tökéletes idő. bajnokság, első bl dupla kimerítő szezon a tökéletes idő volt a frissítésre a váltás elkezdésére. ez elmaradt és ez van.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. november 19., vasárnap 22:16

Realista24 írta: Elsőben többet futott talan bárkinél, támadásban es védekezésben is ott volt. Elfáradt. Aztán vegyük hozza hogy szélen kezdett, csak hogy Cenek jo legyen közepén. Ez sem az ő érdekeit szolgálta, de meg nem is a csapatet.

Cet mar régen le kellett volna vinni es Asensiot a helyére betenni, mert azokat a fellőt labdákat vígan befutott a volna. Cet meg az nem futja le, aki nem akarja, de azert meg inditgatjuk...no komment.

Na. Mondom befejeztem!!!
Egyre inkább hátrányunkká válik, hogy minden CR-re van kihegyezve. A többi támadó játékos kis túlzással "vízhordó"-ként funkcionál. Talán Asensioba látok váratlant, ha a pályán van.
Persze ha a tavaszi CR-t látnánk, nem is lenne ezzel semmi bajunk, de ez nem a tavaszi forma, ha CR-nek nem megy a játék, akkor az Karim játékát is megpecsételi erőteljesen, hiszen Ancelotti is megmondta, hogy nagyon sokat köszönhet Ronaldo, Benzemának.
Na de én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy Karim csak akkor menjen, ha CR is megy, őket duóba kell majd eladni, ha eljön az ideje. De ha Ronaldo előtudja venni a régi formáját, akkor még lehet ennek a támadó duónak 2 jó éve.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. november 19., vasárnap 21:54

Amúúúúgy

Surmóság vagy nem, de vissza kell venni Marianot. Persze ha úgy alakul, hogy tényleg nem igazolunk télen és csak nyáron jöhetne szóba, akkor addig még feltűnhet más csillag, de ha Mariano ilyen ütemben tudna termelni, akkor szinte az egyik legjobb választás lenne.
Buknánk rajta, mert biztos buknánk, de meg lehetne puhítani a lyoniakat, azzal hogy max 1 év mulva megkapják Karimot. win-win

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. november 19., vasárnap 21:42

Egy kis statisztika az idei góltermésekről:

Lukaku: 12 meccs, 8 gól, 3 gólpassz
Lewandowski: 12 meccs, 13 gól, 0 gólpassz
Cavani: 12 meccs, 15 gól, 2 gólpassz
Agüero: 8 meccs, 8 gól, 3 gólpassz
Gabriel Jesus: 11 meccs, 8 gól, 1 gólpassz
Dzeko: 12 meccs, 7 gól, 1 gólpassz
Morata: 11 meccs, 8 gól, 4 gólpassz
Kane: 11 meccs, 8 gól, 1 gólpassz
Lacazette: 12 meccs, 6 gól, 1 gólpassz
Benzema: 8 meccs, 1 gól, 2 gólpassz

Ezek a számok azt mutatják, hogy elég gyengén állunk középcsatár fronton. Benzema egyszerűen nincs formában, talán pályafutása legrosszabb időszakát éli. Az viszont nem az ő felelőssége, hogy a vezetőség+Zidane elfelejtettek gondoskodni a minőségi cserecsatárról, aki normál esetben már valószínűleg stabil kezdővé vált volna.


CR amúgy hajszálpontosan olyan statisztikával rendelkezik, mint Benzema :-(

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 19., vasárnap 20:58

Realista24 írta: Elsőben többet futott talan bárkinél, támadásban es védekezésben is ott volt. Elfáradt. Aztán vegyük hozza hogy szélen kezdett, csak hogy Cenek jo legyen közepén. Ez sem az ő érdekeit szolgálta, de meg nem is a csapatet.

Cet mar régen le kellett volna vinni es Asensiot a helyére betenni, mert azokat a fellőt labdákat vígan befutott a volna. Cet meg az nem futja le, aki nem akarja, de azert meg inditgatjuk...no komment.

Na. Mondom befejeztem!!!
Na végre, írtál valamit, amit kértem az elején. Így már lehet veled érdemben vitázni, eddig nem lehetett :D

Érdekes dolgokat írsz, de lenne megjegyzésem. Azt írod, hogy elfáradt Karim a nagy mezőnymunkában. Szerinted ez jelen pillanatban az ő dolga kellene, hogy legyen? (és igen, nem teljesen Karim topikba illik, ez ZZ feladata, de most itt vetődött fel) Jól van az úgy, hogy neki kulizni kell, mikor 4 kp-s van mögötte?
CR-t cserélted volna Asensiora (gondolom a 60-dik környékén). A fáradt Karim fent maradt volna nálad? Illetve Asensio centerbe ment volna be az Atmások közé? Ezek nem kötekedések. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy te hogy láttad, hogy csináltad volna, mert egyébként csak elbeszélünk egymás mellett, úgy ahogy azt Kerlon teszi rendre :mrgreen:

Azzal viszont nem értek egyet, hogy Karim így a szélen, meg úgy a szélen. Innen legalább is a TV elől úgy látszik, hogy ezt CR-rel váltogatják, mikor melyikük megy ki valamelyik szélre. Persze valószínűleg CR-nek kettejük között nagyobb beleszólása van, hogy éppen hová mozognak, de Karimot ismerve ez nem biztos, hogy neki rosszat tesz. Ők ketten amúgy is elég kötetlenül mozognak a pályán, úgy, mint Isco is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 20:41

pheco írta:
Realista24 írta: Örömmel szólnék a barátomnak, aki velem volt, hogy írja le a tapasztaltakat, mint független ember, de nektek az sem lenne elég, hiszen a tv-ben nem azt láttátok.
Biztos lefizetned es szajaba adnad a szavakat :mrgreen:
Amugy tegnap elso felidoben tenyleg nem hibaztathato szerintem, masodikban eltunt. Pedig en szinte barmikor tudom szidni :D
Elsőben többet futott talan bárkinél, támadásban es védekezésben is ott volt. Elfáradt. Aztán vegyük hozza hogy szélen kezdett, csak hogy Cenek jo legyen közepén. Ez sem az ő érdekeit szolgálta, de meg nem is a csapatet.

Cet mar régen le kellett volna vinni es Asensiot a helyére betenni, mert azokat a fellőt labdákat vígan befutott a volna. Cet meg az nem futja le, aki nem akarja, de azert meg inditgatjuk...no komment.

Na. Mondom befejeztem!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. november 19., vasárnap 20:29

Realista24 írta: Örömmel szólnék a barátomnak, aki velem volt, hogy írja le a tapasztaltakat, mint független ember, de nektek az sem lenne elég, hiszen a tv-ben nem azt láttátok.
Biztos lefizetned es szajaba adnad a szavakat :mrgreen:
Amugy tegnap elso felidoben tenyleg nem hibaztathato szerintem, masodikban eltunt. Pedig en szinte barmikor tudom szidni :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 20:26

Nem tudok olyanról vitatkozni érdemben, amihez nem tudsz hozzászólni érdemben donor.
Láttad a TV-n keresztül. Remek. En meg láttam, amit te nem, a stadionban.
Korábban mar leírtam tobb alkalommal, hogy ég es föld a különbség a ket meccsnézési forma között. Ezért nem látom értelmet ebbe belefolyni többet es jobban.
Es nem csak Karim esetében, hanem számos játékos teljesítményének megítélésében.
Örömmel szólnék a barátomnak, aki velem volt, hogy írja le a tapasztaltakat, mint független ember, de nektek az sem lenne elég, hiszen a tv-ben nem azt láttátok. Remelem erteni amit ki akarok fejezni.
Aztán flegmazhatsz tovább, csak nincs értelme.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég