Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4949
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. november 19., vasárnap 20:17

Jol latom hogy most hasonlitgatjatok CR es Benzema teljesitmenyet egymashoz? :lol: :lol:
Minek? Nem mindegy? Mindketto uberszuper ultraciki gyenge.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 19., vasárnap 20:11

donor írta:
Kerlon írta: Látod ez a fórumozás legszebb dolga, amikor olyan dolgot adsz a másik szájába, amit ő nem is mondott. Leírta, hogy megint idejön mindenki fikázni holott máshol is komoly problémák voltak. Modric tegnap egy nagy lófasz volt kb. 70 percig, akkor volt pár jó megindulása és ennyi is volt. CR kb. ugyanazt csinálta, mint Karim csak előtt 2 szabadot meg kihagyott egy hatalmas ziccert. Marcelo totál vakon volt, védekezése nulla volt kb. Mégis mindenki csak itt van és habzó szájjal Benzemázik, szerinted meg azt mondta Realista, hogy ő az alfa meg az omega, de gondolom csodálkozol, hogy miért nem reagál már rá.
Hagyjuk már. Nem adtam én senkinek sem semmit a szájába. Feltettem egy kérdést. Nekem a "Karim volt az egyetlen 45 percig akinél jo helyen volt a labda" félmondat azt sugallja, hogy ő volt a legjobb az első felesben, míg a "Ott egyedül a lövésben volt hiba, fejben szarul tette össze. Elment rajta ket pont." azt jelentheti, hogy igen, CR-en ment el a győzelem. Emellett megkaptuk, hogy mivel mi a TV-ben láttuk, így lófaszt se láttunk. Erre kérdeztem rá, arra, hogy élőben tényleg így látszott e, vagy csak félreértettem a félmondatokat, de persze választ nem kaptam.

El kellene már dönteni, hogy mégis mi a fenét akarunk a játékosoktól. A CR menjen ki szélre, mert ott talán több haszna van (ezt meg is teszi rendre) meg a Karim mezőnyben jó, ezért 20-30 méterre dolgozzon a kaputól NEM opció, mert ez a 2 db csatárunk van télig (a nagyok szerint év végéig). Ennek a 2 embernek 1 fő feladata van: gólt szerezni. Ez az ő idei feladatuk. Tegnap láttuk, hogy míg CR a 2 szabadon kívül 5-ször vállalkozott lövésre, addig Karim 0, azaz NULLA alkalommal próbálta meg elvégezni a fő feladatát. De hasonlóan siralmas a Key Pass aránya, mert hár Karimnak inkább az lenne a feladata: 2-0. Azt hiszem nem túlzó, ha előveszi az egyszeri szurker azt a játékost, aki meg sem próbálja elvégezni a feladatát (itt megjegyzem, hogy nem jöttem fikázni Karimot, sőt, valamilyen szinten védtem is másik topikban). Tudom, ezek csak statisztikák, de sajnos nekünk, akik csak a TV előtt nézzük a meccseket, csak ez maradt. És még valami. Lehet nem úgy kellene megvédeni egy játékost, hogy más is szar volt. Modric nem volt jó. Sőt. De a feladatát próbálta elvégezni, 90% körül passzolt 75-ször, emellett volt 4 szerelése 2 labdaszerzés mellett.
Fő feladatuk gólt szerezni? Közben az egyik mentsége, hogy vaktában tüzel? 2-0 oda? CR attól jobb, hogy 2 szabadott elrúgott alanyi jogon - aminek már 2 éve nem nála kellene lennie- és kiugratták 2-szer jól? Ne nevetess. CR nem magának alakított ki bármit is, hanem megtalálták a társak. Persze lehet Benzema is helyzetbe kerülhetett volna, de ez az egész összehasonlításod nevetséges. Mint a támadó játékunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. november 19., vasárnap 18:37

doncsontos írta:
Realista24 írta:En befejeztem itt, végérvényesen.

én nem értem a harcod már komolyan. itt ő már nem tud jó benyomást kelteni a többségnél, max gólokkal, senkit nem érdekel már a jó mezőnymunkája, nem azzal lesz igazán a csapat hasznára(főleg ebben az időszakban). amúgy tegnap legalább tényleg jó volt összjátékban, de ahogy a második félidő elkezdődött Ő úgy tűnt el a sípszóval együtt.

am ha az első félidőben Kroos leadja neki ziccerben akkor góllal zárja a meccset, és azzal biztos befogott volna jó pár szájat, legalább egy hétre. :D
hagyjuk már ezt a városi legendát, hogy mezőnyben bezzeg... folyamatosan rosszul helyezkedik, rengeteg labdát eladott. száraz fájdalom nézni. a többi meg ott van donor írásában, 10/10

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 19., vasárnap 18:17

Kerlon írta: Látod ez a fórumozás legszebb dolga, amikor olyan dolgot adsz a másik szájába, amit ő nem is mondott. Leírta, hogy megint idejön mindenki fikázni holott máshol is komoly problémák voltak. Modric tegnap egy nagy lófasz volt kb. 70 percig, akkor volt pár jó megindulása és ennyi is volt. CR kb. ugyanazt csinálta, mint Karim csak előtt 2 szabadot meg kihagyott egy hatalmas ziccert. Marcelo totál vakon volt, védekezése nulla volt kb. Mégis mindenki csak itt van és habzó szájjal Benzemázik, szerinted meg azt mondta Realista, hogy ő az alfa meg az omega, de gondolom csodálkozol, hogy miért nem reagál már rá.
Hagyjuk már. Nem adtam én senkinek sem semmit a szájába. Feltettem egy kérdést. Nekem a "Karim volt az egyetlen 45 percig akinél jo helyen volt a labda" félmondat azt sugallja, hogy ő volt a legjobb az első felesben, míg a "Ott egyedül a lövésben volt hiba, fejben szarul tette össze. Elment rajta ket pont." azt jelentheti, hogy igen, CR-en ment el a győzelem. Emellett megkaptuk, hogy mivel mi a TV-ben láttuk, így lófaszt se láttunk. Erre kérdeztem rá, arra, hogy élőben tényleg így látszott e, vagy csak félreértettem a félmondatokat, de persze választ nem kaptam.

El kellene már dönteni, hogy mégis mi a fenét akarunk a játékosoktól. A CR menjen ki szélre, mert ott talán több haszna van (ezt meg is teszi rendre) meg a Karim mezőnyben jó, ezért 20-30 méterre dolgozzon a kaputól NEM opció, mert ez a 2 db csatárunk van télig (a nagyok szerint év végéig). Ennek a 2 embernek 1 fő feladata van: gólt szerezni. Ez az ő idei feladatuk. Tegnap láttuk, hogy míg CR a 2 szabadon kívül 5-ször vállalkozott lövésre, addig Karim 0, azaz NULLA alkalommal próbálta meg elvégezni a fő feladatát. De hasonlóan siralmas a Key Pass aránya, mert hár Karimnak inkább az lenne a feladata: 2-0. Azt hiszem nem túlzó, ha előveszi az egyszeri szurker azt a játékost, aki meg sem próbálja elvégezni a feladatát (itt megjegyzem, hogy nem jöttem fikázni Karimot, sőt, valamilyen szinten védtem is másik topikban). Tudom, ezek csak statisztikák, de sajnos nekünk, akik csak a TV előtt nézzük a meccseket, csak ez maradt. És még valami. Lehet nem úgy kellene megvédeni egy játékost, hogy más is szar volt. Modric nem volt jó. Sőt. De a feladatát próbálta elvégezni, 90% körül passzolt 75-ször, emellett volt 4 szerelése 2 labdaszerzés mellett.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. november 19., vasárnap 11:49

RaúlCF írta:lehet itt mindent mondani a Real 9es bólyája megint 0 lövéssel hozta a meccset.
Mindkét támadónk teljesen hatástalan felállt védelmek ellen, ezért a sok ívelés. Egyik úgy néz ki, már kevés, a második pedig nem szeret gondolkodni, mikor közel kerül a kapuhoz.
Merci Zizou!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. november 19., vasárnap 11:46

lehet itt mindent mondani a Real 9es bólyája megint 0 lövéssel hozta a meccset.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 19., vasárnap 11:22

donor írta:
Realista24 írta:

Modric aztán ma nagyon kapart :lol:
Karim volt az egyetlen 45 percig akinél jo helyen volt a labda. inkabb alszok.
Oriasi sötétség van, mondjuk a nap régen lement.
Lehet, hogy én értek félre valamit, de most te komolyan a helyszínen úgy láttad, hogy Karim volt a csapatban az alfa meg az omega (na jó, csak 45 percig), míg az x-et egyértelműen CR számlájára írod?
Látod ez a fórumozás legszebb dolga, amikor olyan dolgot adsz a másik szájába, amit ő nem is mondott. Leírta, hogy megint idejön mindenki fikázni holott máshol is komoly problémák voltak. Modric tegnap egy nagy lófasz volt kb. 70 percig, akkor volt pár jó megindulása és ennyi is volt. CR kb. ugyanazt csinálta, mint Karim csak előtt 2 szabadot meg kihagyott egy hatalmas ziccert. Marcelo totál vakon volt, védekezése nulla volt kb. Mégis mindenki csak itt van és habzó szájjal Benzemázik, szerinted meg azt mondta Realista, hogy ő az alfa meg az omega, de gondolom csodálkozol, hogy miért nem reagál már rá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. november 19., vasárnap 11:02

Realista24 írta:En befejeztem itt, végérvényesen.

én nem értem a harcod már komolyan. itt ő már nem tud jó benyomást kelteni a többségnél, max gólokkal, senkit nem érdekel már a jó mezőnymunkája, nem azzal lesz igazán a csapat hasznára(főleg ebben az időszakban). amúgy tegnap legalább tényleg jó volt összjátékban, de ahogy a második félidő elkezdődött Ő úgy tűnt el a sípszóval együtt.

am ha az első félidőben Kroos leadja neki ziccerben akkor góllal zárja a meccset, és azzal biztos befogott volna jó pár szájat, legalább egy hétre. :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. november 19., vasárnap 10:45

Karimnak előkéne vennie a gólcipőjét, mert egyre inkább tőle várják a gólokat, ha Cé nem szállitja.
Mezőnybe jó, de egy csatárnak néha önzőnek kell lennie és 1 az 1be a kaput támadnia, nem pedig azt nézni, hol van Cé.
Tudom Suarez sincs nagy formában, de a Leganes ellen ő döntötte el a meccset. Karimtól ilyet nem nagyon látunk.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 10:31

En befejeztem itt, végérvényesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 19., vasárnap 10:15

Realista24 írta:
Buitre írta:Rendben, de akkor kaparjon mint Isco vagy Modric. Ez, hogy sétál ott elöl, ezt megcsinálhatja Kroos is.

Elképesztő... Inkább nézném ott elöl Majoralt, vagy hozzuk Mandzukicot, vagy bárkit :|

Modric aztán ma nagyon kapart :lol:
Karim volt az egyetlen 45 percig akinél jo helyen volt a labda. inkabb alszok.
Oriasi sötétség van, mondjuk a nap régen lement.
Lehet, hogy én értek félre valamit, de most te komolyan a helyszínen úgy láttad, hogy Karim volt a csapatban az alfa meg az omega (na jó, csak 45 percig), míg az x-et egyértelműen CR számlájára írod?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 8:50

pheco írta:Elso felidoben nem volt vele gond, ahogy Ronaldoval sem. Labdak nem igazan jutottak el hozzajuk a kapu elott. Amikor meg volt ertelmes jatek, azokban meg volt, hogy ok voltak benne 30-40 meterre a kaputol. Masodikban nagyon eltunt, Ronaldo eszrevehetobb volt, nem mintha sokra mentunk volna vele.
Ilyen vedelem ellen nem konnyu bent gyotrodni 4-5 ember kozott kettejuknek, es ezt ZZ szamlajara irnam inkabb.

Istenem, Benzemat vedem, mi van velem? :mrgreen:

Megjött az eszed
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 19., vasárnap 8:22

pheco írta:Elso felidoben nem volt vele gond, ahogy Ronaldoval sem. Labdak nem igazan jutottak el hozzajuk a kapu elott. Amikor meg volt ertelmes jatek, azokban meg volt, hogy ok voltak benne 30-40 meterre a kaputol. Masodikban nagyon eltunt, Ronaldo eszrevehetobb volt, nem mintha sokra mentunk volna vele.
Ilyen vedelem ellen nem konnyu bent gyotrodni 4-5 ember kozott kettejuknek, es ezt ZZ szamlajara irnam inkabb.

Istenem, Benzemat vedem, mi van velem? :mrgreen:
Semmi, látod, hogy mi történt tegnap. Mindkét csatár néha a saját terfeleig jött vissza, aktívak voltak úgy 50-55 percig aztán elfogytak. Sokan meg mindig Benzema nyakába varnak mindent.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 7:51

sonic írta:
Realista24 írta:jo helyen volt a labda.
Sokra megyunk vele. A szertarban is jo helyen van a labda csak golok nem lesznek belole, meg bajnoki pontok, meg trofeak.
Sokra nem mentunk azzal valóban, hogy nem volt egy megjátszható társ sem elől, amikor meg mas hozta fel a labdát akkor iveltuk befelé a labdákat, nem egyszer Iscot keresve a 165 centijével.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 7:50

istimester írta:Amikor mindenki szembejön az autópályán, akkor előfordulhat, hogy nem ők háborodtak meg.
Nem tehetek róla hogy akkora a gyűlölet itt, hogy mar a jo is rossz. Talan egy tripla rég lett volna egy közepes teljesítményhez.
De pont leszarom mar mit írnak itt róla, teljesen mindegy. Itt van es itt is marad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. november 19., vasárnap 4:19

Realista24 írta:jo helyen volt a labda.
Sokra megyunk vele. A szertarban is jo helyen van a labda csak golok nem lesznek belole, meg bajnoki pontok, meg trofeak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. november 19., vasárnap 1:56

Hiába igazolnánk télen. Akkor az új arc ott ülne Mayoral helyén a padon. Jöhetne itt Mbappé, maradhatott volna Morata, jöhetne az Atyaúristen, akkor is Karim kezdene, (meg Ronaldo, meg Bale) a többi meg élvezné az előadást. Egy rossz, percekre bedobott Mayoralnak több gólja van, aki tényleg nem Real szint. Akkor az emberünk milyen szint ?
Ja, tudom, nem a góllövés a feladata. Az gondolom a Casemiroé pl., logikus.
A BBCs srácok a játékvezető urakkal nyugodtan leülhetnek, pukkanthatják a pezsgőt, még van vagy huszonegynéhány meccs a bajnokságból de már most sikerült megnyerniük a bárszának. Szar, sehonnan előkapart Paulinnyók többet rúgnak egyedül, mint ez a három nagy tudású együtt. Gondolom, ez is azért van, mert ők jók, de a középpályánk gyenge. :D
Nem, nincs értelme igazolni, amíg fejek nem hullanak előtte. Mert abban egyetértünk, hogy tényleg nagy a sötétség, csak szerintem a klubnál, nem pedig a fórumozók többségénél, de egyszer csak feljön a nap.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. november 19., vasárnap 1:47

Elso felidoben nem volt vele gond, ahogy Ronaldoval sem. Labdak nem igazan jutottak el hozzajuk a kapu elott. Amikor meg volt ertelmes jatek, azokban meg volt, hogy ok voltak benne 30-40 meterre a kaputol. Masodikban nagyon eltunt, Ronaldo eszrevehetobb volt, nem mintha sokra mentunk volna vele.
Ilyen vedelem ellen nem konnyu bent gyotrodni 4-5 ember kozott kettejuknek, es ezt ZZ szamlajara irnam inkabb.

Istenem, Benzemat vedem, mi van velem? :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. november 19., vasárnap 0:49

Amikor mindenki szembejön az autópályán, akkor előfordulhat, hogy nem ők háborodtak meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 18., szombat 23:56

Buitre írta:Rendben, de akkor kaparjon mint Isco vagy Modric. Ez, hogy sétál ott elöl, ezt megcsinálhatja Kroos is.

Elképesztő... Inkább nézném ott elöl Majoralt, vagy hozzuk Mandzukicot, vagy bárkit :|

Modric aztán ma nagyon kapart :lol:
Karim volt az egyetlen 45 percig akinél jo helyen volt a labda. inkabb alszok.
Oriasi sötétség van, mondjuk a nap régen lement.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég