Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 25., péntek 20:32

Az én kérdésemre is jöhet a válasz. :)

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: phys » 2014. április 25., péntek 20:24

___Samy___ írta: lehet fikázni benzemát, meg akárkit, de mikor olyan embereket szóltok meg, akik a szabadidejük nagy részét azzal töltik, hogy titeket ellásson mindenféle friss hírrel a szeretett csapatotokról, akkor azért egy kicsit felmegy bennem a pumpa

Én nem fikáztam ezzel senkit, de pont benzemáról jött ki megint a cikk,akkor amikor már rég nem lőtt gólt, nem írtak külön pl di mariaról, hogy újabban mennyit dolgozik a csapatban. A szezon elején ő sem tetszett, de benzemával ellentétben megváltozott a véleményem, mert többet és hasznosabban dolgozik. Arra próbáltam rávilágítani, hogy néha indokolatlanul dicsérik benzemát. Az oldalért és a friss infókért hálás vagyok, mert minden nap innen tájékozódom, ezért is vettem észre, amit már korábban leírtam és még néhányan itt előttem, igaz picit szűkösebb a mi táborunk. Szóval semmiképp sem a szerkesztőket "fikázom"...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. április 25., péntek 20:16

A legutóbbi benzemás cikk "Karim Benzema – amikor nem csak a gólok számítanak" pedig mindezt alátámasztja. Írtatok 2 bekezdést szó szerint a semmiről, csak hogy picit be legyen ültetve a tudatba, hogy hát nem csinál igazából semmit, de azért nem szar.
mielőtt fikázod azt a szerkesztőségi brigádot, akiknek mindazt köszönheted, ahová az ilyen blődségeket benyögöd, nézd meg a forrást a cikknél/cikkeknél
szerinted a kisujjunkból szopjuk ki az ilyen cikkeket? vagy az összes itteni cikk szerintetek saját agyszülemény?

lehet fikázni benzemát, meg akárkit, de mikor olyan embereket szóltok meg, akik a szabadidejük nagy részét azzal töltik, hogy titeket ellásson mindenféle friss hírrel a szeretett csapatotokról, akkor azért egy kicsit felmegy bennem a pumpa
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 25., péntek 20:01

Unalmas már ez a vergődés, úgy hogy csak erre kívánnék reagálni:
phys írta:főleg, hogy szerkesztői szembeszéllel lehet csak véleményt nyilvánítani, majd meglátjuk ebből is mi megy ki...
Tudod egyáltalán, hogy most mit írtál? Tisztában vagy a jelentésével?

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: phys » 2014. április 25., péntek 19:55

Nem vagyok nagy kommentelő, de régebb óta olvasom a fórumot, mint amennyi ideje be vagyok ide regisztrálva, talán pont egy Benzemát istenítő cikk kapcsán írtam először, hogy mennyire nem értek egyet azzal, hogy itt (a madridomon) túl van dicsérve. Az utóbbi időben volt pár jó hónapja, amikor hozta azt a szintet, ami egy csatártól elvárható, előtte és mostanában pedig megint olyan húzásai voltak és vannak, hogy megköszönhetjük, hogy nem isszuk még a levét annak, hogy egy ennyire bizonytalan csatárunk van. Nézzétek meg a statisztikákat, nem kell a whoscored-ra menni a meccs utáni értékeléshez, de az állandó statisztikák (a hány perc alatt lő gólt, mennyit lő kapura, hogy passzol, cselez, OFFSIDE AWARENESS) jól tükrözik egy játékos teljesítményét. Nekem a legnagyobb bajom vele, hogy nem érzem nála biztonságban a labdát, hiába tartja meg, ha utána rendszerint nem tud vele mit kezdeni, nem mer, vagy nem tud cselezni, a befejezésnél pedig átlagon felül bakizik (Bale csinálta ezt még az elején, mikor idejött). Hiába van taktikai szempontból fontos szerepe, ezek a hiányosságai mindig kiütköznek.

A legutóbbi benzemás cikk "Karim Benzema – amikor nem csak a gólok számítanak" pedig mindezt alátámasztja. Írtatok 2 bekezdést szó szerint a semmiről, csak hogy picit be legyen ültetve a tudatba, hogy hát nem csinál igazából semmit, de azért nem szar. Ha gólt lő ő az isten, ha nem lő, akkor legalább pontosan passzol, ha még az sem, akkor nagyon jól mozgott a pályán. Ezt úgy írom, hogy "csak" annyi problémám van vele, hogy átlagon felül hagyja ki a helyzeteit, amit nem lehet megengedni ezen a szinten, sokszor ügyetlen a labdával, még ha be is makkol pár sarkazós passzt.

Ezek miatt nyomtam arra a szavazáson, hogy eladnám, de ha Morata elmegy, akkor is igazoljunk valakit (csak ne azt az undorító Suarezt...) és ültessük le Benzemát a padra (mert Morata mellett nem lehet padra tenni), akkor fogjuk csak meglátni, hogy melyik tábornak van igaza, addig pedig értelmetlen vitázni, főleg, hogy szerkesztői szembeszéllel lehet csak véleményt nyilvánítani, majd meglátjuk ebből is mi megy ki...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 25., péntek 19:30

Igen, odaszúrtam, mert állításuk szerint meg van dicsérve. Nem várom el a dicséretet, csak a vetítést nem szeretem. Nincs szükségem mások véleményére, hogy legyen sajátom.

Én is az ilyenek miatt szoktam állandóan nyomatni a baromságokat.....hátha észreveszik magukat.














de nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 25., péntek 11:29

vagy inkább odaszúrsz a Karimot kritizálóknak, hogy ideje lenne elismerni őt...
Igen, odaszúrtam, mert állításuk szerint meg van dicsérve. Nem várom el a dicséretet, csak a vetítést nem szeretem. Nincs szükségem mások véleményére, hogy legyen sajátom.
Heccsat reagált arra, hogy nem csak dicsérve nem volt, de el is lett nézve pár gyengébb meccs Benznek savazás nélkül. Egyébként nem baj, ha van 1-2 gyengébb meccse, nem 2 meccs után kell savazni valakit. De mondjuk 7-8 rossz meccs után, azért kijár a kritika...
El lett nézve a gyengébb meccs? Nem olvastad a fórumot rendesen. :)
A statisztikákról meg nem vagyok jó véleménnyel. Nem az a lényeg. Van 1-2 beszédes statisztika, amit nem igazán lehet megkérdőjelezni, de a többség csak játék a számokkal. A Benzema MOM díjával is van problémám (és ez bőven az idiótább statisztikák közé tartozik):
Én sem csípem a statokat, csak ha "valaki" felhozza, mint érv, amikor gyenge, akkor ismerje el, akkor is, ha pozitív irányba emeli ki.
A meccs legjobbjának lett választva, mert a győztes gólt ott nagyon felértékelik, és mezőnyben is elvolt. De a gólhoz kellett Karimon kívül Coentrao nagy futása és CR nagy lasztija. Hogy kié a nagyobb érdem a gólban az megkérdőjelezhető. Éppen ezért ez egy hülye statisztika. Meccs legjobbja lett a győztes gól miatt, miközben meg Pepe és Coentrao hiba nélkül brutál nagyot játszott. Benzema meg sokat gürizett, de amikor nem a támadójátékunkról szól a meccs, akkor jogosabbnak érzem egy védőnek vagy a kapusnak adni a MOM címet. Szóval ez abszolút szubjektív
Egyetértek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 25., péntek 11:25

Realista24 írta:Milyen érdekes, hogy a nagy kritizálók, a statisztika "őrültek" most bujkálnak és egy árva jó szót nem írnak ide. Az UEFA oldalán őt választották a meccs legjobbjának, hajtott, gürizett, igaz csak egy helyzete volt, de győztes gólt rúgott.
És akkor azt mondják a szakértők, hogy meg van dicsérve a jobb meccsek után. :) Látom.
Ebből indult ki az egész vita. Ami utána következik az egymás mellett elbeszélés heccsat és közted.

Az utolsó mondatod annak a hsz-nek a lényege, ami egyértelműen elvárja, hogy megdicsérjük a jól végzett munkájáért, vagy inkább odaszúrsz a Karimot kritizálóknak, hogy ideje lenne elismerni őt...
Inkább arról volt nagy a csend itt az oldalon, hogy mióta nem megy neki a góllövés, ahhoz képest szerintem semmi savazást nem kapott, mint amennyit érdemelt volna közel 700 perc gól nélküli teljesítmény után. Szépen érkezett ez jó volt.
Heccsat reagált arra, hogy nem csak dicsérve nem volt, de el is lett nézve pár gyengébb meccs Benznek savazás nélkül. Egyébként nem baj, ha van 1-2 gyengébb meccse, nem 2 meccs után kell savazni valakit. De mondjuk 7-8 rossz meccs után, azért kijár a kritika...

A statisztikákról meg nem vagyok jó véleménnyel. Nem az a lényeg. Van 1-2 beszédes statisztika, amit nem igazán lehet megkérdőjelezni, de a többség csak játék a számokkal. A Benzema MOM díjával is van problémám (és ez bőven az idiótább statisztikák közé tartozik):

A meccs legjobbjának lett választva, mert a győztes gólt ott nagyon felértékelik, és mezőnyben is elvolt. De a gólhoz kellett Karimon kívül Coentrao nagy futása és CR nagy lasztija. Hogy kié a nagyobb érdem a gólban az megkérdőjelezhető. Éppen ezért ez egy hülye statisztika. Meccs legjobbja lett a győztes gól miatt, miközben meg Pepe és Coentrao hiba nélkül brutál nagyot játszott. Benzema meg sokat gürizett, de amikor nem a támadójátékunkról szól a meccs, akkor jogosabbnak érzem egy védőnek vagy a kapusnak adni a MOM címet. Szóval ez abszolút szubjektív. Én ezért írtam azt, hogy jól tette a dolgát, de csak a feladatát teljesítette.


Ha másra gondoltál, és mást vársz, akkor bocs, de nekem az jött le, hogy innen indult a vita, és én erre reagáltam. A heccsat és közted zajló vita további részére nem kívántam reagálni, mert a másik félresikerült mondataiba köttök bele, hogy a saját igazatokat bizonyítsátok. Ha mindenképpen vitát akartok nyerni, akkor ez jó taktika, de mivel ez egy szurkolói fórum, ami témák kibeszéléséről szól, és nem arról, hogy ki a jobb vitázó, ezért ez a magatartás és vitastílus csak flamelést és ellenségeskedést szül, értelmes eszmecsere helyett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 25., péntek 11:01

Matt, tudod Te nagyon jól, hogy mit írtam és miért. Legalábbis remélem, bár a komment többi része kétségeket ébreszt bennem.
Szopjuk körbe, hogy végre megfelel az elvárásoknak?
Nem írtam ilyet.
Amúgy meg én nem bujkálok
Nem is Rád gondoltam. :)
De ezért hadd ne zengjünk ódákat róla
Ezt sem mondta senki, hogy kell.
De, mint ahogy CR sincs minden gólja után az egekig magasztalva, vagy Modric sincs minden nagy passz után körbeugrálva, úgy Benya se legyen most ezért a gólért.
Ezt sem írtam, hogy kéne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 25., péntek 10:57

Most komolyan Realista mit vársz? Szopjuk körbe, hogy végre megfelel az elvárásoknak? Igen jól játszik, hasznos, és ha kell gólt is rúg. Gratula neki, de ez az elvárás Real szinten. Nem kiemelkedő, nem a csapat legjobbja, teszi a dolgát, és ennyi. Nekem ennyi elég. De ezért hadd ne zengjünk ódákat róla.

Ha majd lehoz egy olyan meccset, ahol lerak az elvárton kívül olyan extrát, amit a legjobbaktól is ritkán látni, akkor körbe lesz dicsérve általam is.

Amúgy meg én nem bujkálok. Nem szoktam agyondicsérni senkit, ha valakinek van 1-1 kiemelkedő meccse/klasszis megmozdulása, teljesítménye, akkor dicsérek én is. De, mint ahogy CR sincs minden gólja után az egekig magasztalva, vagy Modric sincs minden nagy passz után körbeugrálva, úgy Benya se legyen most ezért a gólért. Fontos gól volt, értékes gól volt, ott kellett lenni, de még egyszer mondom, elvárom, hogy ott legyen, és ezeket berúgja. Ebben nincs semmi extra. Ha még erre sem lenne képes, akkor nem is tudom, mit keresne itt...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 25., péntek 10:38

h3x0r írta:Szerintem boven elo volt veve az utobbi hetekben is hogy annak ellenere hogy mezonyben jol jatszik, tul sok ziccert hagy ki. Megha nem is pont itt, hanem a tobbi topikban. En legalabbis megemlitettem tobbszor is.
(persze lehet hogy szerencsem is volt, mert R24 meg a tobbi modi nem olvasta, mivel nem raktak ki. :shifty: )
Most, hogy írod..... :banplz:

Sokan megemlítették, teljesen jogosan, de legalább nem egy hígfosnak állították be. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 25., péntek 10:15

Szerintem boven elo volt veve az utobbi hetekben is hogy annak ellenere hogy mezonyben jol jatszik, tul sok ziccert hagy ki. Megha nem is pont itt, hanem a tobbi topikban. En legalabbis megemlitettem tobbszor is.
(persze lehet hogy szerencsem is volt, mert R24 meg a tobbi modi nem olvasta, mivel nem raktak ki. :shifty: )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 24., csütörtök 22:01

Igen, arról, hogy akármi van ami Benzema számára negatív az nem lehet igaz.
Menj és bujkálj csak, aztán, ha megint lesz egy rossz meccse, gyere. :) Ja igen, mert én elismerem, ha gyenge egy meccsen. ;)
Kár, hogy a kérdésemre nem kaptam választ tőled. Most sem, egyikre sem, meglepő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 24., csütörtök 21:54

Marky írta:szerintem egy ilyen meccs után pont nem kéne őt elővenni.
nem vette elő senki, csak kaptam a provokációt
Realista24 írta:Szerintem nem, mégis kupát nyertünk vele. Érted már miről akarok beszélni vagy folytassam?
Igen, arról, hogy akármi van ami Benzema számára negatív az nem lehet igaz.
De kiszálltam, nekem így nincs értelme erről beszélnem. Benzema a legjobb. ollééé
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. április 24., csütörtök 21:48

szerintem egy ilyen meccs után pont nem kéne őt elővenni. tökéletes meccset játszott, nem csak a gólja miatt. megtartotta a felpasszolt labdákat, szépen leosztogatta, akár 2-3 emberrel szemben is fedezte a labdát, amíg megérkeztek a társak. élt a játékkal, küzdött. ilyen produkció után lehetne MOM is, de xabi és modric munkája még kritikusabb pontja volt a győzelemnek. :)
idén egyébként nekem az jön le róla, hogy ez az, amikor a csúcsforma közelében van. meglövi azért a góljait is, igaz nem olyan mennyiségben, mint egy átlag centertől várná az ember, viszont mezőnyben amit ad, azt nagyon kevesen tudják. mindig megjátszható, biztonságban van nála a labda, adja a kulcspasszokat. nekünk pont egy ilyen játékosra van szükség, aki dinamikusan mozog a pályán, sokoldalú és nem csak a 16-oson belül tud alkotni, hanem a pálya minden szegletében.
ha a nyáron esetleg tényleg elmozdítanánk suarezt - kétlem, főleg most, hogy bajnok lesz - akkor is lenne helye a csapatban, hiszen nem csak egy poszton képes átlagon felülire.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 24., csütörtök 21:47

pozitív hírek sokasága jelenik meg róla a negatívumokról meg nagyon ritkán van szó, addig nem csodálkozom ha sokakat könnyű befolyásolni
Egy madridi lelkületű oldalnak a játékosok és a csapat szeretetére kell buzdítania vagy az utálatára? Tedd fel a kérdést magadnak, gondold át a választ alaposan.

Majd pörgesd vissza az elmúlt időszakot, hogy kiről hány pozitív és negatív cikk jelent itt meg.
A nem volt rossz kategória
Az uefa.com-on csak a legjobb lett, heccsat.com-on meg súrolta a lécet. :smile:
hát ez nem tudom kinek a számára szégyen, de akkor benzema esetében megint nem jelent semmit, mint megtudtam
Ez rád nézve szégyen, hogy továbbra sem érted, hogy az olyan, hogy cselezés mint statisztika nem létezik. Vagy definiálva van az oldalon, hogy mi a csel? Balenél csel, hogy megtolja és lefutja a védőt? Szerintem nem, mégis kupát nyertünk vele. Érted már miről akarok beszélni vagy folytassam?
Nem tudom hol beszéltem én a második évéről.
Majd fogtok, ha kifogytatok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 24., csütörtök 21:44

Realista24 írta:Amikor kifogysz az érvekből, akkor jöhet a múlt, jöhet a második éve, amikor szar volt, aztán amikor k.rvázott, majd amikor kocsit tört.
Az a múlt, hogy 8 meccsen át nem lőtt gólt? Meg mi, hova kéne őrjöngeni a tegnapi teljesítményétől? A nem volt rossz kategória, nem éppen az, ami után ovációval kéne fogadni. Nem tudom hol beszéltem én a második évéről. Egyébként meg szerintem sosem volt real madrid szint, akármilyen formában is volt, szal főleg nem hiszem, hogy kiemeltem volna akármelyik évét.
Realista24 írta:Jó, hát Khedira is 0,5öt cselez egy meccsen, Arbeloa meg háromszor annyit, mint Karim
hát ez nem tudom kinek a számára szégyen, de akkor benzema esetében megint nem jelent semmit, mint megtudtam
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 24., csütörtök 21:37

igen, mondjuk én az értékelésekre mondtam, hogy hülyén van ott megoldva, de attól még a statokban nem sok a hiba
Jó, hát Khedira is 0,5öt cselez egy meccsen, Arbeloa meg háromszor annyit, mint Karim :lol: :lol:
Whoscored=mérvadó! (ebben az esetben persze)
nem ezt mondtam, csak amíg egy szerkesztő tollából a pozitív hírek sokasága jelenik meg róla a negatívumokról meg nagyon ritkán van szó, addig nem csodálkozom ha sokakat könnyű befolyásolni
Különösebben nem érdekel, hogy miként gondoltad, ha nem úgy írtad.

Na de témába vissza:
Beszéljünk már arról, hogy miért a múlton lovagolsz még mindig? Olvasd el újra amit írtam. Én a tegnapi meccsről beszéltem, erre (szokásotokhoz híven) a múltat emlegetitek.
Amikor kifogysz az érvekből, akkor jöhet a múlt, jöhet a második éve, amikor szar volt, aztán amikor k.rvázott, majd amikor kocsit tört.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. április 24., csütörtök 21:37

heccsat írta:igen, mondjuk én az értékelésekre mondtam, hogy hülyén van ott megoldva, de attól még a statokban nem sok a hiba
hát, mondjuk a csel az pont egy szubjektív dolog, ez abból is látszik, hogy Modric átlaga 1.5, míg Arbeloa 1.4-et tol meccsenként a whoscored szerint, ami elég nevetségesen hat.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 24., csütörtök 21:30

Realista24 írta: és olyan színben tüntetsz fel minket, mintha én pl. kivagdosnám a Karim utálókat, Csabi a CR fikázókat, stb..
nem ezt mondtam, csak amíg egy szerkesztő tollából a pozitív hírek sokasága jelenik meg róla a negatívumokról meg nagyon ritkán van szó, addig nem csodálkozom ha sokakat könnyű befolyásolni
Realista24 írta:Whoscored?
igen, mondjuk én az értékelésekre mondtam, hogy hülyén van ott megoldva, de attól még a statokban nem sok a hiba
Realista24 írta:Most cseleznie kéne, nem gólt lőni. A múltkor nem ment a góllövés, de mezőnyben jó volt, cselezett, sarokkal osztogatta a labdát, akkor gól kellett volna. Azelőtt fos volt mezőnyben, de jöttek a gólok, vitte a csapatot a hátán, akkor mi is hiányzott?
Nem mondtam, hogy cseleznie kéne, csak szimplán jobb focistának kéne lennie és csak egy újabb érvet hoztam fel, hogy miben gyenge még.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég