Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 17., kedd 7:10

lordgabi írta: 1 éve kapta meg az Aranylabdát, nem volt kérdés! :salute:
durva ez, hogy most meg vmi noname semmi ligában tötymörög....
simán kezdő lenne mai napig madridban... :coffee:
de megértem, hogy ilyen világtalanok közt gyorsan tele lett a fasza :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. október 17., kedd 6:39

1 éve kapta meg az Aranylabdát, nem volt kérdés! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. október 15., vasárnap 17:02

Endrick kösd fel a gatyát apám :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. október 15., vasárnap 15:43

Realista24 írta: https://x.com/Benzelebronista/status/17 ... 96724?s=20
Hardcorefanoknak.
Benzema osszes Realos golja, 39 perc gyonyor.
City elleni panenka. :'(
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 15., vasárnap 15:31

The plan is that Karim Benzema & Al Ittihad will visit the Bernabéu one day to give him the tribute he deserves. @marca 🇫🇷
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. október 13., péntek 20:25

Realista24 írta: https://x.com/Benzelebronista/status/17 ... 96724?s=20
Hardcorefanoknak.
Benzema osszes Realos golja, 39 perc gyonyor.
szerencsére failzema nincs benne, mert akkor 1 óra 39 perc lenne. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 13., péntek 20:21

rövidesen kiderül, hogy mennyi is ,
számszerűen...

:kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. október 13., péntek 20:08

Realista24 írta: https://x.com/Benzelebronista/status/17 ... 96724?s=20
Hardcorefanoknak.
Benzema osszes Realos golja, 39 perc gyonyor.
Hogy ez kiknek nem tetszik? Sok itt a köc@ög…Barca fan… :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 13., péntek 12:10

https://x.com/Benzelebronista/status/17 ... 96724?s=20
Hardcorefanoknak.
Benzema osszes Realos golja, 39 perc gyonyor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 30., szerda 20:11

sierra amugyis a fiúkat szereti. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 30., szerda 20:07

Halfkey írta: Jajaja tiltsd ki Halfkeyt.

Szerk: Bazzeg nem logoltam át a jó fiókba. Ezt Sierra írta!
:lol: :lol:
na látom ez már rám ragad, csak mert eccőkéccő bevédtem ezt a szerencsecsomagot. :kalapos: :-*

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 30., szerda 19:45

Jajaja tiltsd ki Halfkeyt.

Szerk: Bazzeg nem logoltam át a jó fiókba. Ezt Sierra írta!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 30., szerda 19:36

hehetheoriginal írta:
Halfkey írta: Komoly témákról szólva, pénteken rangadója van Neymarékkal.
:lol: :lol: :lol:
értem a szarkazmust.
Mennyit utalok? :kalapos:
semennyit mester. szeretetből adtam.
csak tiltsd ki halfkeyt a picsába. :kalapos:
Ez életem üzletének néz ki. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. augusztus 30., szerda 19:15

Realista24 írta:
ELSiete írta:

Már berendeltem 1 hónapja.
Tehát egy hónapja nem szóltál nekem :angry:
Ugyan, azt hittem rég az infó birtokában vagy. :mrgreen:

Amúgy jó szar üzletet kotottem, mert azóta nem tudom hány helyen láttam leakciózva, én meg berántottam a szukits.hu-ról, minimális kedvezménnyel anno.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 30., szerda 19:11

Nekem utalhatsz, oriasi szarban vagyok es miattam jutott az eszebe. :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 30., szerda 19:08

Halfkey írta: Komoly témákról szólva, pénteken rangadója van Neymarékkal.
:lol: :lol: :lol:
értem a szarkazmust.
Mennyit utalok? :kalapos:
semennyit mester. szeretetből adtam.
csak tiltsd ki halfkeyt a picsába. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 30., szerda 19:05

hehetheoriginal írta: :lol: :lol: :lol:

ez itt konkrétan fél percbe tellett, ebből a leghosszabb idő a chatgpt által generált szöveg volt:

egészségedre Laci :mrgreen:

Karim Benzema jeles karrierje

Bevezetés

Karim Benzema, a név, amely a futballtörténelem évkönyveiben visszhangzik, egy francia profi labdarúgó, akinek pályafutását az ügyesség, a kitartás és a viták határozták meg. Figyelemre méltó technikai képességeivel és egyedi játékstílusával Benzema kitörölhetetlen nyomot hagyott a sportban. Ez az esszé Karim Benzema életébe és karrierjébe nyúlik bele, nyomon követve útját a szerény kezdetektől egészen a modern futball egyik legismertebb és legsarkalatosabb alakjáig.

Korai élet és megjelenés

Karim Benzema 1987. december 19-én született a franciaországi Lyonban. Nehéz környéken nevelkedett, és korai hajlamot mutatott a futball iránt. Benzema csodálatos tehetsége felkeltette a helyi klubok figyelmét, és csatlakozott az Olympique Lyonnais ifjúsági soraihoz. Kivételes képességei gyorsan megkülönböztették egymástól, és 17 éves korára profiként debütált a klubban.

Felemelkedés

Benzema feltűnése szélsőséges volt. Született gólszerzési és lehetőségteremtő képességével az Olympique Lyonnais támadásainak záloga lett. Kifogástalan cselezése, klinikai befejezése és a játék megértése a legendás csatárokkal való összehasonlítást tette lehetővé. 21 éves korára Benzema három Ligue 1-es bajnoki címet szerzett, és Európa egyik legizgalmasabb fiatal tehetségeként szerzett hírnevet.

Real Madrid Move és Galáctico Status

2009-ben Benzema kivételes teljesítménye miatt nagy horderejű átigazolást kapott a Real Madridhoz, a futballsztárok galaxisáról híres klubhoz. Cristiano Ronaldo és más világítótestek soraihoz csatlakozva óriási nyomás nehezedett rá, hogy teljesítse. Kezdetben az átmenet kihívást jelentett, de Benzema elszántsága és munkabírása lehetővé tette számára, hogy alkalmazkodjon és boldoguljon.

Játékstílus és hozzájárulások

Benzema játékstílusa a finomság, az erő és a sokoldalúság keveréke. Nemcsak halálos befejező, hanem ügyes játékmester is, aki gyakran mélyre süllyed, hogy összekapcsolja a játékot, és lehetőségeket teremtsen csapattársai számára. Az, hogy képes olvasni a játékot és a másodperc törtrésze alatt döntéseket hozni, bizonyítja futball-intelligenciáját. Ez az egyedülálló képességkészlet felbecsülhetetlen értékű eszközzé tette őt mind a klub, mind az ország számára.

Viták és kudarcok

A pályán mutatott képességei ellenére Benzema karrierjét ellentmondások kísérték. Az egyik legjelentősebb incidens a francia válogatottból való kizárása volt egy zsarolási botrányban való állítólagos érintettsége miatt. Ez a kirekesztés több éven át húzódott, és vitákhoz vezetett közszereplői és sportolói szerepéről.

Feltámadás és megváltás

Benzema útja pozitív fordulatot vett, mivel sikerült leküzdenie a pályán kívüli kihívásokat, és futballpályafutására összpontosított. Visszatért a francia válogatottba, bemutatva érettségét és fejlődését játékosként és egyénileg is. Fiatalabb tehetségekkel való együttműködése megmutatta vezetői képességeit és elkötelezettségét csapata sikere iránt.

Statisztikai ragyogás

Nem lehet túlbecsülni Benzema hatását a Real Madrid sikerére. Folyamatosan lenyűgöző gólerőssége, valamint nyomás alatti teljesítménye a klub minden idők legjobb gólkirályává tette. A kritikus meccseken és döntőkben nyújtott közreműködése megszilárdította örökségét igazi nagyjátékosként.

Befolyás és örökség

Benzema befolyása túlmutat a pályán. A nehézségekből és a személyes kihívásokból való felemelkedésről szóló története sok feltörekvő sportoló számára inspirációt jelent. Játékstílusa hatással volt a támadók új generációjára, akik nem csak a gólszerzést értékelik, hanem lehetőséget teremtenek csapattársaiknak.

Következtetés

Karim Benzema karrierje a labdarúgás átalakító erejének bizonyítéka. A lyoni szerény kezdetektől a Real Madridban betöltött sztár státuszáig az útját rugalmasság, elszántság és kivételes ügyesség jellemezte. Bár a viták is részei voltak narratívájának, a képessége, hogy legyőzze azokat, és továbbra is kiválóan teljesítsen, megmutatja jellemének erejét. Ahogy Benzema továbbra is rányomja bélyegét a futballvilágra, öröksége a sportág egyik legdinamikusabb és legrejtélyesebb alakjaként garantált.
Mennyit utalok? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 30., szerda 18:51

Komoly témákról szólva, pénteken rangadója van Neymarékkal.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 30., szerda 18:32

:lol: :lol: :lol:

ez itt konkrétan fél percbe tellett, ebből a leghosszabb idő a chatgpt által generált szöveg volt:

egészségedre Laci :mrgreen:

Karim Benzema jeles karrierje

Bevezetés

Karim Benzema, a név, amely a futballtörténelem évkönyveiben visszhangzik, egy francia profi labdarúgó, akinek pályafutását az ügyesség, a kitartás és a viták határozták meg. Figyelemre méltó technikai képességeivel és egyedi játékstílusával Benzema kitörölhetetlen nyomot hagyott a sportban. Ez az esszé Karim Benzema életébe és karrierjébe nyúlik bele, nyomon követve útját a szerény kezdetektől egészen a modern futball egyik legismertebb és legsarkalatosabb alakjáig.

Korai élet és megjelenés

Karim Benzema 1987. december 19-én született a franciaországi Lyonban. Nehéz környéken nevelkedett, és korai hajlamot mutatott a futball iránt. Benzema csodálatos tehetsége felkeltette a helyi klubok figyelmét, és csatlakozott az Olympique Lyonnais ifjúsági soraihoz. Kivételes képességei gyorsan megkülönböztették egymástól, és 17 éves korára profiként debütált a klubban.

Felemelkedés

Benzema feltűnése szélsőséges volt. Született gólszerzési és lehetőségteremtő képességével az Olympique Lyonnais támadásainak záloga lett. Kifogástalan cselezése, klinikai befejezése és a játék megértése a legendás csatárokkal való összehasonlítást tette lehetővé. 21 éves korára Benzema három Ligue 1-es bajnoki címet szerzett, és Európa egyik legizgalmasabb fiatal tehetségeként szerzett hírnevet.

Real Madrid Move és Galáctico Status

2009-ben Benzema kivételes teljesítménye miatt nagy horderejű átigazolást kapott a Real Madridhoz, a futballsztárok galaxisáról híres klubhoz. Cristiano Ronaldo és más világítótestek soraihoz csatlakozva óriási nyomás nehezedett rá, hogy teljesítse. Kezdetben az átmenet kihívást jelentett, de Benzema elszántsága és munkabírása lehetővé tette számára, hogy alkalmazkodjon és boldoguljon.

Játékstílus és hozzájárulások

Benzema játékstílusa a finomság, az erő és a sokoldalúság keveréke. Nemcsak halálos befejező, hanem ügyes játékmester is, aki gyakran mélyre süllyed, hogy összekapcsolja a játékot, és lehetőségeket teremtsen csapattársai számára. Az, hogy képes olvasni a játékot és a másodperc törtrésze alatt döntéseket hozni, bizonyítja futball-intelligenciáját. Ez az egyedülálló képességkészlet felbecsülhetetlen értékű eszközzé tette őt mind a klub, mind az ország számára.

Viták és kudarcok

A pályán mutatott képességei ellenére Benzema karrierjét ellentmondások kísérték. Az egyik legjelentősebb incidens a francia válogatottból való kizárása volt egy zsarolási botrányban való állítólagos érintettsége miatt. Ez a kirekesztés több éven át húzódott, és vitákhoz vezetett közszereplői és sportolói szerepéről.

Feltámadás és megváltás

Benzema útja pozitív fordulatot vett, mivel sikerült leküzdenie a pályán kívüli kihívásokat, és futballpályafutására összpontosított. Visszatért a francia válogatottba, bemutatva érettségét és fejlődését játékosként és egyénileg is. Fiatalabb tehetségekkel való együttműködése megmutatta vezetői képességeit és elkötelezettségét csapata sikere iránt.

Statisztikai ragyogás

Nem lehet túlbecsülni Benzema hatását a Real Madrid sikerére. Folyamatosan lenyűgöző gólerőssége, valamint nyomás alatti teljesítménye a klub minden idők legjobb gólkirályává tette. A kritikus meccseken és döntőkben nyújtott közreműködése megszilárdította örökségét igazi nagyjátékosként.

Befolyás és örökség

Benzema befolyása túlmutat a pályán. A nehézségekből és a személyes kihívásokból való felemelkedésről szóló története sok feltörekvő sportoló számára inspirációt jelent. Játékstílusa hatással volt a támadók új generációjára, akik nem csak a gólszerzést értékelik, hanem lehetőséget teremtenek csapattársaiknak.

Következtetés

Karim Benzema karrierje a labdarúgás átalakító erejének bizonyítéka. A lyoni szerény kezdetektől a Real Madridban betöltött sztár státuszáig az útját rugalmasság, elszántság és kivételes ügyesség jellemezte. Bár a viták is részei voltak narratívájának, a képessége, hogy legyőzze azokat, és továbbra is kiválóan teljesítsen, megmutatja jellemének erejét. Ahogy Benzema továbbra is rányomja bélyegét a futballvilágra, öröksége a sportág egyik legdinamikusabb és legrejtélyesebb alakjaként garantált.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 30., szerda 18:30

Ennél különbet dob össze a fórum egy hétvége alatt, persze csakis KAK lehetne a címe.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég