Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. február 27., csütörtök 10:25

Realista24 írta:
Toti írta:
tévedsz, R24nek jó :mrgreen: és Kerlonnak is :mrgreen:
Nekem sem jó :-(

Bérelt helye van, tagadhatatlan, de kit raksz oda? Mondjuk pont mindegy, állhatnék ott én is.
Mondjuk akár csak egyszer meg lehetne próbálni a két csatáros játékot Joviccsal és Benzemával, mögöttük egy stabil KP-val. Ha nem jön be, akkor ez van, de legalább megpróbálták.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. február 27., csütörtök 9:45

Realista24 írta:
Toti írta:
tévedsz, R24nek jó :mrgreen: és Kerlonnak is :mrgreen:
Nekem sem jó :-(

Bérelt helye van, tagadhatatlan, de kit raksz oda? Mondjuk pont mindegy, állhatnék ott én is.
Így van kincs nagyon kit berakni. Viszont én Zz helyében elbeszélgetnek vele mert látványos a sok piszi-paszi és visszalepkedes de ezért sokszor konkrétan nincs kit megjatszani a kaputól 20-25 m sávban mert ő nincs ott. Hazard is mikor visszajott tapostak egymást a balszelen sokszor. Egyébként akkor jöttek a gólok inkább amikor megorobalt centerkent játszani. Egyértelmű hogy neki ez nem fekszik csak ahoz amit ő játszik legalább egy baszo szélső kellene de nincs... Én komolyan (nyilván nem a Barca ellen) kiprobálnék egy olyat hogy Jovity center Benz meg Am CF szabad szerepkorben mögötte. Ott kielhetne magát szinezhetne kedvére de lenne ember is a kapu előtt a szelsoink amúgy is ratyik mind szóval akkor egy próbát megerne... Persze ezt nem fogjuk látni.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 27., csütörtök 9:43

Csak 1 kis statisztika: mikor játszottunk igazán jó kezdővel utoljára (védelem+Mendy, CKV, Vini, Karim, jobb szélső) és ott hogy szerepelt Karim?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 27., csütörtök 9:30

Realista24 írta:
Bérelt helye van, tagadhatatlan, de kit raksz oda? Mondjuk pont mindegy, állhatnék ott én is.
Ha már megvettük Jovicot egy valag pénzért, próbáljuk meg. Tudom, kapott lehetőséget, nem is nagyon élt vele, de most Benz se. És az a baj, hogy ha rossz az első felesben, sose kapja össze magát a másodikra. Ehhez képest ha néha le is cserélik, az is max a 85. perc után van. Tegnap például miért Vini és Isco jött le, mikor mindketten többet tettek hozzá a meccshez? Gondolom cserét nem kértek, és a tegnapi nem is az a meccs volt, ahol lehet pihentetni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 27., csütörtök 9:21

Toti írta:
Süti írta: Ez szerintem neki se jó, a csapatnak se jó, az eredményességünknek se jó, senkinek se jó.
tévedsz, R24nek jó :mrgreen: és Kerlonnak is :mrgreen:
Nekem sem jó :-(

Bérelt helye van, tagadhatatlan, de kit raksz oda? Mondjuk pont mindegy, állhatnék ott én is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 27., csütörtök 9:07

Süti írta: Ez szerintem neki se jó, a csapatnak se jó, az eredményességünknek se jó, senkinek se jó.
tévedsz, R24nek jó :mrgreen: és Kerlonnak is :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 27., csütörtök 9:06

Realista24 írta:

Mondjuk most pont fordítva van, hónapokig top volt, aztán most pár hete kula.
Lassan március, és idén még nem volt jó. Jó, előtte volt mondjuk 3 jó hónapja, de azzal nem vagyunk beljebb a szezon legfontosabb időszakában.
De nem is ez bosszant, mindenkinek vannak hullámvölgyei, de a palinak fix bérelt kezdő helye van, bármi történik. Ez szerintem neki se jó, a csapatnak se jó, az eredményességünknek se jó, senkinek se jó.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 27., csütörtök 9:03

Sajnos vele együtt a támadójátékunk is kuka. Bár én az egész csapaton látok egy fásultságot. Pl. Modricon azt látom, hogy olyan, mint régen. Szépen kényelmesen el van, úgyis megoldjuk. Csak már nem tudjuk megoldani. A kezdőnk is erősen hiányos nem még a padunk...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 27., csütörtök 9:00

Süti írta: Parádé hogy ilyen 0000 teljesítménnyel meccseket lehet végigjátszani sorozatban a Real Madridban. Keci bosszantó ez a pali, mikor összekapja magát 2 hétre, és TOP, aztán hónapokig nézhetetlen amit művel. :(
Mondjuk most pont fordítva van, hónapokig top volt, aztán most pár hete kula.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 27., csütörtök 8:59

Parádé hogy ilyen 0000 teljesítménnyel meccseket lehet végigjátszani sorozatban a Real Madridban. Keci bosszantó ez a pali, mikor összekapja magát 2 hétre, és TOP, aztán hónapokig nézhetetlen amit művel. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. február 26., szerda 23:30

Ez itt nagyon off már, de +1 kiseriknek Isco témakörben. A szép gólja ellenére is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 26., szerda 23:26

Ez nem túl jó akkor.

Van 2db támadónk béla és ő akik minőséget tudnak/tudtak hozni.

Az egyik alig várja, hogy eltakarodhasson a stadion közeléből, a másik meg bealudt pár hónapja.

Vini-Rodrygo párostól meg kb lehetetlenség bármit is elvárni. Hazard meg dekázott egyet-kettőt a bemutatásán azóta leszázalékva,rokkantnyugdíjasként. Jovic 72.perctől van csak.

Szóval leírhatjuk, hogy hullámvölgy, meg szokásos.

De nincs más csak Benzema. Szóval jó lenne, ha ébredne, bár lassan már úgyis kiesünk mindenhonnan, akkor tétnélküli meccsen fel lehet szabadulni.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 26., szerda 23:22

Toti írta:
kiserik írta: Nagyban hozzájárul a teljesítményéhez Isco mester áldásos tevékenysége is.
He,lassan a koronavirusrol is isco tehet nalad.
Arról nem, de ez előtt a meccs előtt is kifejtettem már többször: nagyon sokat veszít vele a csapat, még ha Isco jól is játszik. Nagyon tanulságos volt figyelni, hogy Isco körül mindig mutogatott valaki, vagy ő mutogatott valakinek. Jobb szélt feladta. Össze vissza kóborolt a pályán, mindig valaki helyén totyogott, így soha senki nem tudta, most merre kellene mozognia. Ezt a legmagasabb szinten nem lehet csinálni, vagyis de, de ahhoz tényleg a legmagasabb szinten kell lenni, mint Messi.
Meg kell nézni Karim és Isco heatmap-jét: szinte ugyan az, jobb oldalon, bal oldalon, középen, csak Isco ezek mellé hátul is kóborolt. Az egyik csatárt a másik jobb szélsőt játszott elvileg.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. február 26., szerda 23:20

Nem nagyon látunk bele mit módosíthatott Zz, de mintha nem találná a helyét a csapatban, azt, hogy elkéri a labdát a szélen aztán nézi kinek adhatná be.. már korábban is ismert volt, de az, hogy saját középpályást is leütközzön gyakorlatilag állva.. van baj elöl sajnos

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. február 26., szerda 23:16

besteve7 írta:
kiserik írta: Nagyban hozzájárul a teljesítményéhez Isco mester áldásos tevékenysége is.
Szimplán csak szar miota átléptünk 2020 ba. Csak mindig vmi más tényezőt kell keresni indoklásként.
+1

Az utóbbi hónapokban Isco az egyik utolsó akit elővennék.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. február 26., szerda 23:15

kiserik írta: Nagyban hozzájárul a teljesítményéhez Isco mester áldásos tevékenysége is.
Szimplán csak szar miota átléptünk 2020 ba. Csak mindig vmi más tényezőt kell keresni indoklásként.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 26., szerda 23:13

kiserik írta: Nagyban hozzájárul a teljesítményéhez Isco mester áldásos tevékenysége is.
He,lassan a koronavirusrol is isco tehet nalad.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 26., szerda 23:12

Nagyban hozzájárul a teljesítményéhez Isco mester áldásos tevékenysége is.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 26., szerda 23:12

Meggyogyult az ujja.

Ugyanaz van mint Carvajallal, Kroossal, es ami lesz Casemiroval is. Fossa vannak jatszatva, faradt mind. Oke hogy Jovic egy lofasz, de akkor is tobbet kene jatszania, hogy Benzema pihenjen. ZZ es a serulesek ugy tiporjak a keretet, mintha mindenki 25 eves lenne.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. február 26., szerda 23:11

Steve írta: Benzema amúgy jól van?

Úgy lassan hónapok óta eltűnt. Se íze,se bűze. Néha azt is elfelejtem, hogy a pályán van.
Felek, hogy csak a szokásos hullám.
Sajnos nem lehet csak ra alapozni, elsodleges támadóként.

C mellé tökéletes volt. En szivem szerint nyaron túllépnek az egesz BBCn es rápróbálnak valami teljesen újra.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég