Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 1., csütörtök 7:11

Realista24 írta: Egy dolgot probalnak meg elvileg Karimnal, hogy csak egy evvel kesobb menjen el a szaudiakhoz, es az ajanlat legyen akkor is ervenyes neki.

Ma ujabb/utolso kör Perezzel.
Ez lenne a legjobb. Jövőre evezhetnénk Mbappéért/Haalandért. Addig kibírhatná, illetve hozhatnánk mellé/mögé egy megfelelő csatárt is. Joselu/Firmino nekem tökmindegy, csak legyen lefedve a poszt ha pihentetni szeretnénk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 1., csütörtök 6:40

Realista24 írta: Egy dolgot probalnak meg elvileg Karimnal, hogy csak egy evvel kesobb menjen el a szaudiakhoz, es az ajanlat legyen akkor is ervenyes neki.

Ma ujabb/utolso kör Perezzel.
Legyen így. Mindenkinek így lenne a legjobb. Karim Modricekkal együtt elkoszonhetne az új Bernabeuban éa valoszínűleg Mbappe valtaná, aki minőségben nem lenne visszalépés. Senki nem maradna szarban és Karim is elmehet utána pihenni, levezetni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 1., csütörtök 6:18

Egy dolgot probalnak meg elvileg Karimnal, hogy csak egy evvel kesobb menjen el a szaudiakhoz, es az ajanlat legyen akkor is ervenyes neki.

Ma ujabb/utolso kör Perezzel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 1., csütörtök 2:12

Faust írta: Igen, en meg ha nem is fogadom el a donteset, de megertem, de konkretan a faszom kivan, hogy mindenki szezon vege elott egy hettel donti el hogy lelecel, nehogy esetleg ne panikolva kelljen helyettest keresni. Na nem mintha a piacon olyan sok minosegi ember lenne.

Ha ezert a vesztes angol mamlaszert leraknak egy szazast, lehet szabadsagra megyek par evre.
Ez nem teljesen igaz. Ertem a duhodet, es van is benne igazsag, de Benzema meg pont akkor dontotte el, amikor meg van realis esely valamit kozmetikazni. Igaz, Casemiro tavozasat is sikerult potolni egy emberrel (most az mindegy, hogy jol sult el vagy sem, vagy majd hogy fog elsulni, de posztra igazoltunk minoseget), pedig akkor mar kezdodott a szezon, kvazi utolso pillanatban lepett le. CR kozvetlenul a bl donto utan jelentette be, hogy ennyi volt, de mar az is tavasz elejen kibontakozott, hogy valami feszultseg van… szoval az sem erkezett varatlanul es meg boven az atigazolasi piac nyitasa elott tortent. Most is idoben vagyunk. A baj, hogy nem lehet potolni az embert. Es ha januarban jelenti be? Akkor most jobb helyzetben lennenk? Szerintem nem. Itt csak Mbappe vagy Haaland jelenti a megfelelo potlast, mindenki mas B es C megoldas… ez van. Oruljunk inkabb, hogy ilyen legendak tettek le az asztalra valamit es igy tavoznak. CR sokadig bl gyozelem utan, golkiralykent, Benzema pedig Aranylabdaskent, tomerdek mennyisegu gollal. Micsoda tortenet! En nem bankodok, orulok, hogy nalunk bontakozott ki es peldat mutatott. Igy kell. Ez Real Madrid minoseg, es hozzaallas. Grande Karim. Nem lesz tobbe KAK, de orokke velunk lesz es tovabbi sikerekhez fog minket segiteni azzal a szellemmel, amit itt hagy nekunk. Az oroksege felbecsulhetetlen. Grande Karim, Leyenda, Gracias!!!!!!!
:goat:

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 1., csütörtök 0:16

Nem értem amúgy aki sajnálja emiatt a vezetőséget. Alá kellett volna íratni a papírt a januárban ha számolni akarunk vele, gyakorlatilag 1 hónapig volt még szerződése és vakarásszuk a tökünket, persze h megszagolták a lehetőséget a Szaudik.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. június 1., csütörtök 0:07

Sose bírtam, végre h koccol :mrgreen:


Félre téve a viccet, abszolút megértem a döntését. Főleg az elmúlt fél év távlatából.
Kedvenceim között sosem lesz, de amit lerakott az elmúlt évtizedben, kérdés nélkül a Real Madrid 21. századi legendái között a helye, illetve akiket huzamosabb ideig láttam játszani.
(Iker, Hierro, Ramos, RC, CR, Raúl és Benzema).
Remélem, ha már így alakult legalább neki kinézhet egy igazi búcsúmeccs.
Gracias Grande Karim :salute:

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 31., szerda 23:57

Nekem sem tetszik ez a dolog Casemiro tavaly most Benzema. :ozil: :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2023. május 31., szerda 23:49

Fél éve még nem volt az asztalán az ajánlat.

Másfelől lejáró szerződéssel így fél lábbal júniusban azért nem kell nagyot koppannia a vezetőségnek sem, benne volt ez a pakliban.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. május 31., szerda 23:46

én megértem a döntését de az időzítés kicsit nem tetszik. megvolt beszélve a klubbal és most hirtelen mégse. már fél éve csinálhatná a klub a dolgát de nem volt mert szó se volt távozásról. a döntés érthető. kimaxolt mindent, ennyi idősen ennyi pénz teljesen rendben van. csak a körítés nem tetszik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. május 31., szerda 23:21

füst írta: Carvajal, Kroos?
Modric 2012
Carvajal 2013
Kroos 2014
Lucas Vazquez 2015 (Vallejo 2015 :mrgreen:)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2023. május 31., szerda 23:17

Carvajal, Kroos?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 31., szerda 23:14

Hogy van most a csk sag?
Ha nacho meg o is megy, akkor modric lesz az elso, nem? 2 es 3 ki lenne?
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. május 31., szerda 22:32

Faust írta: Igen, en meg ha nem is fogadom el a donteset, de megertem, de konkretan a faszom kivan, hogy mindenki szezon vege elott egy hettel donti el hogy lelecel, nehogy esetleg ne panikolva kelljen helyettest keresni. Na nem mintha a piacon olyan sok minosegi ember lenne.

Ha ezert a vesztes angol mamlaszert leraknak egy szazast, lehet szabadsagra megyek par evre.
jó hát még mindig jobb, mintha szezon kezdete előtt 1 héttel döntené el.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 31., szerda 21:49

Én az aranylabda megnyerésekor írt posztomat teszem be.
Hogy mennyire fog hiányozni? Mint CR, mint Ramos, mint Case...ő jön most, és még van hátra ezekből a kurva nehéz búcsúkból :'(
Már fiatalon mindenki aranylabda kalibernek tartotta.
És hová lett ez az álom...pár év alatt csak ki nem teljesedett tehetség lett. Egy ember akiben ott a foci, de nem találja az igazi önmagát. Aztán megtalálta magát, a csapatot maga elé helyezve. Akkor már mi sem hittük, hogy valaha az lesz aki lehetett volna.

Rengeteget bántottam...mert haragudtam rá. Azt hittem fejben nem tud felnőni a tehetségéhez. Talán ez igaz is volt rá egy időben. Sokan elmentek a csapattól, akik jobb teljesítményt nyújtottak nála, persze más-más okokból. De ő alázatos volt, és a klub és Perez mindig vigyázott rá. Nem értettem néha, nem éreztem, hogy megérdemli...De a klub megvédte őt. Esélyt adott neki és megmentette amikor bajban volt. És ő ennek a súlyát érezte. És mindent kamatostul visszaadott. Meghálálta...

De amit CR távozása óta művel...ki hitte ezt? Ki gondolta volna, hogy ilyen szinten vezér lesz, a világ legjobb támadója? Hogy újra szóba jöhessen, amiről már mindenki letett, hogy egyszer aranylabdás legyen, a világ legjobbja...Mert 2 éve az...megérett, végig ment ezen az úton, a mi legendánk lett...de holnap megkapja azt amit megérdemel. Hogy az egész világ megtudja, hogy ő igenis a világ legjobb futballistái közül az egyik. Kétségtelenül. Nagyon szeretem a futballját.

És nagyon szeretem a történetét. Tanulságos. Példakép lett.
Köszönjük Karim, ez nagyon jár neked...ott leszek holnap a tv előtt, és talán a legjobban ezen az aranylabda átadáson leszek a legizgatottabb ever. Örülök neki :sziv:
Capitán

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 31., szerda 21:39

Igen, en meg ha nem is fogadom el a donteset, de megertem, de konkretan a faszom kivan, hogy mindenki szezon vege elott egy hettel donti el hogy lelecel, nehogy esetleg ne panikolva kelljen helyettest keresni. Na nem mintha a piacon olyan sok minosegi ember lenne.

Ha ezert a vesztes angol mamlaszert leraknak egy szazast, lehet szabadsagra megyek par evre.

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 31., szerda 21:37

🚨💣 Real Madrid are SHOCKED that Benzema decided to leave. They didn't expect it and now their plans for this summer are completely changed. @Santi_J_FM #rmalive


🚨💣 Further confirmation: Benzema has informed Florentino Perez that he will join Al-Ittihad. @tgm46, @RM4Arab #rmalive

Értem, de baromira fáj.
Nehéz lesz megemészteni a Karim nélküli Real Madridot.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ELSiete 2023. május 31., szerda 21:41-kor.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: revolver » 2023. május 31., szerda 21:35

Pederol
Koszi, mondjuk neki a mbappe ota nem hiszek. Januarban irta, most megtalaltam.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. május 31., szerda 21:34

Nem tudom hibáztatni, erre nem lehetett nemet mondani. Köszönünk mindent, legenda. :sziv: :salute:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. május 31., szerda 21:29

Realista24 írta: Game over. :'(
Hol?

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 31., szerda 21:29

🚨🎖️| BREAKING: Benzema has announced to Real Madrid he wants to join Al-Ittihad. @Santi_J_FM

🚨💣 BREAKING: Benzema has informed Real Madrid he will LEAVE. @Santi_J_FM

:-(
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég