Nacho - 6

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. január 22., hétfő 16:31

Realista24 írta: Ha mar statisztika.
Pepe 28.480 perc, 10 szezon - 2,8k/szezon
Varane 29.848 perc, 10 szezon - 3k/szezon
Nacho 33.817 perc, 16 szezon a mostanival egyutt, szoval legyen 15,5 - 2,2k/szezon

Mindenki levonhatja belole az igazat :mrgreen:
A 13/14-es szezon ota a nagy csapat tagja, ami 10 es fel szezon.
Elozo szezonokban a Castillaban 2, 21, 32, 37, 19 meccs. Utolso 3 szezonban a Realban is jatszott 2, 1, 13 meccset.

13/14: 19 meccs, 1.368'
14/15: 22 meccs, 1.016'
15/16: 22 meccs, 1.603'
16/17: 39 meccs, 3.197'
17/18: 42 meccs, 3.279'
18/19: 30 meccs, 2.488'
19/20: 10 meccs, 686' (a szezon feleben serult volt)
20/21: 33 meccs, 2.763'
21/22: 42 meccs, 2.540'
22/23: 44 meccs, 2.676'
23/24: 23 meccs, 1.470'
23086 perc, a vegere mondjuk igyis kijon a 2,2k/szezon :mrgreen:
hehetheoriginal írta: nem nezem sokba szemely szerint, aki profiként jobban szeret egy klubot, mint magát a futballt....
Ez akkor lenne jogos, ha 10 even keresztul evi 1000-1500 perceket jatszott volna. Ezzel szemben az elmult 8 evben rendszeresen 2500+ percet volt palyan, a meccsek felen jatszott. Nagy meccseken is lehetett ra szamitani. Nyilvan kepessegekben mindig is voltak hianyossagok, kulonben nem o lett volna a harmadik vagy negyedik szamu vedo; vagy epp a Romanal nagyobb csapatok is kerestek volna. Volt egy kuka szezonja a covid alatt, meg van a mostani, amikor mar erezheto, hogy kezd kioregedni, de ezen kivul vegig hozott egy megbizhato szintet.

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 22., hétfő 16:01

ziro4vr írta: Nem Nacho a fő gond, hanem egyrészt a sérülések, meg Alaba, aki egyértelműen kifelé kezd menni, brutál szerződéssel.
Ennyi, minden jatekost a helyen kell kezelni. Nacho a 4. szamu kozephatvedunk keves fizetessel, arrol nem o tehet hogy megserultek elole ketten is egesz szezonra. Annyit meg hozza tennek, hogy foleg o hibazott tegnap mind a ketszer, de Mendy megtanulhatna mar nem allva varni a labdat, vagy a csapat 4 vs 4be levedekezni egy felpalyatol indulo kontrat. A masodik gol vedhetetlen volt, de szinten megtanulhatnak mar a jatekosaink jo hekyre tisztazni a labdakat, mert kaptunk beloluk 4 golt az elmult 4 meccsen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. január 22., hétfő 15:46

Nem Nacho a fő gond, hanem egyrészt a sérülések, meg Alaba, aki egyértelműen kifelé kezd menni, brutál szerződéssel.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. január 22., hétfő 15:00

hehetheoriginal írta:
főként hehe trollkodik itt állandóan :vivo: :mrgreen:
én? :coffee: :mrgreen:

az volt a téma, hogy ő is megöregszik ugye.
én meg mondtam, hogy mire, mikor közel nincs annyi játékperce, mint egy ugyanannyi szezont végigtoló alapembernek.
sztem ezek tények.
itt nem az öregedéssel, hanem képességbeli hiányosságokkal van a probléma.
de ti ugy gondoljátok, én igy, megy szépen mindenki tovább a maga útján :kalapos:


X
varane 2 evvel kevesebbet jatszott eleve, plusz bő évig serult is volt, ez mindjart minusz 3 év kb, szóval 7 vs 12 év...
Hú, én sosem játszottam, akkor ezek szerint sosem fogok megoregedni! :)

Nacho teljesen fasza volt eddig, ilyen emberek abszolút kellenek a csapatba. Most ez szar meccs volt, meg idén osszessegeben kevésbé megy neki. Ez van. Negyedik számunak volt szánva, a körülmények miatt fix kezdő most. Lesznek ennél sokkal jobb meccsei is, de nyilván nem játszana ennyit, ha lenne más, aki jobb.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 14:56

varane 2 evvel kevesebbet jatszott eleve, plusz bő évig serult is volt, ez mindjart minusz 3 év kb, szóval 7 vs 12 év...
visszaolvasva azért ez elég nagy matek fail bazmeg :lol: :lol: :lol:

bdsrstnt megyek dolgozni inkább, mint a sportszeletes csávó. :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 14:46

főként hehe trollkodik itt állandóan :vivo: :mrgreen:
én? :coffee: :mrgreen:

az volt a téma, hogy ő is megöregszik ugye.
én meg mondtam, hogy mire, mikor közel nincs annyi játékperce, mint egy ugyanannyi szezont végigtoló alapembernek.
sztem ezek tények.
itt nem az öregedéssel, hanem képességbeli hiányosságokkal van a probléma.
de ti ugy gondoljátok, én igy, megy szépen mindenki tovább a maga útján :kalapos:


X
varane 2 evvel kevesebbet jatszott eleve, plusz bő évig serult is volt, ez mindjart minusz 3 év kb, szóval 7 vs 12 év...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 22., hétfő 14:29

istimester írta:
hehetheoriginal írta: nehéz megérteni manapság mit ír a másik, meg se lepődöm :lol:

évi 40 meccs, ugye? ezt mondod.

én meg arról beszélek, hogy profiként játszott 33800 percet, ellenben pl ceronaldo 80k percével....
de ha nem az űrembert nézem, hanem csak egy alapember benzemát (aki helyett pl sokszor nyomták a világtalan higuaint), ő is lerakott egy majd' 60k percet, majdnem duplaannyit, mint öreg nachos barátom.....
Pepe és Varane meg 30 000 se rakott le a Real Madridban.
Egyéb hülyeséget vagy extrém példát mint Ronaldo esetleg?
Ha mar statisztika.
Pepe 28.480 perc, 10 szezon - 2,8k/szezon
Varane 29.848 perc, 10 szezon - 3k/szezon
Nacho 33.817 perc, 16 szezon a mostanival egyutt, szoval legyen 15,5 - 2,2k/szezon

Mindenki levonhatja belole az igazat :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. január 22., hétfő 14:22

hehetheoriginal írta: nehéz megérteni manapság mit ír a másik, meg se lepődöm :lol:

évi 40 meccs, ugye? ezt mondod.

én meg arról beszélek, hogy profiként játszott 33800 percet, ellenben pl ceronaldo 80k percével....
de ha nem az űrembert nézem, hanem csak egy alapember benzemát (aki helyett pl sokszor nyomták a világtalan higuaint), ő is lerakott egy majd' 60k percet, majdnem duplaannyit, mint öreg nachos barátom.....
Pepe és Varane meg 30 000 se rakott le a Real Madridban.
Egyéb hülyeséget vagy extrém példát mint Ronaldo esetleg?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 22., hétfő 14:19

hehetheoriginal írta: aztán ha még pluszba meccsek is mennek el rajta, az meg már tényleg kihuzza a gyufat.
meg szerencse, hogy "idoben" észbekapott tegnap carlito, és lekapta, mielőtt öngól/tizi/piroslap kombót tesz le nagy buzgó módra.... :coffee:
trollkodjak én is? :mrgreen:
még úgy is hogy idén tényleg gyengébb, mint szokott lenni, nem nagyon mentek el rajta meccsek...

nem néztem végig, hogy az x-es és vereséggel zárult meccseken kik hibáztak a hátvédsorból
de nem igazán rá emlékszem :D
amikor főleg ő volt a béna, általában nyertünk :coffee:
(a legutóbbi bajnoki pontvesztést megnéztem, akkor még nem volt pályán, mikor a Betis lőtte a gólját...)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 22., hétfő 14:15

Mickey írta: Lényeges eleme volt a csapatnak, nála jobb mindenes/beugró védőt keresve sem lehetett volna találni.
Ráadásul spanyol meg sajátunk meg klubhűség etc...
Ezeket a lapokat mostanság beszedte teljesen feleslegesen, de erre is van/volt ilyen meg olyan vélemény is.

Amit itt lerakott az asztalra, mind hozzáállásban mind teljesítményben, a legmagasabb szinten, ezt nem lehet tőle elvitatni.
De előbb vagy utóbb neki is lejár az ideje...
így van teljesen korrekt vélemény :salute: :D

főként hehe trollkodik itt állandóan :vivo: :mrgreen:

nem nagyon emlékszem ilyen jó beugró hátvédre az elmúlt 10-20 évből top csapatnál
aki végig kitartott a nevelőklubja mellett :hmmm:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 22., hétfő 14:04

istimester írta:
hehetheoriginal írta: Jo nem is kell tobb, oke, csak akkor ne jojjon senki, hogy megöregedett.
Mégis miben? :lol:
Felszezonokat ult a padon evtizeden at.
Nem ugyanaz a km állás, mint egy szerdaszombatozo kulcsembernel.
Egyszerűen atlagos kepessegu, mint az osszes spanyol es/vagy castillas.
A szezononként kb. 40 meccsben.
Nem kéne magabiztosan hülyeségeket beszélni.
Elsőszámú beugró volt sok éven át. Varane és Pepe állandó sérülései során. Csere balhátvédünk sem volt elég sokáig, amit vele tömködtek.
Elég csak a topicjaba beleolvasni Isti...ez egyértelmű.
Lényeges eleme volt a csapatnak, nála jobb mindenes/beugró védőt keresve sem lehetett volna találni.
Ráadásul spanyol meg sajátunk meg klubhűség etc...
Ezeket a lapokat mostanság beszedte teljesen feleslegesen, de erre is van/volt ilyen meg olyan vélemény is.

Amit itt lerakott az asztalra, mind hozzáállásban mind teljesítményben, a legmagasabb szinten, ezt nem lehet tőle elvitatni.
De előbb vagy utóbb neki is lejár az ideje...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 14:00

nehéz megérteni manapság mit ír a másik, meg se lepődöm :lol:

évi 40 meccs, ugye? ezt mondod.

én meg arról beszélek, hogy profiként játszott 33800 percet, ellenben pl ceronaldo 80k percével....
de ha nem az űrembert nézem, hanem csak egy alapember benzemát (aki helyett pl sokszor nyomták a világtalan higuaint), ő is lerakott egy majd' 60k percet, majdnem duplaannyit, mint öreg nachos barátom.....
thereisonly1ronaldo

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. január 22., hétfő 13:56

hehetheoriginal írta: Jo nem is kell tobb, oke, csak akkor ne jojjon senki, hogy megöregedett.
Mégis miben? :lol:
Felszezonokat ult a padon evtizeden at.
Nem ugyanaz a km állás, mint egy szerdaszombatozo kulcsembernel.
Egyszerűen atlagos kepessegu, mint az osszes spanyol es/vagy castillas.
A szezononként kb. 40 meccsben.
Nem kéne magabiztosan hülyeségeket beszélni.
Elsőszámú beugró volt sok éven át. Varane és Pepe állandó sérülései során. Csere balhátvédünk sem volt elég sokáig, amit vele tömködtek.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 13:36

nem nezem sokba szemely szerint, aki profiként jobban szeret egy klubot, mint magát a futballt....
aztán ha még pluszba meccsek is mennek el rajta, az meg már tényleg kihuzza a gyufat.

meg szerencse, hogy "idoben" észbekapott tegnap carlito, és lekapta, mielőtt öngól/tizi/piroslap kombót tesz le nagy buzgó módra.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 22., hétfő 13:19

ne vicceljetek, évekig top szint volt Nacho
ez eddig nem volt kérdés itt :hmmm:

az megvan, mit játszott 2021 tavaszán Militaoval? top páros voltak akkor :salute:

vagy 2016-2017-ben a bajnokság és BL együttes megnyerésekor?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 22., hétfő 13:15

hehetheoriginal írta: nem tudom, én soha semmit nem láttam benne, az se véletlen, hogy nem igazolt el soha sehova, gyorsan kikerült volna a csapatból és eltűnik a süllyesztőben.
semmiben sem kiemelkedő, ugyanugy, mint vaszkez és kb minden spanyol castillas sajátnevelés társa. gyakorlatilag bármikor bárkivel helyettesíted egy elsőosztályú csapatból, ugyanezt az átlagot lehozza.
én nem tudom ezeket honnan a faszból kukázzuk évtizedek óta, vagy csak spanyolorszagban nincs egy épkézláb top szintű focista....
asensio is sikeres párizsban, meg mindenki aki lelépett saját nevelésként a klub anyaméhének melegéből.... :coffee:
Nem, szerintem annál jobb játékos, hogy ha innen elment volna a süllyesztőbe kerül. Hogy extra nincs benne, ez majdnem igaz, a sebessége pl. végig jobb volt, mint a sokéves átlag, de nem csak ennyit tud, mint pl. egy Bellerin, aki meg de..

Nem top, de nem is kuka nálam. Szerintem ő is pont úgy járni egy alacsonyabb szinten, mint Isco -> sok perc és jó teljesítmények.

A védése, pláne az idei forma védése szerintem sem helyénvaló, de kutyázni viszont meg nem kell.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2024. január 22., hétfő 13:14

Azért ha ugyan azt csinálod, ugyan ott akkor az évek alatt akaratlanul is romlik a motivációs képességed. Hát még a koncentráció, állóképesség, munkamemória.
Elég kevés játékos tudja azt hozni 33-37 évesen mint a legjobb időszakában. Azért ő akkor volt itt amikor Ramos, Pepe, Marcelo, Varane stb. Az idei év nem okés nála..Ami a megítélését most elég negatívan meghatározza.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 13:09

Jo nem is kell tobb, oke, csak akkor ne jojjon senki, hogy megöregedett.
Mégis miben? :lol:
Felszezonokat ult a padon evtizeden at.
Nem ugyanaz a km állás, mint egy szerdaszombatozo kulcsembernel.
Egyszerűen atlagos kepessegu, mint az osszes spanyol es/vagy castillas.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 12:39

De ideális esetben nem is kell ennél több egy ilyen csere Nacho szerepre. Átlag liga szint, ami fontos lenne hogy tudjon megbízhatóan passzolni, aztán csak elvan ott hátul a sürüjében a legtöbb Laliga csapat ellen, Tchuameni is beugrott egy meccsre, észre sem vetted a különbséget.
Nyilván nagy meccseken és BL-ben azért nem mindegy, de egy Almeira ellen az Almeira védője is pont olyan jó kellene legyen egy Realnak, nem ott van a lényeg.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 11:58

nem tudom, én soha semmit nem láttam benne, az se véletlen, hogy nem igazolt el soha sehova, gyorsan kikerült volna a csapatból és eltűnik a süllyesztőben.
semmiben sem kiemelkedő, ugyanugy, mint vaszkez és kb minden spanyol castillas sajátnevelés társa. gyakorlatilag bármikor bárkivel helyettesíted egy elsőosztályú csapatból, ugyanezt az átlagot lehozza.
én nem tudom ezeket honnan a faszból kukázzuk évtizedek óta, vagy csak spanyolorszagban nincs egy épkézláb top szintű focista....
asensio is sikeres párizsban, meg mindenki aki lelépett saját nevelésként a klub anyaméhének melegéből.... :coffee:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég