Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. július 22., hétfő 19:41

Gascoigne írta: Csak azt tudom elképzelni, hogy online túlsúlyban vannak a tizenéves kölykök, akik 2010 előtt nem nézték focit, nincs viszonyítási alapjuk, meg saját véleményük sem
Na ez az. Hogy ez a példa pont nem ilyen. A srác szerintem közelebb van a 30-hoz és helyesel neki egy 30+-os, meg egy idősebb fószer. Beszarsz... :lol: és ez csak egy eset :(
Gascoigne írta:csak szabaduljunk már meg tőle.
Na igen. Már írtam párszor, de én alapból nem tudtam elfogadni, úgyhogy alapból nem szerettem soha, sőt... De mára elérte, hogy ne legyen még egy olyan játékos, aki ennyire irritáljon. És ezzel majd rátesz még egy lapáttal, ha tényleg Kínába megy el, ingyen, vagy apróért, ő meg majd keresi a 20+ milliókat.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. július 22., hétfő 19:35

M1Ö írta: Nem elég Bale hozzá állása, az ügynöke nyilatkozatai, még a facebook is megbolondul és Bale mellett áll. Na de most futottam bele abba, amit soha nem hittem volna. Jött a srác Zidane vs Bale statisztikákkal, hogy Bale jobb és többet tett a Madridért, meg, hogy majd ezek után is kinevetik majd a szittyamadridisták. :ozil: Én ezt már nem bírom, Móunika... :'( :lol:
Redditen ugyanez megy, eszem megáll. Csak azt tudom elképzelni, hogy online túlsúlyban vannak a tizenéves kölykök, akik 2010 előtt nem nézték focit, nincs viszonyítási alapjuk, meg saját véleményük sem, aztán mennek a leghangosabban nyerítő ló után. Kit érdekel végülis, csak szabaduljunk már meg tőle.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 22., hétfő 19:35

M1Ö írta: Nem elég Bale hozzá állása, az ügynöke nyilatkozatai, még a facebook is megbolondul és Bale mellett áll. Na de most futottam bele abba, amit soha nem hittem volna. Jött a srác Zidane vs Bale statisztikákkal, hogy Bale jobb és többet tett a Madridért, meg, hogy majd ezek után is kinevetik majd a szittyamadridisták. :ozil: Én ezt már nem bírom, Móunika... :'( :lol:
Nem hiszem el, hogy az ilyenek nem trollkodnak. Vakok és segghülyék akkor. Bár akik a 14-es bl győzelmet neki adja, az oké :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. július 22., hétfő 19:29

Nem elég Bale hozzá állása, az ügynöke nyilatkozatai, még a facebook is megbolondul és Bale mellett áll. Na de most futottam bele abba, amit soha nem hittem volna. Jött a srác Zidane vs Bale statisztikákkal, hogy Bale jobb és többet tett a Madridért, meg, hogy majd ezek után is kinevetik majd a szittyamadridisták. :ozil: Én ezt már nem bírom, Móunika... :'( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 19:26

BBeno írta: nahát, lehet róla normálisan is írni...
Normálisan egy csomó hulyeseget. Hmmm. Ismerős.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 22., hétfő 19:05

elég lesz, ha jéghideg profizmussal szállítja a gólokat és a gólpasszokat
Ennyire komoly ez az egész "elemzés".

Tipikusan olyan az írás, mintha egy szezonban csak a BL döntő alkalmával találkozott volna a játékával. Maradjunk pragmatikusak, mi? Az belefér, hogy marslakónak hívták, de ennek az okai?

Ha 90 percből, meg évi 5 meccsből állna egy csapat szezonja, persze lehet így is elemezni.

Középszar Kele, a szokásosból, de lehet köpni egyet a Madridra.

A trófeák meg? Ebből a csapatból mindenki legenda lett,de aligha neki köszönhetően.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 22., hétfő 19:01

Én a 13/14es BL-t még mindig nem tudom neki adni. Azt se mondanám, hogy vérprofin tette, amit tennie kellett, kvázi 2 éve epizód szereplő volt és lepottyant neki 2 BL. A stabil jó teljesítményt meg sosem láttuk tőle, cserébe lötyögött eleget.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 22., hétfő 18:22

nahát, lehet róla normálisan is írni...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 22., hétfő 18:17

Kele írt Balerol. Elég jó lett.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 6:59

Ha a spanyol nem ment neki... :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 21., vasárnap 17:40

:smile: Még itt van?! A Real Madrid játékosa?!

Nyugodtan szóljon bárki, ha segíteni kell csomagolni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. július 21., vasárnap 17:28

dannen írta: vannak ujsagirok akik ugyanigy gondoljak. szerintuk meg mindig egy konkret ajanlat sem erkezett belaert es zidane igy akarja kedvet venni a maradastol, hatha talal maganak csapatot.
Nem hiszem, itt a színfalak mögött ment a game rendesen. Hány olyan átigazolás volt már, amikor egész nyáron az A csapatról írtak az újságok, aztán a játékos a B csapatba ment. Nem akartak ebből médiaszenzációt talán, aztán pult alatt ment minden sztem.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 21., vasárnap 16:21

Az ügynöke eladja mintha egy CR szint lenne, és mi mit veszítünk aztán nemhogy a portugál közelébe nem volt soha, de 4 évig n tudott felénőni Lucas Vazqueznek.
Szar lemezt raktak fel, így ez elég ciki és nem a klubra nézve. Még hogy ZZ szégyen amit mondott. Már tavaly el kellett volna takarodnia, ZZ már akkor is tudta

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 21., vasárnap 15:39

ZZ Elmondta, az igazság fájdalmas, de ez van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 21., vasárnap 14:52

Valoszinuleg megvan minden egyesseg es csak papiroznak a hatterben, kulonben ZZ nem nyilatkozott volna ilyen egyenesen. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 21., vasárnap 14:43

Még talán érthető is lenne, ha tavaly küzdött volna és most hírtelen kirakjàk. Ezzel szemben, nem volt hajlandó csereként melegíteni, hazament meccs közben, nem a csapattal utazott ha úgy volt kedve a pályán meg szerencsétlenkedett. Semmit se tett azért, hogy bárki is marasztalja, csak követelőzött 0 teljesítményre.

A menedzserénél meg beakadt a kazetta, meg akarja magyarázni hogy az ég nem kék hanem piros. Szánalmas a vergődése.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 21., vasárnap 14:07

Maradhat, bebizonyitja vele, hogy nem erdekli a foci. A maradek nimbuszat is alaassa legalabb.

Ezek utan a napnal is vilagosabb, hogy a lelaton fogja kovetni a szezont, vagy otthon a tvben.

Jogilag nyilvan nem lehet beleallni ebbe, alairt szerzodese van, de sok mindent elarul ez roluk, mint elvileg profi sportolo es ember. Ahol nem latnak szivesen, ott nem maradok. Oket ez a jelek szerint nem erdekli.

Es azzal is tisztaban vagyok, hogy arra megy ki a jatek, hogy a zsetonjat megkapja, vagy engedjek el ingyen Kinaba haknizni. Ez szinten pofatlan, es tiszteletlen azzal a klubbal szemben, ami hozzasegittete egy halom trofeahoz. Mikozben multimilliomossa tette mellesleg.

Mas jatekosok meg hosszabbitanak tavozas elott, hogy a korabbi klubjuk ne jarjon porul. Utobbi sem tul gyakori, de Bale meg ez a pojaca ugynoke mar reg fullban nyomja a kretent.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 21., vasárnap 13:54

RealMadridFanatic írta: A senkihazi ugynoke egybol okoskodik, hogy Bale, ha lelep, az azert lesz mert O akar, nem azert mert ZZ kidobja... Kik vagytok ti? Bohoc, nehogy elhidd mar, hogy nagyobbak vagytok a klubnal. Rettento irritalo egy gyoker ez a tag.
lényegében akkor is igaz lesz. 2022-ig azt csinál kb amit akar tehát ha megy az az ő végső döntése lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. július 21., vasárnap 13:38

Ugyanakkor kezdenek mint mi. Ez egy szponzorált hakni túra persze hogy nem baktalórántháza az ellenfél. Egy ilyen meccsen nem az eredmény a lényeg. Buktunk már nyári hakni meccset utána meg blt nyertünk. Elkezdtek edzeni, vannak akik még azt sem. Építik az erőnlétet ez még nagyon az eleje. Mi sem mutatja jobban mint a 45perces sorcsere. Lényegtelen

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 21., vasárnap 13:33

Nem láttam a tegnapi meccset.
Ilyen előszezonbeli dolgokat nem nézek már pár éve.
Gyakorlatilag alig lehet belőlük leszűrni vmit.
Meg hát azt sem értem, hogy miért egy BM ellen kell elkezdeni a meccsezést, akik erősek is, meg a bajnokságuk is előbb kezd így nyilván a felkészülésben is előrébb járnak.... illetve tudom: pénz.
Na mindegy.

Bale:
Én azt értem h megy, de egy árva pletyka sem.volt arról h hová. Nem lehet ez csak egy blöff??


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég