Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2019. november 21., csütörtök 11:33

petiamadridista írta: Jászatni kell pedig valamennyit.
Hogy eltudjuk adni, mert így nem jönnek majd a kérők.
Rodrygoval rotálnám.
Én azon gondolkoztam, hogy ezek az esetek lehetnek akár marketing fogások is. Nyilván baromira leviszi az árát, de cserébe még a vakok is látják, hogy elvihető (nekünk már lassan ingyen is jó lenne ha elmenne)

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. november 21., csütörtök 11:30

Jászatni kell pedig valamennyit.
Hogy eltudjuk adni, mert így nem jönnek majd a kérők.
Rodrygoval rotálnám.

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2019. november 21., csütörtök 11:04

Realista24 írta:
Toti írta: oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

továbbá, ezekután az ő játszatása mennyire lenne megalázó azokra nézve akik csapaton belül meg élnek halnak ezért a klubért.

rég vártam ennyire kerethirdetést.
Kezdőbe tenném, és a nép akarat elé vetném, mint régen a gladiátorokat :mrgreen:
Kezdőbe nem tenném, még gondol egyet és szándékosan elcseszi a meccset (szomorú de nem lepődnék meg már ezen sem) inkább egy jó kis 87. perc körüli csere lenne, max azért korábban valamivel mert lehet 3 perc alatt nem is jutna el hozzá a labda és nem érzékelné, a füttyöt igazán. Bár igazából gondolom baromira leszarja... :(

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 21., csütörtök 10:32

Vajon ő is egyből nyitotta meg a translate appot mint én? :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 21., csütörtök 10:30

RealMadridFanatic írta: A Marca is uzent.
Ugyse erti meg. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 21., csütörtök 10:08

A Marca is uzent.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. november 21., csütörtök 9:41

Én is azt mondom hogy már rég nem itt kellene neki lenni.
Remélem Perezék azóta az ügyvédekkel egyeztettek,hogy ezt a majmot hogy lehetne kibaszni a klubbtól.

Ha keretben lesz akkor Zidane is becs**kult neki.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 21., csütörtök 9:38

Toti írta: oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

továbbá, ezekután az ő játszatása mennyire lenne megalázó azokra nézve akik csapaton belül meg élnek halnak ezért a klubért.

rég vártam ennyire kerethirdetést.
Kezdőbe tenném, és a nép akarat elé vetném, mint régen a gladiátorokat :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 21., csütörtök 9:26

ezesetben csalódni fogok
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 21., csütörtök 9:25

Toti írta: oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

továbbá, ezekután az ő játszatása mennyire lenne megalázó azokra nézve akik csapaton belül meg élnek halnak ezért a klubért.

rég vártam ennyire kerethirdetést.
megfogsz lepődni, szerintem kezdő is lehet akár már most, zizu allaspontja ugyanaz mint eddig. ,,a keret tagja, örülünk hogy velünk van ugyanolyan fontos mint minden játékos a csapatban"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 21., csütörtök 9:13

oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

továbbá, ezekután az ő játszatása mennyire lenne megalázó azokra nézve akik csapaton belül meg élnek halnak ezért a klubért.

rég vártam ennyire kerethirdetést.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: jansky » 2019. november 21., csütörtök 8:42

h3x0r írta: De mit akartok, mit csinaljunk? A hetvegi bajnoki elott flexeljuk kette a kedvenc golfutojet a Bernabeu gyepen? :mrgreen:
Nekem ez,csak golfütőkkel tetszene :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. november 20., szerda 22:24

Páran írtátok, hogy a Real hibája, hogy még itt van, mert a csapat kihátrált a kínai ajánlatból. Érdekelne, hogy ezt mégis honnan veszitek? Nekem csak olyan hír rémlik, hogy a kínaiak megegyeztek Bale-lel, de a Reallal nem, és ingyen kérték. Real tudtommal sosem mondta, hogy vihetik Bale-t ingyen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 20., szerda 22:23

Jó bor.faubert..bale

In that order.

Vagy simán felsorolni az egész keretet és stábot és berakni balet a végére a zászlón.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. november 20., szerda 22:24-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. november 20., szerda 20:12

Molinó ötlet ultrálnak:

Real Madrid, Barcelona, Bale
In that order

:mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kera » 2019. november 20., szerda 19:54

füst írta: A legtöbb poénnak az az alapja, hogy kigúnyol valamit, ezen felül kell emelkedni, mert ha leállsz foglalkozni a dologgal, akkor mégtöbb gúnyolódást kapsz cserébe.
El kell engedni. Felesleges büntetni, max valami hasonló poénnnal lehet válaszolni, de kár rajta idegeskedni, mert nem tudsz jól kijönni belőle.

https://i.imgur.com/bdyZOYh.png

Így jó lesz? Mivel a "golfosnak" a valóságalapja reális, így úgy érzem alkalmazható e képnek is a tartalma a Real Madridnál. :salute:
Aztán lehet nevetgélni meg kacarászni, hogy hihihi tiszteletlen volt a munkaadójával, hol itt a baj?

Szív és lélek nélkül nem lehet játszani, hiába hajt fejet lehajtva, profi hozzállással, az csak túró lesz. Ha veszít a csapat, szoktuk mondani, hogy legalább a tüzet lássuk bennük, hogy hajtanak a mezért. Béla már nem fog a mez elejéért szaladgálni, csak maximum a csekkje után. Én úgy érzem már, hogy egyik félnek sem lenne már belőle haszna.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 20., szerda 18:21

Azt kell szem előtt tartani, h mit kellene lépni, h mindenképpen legyen olyan csapat, aki viszi télen, vagy nyáron.

És igazából, akkor nem biztos, h ennek most teret kellene adni.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. november 20., szerda 17:19

Ami irritál, hogy a Walesieknek ez tetszett, mondván, hogy az egész a szurkolók hibája, mert nem tisztelik. Eszemmegáll.


Igazából a ha én lennék Perez v Ramos és kérdeznének róla (tuti fogják öket) azt mondanám, hogy egyértelmüen viccnek szánta, nem volt tiszteletlenség, és Bale edzésen és a meccseken (már amikor nem sérült és játszik) példaértékü, és ugyanolyan fotos tagja a csapatnak mint mindenki más.

Ha elekzdjük büntetni, meg kicsinyeskedni vele akkor csak rosszabb lesz
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 20., szerda 17:17

Szerintem nem feltetlenul kell hasznalni Zidane-nak ha nem akarja. A balszelre allandosul Hazard, cserenek Vinicius jo. Jobb szelre meg vannak mas opciok nem is keves, szoval ha ugy gondolja nem kell jatszatnia se. Most egyebkent elkezdett osszeallni a csapat es ebben Bale-nek nem sok resze volt szoval ha Rodrygo tartja a szintet akkor hopponis maradhat a walesi.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 20., szerda 17:11

Szerintem tahóság volt, ami azt mutatja, hogy egyáltalán nem tiszteli a klubbot.

Viszont ez nem újdonság. Nem kedveli senki itt, ő sem érzi jól magát,viszont senkinek sem kell.

Ki kell várni egy jó ajánlatot és mihamarabb megszabadulni ettől a bomlasztó problémától, hisz mindkét fél ezt akarja.

Most viszont felesleges erre reagálni. Úgysem lenne jobb semmi ettől. Használni kell amíg itt van, mert fizetünk neki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég