Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 1., vasárnap 8:38

Nekem eddig egy jelenet volt ami olyan igazi bale-es.....sajnos még több nem, amikor valamelyik meccsen balról betolták elé,külsővel visszavette és feltette a keresztpipaközelibe 110-el.
Nincsenek meg azok a vadállat bombák....azok az érkezések és könyörtelen egy vs egyek utáni gyújtós....föld-föld rakéta a léc alá.....nincsenek villámszerű lelépések usainosan a védelem nullázása közbeni mosollyal az arcán....kevés még.Keresi a feladatát ezt látom.

De maga a csapat is még eddig kereste,talán mondhatjuk hogy mostanában jobban láthatóak az elképzelések már.....alakul a csapat arculata.

Remek lehet szerintem a csapat tavaszra ha ezt igy folytatják. :coffee:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 0:23

Annyi, hogy még nem engedett fel és kicsit görcsös, de pl azért keresheti a helyét, mert nem ráépül a csapat. Nem őt keresi mindenki, hanem jelen állás szerint bárkinél jó helyen van a labda... Főleg a támadószekcióban és így jelentősen kevesebb labda folyik át a lába alatt. Persze ez nem fog sokat változni, viszont egyre jobban belesimul a gépezetbe, eltűnik a kicsi görcsösség és majd jön szépen magától minden.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. december 1., vasárnap 0:22

még messze van nagyon a csúcsformájától de azért 3 gólt süvegeljünk már meg szal grat neki:) Sjnos a mai meccsen a valladolid nem volt tényező így nem láttam, azt amire a legkíváncsibb vagyok, hogy ő milyen a csapat védekezésébe, mennyire mozog vissza vagy zárja le a szélt...mert ebbe az elején nekem elég sutának tűnt, és kíváncsi vagyok a beilleszkedéssel, hogy fejlődik ebben.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 1., vasárnap 0:08

Kerlon írta:Nem értem, hogy mi az, hogy játékban felejtős. Végig nyomás alatt tudja tartani az ellenfelét, rengeteget melózik és szinte minden labdáját megbecsüli. Mit akartok még? Nem élete legszebb mester 3-asát szerezte, de azért na... Elhiszem, hogy lesz emlékezetesebb meccse, de semmi panasz nem lehet már rá.

Médiafaxság ennyi nem több.

Az igaz hogy még messze van a tudásától,a mozgása,a dinamikája,az odatámadásai eléggé gyengék.....javulnia kell. Azok amit szeretek benne még nem is jöttek elő....oké rúgott néha egy gólt,vagy adott egy egy kósza gólpasszt, de a vadló maga nem jött még ki. A 20on túli bődületes mindenteldöntő góljai,a mindenkit elvágó lefutásai és szlalomjai,a góléhsége,a minden testrészes góljai,a helyzetfelismerései,estében,ütemnélkül ...stb.....hol vannak? Még nem igazán adta be ezeket. Nem értek egyet CA-val, nem illeszkedett még be. Látszik rajta hogy keresi a helyét,a szerepét.....de meg fogja találni,egy igazi kaméleon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. december 1., vasárnap 0:06

Kerlon írta:Nem értem, hogy mi az, hogy játékban felejtős. Végig nyomás alatt tudja tartani az ellenfelét, rengeteget melózik és szinte minden labdáját megbecsüli. Mit akartok még? Nem élete legszebb mester 3-asát szerezte, de azért na... Elhiszem, hogy lesz emlékezetesebb meccse, de semmi panasz nem lehet már rá.
A magam részéről csak annyit mondhatok, hogy én több elfutást várnék tőle, de amit írsz az is teljesen igaz, szóval részemről sincs semmi negatív Bale irányába, mert lenyűgöz eddig ezzel a gólmennyiséggel és a gólpasszaival. Egyébként ő az első olyan játékos a La Ligában idén, aki "perfect mesterhármast" szerzett. Vagyis jobbal, ballal és fejjel egy meccsen. :agree:
But he is a good boy...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 0:02

Nem értem, hogy mi az, hogy játékban felejtős. Végig nyomás alatt tudja tartani az ellenfelét, rengeteget melózik és szinte minden labdáját megbecsüli. Mit akartok még? Nem élete legszebb mester 3-asát szerezte, de azért na... Elhiszem, hogy lesz emlékezetesebb meccse, de semmi panasz nem lehet már rá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 30., szombat 23:30

Sajnos nem láttam a meccset, de elképesztően jó érzés úgy hazajönnöm, hogy Balet és Benzemat olvasom a gólszerzők között. A walesit ráadásul háromszor is. A góljai közelről voltak ugyan és az egyik elsősorban egy kapushibának köszönhető, de ez nem csökkenti az érdemeit. A gólpassza is zseniális volt! Le a kalappal eddig. Ahogy előttem is írták, játékban eddig nálam is felejtős (ezt függetlenül attól írom, hogy nem láttam a mai produktumát), de amíg ilyen arányban termeli a gólokat és a gólpasszokat... és ez még mindig nem a 100%os formája. Csak így tovább Gareth! Vidd véghez, amiért idejöttél!
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 23:27

és én továbbra is felelőtlen és veszélyes döntésnek tartom a leigazolását.
Mint kb 13 ember az elmúlt 7 évből.
.(RMCF, akaratlanul, de te is ásod az árkot ezekkel a megnyilvánulásokkal).
Pedig a célom,hogy vegyék észre magukat páran..
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 30., szombat 23:20

játékban egyelőre felejtős, gólokban és gólpasszokban viszont remek a walesi. ezzel semmi baj, nála nagyobbak (Zizou és Cé) is pontosan így kezdték nálunk, szóval a példa adott. :)
hala real írta:Megérte az a 91 millió?
enesó mint forrás, hagyjad már. :roll:
91 millió mi? euró, font, zsák krumpli? fingjuk nincsen semmiről. komolytalanok, külföldi fociról évtizedek óta nincs saját forrásuk, leírják, amit a neten látnak. ráadásul sokkal megbízhatatlanabbul, mint a madridom szerkesztői, mert ugye az utóbbi klubszeretetből csinálja, az előbbi meg azért, hogy kilegyen a karakterszám.
szerintem egyébként valószínűtlen, hogy Ronaldo ára fölött hozták volna.
Szerintem az fáj hogy elmondták sokan egy nagy kulagépnek,lassan igazolja hogy nem az és égnek be sorra....igy reagálják le.
a Bale-projekt az ára és a posztja miatt továbbra is millió sebből vérzik, és én továbbra is felelőtlen és veszélyes döntésnek tartom a leigazolását. emellett pedig, ha már egyszer itt van, a csapat és a saját érdekében teljes erőből szurkolok a srácnak, hogy erőn felül teljesítve hozza ki a legjobbat Perez meggondolatlan presztízs-beruházásából.

a kettő között nincs semmiféle ellentmondás, bár ez sajnos nem nyilvánvaló mindenkinek...(RMCF, akaratlanul, de te is ásod az árkot ezekkel a megnyilvánulásokkal).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 30., szombat 23:19

Azért, mert a történelem könyvet már ő írja... Raúl a búcsú meccsén kb. a mezével át is adta neki teljes mértékben ezt a szerepet.


Ja és nekem mondjuk totál mindegy, hogy két biciklivel megy el az embere mellett vagy megveri lendületből. Főleg, ha ilyen simán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. november 30., szombat 23:10

'shutterisland írta:kombinatív részében nem az ő kenyere
Szerintem meg ebbe is kezd belejönni. Ma is nagyon jól indult be, talán még 1-2 háromszögelés is bejött neki. Marceloval ma szerintem tök jól játszottak össze. De sajnos én még mindig azt látom, hogy megtolja, és kizárólag a gyorsasága miatt marad nála a labda, nem azért mert akkora cseleket tol, szimplán lefutja az ellenfeleket. Ez annyira nekem sem jön be, de pl. kapu elég nagyon jól érkezik, és most már kifejezetten gólerős. Ha tényleg folytatja a fejlődést akkor nagy hasznunkra lehet, az biztos. Igaz én sem örültem neki hogy hozták, pláne nem ennyiért, de ha már itt van és így játszik, akkor fasza. :)

Más: nekem hiányzott Cé nagyon. Nem is elsősorban a játéka, hanem a jelenléte. Számomra annyira összeforrott a csapattal, hogy nem olyan ez a Real ha nincs a pályán. Pedig sosem szerettem, nem volt a kedvencem, de mégis hiányzik. Fura. :) Sőt az is fura lesz, amikor már nem lesz itt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 30., szombat 23:01

engem nem lepett meg semmilyen téren, maga a spanyol foci technikailag, kombinatív részében nem az ő kenyere, de a góllövés az igen, és azt hozni is fogja.

ja, én is berúgtam volna mind a hármat. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:53

realistahuni írta:Azért Perezről annyit illene tudni, hogy a Makeleles meg a többi múltbeli faszságai ellenére mindig egyenes és tisztelettudó elnökünk volt(nem mint rossell meg az előtte lévő másik tahóparaszt), amikor azt mondták a Realrol, hogy úriemberek klubja nekem mindig ő jutott eszembe először, na meg Bernabeu amikor a fekete-fehér képeken pöffögteti a kubait.
Ő is mondta már, hogy Neymarért 110-et ajánlottunk de még többet akartak. Na akkor hogy is van ez az 57 milla amiért a barca megvette? Valami félhivatalos papiron lehet ennyi van, de aki tényleg azt hiszi, hogy ennyi az annyi az súlyos álomvilágban él.

Van aki látja....van aki nem. Van aki összetud tenni dolgokat van aki nem. Az ember ilyen lény.Különbözik,van akinek nagyobb a lába,vagy a keze....van akinek több az esze. Ez ennyi és nem több,ez egy igazság.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 30., szombat 22:51

Azért Perezről annyit illene tudni, hogy a Makeleles meg a többi múltbeli faszságai ellenére mindig egyenes és tisztelettudó elnökünk volt(nem mint rossell meg az előtte lévő másik tahóparaszt), amikor azt mondták a Realrol, hogy úriemberek klubja nekem mindig ő jutott eszembe először, na meg Bernabeu amikor a fekete-fehér képeken pöffögteti a kubait.
Ő is mondta már, hogy Neymarért 110-et ajánlottunk de még többet akartak. Na akkor hogy is van ez az 57 milla amiért a barca megvette? Valami félhivatalos papiron lehet ennyi van, de aki tényleg azt hiszi, hogy ennyi az annyi az súlyos álomvilágban él.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:42

Neymar is 90 körül volt tokostul, vonóstul. Csak kb kétszer annyit keres, mint Bale.
ezt most nem szabadott volna leirnod.....nem hogy sok barcás,de még pár realos is megutál....hát hogy lett volna már annyi? bale volt 140....neymi 50...vagy 40.

Remélem nem támadtok meg,hanem érzitek mire megy ki a játék...a sok hüle kifigurázására.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. november 30., szombat 22:39

R.M.C.F írta:
hala real írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... id-2298597

Bale ezzel az egyedüli játékos a spanyol ligában, aki ebben az idényben két meccsen is legalább négy gólban vállalt fő- vagy előkészítő szerepet. Megérte az a 91 millió?

ez kötsögség volt......130 milla volt....140.....a lényeg hogy nem az igazság,hanem több.

Aki itt több volt kispajtik az Neymar..minden idők zsenije,aki lehet 2x annyi volt mint amiről a "korrekt" barca beszámolt.
Ha nem menne neki, 100 milliót írnának.
Neymar is 90 körül volt tokostul, vonóstul. Csak kb kétszer annyit keres, mint Bale.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:37

hala real írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... id-2298597

Bale ezzel az egyedüli játékos a spanyol ligában, aki ebben az idényben két meccsen is legalább négy gólban vállalt fő- vagy előkészítő szerepet. Megérte az a 91 millió?

ez kötsögség volt......130 milla volt....140.....a lényeg hogy nem az igazság,hanem több.

Aki itt több volt kispajtik az Neymar..minden idők zsenije,aki lehet 2x annyi volt mint amiről a "korrekt" barca beszámolt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:35

R.M.C.F írta: kb 10 évet volt elnök és még nem bukott meg mint hazug mocsok 1x sem
az h hazudik e néha, nem attól függ h megbukott e már a 10 év alatt. Elég csak megnézni a politikusokat :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. november 30., szombat 22:34

dannen írta: köze lehet hozzá az avatarunkon lévő embernek is.
Ja, mert őt, és főleg Mendezt csak úgy könnyen át lehet b@szni :lol:
és hidd el, flo sem mond mindig igazat, sőt.. de ha ebbe belemennénk, nem lenne vége.
Neki van, aki a körme alá tud nézni. Hidd el, van pár nagykutya ellensége a sociok közt. A média pedig csak büntetlenül dobálja a hazugságokat, féligazságokat napi szinten.
Merci Zizou!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 30., szombat 22:33

majd akkor eldöntik, hogy személyeskedtem-e vagy nem, meglátjuk.
ki nem szarja le, h személyeskedtél-e vagy sem? :lol: az sem érdekel, h mit döntenek. itt finomkodsz a szavakkal, inkább add ki magadból.
tovább nem olvastad? meglehet az oka, hogy miért nincs, nem kell hozzá sok gondolkodás, köze lehet hozzá az avatarunkon lévő embernek is.
de ha nincs hivatalos akkor mért lököd bele minden hsz-edbe, h 100millió?

nem kell rá válaszolni.
többet nemjövök.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég