Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 15., kedd 13:43

kiserik írta:Ebben semmit meglepő nincs. Amióta itt van, azóta bármit csinál kirobbanthatatlan kezdő. Ez az utasítás egyértelműen Pereztől jön. Ancelottinál sem volt hajlandó védekező feladatokat ellátni (talán egy-két meccs kivételével), ezért kellett dobni a jól bevált 442-t, miután felépült. Egyszer le is nyilatkozta, hogy kellene neki védekezni, de ő olyat nem tud. Egyébként semmit jót nem kell várni tőle. Ezt eredményezi az érinthetetlen státusz.
Persze, ez tiszta sor. De ez az eset azért még durvább. Ha megmondják neki, hogy álljon vissza, mert nincs ott senki, akkor álljon vissza. Persze az is gáz, hogy a csapatvédekezésből nem veszi ki a részét, de ez...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 15., kedd 13:27

M1Ö írta:https://www.youtube.com/watch?v=SwBdFHPvHlc

Alakul a molekula! :mrgreen: Elvileg nem teljesítette Benítez kérését, hogy húzodjon hátra Marcelo helyére.
Ebben semmit meglepő nincs. Amióta itt van, azóta bármit csinál kirobbanthatatlan kezdő. Ez az utasítás egyértelműen Pereztől jön. Ancelottinál sem volt hajlandó védekező feladatokat ellátni (talán egy-két meccs kivételével), ezért kellett dobni a jól bevált 442-t, miután felépült. Egyszer le is nyilatkozta, hogy kellene neki védekezni, de ő olyat nem tud. Egyébként semmit jót nem kell várni tőle. Ezt eredményezi az érinthetetlen státusz.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 15., kedd 13:12

Amikor magyarázott Jesének a vonalnál, tv-n keresztül lehetett látni, hogy Bale-re mutat, és jelzi neki, ő lesz a bal oldali védő poszton. Talán 2 percig bírta is ott.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 15., kedd 13:07

https://www.youtube.com/watch?v=SwBdFHPvHlc

Alakul a molekula! :mrgreen: Elvileg nem teljesítette Benítez kérését, hogy húzodjon hátra Marcelo helyére.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 15., kedd 7:28

CS0ki írta:
Ha háromszor ilyen jól játszana, akkor is kell adni. Egyszerűen sokkal többet fizetnének érte, mint amit nálunk nyújtani tud.
Ezzel igy ilyen formaban mar teljesen egyet ertek.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 15., kedd 6:22

Hagyjuk mar Cet meg a gólokat. 15 bajnokibol haton talált be. Meg nagyon frankó a bl golrekord, remelem tavaszra is maradt.

Bale meg csak a szokásos. Csoki jól írja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 15., kedd 6:04

miro írta:8 kulcspassza volt tegnap..elvileg..
Tudom hogy Őt kell bsztatni,meg Ő nem ide való,de ebben az évben nem vele van a probléma..
Tartom hogy Ő meg Benzema elég lenne.
Ronaldoval van itt a baj. Gyengébb csapatok ellen bepasszolgatja,fejelgeti az ötösről,de ennyi..
A walesi meg azért eltett pár gp-t ebben a szezonban,illetve azért minden meccsen van kulcspassza.
Nem mondom hogy jó,de most már ez ráragadt hogy takarodnia kell..
Jaja... Ronaldoval. :) Walesi elég lenne. Mire? Ronaldo gyenge szezont tol, mégis képes gólt szerezni, és most ne azt nézzük, hogy kik ellen, mert a walesi még azok ellen sem képes gólt szerezni. Az a 4 gól meg 5 gólpassz, szinte semmi. Ennek az embernek az első évét lehetett elnézni. Azóta nulla. Egy 20 milliós játékos szintjén mozog.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 14., hétfő 23:44

8 kulcspassza volt tegnap..elvileg..
Tudom hogy Őt kell bsztatni,meg Ő nem ide való,de ebben az évben nem vele van a probléma..
Tartom hogy Ő meg Benzema elég lenne.
Ronaldoval van itt a baj. Gyengébb csapatok ellen bepasszolgatja,fejelgeti az ötösről,de ennyi..
A walesi meg azért eltett pár gp-t ebben a szezonban,illetve azért minden meccsen van kulcspassza.
Nem mondom hogy jó,de most már ez ráragadt hogy takarodnia kell..
Ha háromszor ilyen jól játszana, akkor is kell adni. Egyszerűen sokkal többet fizetnének érte, mint amit nálunk nyújtani tud.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 14., hétfő 22:33

8 kulcspassza volt tegnap..elvileg..
Tudom hogy Őt kell bsztatni,meg Ő nem ide való,de ebben az évben nem vele van a probléma..
Tartom hogy Ő meg Benzema elég lenne.
Ronaldoval van itt a baj. Gyengébb csapatok ellen bepasszolgatja,fejelgeti az ötösről,de ennyi..
A walesi meg azért eltett pár gp-t ebben a szezonban,illetve azért minden meccsen van kulcspassza.
Nem mondom hogy jó,de most már ez ráragadt hogy takarodnia kell..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 14., hétfő 16:20

wZoLee7 írta:Ilyent én is kitalálhatok, ha nevesebb lapnál vagyok újságíró pár hét múlva még a magyar 442 is lehozza, a nemzeti meg már másnap tényként kezeli egy biztos forrásra hivatkozva...ja bocs, én is azt tenném ha az én cikkem lenne
Teljesen igazad van. Így van ez minden hírnél, mégis van, amelyiket elhisszük és van amelyiket nem. Én azt hiszem el, hogy nem Carlo volt szerelmes Bale-be, hanem Perez szerelmes Bale-be a mai napig. Ezt támasztotta alá az AS.com cikke (http://as.com/diarioas/2015/06/14/engli ... 08806.html ez az eredeti), amit az NSO (amúgy magyar internetes szennylap) lefordított. Ezt támasztja alá az, hogy Perez "Nem tudom"-mal válaszolt, mikor megkérdezték, hogy miért rúgta ki Carlot. A "BBC mindig kezd, ha egészséges" kijelentés egy edző szájából is arra utal, hogy vagy nem épp elméjű, vagy fel akarja hívni valamire/valakire a figyelmet, illetve mikor szezon végén Perez közölte, hogy "azt kezdetsz, aki akarsz" is arra utal, hogy volt a kezdőben olyan ember, aki nem Carlo döntése alapján került oda.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 14., hétfő 10:02

Azt hittem valami normális cikket linkelsz, de sejtettem, hogy nincs mögötte tartalom. Az gondolom nem baj, hogy Carlo - saját maga, nem nso/442 által kreált cikk - többször is elmondta, hogy a kupa nélküli év jelentette a kirúgását. Gondolom kevésbé hiteles mint ami nincs kedved linkelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 14., hétfő 9:49

Ilyent én is kitalálhatok, ha nevesebb lapnál vagyok újságíró pár hét múlva még a magyar 442 is lehozza, a nemzeti meg már másnap tényként kezeli egy biztos forrásra hivatkozva...ja bocs, én is azt tenném ha az én cikkem lenne

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 14., hétfő 9:21

Realista24 írta:
Ne már... nem 1 hír szólt arról, hogy azért kellett mennie Carlonak, mert fellépett Bale állandó játszatása ellen.
Ezekről én lemaradtam és hiába használom a google-t (valószínű rosszul teszem :lol: ) nem találok ilyet.
Dobj már be egy párat pls.


Szerk.: vagy bárki, aki olvasott ilyeneket.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2419899

Ez volt az első google eredmény az Ancelotti, Bale, Perez kulcsszavak egyidejű beírásakor. Utána van még pár eredmény, ha a magyar lap nem tetszik neked. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy erre utal a "Nem tudom!", iletve Carlonak a folyamatos: " ha egészséges a BBC, akkor (sajnos) kezdeni fog!" kijelentések. Erről most nem teszek be hivatkozásokat, mert nincs kedvem. Puszi :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 14., hétfő 9:03

Ne már... nem 1 hír szólt arról, hogy azért kellett mennie Carlonak, mert fellépett Bale állandó játszatása ellen.
Ezekről én lemaradtam és hiába használom a google-t (valószínű rosszul teszem :lol: ) nem találok ilyet.
Dobj már be egy párat pls.


Szerk.: vagy bárki, aki olvasott ilyeneket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 14., hétfő 8:58

realistahuni írta:
Mert Benitez nem szerelmes bele mi?
Ő még kinevezte szervezőnek is.
Még elő is léptette bassza meg.
balere visszatérve meg, igen szerintem Carlo volt inkább szerelmesebb bele, de ez az én feltevésem , nem tudom bizonyítani, ahogy te sem az ellenkezőjét.
Ne már... nem 1 hír szólt arról, hogy azért kellett mennie Carlonak, mert fellépett Bale állandó játszatása ellen.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 13., vasárnap 23:21

Persze én sem tudom bizonyítani,de szerintem felesleges róla vitáznunk mert értékelhetetlen az egész. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 13., vasárnap 23:04

Mert Benitez nem szerelmes bele mi?
Ő még kinevezte szervezőnek is.
Még elő is léptette bassza meg.
Jó, hát ez volt a szennylap sláger nyáron, mert más nem jutott eszükbe. :lol:
De milyen szervező amikor fél órákra tünik el? Szervező inkább Modric és James ránézésre, de amíg elől 3 ember állva várja a labdát és csak egy malmö ellen telik normális pressingre addig nincs miért beszélni szervezésről.

balere visszatérve meg, igen szerintem Carlo volt inkább szerelmesebb bele, de ez az én feltevésem , nem tudom bizonyítani, ahogy te sem az ellenkezőjét.
Love football, hate antifa.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 13., vasárnap 23:02

Norbii írta:Gondolok meg itt a bles idoszakra mikor kivegezte az intert.
B*zdmeg (már bocsánat :mrgreen: ) abból az Inter elleni 3 góljából él azóta is... Persze hatalmas idézőjelbe, mert azóta hozzá csapta a Barca elleni kupa gólját, meg a BL döntőt... :lol:
Én is néztem folyamatosan a meccseiket. Tartom azt, hogy az az 1 éve volt kiemelkedő, a többi csak simán jó. Erre ki lett kiáltva CR utódnak, követkeő generáció aranylabdásának meg mit tudom én minek nem.... Na hát attól olyan messze áll mint én az atomfizikától... A Spurs az Ő szintje. Tegyük fel (adná az Isten) jövőre megy a MUba. A fejemet teszem rá, hogy nem tudná kihúzni őket a szarból...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 13., vasárnap 22:59

Mert Benitez nem szerelmes bele mi?
Ő még kinevezte szervezőnek is.
Még elő is léptette bassza meg. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 13., vasárnap 22:56

realistahuni írta:
ha Pérez nem védelmezné, szerintem Carlo már tavaly lelátóra vagy a Castillába száműzte volna..
Persze, hiszen Carlo tévedhetetlen. :roll:
Szerintem Carlo szerelmes volt bele, nem Perez miatt nyomatta, a tény pedig az, hogy sose tudjuk meg az igazságot.
Oh félre ne érts, itt most nem arra gondoltam, hogy Carlo tévedhetetlen, igazad van rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, hogy az összes épeszű edző, így már helyes szerintem. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég