Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
CS0ki

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. október 25., csütörtök 11:43

Bár egyszer Khedirát is elpattintották végre.
Ha jól emlékszem lejárt a szerződése, így tudtunk megszabadulni tőle. :roll: Bale-nél ez még messze van. Az a probléma, hogy láthatóan ő jól elvan itt, ha nincs kispadra vágva, akkor élvezi a fasza fizetést, sok napsütést meg a golfozást. Én már abban sem hiszek, hogy következő nyáron ki tudjuk rakni, akárhányszor is sérül le vagy hagyja cserben a csapatot. Annyi gólt mindig lő majd, hogy a jelenlegi keretet elnézve ott legyen a kezdőben.

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Ceballos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 25., csütörtök 10:26

H.E.H.E. írta:kevés akinek csak egy lába van.
mindig is az volt.
Általában igaz. De mondjuk ellenpélda: José María Gutiérrez Hernández.

Nem feltétlenül az egy láb a gond nála (amúgy lőtt már nagy gólt jobbal is, sőt, jó beadásai is voltak), inkább az a baj, hogy sír a labda, ha meglátja ezt az embert. Gyors, erős játékos, de a spanyol bajnoksághoz képest elképesztő technikai hiányosságai vannak és szerintem annyira nem is lát a pályán, mint a legjobbak. A gyorsasággal, erővel meg az a gond, hogy az fog elsőnek megkopni az évek múlásával. Lásd CR, új szerepkört kellett megtanulnia, mert már szinte bármelyik védő utolérte. Csak neki voltak más skillek is a tarsolyban, a jó Garethre meg ez nem lesz feltétlenül igaz.

A sértődékenységről meg ügynökhívogatásról meg csak annyit, hogy just do it, hogy ő is megértse, ha már, mint hallom, a csodaszép spanyol nyelvvel még ennyi év után is hadilábon áll. (Hogy akar így vezér lenni ?) Utóbbi nem feltétlenül előny, meccs közben nagyon sokszor fizetett jól az, hogy a társak azonnal reagáltak Ramos pár szavas vakkantásaira, lehet, mire a walesi felfogja, hogy mi a helyzet, már vagy az ellenfél örül, vagy 30 méterrel arrébb van a játékszer.

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. október 25., csütörtök 10:05

H.E.H.E. írta:kevés akinek csak egy lába van.
mindig is az volt.
Igen, azzal az egy labbal megfarkalta a Liverpoolt, eleg kemenyen, szep bucsu lehetett volna tole, ehelyett itt maradt. Elkepeszto, Benzeman legalabb latni az akarast, habar neha o is megfeledkezik arrol, melyik csapat mezet viseli, meg hat, o nem volt 100 milla, es a fizetese sem akkora, na de Bale... es amikor megszolal, hogy o mekkora playa, es sertodotten elmondja, hogy tobb jatekpercet erdemel es beszelnie kell az ugynokevel.... :roll: hat ********* ! Elobb tegyen le valamit az asztalra.
:goat:

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 25., csütörtök 9:47

Csak akkor hivatkozzunk arra, amit látunk. Pl, hogy a játéka fos, ami sok esetben igaz és megcáfolhatatlan.
Nem illik.

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 25., csütörtök 9:41

dannen írta:tehat puszta talalgatas es egyeni velemeny.
Igen, ez eleg gyakori a forumon a velemeny nyilvanitasoknal. De akkor tegyuk fel, hogy nem nott meg az arca, a teljesitmenye ugyanugy gyenge.

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2018. október 25., csütörtök 3:02

tehat puszta talalgatas es egyeni velemeny.
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 25., csütörtök 2:02

dannen írta:
pheco írta:A masodik es harmadik eveben elhitte, hogy o Ce szintjen van/lehet
az ilyen kijelenteseket lehet tudni, hogy honnan veszitek? naponta olvasok itt eleg erdekes dolgokat, mostmar gondoltam rakerdezek.
Nyilatkozataiból valamint Carlo és Zz is hanyagolta őt majd hirtelen távoztak.A testbeszédét már szóba se hozom.
"Rettentően irigy vagyok rájuk, hogy nekik 10 év alatt összejött 3 triplázás, ahol tényleg mindenkit végigvertek, nem csak a BL-ben." -Sierra 7 nappal azelőtt,hogy a barsza tényleg végigvert mindenkit.NEM CSAK A BL-BEN :coffee:

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Ceballos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Nacho

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 25., csütörtök 1:25

Csak annyit kérdezek a rajongói szűk táborától, hogy Gareth, mint a talán legjobban fizetett játékosunk teljesítménye, mutatott játéka, hozzáállása arányban áll-e az anyagi elismerésével és szinte kirobbanthatatlan kezdő tagságával ? Szerintem a válasz egyértelmű.
ZZ (egyedül) ki merte pöckölni a csapatból, és szégyen, de egy filléres Lucassal előrébb voltunk a bajnokság egy részében, a spanyol játékos gyakorlatilag kiszorította a hasznos, hangyaszorgalmú játékával (sajnos már ez a teljesítmény is a múlté). Úgy tűnt, végre tovább áll a szezon végén, de ZZnél szakadt el hamarabb a cérna. Legalább addig maradt volna még a francia, amíg a walesi átigazolási papírjai átmentek volna valami jó minőségű japán faxon.
Minden évben várjuk a csodát, de emberünk rendre adós marad minden téren. Persze, voltak felejthetetlen, fontos pillanatai, de melyik játékosunknak nem ? Nem barsza vagyunk, a mi sikereink igazi csapatmunkák voltak. Ő a legnagyobb sztárunk papíron, mégsem hiszem, hogy nagyon sok szurkoló szaladgál 11es mezben. (Lásd CR, aki a teljesítménye mellett ezen a vonalon is törlesztette az árát szépen). Sajnos nagy dolognak kell történnie, hogy Perez eladja, hiszen Bale az ő kölyke. Annak idején egy kétségbeesett válasz volt az elnök részéről a zátonyra futott nejmár-sagára, meggyőződésem, hogy ezeket az erőforrásokat jobban is fel lehetett volna használni. Most úgy néz ki, hogy innen temetik. Bár egyszer Khedirát is elpattintották végre. Türelmesnek kell lenni.
(Ez az én véleményem, nem mérvadó, mert elfogult vagyok. Béla az egyetlen ember a keretben, akit utálok.)

pheco

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 25., csütörtök 1:18

dannen írta:
az ilyen kijelenteseket lehet tudni, hogy honnan veszitek? naponta olvasok itt eleg erdekes dolgokat, mostmar gondoltam rakerdezek.
En ezt lattam rajta. Teljesen megvaltozott a hozzaallasa az elso szezonjahoz kepest, a teljesitmenye meg azzal csokkent is. Meg en ugy emlekszem, hogy voltak erdekes nyilatkozatok ugynoketol is, ami azt sugallta, hogy elhiszik, hogy o bizony Ce szintet megutheti. De engem tenylegesen a hozzaallasanak a megvaltozasa zavart.

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2018. október 25., csütörtök 0:33

"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

pheco

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 25., csütörtök 0:17

Pipita írta:Nekem kurva sok szép emléket adott az ember, nem tudom nem imádni és nagyon boldog vagyok amiért itt volt, itt van és amiért láthattam Habfehérben. :)

Az lehet hogy tegnap LV többet akart (egyébként ő kb mindig mindenkinél), nem tudom, de helyzetünk nem akkor volt, amikor Lucas focizott, hanem akkor, amikor Bale.
Egyaltalan nem zavar teged semmi, ami vele kapcsolatos?
Az, hogy berelt helye volt evekig, akkor is amikor nagyon gyenge volt. A masodik es harmadik eveben elhitte, hogy o Ce szintjen van/lehet es meg is nott az arc.
A seruleseirol nem o tehet, de egy 100 millas huzoembernek szant jatekostol elegge zavaro, hogy barmikor kidolhet. Foleg nala, amikor sok-sok meccs alatt kezdett formaban jonni es lehozott par jo meccset, aztan jott is a menetrendszeru serules.
Ezek mellett a legzavarobb, hogy idegentest a csapatban, alig hallani 5-6 ev utan is spanyolul beszelni. Latszik, hogy nincs olyan szinten beilleszkedve, mint sok mas jatekosunk.
Illetve a nyilatkozatai, hogy Ce nelkul felszabadultabb a csapat, erre lofasz teljesitmenyt nyujtva lehozzak a klub leghosszabb goltalansagi rekordjat...
Emlekszem volt szo 1-2-3 eve itt a forumon, hogy a BBC-t meg kellene mar bontani es valaki irta, hogy Cevel kellene kezdeni, hat en ott kiakadtam. Sajnos latszik is, hogy miert. Ahelyett, hogy elvezne Bale, hogy o lehet a csapat elsoszamu golfelelose, nezhetjuk a motivalatlan lezengeset.
Az meg, hogy egy Lucasszal van osszehasonlitva, az meg mar reg rossz.
De azt megertem, hogy a tiszteletlen, mocskolodo velemenyeken ki vagy akadva. Azokat en se szeretem, foleg amikor a kiskedvenceim az aldozatok :D
Minden evben elmondom 2015 ota, hogy remelem nyaron eladjuk, egyszer csak bejon.

Szandekosan nem irtam a pozitiv dolgairol, azokat mar leirtatok, nagyjabol egyet is ertek vele. A megnyert kupak miatt nem lesz rossz emlek az itt eltoltott idoszaka, de azt erzem, hogy ezt nem a sajat teljesitmenyenek koszonheti.

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 24., szerda 23:09

kevés akinek csak egy lába van.
mindig is az volt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. október 24., szerda 23:06

Mondjuk a khedira ozil higuain sorból kivenném di mariat, szerintem rohadt jó játékos a mai napig. A decimás döntőben azt a megindulast és "golpasszt" sose felejtem. Idén kifejezetten nagy segítségünkre lenne, bagóert meg lehetett volna venni a psgből.

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 24., szerda 20:36

Pipita írta:Ne vedd úgy magadra, nem rád értettem. Inkább az a probléma hogy jönnek a normálisan átgondolt kritikák (ez nem probléma), amitől begőzölnek a gyűlölöködők és jönnek a minősíthetetlen szarok, és mindig ez a történet vége.

De akkor legyünk egyértelműek: nem gondolom hogy legalja szintű nsos nyomorék vagy.

Szívesen a bókot. :-* :mrgreen:
Haha..ok :D :agree: :-*

Azt hittem az én hozzászólásaim sem ütötték meg a szintet mert közvetlen utána írtad(nyilván van nekem is olyan néha sajnos, még ha nem is akarom..pláne meccs közben szokott). De most azt éreztem nem volt ilyen.
Akkor értelek.

A begőzölt emberekkel nem tudok mit csinálni. Engem is zavar a szélsőségesség(minden szinten) és az elfogultság.

Azért Balenek köszönhetünk fontos pillanatokat is, ezt nem kellene elfelejteni.

Személy szerint én csak azt vártam tőle is és egyébként Iscotól is, hogy kilépnek a sorból és nem fogjuk annyira megérezni CR hiányát. Bennük igenis van tehetség.

Talán ha lenyugszik a csapat lesz jobb stratégia és játék, akkor Bale is jobb lesz. Ez a tiki-taka nem is kimondottan az ő skilljeire épülő dolog, ő a futás, beadás, lövésben jó.

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 24., szerda 20:26

Ne vedd úgy magadra, nem rád értettem. Inkább az a probléma hogy jönnek a normálisan átgondolt kritikák (ez nem probléma), amitől begőzölnek a gyűlölöködők és jönnek a minősíthetetlen szarok, és mindig ez a történet vége.

De akkor legyünk egyértelműek: nem gondolom hogy legalja szintű nsos nyomorék vagy.

Szívesen a bókot. :-* :mrgreen:
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 24., szerda 20:21

Akkor ezek szerint a legaljadékabb nso fórum szinten beszéltem én is csak Baleről.. :|

Értem.

A legjobb, hogy utána leírjuk mind uazt. Nekem, ahogy említettem az a bajom, hogy tudna Bale többet. Benne lehetne az extra, várom is tőle, néha ha felpörög jön is a jó játék. Majd takarékon focizgatás meccsekig.

De lehet rosszul látom. Sőt nso szinten, hogy sértegessük egymást.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. október 24., szerda 20:03

Balenek a retek hozzáállásával van baj. Rendre... Lehetne használni, ha éppen egészséges. Sőt, egy jó kontrafociban bőven jó lehetne, de amíg nem azt toljuk, addig ő is, és mi is szenvedünk.

De, ha legalább akarna. Pörögne, közdene. Mint anno, az első évében. Imádtam. Most már CR sincs itt, simán csilloghatna az ember, főleg ebben a szezonban. Erre továbbra is képtelen folyamatos értékelhető teljesítményre. Pont most lenne a legnagyobb szükségünk egy jó Balere.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. október 24., szerda 20:02

Lecserélhetetlen érinthetetlen Céronáldóként nincs rá szükség.
Tehát nincs rá szükség. :mrgreen:

Taktikai elemként 50 meccs, ahhoz bírni kéne 50 meccset. Egy szezonban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2018. október 24., szerda 20:04-kor.
Nature calls. Out&back in. Reload. Team goal. Back home. Let's keep it up.

Fuera Bale

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 24., szerda 20:01

Di María meg Khedira tagja volt a Décima-csapatnak, de egyébként igen, ezek a játékosok fejben kevesek, nem bajnokok, de ettől még elképesztő milyen mocskot kaptak itt. Még barca-szurkolóktól is gusztustalan lett volna olvasni, de madridistáktól főleg ütött.

Mondanám hogy egyszer vége lesz de úgyse, mindig lesz valaki. :(
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 24., szerda 19:59

khedirával és dimariával is nyertünk bl-t tehát már csak jól hangzik hogy ráfogjuk hogy a távozásuk miatt nyertük halálra magunkat, csak ez nem ok lesz hanem tény és semmi több.

és mikor itt voltak akkor sem voltunk messze a bl döntőtől és/vagy győzelemtől. bayern ellen visszaálltunk, bvb ellen csak az első félidőben 3 ziccer maradt ki.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Vissza: “Játékosok”