Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. december 1., vasárnap 15:19

R.M.C.F írta:
A vitához Dannenel: RMCF csak ugynugy próbálja visszahozni az emberek értelmes gondolkodását, ahogy a média elvette .
POOOONTOOOOSAAAAN :agree: :agree: :agree: :agree:
Viszont siralmas ez a helyzet.
Az nem baj, ha valaki nem Ancelotti, nem ért hozzá úgy, de ugyanazt a szennyet lemásolni, mint amit a média ír.
Énse vagyok nagy szakértö, de én azt írom, amit látok a meccsen.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 1., vasárnap 15:08

A vitához Dannenel: RMCF csak ugynugy próbálja visszahozni az emberek értelmes gondolkodását, ahogy a média elvette .
POOOONTOOOOSAAAAN :agree: :agree: :agree: :agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hala real » 2013. december 1., vasárnap 14:35

egyébként az lenne a szép, ha bale megdöntené ronaldo rekordjait. :mrgreen:

persze szinte biztos, hogy nem fog bekövezetni
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. december 1., vasárnap 14:09

dannen írta:
RealRaúl77 írta: A srác oldalakon keresztül bizonygatta, hogy ő berúgta volna.
még mindig itt tartunk? :lol: leírtam , hogy képes lennék 5 méterről bepasszolni a labdát egy szinte üres kapuba, ráadásul úgy, hogy az ellenfél még szépen le is teszi nekem, hát az én k**va anyámat :lol: még jó , hogy bizonygatom, ha szinte ez történt háromszor.. ti vagy tényleg ennyire szartok rá, hogy mit akar mondani az ember, vagy csak direkt trollkodtok..

egy futball fórumon hihetetlennek tartja mindenki, hogy 5 méterről képes lennék berúgni a labdát egy 7 méteres kapuba komolyan, aztán még én vagyok trollolva oldalakon keresztül..
De az már nem olyan biztos, hogy ugy kituttad volna 2x is szolgálni marcit, hogy ő senkitöl se zavartatva centereljen, amire te alapbol nem érnél oda, mert nem vagy olyan gyors, ennyi az ügyről.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. december 1., vasárnap 13:58

dannem, pont azzal jöttél, hogy aki valaha focizott. Hát ha valaki valaha focizott, az tudja, hogy azok a helyzetek egyáltalán nem voltak egyszerűek. A fejesnél olyan gyorsan ugrott fel Bale, olyan gyorsan reagált, hogy csak néztem. A legtöbb focistának ma arra lett volna ideje, hogy a feje búbjával beleérjen a labdába. A másik gólját meg okosan, szintén gyorsan lereagálva pont oda rúgta, ahova azt kellett. Ez valamivel egyszerűbb volt, de láttam már ilyen helyzeteket fölébombázni, kapus kezébe rúgni, stb.
Majd nyáron érdemesebb lesz boncolgatni a a témát, hogy mennyit dolgozott le az árából.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 13:56

Lehet képes lennél, ha ott lennél, mert lehet nem lennél, mert nincs benned az ösztön, hogy oda helyezkedj. Ezt tanulható, de úgy sose lesz olyan gyilkos, mintha ösztönből csinálnád. Amúgy nevetséges, hogy még mindig ezen lovagolsz. Senkit se érdekel, hogy szerzett mester3ast.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 13:29

A srác oldalakon keresztül bizonygatta, hogy ő berúgta volna.
Nem teljesen.Annyit mondott hogy nem volt nehéz szitu.És felhozott egy példát hogy 8 év futball után talán mèg neki is ment volna.Aztán meg rászálltak.A legnagyobb gond hogy felvette a fonalat.Hülyeség.
A gólnál ott kellett lenni,meg kellett oldani,de egy ilyen szintű játékosnak ez csak rutin,tehát felesleges szuperlativuszokba méltatni hogy micsoda megoldás volt,mert azt még maga Bale is kikérné magának azt hiszem...
Na de befejeztem tényleg,úgy is több karaktert pazaroltam erre mint amit érdemel az ügy....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 1., vasárnap 13:21

morientes írta:Az meg,hogy néhányan poénból,azt írtuk a meccs topicba hogy berúgtuk volna azt a gólt,mikor a védő odatálalta nekik,azt mi se gondoltuk komolyan.
A srác oldalakon keresztül bizonygatta, hogy ő berúgta volna.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 13:16

Az a drága játékos, aki nem tejesít. Lehet drága egy 5 milliós játékos is. Vagy éppen egy 1,5 milliós is --> Faubert. Arra, hogy aludjon a padon, ahhoz drága volt. 
Így van.Ár/érték arányt kell nézni.És úgylátszik Bale megérte az árát.Bár ezt legelébb tavaszra jelenthetjük ki biztosan.De eddig a biztatóbbnál is biztató...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 1., vasárnap 13:06

morientes írta: ki a l :cens: t érdekel hogy mennyibe került???
Az a drága játékos, aki nem tejesít. Lehet drága egy 5 milliós játékos is. Vagy éppen egy 1,5 milliós is --> Faubert. Arra, hogy aludjon a padon, ahhoz drága volt.

CR első ránézésre drága volt, aztán brutális teljesítményt hoz le meccsről-meccsre, azaz teljesít, így nem volt drága. Bale-nél is jelenleg ez a helyzet. Gólpasszok, gólok... eddig jó.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 12:58

Olyan jókat szórakoztam mikor a kommenteket olvastam :) Hál istennek egyik se volt elfogulatlan :D De amúhy meg ki a l :cens: t érdekel hogy mennyibe került???Az a lényeg,hogy kezd beválni.Szinte minden meccsen gólt lő.Problem???Jó,talán nem azt játsza,amit mittomén én szeretek,de a teljesítmény *5.Szal kár vitázni míg így nyomja.
Az meg,hogy néhányan poénból,azt írtuk a meccs topicba hogy berúgtuk volna azt a gólt,mikor a védő odatálalta nekik,azt mi se gondoltuk komolyan... :D Azt persze nem gondolta senki hogy ilyen perpatvart okoz ez a kijelentés :) Ki az isten gondolta volna hogy néhány embernek karó van a seggébe,és nem viszonyul lazán a dologhoz. :) Nem akarja senki se bántani Balet,amíg így adja elő addig plane nem.
Én Gazza kollegával értek egyet,kockázatos igazolás volt,elsülhetett volna balul is,de úgylátszik hál istennek bevált.És igen,annál a "lesgólnál" lehetett látni,hogy a kombinatív játék se olyan idegen ám tőle.Szal eddig nekem ok.És ha még tényleg fejlődik majd a walesi csődör,akkor meg még jobban ok lesz...
Off:Azért néhány arcot megnéznék ha egy csapásra mindenki egyetértene mindenkivel,mendenben és mindenkivel kapcsolatba....és nem lehetne sértetten vitatkozni már...azt az idegállapotot,apám.... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. december 1., vasárnap 12:54

Off: Ne feledjük,ha visszatér CR, mellé egy Isco-t meg egy Benzemát is lekell fognia az ellenfélnek. :) Ami azért nemrossz, sőt. :) általában mindegyik játékos megnyeri az 1v1-et
"If you don't like your destiny, don't accept it."

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. december 1., vasárnap 12:51

R.M.C.F írta:Most nem Bale 3 gólja miatt örülök a teljesitményének,mert ahhoz szerencse is kellett, hanem mert alakul ő is és a csapat játéka is.
bale helyezkedései nagyon jók,ezt már a meccs elején is látni lehetett,meg amúgy is a korábbi meccsekből,nagyon jó ütemeket választ meg,a kapu elé érkezése csúcs....csak ezeket majd értékesitenie is kellene.
Nekem mindig azok a játékosok voltak a kedvenceim aki átlagon felül tudtak helyezkedni,mert ahhoz ész kellett és látásmód....bale ebben nagyon jó. A kapu elé eddig is egyre jobban érkezett,de most már a mezőnyben is szépen lekéri,elmozog,megjátszható szinte mindig,ez a legfontosabb.
Eleinte szögletesebb volt,ez mára sokat javult,a labdakezelései és a kisjátéka is sokat lépett előre,ahogy a formája kezd alakulni.
Szerintem pár hónap és egyértelmű húzóember lesz,akire nagyon komoly erőket kell az ellenfeleknek majd mozgósitania ha le akarja fogni. A másik oldalon meg Cr pepitában....
A csapatnak kell még jobban összerázódnia,ez pedig látszik, hogy alakul....és szépen gyúródnak egybe.

Fejjel,jobbal és ballal......ez a lényeg. De azért nem lehetünk elégedettek vele,mert még karcsú ez azért.
Te is mondtad, hogy ebben az évben nem fog olyat mutatni, mint sursben tette azt. Így volt ez CR-el is. De a gólok, meg a passzok meglesznek.
De az is biztos, hogy fog javulni még. És Cr ha pályán lesz, sokkal jobb lesz neki is, mert, ha megnézzük, DM-nek 1, max. 2 embere volt, míg CR-nek 2+ egy biztosíték. Ha a parancsnok játszik, akkor sokkal több területe lesz, mert nem lesz lehetőség mindig 2-3 embert rárakni.


A vitához Dannenel: RMCF csak ugynugy próbálja visszahozni az emberek értelmes gondolkodását, ahogy a média elvette .
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 1., vasárnap 12:44

Most nem Bale 3 gólja miatt örülök a teljesitményének,mert ahhoz szerencse is kellett, hanem mert alakul ő is és a csapat játéka is.
bale helyezkedései nagyon jók,ezt már a meccs elején is látni lehetett,meg amúgy is a korábbi meccsekből,nagyon jó ütemeket választ meg,a kapu elé érkezése csúcs....csak ezeket majd értékesitenie is kellene.
Nekem mindig azok a játékosok voltak a kedvenceim aki átlagon felül tudtak helyezkedni,mert ahhoz ész kellett és látásmód....bale ebben nagyon jó. A kapu elé eddig is egyre jobban érkezett,de most már a mezőnyben is szépen lekéri,elmozog,megjátszható szinte mindig,ez a legfontosabb.
Eleinte szögletesebb volt,ez mára sokat javult,a labdakezelései és a kisjátéka is sokat lépett előre,ahogy a formája kezd alakulni.
Szerintem pár hónap és egyértelmű húzóember lesz,akire nagyon komoly erőket kell az ellenfeleknek majd mozgósitania ha le akarja fogni. A másik oldalon meg Cr pepitában....
A csapatnak kell még jobban összerázódnia,ez pedig látszik, hogy alakul....és szépen gyúródnak egybe.

Fejjel,jobbal és ballal......ez a lényeg. De azért nem lehetünk elégedettek vele,mert még karcsú ez azért.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. december 1., vasárnap 12:28

Majd elmondja, hogy csak azért rúgott többet Bale, mert neki zselés a haja, Neymar meg göndör.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 12:23

Mike írta:Majd elmondja hogy "Nade...hát azért...hát ha stílusukat megnézzük...hát na, Neymart élmény nézni...ugye? Hát ég és föld. Ez az ember mindent tud amit egy futbalistának tudni kell, egy művész. Ellenben ez a Bale...hát...ugye nem kell tovább mondanom..."
Amikor Mourinhoval magasan vezettük a bajnokságban volt egy meccsünk aminek a félidejében jó játékkal vezettünk több góllal. Hegyinek értékelnie kellett. Nem lehetett semmibe sem belekötni, ezért el kezdte szidni Ramost és Pepét, mert nem tudnak improvizálni, játékot szinezni
Szerintem Balet is így próbálná kritizálni egy ilyen esetben :lol:
Mike írta:akármennyire gyűlölöm, mindig megnézem mer jókat szórakozok rajta :lol:
Én is így vagyok vele. Annyi hülyeséget tud összehordani, hogy már csak röhögni tudok rajta

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. december 1., vasárnap 12:19

Bale kezd belendülni, de kicsit többet várok majd el tőle tavasz felé mert ez még bőven nem a legjobb játéka amire képes.
És nem lesz kegyelem ha egyszer elére a top formáját B-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 12:12

Neymar egy szabad bölcsész, had csinálja azt, amit akar, bohóckodjon a pályán stb.. Bale meg focizzon. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 1., vasárnap 12:05

Wertz írta:Kíváncsi leszek mit fog szólni, ha a 9 milliót nem érő futóbolond jobb lesz ezekben a szezon végén. Vajon mit fog kitalálni?
Majd elmondja hogy "Nade...hát azért...hát ha stílusukat megnézzük...hát na, Neymart élmény nézni...ugye? Hát ég és föld. Ez az ember mindent tud amit egy futbalistának tudni kell, egy művész. Ellenben ez a Bale...hát...ugye nem kell tovább mondanom..."

Kb így szokott beszélni, közbe meg ilyen fejet vág: :roll:

akármennyire gyűlölöm, mindig megnézem mer jókat szórakozok rajta :lol: Kár hogy széleskörben nem annyira ismert, megnézném ahogy mondjuk az a showderklubbos utánozós arc kifigurázza :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 11:54

R.M.C.F írta:KOnkrétan hegyi kiröhögte bale-t hogy a 23 ba jelölték. A PL legjobbját,aki egymaga baxta meg a nagy 4 es csapatot(chelsea,MU,MC és arsenal). Olyan gólokat szerzett vagy 30-at amiből 8 legalább az év gólja lehetett volna......
Szerinte neymar top3as. Egy vicc hegyi....egy igazi igavonó barom,akinek nincsen szava ami hiteles lenne.
Hegyi olyat is mondott a BL elődöntők után, hogy az idei Barcelona már sokkal jobb lesz, mert érkezik Neymar, aki minimum 30-30 gólt és gpasszt fog elérni
Kíváncsi leszek mit fog szólni, ha a 9 milliót nem érő futóbolond jobb lesz ezekben a szezon végén. Vajon mit fog kitalálni?

Bale pedig a Sevilla elleni meccs után újra 10est kapott Whoscoreden


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég