Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:10

azóta van újabb is.

Műsorvezető mondja Hegyinek h tudom te nem adtál volna 90 milliót Bale-ért, erre ő "Micsodaaa? 9et se!" :D

Richard Clayderman zongorázni tudná Hegyi tudatlanságát....ez a fószer egy velős barom,aki annyit ért a focihoz valójában mint én a csipkeveréshez.
Képzeljetek el,egy főző műsorban ahogy a fellengzős stilussal oktatom a hal főzését amikor lövésem sincsen róla de úgy tálalom mintha tudnám miről beszélek és sokan meg is kajálják.
Az a faszi egy vicc. Nem ért hozzá. Nagyon nem. Elvakult és nem ért hozzá. A létező legrosszabb egyveleg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. november 30., szombat 22:08

Bale 9 góljához annyit tennék hozzá, hogy október 30.-ig még csak 1 gólja volt a sérülése, és a kihagyásai miatt.
Szal, az elmúlt 1 hónapban :8 gól.
Ha mondjuk ezt a szintet hozná májusig, az több mint 50 gólt jelentene a mostaniakkal együtt :D
Ez nyilván brutális túlzás, és nem fog összejönni, de ha közel hasonlóan termel havonta akkor a 30 nem annyira elképzelhetetlen.

Ja és igen a 8 gólt egy hónapban egy Real Madridban én is megcsinálom, hát ne vicceljetek már :lol:
Hát az p.csa :mrgreen:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 30., szombat 22:05

Menj látogass meg egy edzést dannen. Hátha Ancelotti felfigyel rád. Végülis amit Bale csinál, azt te is letudod hozni. Rosszul semmiképp nem járunk, próba-szerencse...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:04

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Tudom, hogy te ironizálsz, de tényleg nem csinál semmi felesleges dolgot. Átveszi, passz, fut, lő, fejel, helyezkedik. Igaz, hogy mindent remekül, de ahogy írtam inkább ő a tökéletes gép, mint CR. CR-ben van egy kevés latin varázs.
a frizurája? :lol:

egyébként valóban, de ha megnézed milyen rozsdásan indult, ahhoz képest most sokkal előrébb van. és tavaszra meg már full gáz

Igy van....jól látod. Most kezd bemelegedni...de még messze van a szintjétől. Veszi fel a ritmust,valaki azt irta a mezőnymunája kevés neki....nekem meg pont az kezd tetszeni,jól veszi...jól teszi....jól mozog oda,kéri és megjátszható. Nagyon jó uton halad....és fejlődik szépen.
Maradjon igy....és tavaszra a lózungok elhalkulnak és azt is tagadják hogy valaha a nevét kimondták.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 30., szombat 22:03

Azért jó dolog tudni, hogy tiszteletét teszi egy olyan fiatalember a fórumon aki olyan gólokat tud rúgni mint Bale.
Figyelj dannen ha nagy karriert futsz majd be és a Real leigazolj küldjél már nekünk pár jegyet a meccsekre, ja meg Zizouval jó lenne pár közös fotót intézni, esetleg egyet italozni. :workout:
Szorítunk neked!
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 22:02

dannen írta: te is sokat focizhattál életedben :roll:
na jó nem kell felvágni...elhisszük azt az 500 órát fifában
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:02

R.M.C.F írta:aranylabda 23ban? Vicc
azóta van újabb is.

Műsorvezető mondja Hegyinek h tudom te nem adtál volna 90 milliót Bale-ért, erre ő "Micsodaaa? 9et se!" :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:01

de tényleg nem csinál semmi felesleges dolgot.
Azért illene rájönni a 21 században hogy ez a lényege a sikernek manapság....és ez a jövő is. Nem a papucsból a kavicskirázás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 22:01

Kerlon írta: Tudom, hogy te ironizálsz, de tényleg nem csinál semmi felesleges dolgot. Átveszi, passz, fut, lő, fejel, helyezkedik. Igaz, hogy mindent remekül, de ahogy írtam inkább ő a tökéletes gép, mint CR. CR-ben van egy kevés latin varázs.
a frizurája? :lol:

egyébként valóban, de ha megnézed milyen rozsdásan indult, ahhoz képest most sokkal előrébb van. és tavaszra meg már full gáz
Nem illik.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. november 30., szombat 22:01

aki szerint nagy teljesítmény volt azt a 3 gólt belőni abból a helyzetből
3 gólon nincs mit magyarázni...köztudottan utáltam Ruudot, de ha 2 centiről nyalt 3 gólt mélyen kussoltam...mert azon nincs mit magyarázni...hülyét meg nem csinálok magamból, asszem annyira vagyok intelligens.

NA de Baleről:

3 gól, gólpassz...szuper, de a mezőnyben nem vagyok elégedett vele..nagyon nem. miért?
Mert aki látta már játszani tudja h ennél sokkal jobb...erős, gyors, labdabiztos, ügyes player...egyszerűen érződik rajta a magabiztosság hiánya, keveset vállal..görcsös...remélem minél előbb sikerül ezt leküzdenie, mert akkor lesz itt jóság.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 21:59

Galacticos írta:még egy mondat, az meg mindent elmond sajnos a szurkolóinkról hogy egy mesterhármast jegyző játékost védeni kell a meccs után.

Az hát...jó megfogalmazás....sok kis csíra. Médiaagymosott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. november 30., szombat 21:59

tény, hogy az a lágy ívelés Benz góljánál nehezebb volt, mint a 3 gól együttvéve. Viszont ott kellett lenni, és be kellett rúgni. Nem kell túllihegni persze. Viszont nagyon örülök, hogy gyártja a gólokat, így lekerül róla a még esetlegesen őt nyomó teher, így még nyugodtabban, önbizalommal tele fogja nyomatni.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 30., szombat 21:59

dannen írta:tiszta nevetséges ami a megy a meccs topikban megy. aki szerint nagy teljesítmény volt azt a 3 gólt belőni abból a helyzetből, az soha nem focizott, vagy nem tudom mit hisz. a gólpassza szép volt, meg is lett dícsérve érte. én nem lehúzni akarom, mert az csak nekünk jó ha megy neki, de elájulni sem fogok 3 darab 5 méterről lőtt góltól (még egyszer leírom) ami még nekem is menne. és ja, én sem értem minek vesz a real 100 millióért játékost, ha ez a szint, hogy ettől kell hasra esni , mert itt vagyok. :)

Ne röhögtesd ki magad.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 30., szombat 21:59

dannen írta:tiszta nevetséges ami a megy a meccs topikban megy. aki szerint nagy teljesítmény volt azt a 3 gólt belőni abból a helyzetből, az soha nem focizott, vagy nem tudom mit hisz. a gólpassza szép volt, meg is lett dícsérve érte. én nem lehúzni akarom, mert az csak nekünk jó ha megy neki, de elájulni sem fogok 3 darab 5 méterről lőtt góltól (még egyszer leírom) ami még nekem is menne. és ja, én sem értem minek vesz a real 100 millióért játékost, ha ez a szint, hogy ettől kell hasra esni , mert itt vagyok.
Te mekkora szánalmas vagy :lol: :lol: :lol:

Ne onnan a gép elől dumálj... akkor menj, aztán lődd a mesterhármasaidat a megye 1-ben, állítom oda is kevés lennél

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 30., szombat 21:58

R.M.C.F írta:
Toti írta:9 gól 6 gólpassz.
ez se normális. :lol: :lol:

Csak futott. Fut. Ő fut.
Tudom, hogy te ironizálsz, de tényleg nem csinál semmi felesleges dolgot. Átveszi, passz, fut, lő, fejel, helyezkedik. Igaz, hogy mindent remekül, de ahogy írtam inkább ő a tökéletes gép, mint CR. CR-ben van egy kevés latin varázs.

Amúgy nem ezért a kis "szutyok" mesterhármasért nagy kincs ő, hanem az olyan gólok miatt, mint a Juve elleni. Komoly csapat ellen van még egy emberünk, aki összeszaratja az ellenfél védelmét, de lehet, hogy Ribery ezt nem így gondolja, mert arra csak ő képes. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 30., szombat 21:58

még egy mondat, az meg mindent elmond sajnos a szurkolóinkról hogy egy mesterhármast jegyző játékost védeni kell a meccs után.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 21:58

Te vagy az danomics?! :hmmm:

:lol: :lol: kiköptem a jégert. :lol: :lol: :lol: strandpapucsban is beverte volna ezeket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Zooler
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 8:59
Kedvenc játékosaid: Figo, R. Carlos

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zooler » 2013. november 30., szombat 21:57

Nem a méterek száma a lényeg. Ahhoz jól is kell helyezkedni.. Szerintem egy mesterhármast kár vitatni. Egyébként látszik még rajta, hogy nincs még 100%-os formában, és még önbizalomra is lesz szüksége, de bíztató, tavaszra összeáll a csapat. B-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 30., szombat 21:57

dannen írta:de elájulni sem fogok 3 darab 5 méterről lőtt góltól (még egyszer leírom) ami még nekem is menne.
arra érkezni is kell, helyezkedni, átkell látni a történteket.
ha reus van ott vagy hulk, lehet nem megy be, mert totál máshogy helyezkednének, máshogy tennék le, máshogy érkeznének.
nem arról szól az egész hogy mindenki ugyanúgy mozog, ugyanúgy passzol, ugyanúgy érkezik és akkor majd ott vagy öt méterre és bekell lőni.

az a száz millió meg kilencven egyébként.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 21:56

dannen írta:tiszta nevetséges ami a megy a meccs topikban megy. aki szerint nagy teljesítmény volt azt a 3 gólt belőni abból a helyzetből, az soha nem focizott, vagy nem tudom mit hisz. a gólpassza szép volt, meg is lett dícsérve érte. én nem lehúzni akarom, mert az csak nekünk jó ha megy neki, de elájulni sem fogok 3 darab 5 méterről lőtt góltól (még egyszer leírom) ami még nekem is menne. és ja, én sem értem minek vesz a real 100 millióért játékost, ha ez a szint, hogy ettől kell hasra esni , mert itt vagyok. :)
jó iván, de most már lépj ki a fórumról, vár a negyedik feles puhl sanyival
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég