Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. augusztus 7., péntek 19:20

Realista24 írta: De mit csináljon?
Legalább otthon maradna. Hogy ne legyen újabb cikk erről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 7., péntek 19:12

De mit csináljon?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 7., péntek 17:22

flori írta: Van róla friss videó, hogy éppen most is golfozik Madridban. Van bőr a pofáján. :lol:
Ezt már szándékosan csinálja, hogy heccelje a médiát. :lol: Na meg persze nincs jobb dolga.


Hihetetlen egyébkén. Toni mesélte a podcastjában, hogy a játékosok mekkora mentális terhet raknak magukra, hogy minél elöbb visszatrérjenek egy sérülésböl pl, mert nehezen viselik, hogy nem segíthetnek a pályán, pedig tudják, hogy nem jó eröltetni a visszatérést, és a klub részéröl nincsen is nyomás. Erre itt van emberünk akiben a belsö motiváció legkisebb szikrája sincs meg :lol: :lol: :lol:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2020. augusztus 7., péntek 16:38

Van róla friss videó, hogy éppen most is golfozik Madridban. Van bőr a pofáján. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

anagyCz
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2020. július 13., hétfő 13:36
Kedvenc csapatod: BKV Előre

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: anagyCz » 2020. augusztus 7., péntek 13:25

Szerintem semmi értelme ezek után vele tovább dolgozni. Bontani kellene vele a szerződést. Így is úgyis ki kell őt fizetni. Játszatni nincs értelme, mert mínusz ember, de az se jó, ha edzésen ott rohasztja a morált. Megőrjítene engem személy szerint, hogy ő keresi a legtöbbet. (vagy 2. legtöbbet. lényegtelen)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 7., péntek 9:29

Értem én, hogy nem kell így az unott pofáját nézegetni a lelátón, és ha Zizu tudja, hogy úgy sem dobná be akkor mindegy is. Ennek ellenér fel tud cseszni ...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 7., péntek 6:56

Nem tagadta meg, csak tudja hogy nem fog. Játszani, azt írják, ezért minek utazzon.

Amúgy az álláspontja változatlan.
Bale's request is clear - 'Either let me go for next to nothing, and wherever I want or end up paying the rest of my contract.' He won't budge. [@DeportesCuatro]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. augusztus 7., péntek 6:43

Szerintem ez szerződésbontásra alap lehet, ha alaposan átolvassák a szerződését. Végre elhúzhatna a gyökér ügynökével együtt. Természetesen csak azután, ha a BL szereplésünk véget ért (23-án) :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 6., csütörtök 23:57

megtagadta a játékon, fizessen a szerződése felbontásáért ő

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 6., csütörtök 23:02

AS:
Bale refused to go to Manchester knowing he was not going to play
Ez másik forrás:
Bale asked Zidane to not call him up for tomorrow's game, same thing happened against Leganes - he knows he won't play at all. But he's not leaving and don't have an agreement with some other club.
Bale's request is clear - 'Either let me go for next to nothing, and wherever I want or end up paying the rest of my contract.' He won't budge.
nem vagyok az erőszak híve. de azért csak ki kéne szurkálni az összes kocsijának a kerekét

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 6., csütörtök 22:26

Ez már szóra sem érdemes. Nem akar játszani. :lol: :lol: Óriási.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. augusztus 6., csütörtök 21:14

Realista24 írta: Zidane: “Bale? In the end many things are said and we have a respectful relationship between us. It is a private conversation, but I can only tell you that he preferred not to play and the rest is between him and me. I’m not disappointed, I respect him.”

Nem mintha hiányozna de az mi hogy nem akar játszani? Remélem azért mert távozni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 6., csütörtök 20:26

Zidane: “Bale? In the end many things are said and we have a respectful relationship between us. It is a private conversation, but I can only tell you that he preferred not to play and the rest is between him and me. I’m not disappointed, I respect him.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 12:10

Realista24 írta:
sonic írta: Igen ez mar alakul. :)

Az egyetlen apro problemam ezzel mint jatekos az lenne hogy kenyszeritve lennek ra bizonyos korulmenyek kozott hogy olyan csapatba igazoljak ahova eszem agaba se jutna menni amugy. Pl jon a Punjabi FC lerakja a lovet meg a fizetesi ajanlatot mert tele vannak mint a szar de en nem akarok ket edzes utan verhast kapni szoval nem megyek indiaba focizni. Viszont az aktualis klubom felbontja a szerzodesem. Szoval en peldaul nem irnek ala ilyen zaradekot szemely szerint. De annak orulnek ha Gareth Bale-nel lenne egy ilyen. :D

En veletlenul se akarom bevedeni Bale-t. Szeretnem ha elhuzna mindenkinek az lenne a legjobb.
Kiegészítés: TOP5 ligából :mrgreen:
Összerakjuk ezt estig, aztán eladjuk Péreznek. :kalapos:
Na, ezt mar lehet hogy ala is irnam. Szoljal Pereznek aztan felezunk. :lol:

Mondjuk megneznem peldaul MBappe arcat ahogy Perezek ezt a koncepciot elovezetik neki egy tagyalas soran. Nem tudom mennyire lenne sikeres :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 11:50

sonic írta: Igen ez mar alakul. :)

Az egyetlen apro problemam ezzel mint jatekos az lenne hogy kenyszeritve lennek ra bizonyos korulmenyek kozott hogy olyan csapatba igazoljak ahova eszem agaba se jutna menni amugy. Pl jon a Punjabi FC lerakja a lovet meg a fizetesi ajanlatot mert tele vannak mint a szar de en nem akarok ket edzes utan verhast kapni szoval nem megyek indiaba focizni. Viszont az aktualis klubom felbontja a szerzodesem. Szoval en peldaul nem irnek ala ilyen zaradekot szemely szerint. De annak orulnek ha Gareth Bale-nel lenne egy ilyen. :D

En veletlenul se akarom bevedeni Bale-t. Szeretnem ha elhuzna mindenkinek az lenne a legjobb.
Kiegészítés: TOP5 ligából :mrgreen:
Összerakjuk ezt estig, aztán eladjuk Péreznek. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 11:48

Igen ez mar alakul. :)

Az egyetlen apro problemam ezzel mint jatekos az lenne hogy kenyszeritve lennek ra bizonyos korulmenyek kozott hogy olyan csapatba igazoljak ahova eszem agaba se jutna menni amugy. Pl jon a Punjabi FC lerakja a lovet meg a fizetesi ajanlatot mert tele vannak mint a szar de en nem akarok ket edzes utan verhast kapni szoval nem megyek indiaba focizni. Viszont az aktualis klubom felbontja a szerzodesem. Szoval en peldaul nem irnek ala ilyen zaradekot szemely szerint. De annak orulnek ha Gareth Bale-nel lenne egy ilyen. :D

En veletlenul se akarom bevedeni Bale-t. Szeretnem ha elhuzna mindenkinek az lenne a legjobb.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 11:21

sonic írta: En nem kotekedni akarok, de kivasarlasi zaradek mar most is van a szerzodesekbe. A klubnal meg a vallalt ellentetelezes ha szabadulni akar a jatekostol kifizeti a hatralevo bert. Ha nem erne a klubot semmi vwszteseg akkor mi tartana vissza attol hogy kirugdossa a jatekosokat ha ugy tartja kedve. A jatekos meg fizessen kivasarlasi zaradekot ha le akar lepni. Hat eleg egyoldalu.

Tegyuk fel van a Realnak egy jatekosa akit elcsabitott magas fizetessel meg 5 eves szerzodessel igergetett fut fat amit ilyenkor szokas. Aztan 3 ev utan megmondja neki hogy szevasz. Van meg hatra mondjuk 4 millio ber. A jatekos elmenne Kisvardara focizni 200 forint nettoert mert nem Gareth Bale es jatszani akar de akkor bukja a penzt. Fair?

En sem vagyok expert, szoval nem tudom. Meg ez mar hajlik az off iranyba lehet ugyhogy bocsi. :)
Kivásárlási záradék sokféle szokott lenni. Láthattuk, hogy pl Thiagót hogy vette meg a Bayern a Barcától. Pályára lépéshez volt kötve és drasztikusan esett.

De nézzük Balet.

Aláírt 5 évre, kivásárlási ára 500 millió.
Záradék:
utolsó két évre ez a záradék 50 millióra csökken. Ha jön egy csapat, amelyik kifizetné és megadná neki azt a fizetést vagy a fizetésének mondjuk a 80%-át, amit nálunk kap, de nem fogadja el, akkor fel lehet bontani a szerződését és a 100% és a 80% közötti rész jár csak neki.

Ilyesmi. Tetszik? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. július 21., kedd 10:55

Nem hiszem el,hogy nem lehet kirakni innen.
Ilyen nincs bassza meg.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 10:51

En nem kotekedni akarok, de kivasarlasi zaradek mar most is van a szerzodesekbe. A klubnal meg a vallalt ellentetelezes ha szabadulni akar a jatekostol kifizeti a hatralevo bert. Ha nem erne a klubot semmi vwszteseg akkor mi tartana vissza attol hogy kirugdossa a jatekosokat ha ugy tartja kedve. A jatekos meg fizessen kivasarlasi zaradekot ha le akar lepni. Hat eleg egyoldalu.

Tegyuk fel van a Realnak egy jatekosa akit elcsabitott magas fizetessel meg 5 eves szerzodessel igergetett fut fat amit ilyenkor szokas. Aztan 3 ev utan megmondja neki hogy szevasz. Van meg hatra mondjuk 4 millio ber. A jatekos elmenne Kisvardara focizni 200 forint nettoert mert nem Gareth Bale es jatszani akar de akkor bukja a penzt. Fair?

En sem vagyok expert, szoval nem tudom. Meg ez mar hajlik az off iranyba lehet ugyhogy bocsi. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 10:40

sonic írta: Es akkor a jatekos is mondhatja a szerzodese utolso 1-2 eveben hogy bocs sracok, leleptem. Es csak akkor van kovetkezmenye a dolognak ha a klub nem igazol jatekost a kovetkezo 1-2 evben. :)

Amugy otletnek nem rossz, de meg kiforratlannak erzem.


Mindenesetre sajnos Gareth ugyen ez mar nem segit. Rank rohadt.
Igen mondhatja, ilyen esetre ott lenne egy kivásárlási záradék. Van lehetőség bőven, ahogy írod is, kiforratlan, illetve ahogy írtam, nem vagyok expert a témában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég