Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 19., szerda 13:11

A Real Madrid Legia elleni gólhengerét Gareth Bale indította el – a walesi sztár 22 hónap és 1890 játékperc után talált be ismét a Bajnokok Ligájában. Ezelőtt legutóbb a 2014–2015-ös szezonban, a bolgár Ludogorec ellen volt eredményes az elitligában, még 2014. december 9-én.

Nem is gondoltam volna Bélánkról. :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 7., péntek 21:42

Már Real meccsen is bejatszotta. :) mi leszünk az új stoke, de igazából széles a repertoár. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2016. október 7., péntek 20:31

3:17-től
ez a skillje csak nekem új ? :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. szeptember 15., csütörtök 13:23

Persze, Lucas szerintem is bőven lehozza a helyén egy Espanyol ellen.
BVB ellen viszont már nagyon kellene.
Egyetlen formában lévő támadónk a BBC-ből.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 15., csütörtök 13:10

KAG írta:Hm, érdekes.
Pedig "csak" belecsúsztak az oldalába nem?
Bő a keret, belefér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. szeptember 15., csütörtök 13:07

Hm, érdekes.
Pedig "csak" belecsúsztak az oldalába nem?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 15., csütörtök 13:02

Bale valószínű kihagyja a hétvégi bajnokit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. augusztus 30., kedd 18:23

Veidt írta:Foként idos (nyugdijas) befektetni vagyoktol csalt ki rengeteg penzt kulonbozo atversekkel, 2.6 millio eurot vissza is kell fizetnie. Egyebkent mar ult 4 evet bortonben.

Nem tudtam. Az kedves :kivagyhe:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 30., kedd 18:22

Foként idos (nyugdijas) befektetni vagyoktol csalt ki rengeteg penzt kulonbozo atversekkel, 2.6 millio eurot vissza is kell fizetnie. Egyebkent mar ult 4 evet bortonben.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. augusztus 30., kedd 18:15

Veidt írta:Az apósjelöltet 6 évre börtönbe zárják.
Miért?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 30., kedd 16:46

Az apósjelöltet 6 évre börtönbe zárják.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nagyi » 2016. augusztus 24., szerda 18:40

Chris írta:Nem biztos, hogy a tanult/tehetség dolgokra hegyezném ki a különbséget pl. Bale és Marcelo közt. Szerintem egyszerűen eltérő futballkultúra. Mondjatok már egy olyan angol/brit játékost, aki úgy tudott valaha labdához érni, mint Ronaldinho, Rivaldo vagy most Neymar, Marcelo. Egyszerűen más mozgáskultúrát, játékfilozófiát sajátít el. Szerintem az angoloknál a kreatív képességek nem kapnak elég szerepet, képtelenség, hogy ne legyen egy csomó jó gömbérzékű gyerek arrafelé.
Ezt nagyon adom.

Hasonló talán a boxnál mutatkozik meg.

Ott is látszik,hogy egy latin vagy egy német iskolát tanul az ember.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 24., szerda 17:52

Nem biztos, hogy a tanult/tehetség dolgokra hegyezném ki a különbséget pl. Bale és Marcelo közt. Szerintem egyszerűen eltérő futballkultúra. Mondjatok már egy olyan angol/brit játékost, aki úgy tudott valaha labdához érni, mint Ronaldinho, Rivaldo vagy most Neymar, Marcelo. Egyszerűen más mozgáskultúrát, játékfilozófiát sajátít el. Szerintem az angoloknál a kreatív képességek nem kapnak elég szerepet, képtelenség, hogy ne legyen egy csomó jó gömbérzékű gyerek arrafelé.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. augusztus 24., szerda 17:33

Jim írta:a jövő az Asensio-Morata-Bale támadó hármasé

:D
Csalódtam benned...Bale helyett Lucast vártam. :(




:mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. augusztus 24., szerda 15:31

a jövő az Asensio-Morata-Bale támadó hármasé

:D

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. augusztus 24., szerda 14:00

Bale és CR között a különbséget szerintem nem a munkamorál adja. Az életútjuk teljesen más. Míg CR a meló mellett iszonyatos tehetséggel, érzékkel rendelkezik a labda iránt, addig Bale szerintem mindent, amit tud, tanult. Alap vetően sokáig nem is focistának készült. Látszik a labdaérintésein, hogy nem az az ösztönös dolog, mint ami pl Marcelonál, viszont a lövések, érkezések, mozgások, mind mind szarásig gyakorolt dolgok.

Amúgy CR helyét nem Balenek kell majd átvenni, ez már nálam elég egyértelmű, hanem a jövő támadó hármasának, ami Asensioból, Baleből és egy brutális befejezőből (a remény hal meg utoljára, legyen a neve Mariano :D ) kell, hogy álljon.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. augusztus 24., szerda 11:51

CR-t fiatal korában nagyon sokat segítette az ő mindig nyerni akaró (afféle amerikai stílusú) karakter, hogy nincs megállás addig míg nem ő a legjobb megsértődik ha nem úgy veszik és dolgozott, izzadott, gürizett aíg nem került a labdarugás tetejére. Mára persze ez megváltozott, visszább fogott, de neki volt egy álma egy látása (vision) amit nem hagyott kialudni, hanem látta magában a potenciált, eltökélt volt és magabiztos hogy ő képes erre.
Szerintem Bale is lehetne ugyanott ha neki is ilyen munka morálja és karaktere lett volna már az elején és akart volna jobban... nem mondom h minden játékos így van vele, de sokan azért vannak ott ahol mert el akartak érni valamit és nem csak egy jól fizető állás kellett nekik meg átlag teljesítmény kevés munkával, hanem a legjobb (lásd pl. Zlatan - előbb született teniszezőnek mint focistának) :p
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 24., szerda 10:22

Persze, hogy nem. De rajta látszott, hogy a legjobb lesz. A Gabriel srácban a flikk-flakkon kívül nem tudok semmit komolyan venni.
Mert Ronaldo 20 évesen milyen volt? Ment a hiszti, a tehetsége nyilvánvaló volt mindig is, de hogy sporttörténelmet ír, azt rohadtul nem lehetett megjósolni. Emlékszem, hogy voltak akik Naniban nagyobb fantáziát láttak, amikor a MU-ba igazoltak. Nem ilyen egyértelműek a dolgok, utólag persze minden a helyére kerül. Rengeteg a mentalitáson, edzőkön, sérüléseken dől el. Ez meg elég komplex ahhoz, hogy csak úgy meg lehessen jósolni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 24., szerda 9:05

Realista24 írta:Ha azt mondod, hogy Céről 20 éves korában megmondtad, hogy éveken keresztül 50+-os szezonokat fog hozni, lefosom a bokám.
:lol:

Persze, hogy nem. De rajta látszott, hogy a legjobb lesz. A Gabriel srácban a flikk-flakkon kívül nem tudok semmit komolyan venni. Dybala meg teljesen más stílus. A büdös életbe nem fogja annyit támadni a kaput, mert nem az a játéka. Róla nem tudom elképzelni, hogy csinálnak belőle egy gólvágót, inkább lesz egy fasza Benzema utód. Szóval szerintem nagyon szűk a felhozatal. De nem is baj, mert engem sem bánt, legyen szép foci, az már tök mindegy, hogy 4, vagy 6-0-ra nyerünk.

De vissza Bale-re... Lehet majd CR utód, csak ahogy Chris is mondta, nem egy az egyben, mert nem fog annyi gólt lehozni. De ha ezt a játékát hozza majd és még dobni is tud rajta, akkor ő a mi emberünk.
Te valami jós vagy? Honnan tudod ezeket? Segíthetnél nekem pár lottószámmal. :D
Már írtam korábban: 4, 14, 21, 50, 56 :mrgreen:
De nem ez a sanszos amúgy? Lehet 5 év múlva jön a semmiből egy gép, de nem valószínű. Fogalmam sincs amúgy, bár lehet tök hülye vagyok hozzá, de tényleg nem azt látom, hogy jönne majd egy CR, Messi "utód".
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. augusztus 24., szerda 8:58

ziro4vr írta:Hozzáteszem én örülnék, ha nem a gólok alapján áraznák majd be az embereket a következő korszakban.
Miért? Egy támadó szempontjából ez a legfontosabb. Az más kérdés, hogy szurkolói szemmel nem ez az élmény, ettől még ez fogja beárazni az adott támadót. Manapság, amikor egy Gomez vagy Müller ott tud(ott) lenni egy európai top csapatban, ez nem is lehet kérdés, bár régebben is volt egy Inzaghi, aki klasszisnak számított a posztján.
A foci manapság az eredményességről szól, mindent és mindenkit alávetnek ennek. Ráadásul az eredmények nagyban befolyásolják a nézettséget, szurkolók számát, szponzorokat stb.

Példaként felhoznám Isco-t (bár nem csatár). Nekem élmény nézni a játékát, több foci van benne, mint a mostani legtöbb labdarúgóban. A technikája eredményes? Legtöbbször nem. Így aztán máris kérdéses a helye egy Realban.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég