Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 10., péntek 13:13

realistahuni írta:Futógép :agree:
Volt még pár szép megmozdulása, de rengetegszer eltűnik vagy nem keresik. Mondjuk szerintem ez tényleg el fog múlni, ha a csapattársak jobban megszokják a jelenlétét, illetve ő is jobban érzi majd, hogy hova kellene helyezkedni vagy mi a jobb megoldás. Sokszor vállal egyedül(gondolom még nem szokta meg, hogy nem a szerencsétlen Spurst kell cipelnie a hátán :mrgreen: ) és ebből van is jók sok elhamarkodott lövés. Az viszont tisztán látszott tegnap is, hogy R24-nek nincs szeme hozzá. :mrgreen: Ő nem csak fut és lő és megtolja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 10., péntek 12:21

realistahuni írta:
mondjuk attól még neymar jobb játékos.

Ja, mondjuk ha ezt ő csinálja akkor sport1-nél beázna a nyáltól a mikrofon, vehetnének egy újat. :smile:
1. csinálja
2. nem volt ez olyan extra, hogy erre kéne verni vazelinnal
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 10., péntek 12:11

mondjuk attól még neymar jobb játékos.

Ja, mondjuk ha ezt ő csinálja akkor sport1-nél beázna a nyáltól a mikrofon, vehetnének egy újat. :smile:
Love football, hate antifa.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 10., péntek 12:09

Kb ez a kulonbseg az egy labas es a ket labas focistak kozott.
hát ja, de mennyien próbálják bemagyarázni, hogy nem hátrány egy dimariánál vagy özilnél ez :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 12:03

hehe írta:
realistahuni írta:Futógép :agree:
amikor hozzá sem ért a labdához és simán testcsellel küldte el a védőt - aki el is esett, mert nem hitte, hogy jobbra viszi majd bale bogyót :lol: - a jobbszélen, az nekem jobban tetszett. ez az, amit dimaria nem tud, és özil sem tudott, mert nekik csak a visszatenni a balosra az egyetlen megoldás :lol:
Kb ez a kulonbseg az egy labas es a ket labas focistak kozott.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 10., péntek 11:49

realistahuni írta:Futógép :agree:
amikor hozzá sem ért a labdához és simán testcsellel küldte el a védőt - aki el is esett, mert nem hitte, hogy jobbra viszi majd bale bogyót :lol: - a jobbszélen, az nekem jobban tetszett. ez az, amit dimaria nem tud, és özil sem tudott, mert nekik csak a visszatenni a balosra az egyetlen megoldás :lol:





mondjuk attól még neymar jobb játékos.






:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 10., péntek 11:29

Futógép :agree:
Love football, hate antifa.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. január 7., kedd 21:14

igen, nem teljesen jól fogalmaztam. de szóval mindig lesznek olyanok akik azt a bizonyos látvány szintet nem ütik meg, vagy nem olyan mértékben, mint ahogy páran azt szeretnék látni. attól még lehetnek bitang jók és bitang hasznosak.
But he is a good boy...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 21:09

primrose írta:mindig lesznek kevésbé képzettek.
azért én balet nem mondanám "kevésbé képzett"-nek
Kép

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. január 7., kedd 21:05

Mondjuk nem értem, hogy egyesek mit várnak tőle úgy, hogy még nem is játszott sokat. Imádom amikor kiemelünk egy embert és akkor céltábla elé állítjuk, hogy akkor tényleg rá van-e szükségünk. A csapatból nagyon sok játékossal el lehetne ezt játszani, de én nem látom értelmét. Most ez van, ez az alapanyag, ebből kell gazdálkodni. Mellesleg nem is rossz az az alapanyag ami idén rendelkezésünkre áll. Én továbbra is tojni fogok minderre, ha pl. a BL döntőben nem hat embert kicselezve akasztja be a hálóba a gólt, hanem majd pl. szabadrúgásból, állított labdával. Who cares. Egy csapatban sosem lesz 11 full technikás játékos, mindig lesznek kevésbé képzettek. Ez mindaddig szemet szúró lehet, ha az illető semmiben nem hasznosa a csapatban, de amíg Bale gólokat lő és gólpasszokat ad, addig engem nem érdekel, hogy lenyom-e ezek előtt öt biciklit. Kis finomság, kis szépség így is van a játékban, szóval szerintem az ő játékában is meglehet találni azt a bizonyos szépséget, de hát nem egy Zidane, az tény. De ettől még a CSAPAT számára bitang hasznos lehet. Én úgy hittem, hogy mindenki számára EZ a legfontosabb. :agree:
But he is a good boy...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 18:51

Addig amìg szórja a gólpasszokat,míg lövi a gólokat,addig egy szavam sem lehet.Jó lenne ha teljesen egészséges lenne már,és komoly csapatok ellen 90 percen keresztül is hozná a formát.Nem az én stílusom a faszi,de az akarat,a klub iránti elkötelezettség,mindenképp becsülendő...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 7., kedd 15:56

Témába be:
R24 volt a lényeg,hogy ha pl bale-el semennyire elnéző
Mit nem nézek el? Vagy mit kéne elnéznem? Nem értem.
Egyszerűen csak megkérdőjeleztem azt, hogy erre van-e szüksége annak a Real Madridnak, amit én látni szeretnék.
A képességeit nem vitatom, nem vitattam, ahogy a teljesítményét sem, mert ahhoz még elég "korán" van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 7., kedd 15:51

Most nem azért, de szerintem amikor ezt hozzák fel, nem provokálni akarnak ezzel, szimplán csak köztudott, hogy neked Karim a kedvenced, és párhuzamot vonnak a 2 játékost között.
Igen.
Meg amúgy sem Benz volt benne a lényeg,ez nem belekeverés. R24 volt a lényeg,hogy ha pl bale-el semennyire elnéző,akkor milyen pl Benzzel?
Ez nem ellene ment. Félreértette.
Szarok a statisztikára, ezt az évek alatt már észrevehetted volna.
Ok,de mivel maga a játéka,stilusa sokak szerint pocsék,nem ide való uncsi stb...akkor előkell jönni valamivel ami mutatja hogy nem igaz amit állitanak róla.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. január 7., kedd 14:54

Mondjuk te voltál az utolsó akiről gondoltam, hogy bele fogja keverni Benzemát, de csalódást okoztál.
Most nem azért, de szerintem amikor ezt hozzák fel, nem provokálni akarnak ezzel, szimplán csak köztudott, hogy neked Karim a kedvenced, és párhuzamot vonnak a 2 játékost között.

Egyébként egyetértek valamilyen szinten, én sem fogom soha igazán kedvelni ezt a stílust, de ha ez szükséges a csapat sikerességéhez, akkor elfogadom, ha szép megoldásokat akarok látni akkor még mindig ott van Marcelo, Modric, Xabi, Isco, Benz és mostmár Jesét is idevehetjük. Ilyen szempontból is bőven a legtöbb klub felett állunk.

Viszont én maximálisan megvagyok elégedve a teljesítményével, ennyi sérüléssel, előszezon nélkül, új csapatban és bajnokságban ez bőven több, mint amit elvártam. Ártól függetlenül.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 7., kedd 14:48

Felőlem rúghat akkorát, hogy a kapus a hálón keresztül a nézők közé landol, futhat gyorsabban, mint Bolt, le se sz.rom, ettől én még nem fogok jól szórakozni. Ha olyan focit akarok nézni, ami agyon van taktikázva és a fizikumon alapszik, akkor benyomom az NFL-t.
bőven megvannak a keretben azok a játékosok, akik meg tudják adni az élményt egy meccsen a közönség számára, pl modric, isco, benzema, marcelo, cr, jesé és ha dm olyan napot fog ki, akkor ő is tud szopatni rendesen
de ugyanakkor ramos és xabi is tud nagyon elegáns megoldásokat csinálni

de szerintem bale sem egy annyira sablon játékos, mint aminek lentebb volt nevezve, de tény, hogy egy neymartól nagyon el van maradva a képzettség terén
viszont ilyen arc is kell a csapatba, főleg ha azt nézem, hogy merre tart a foci
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 7., kedd 14:29

És akkor melyik csapat játéka felelne meg a jelenlegiek közül az elvárásaidnak? (szerintem egyik se, a foci nem erről szól már régen)
Nem csak a Realra értettem.
Még is mikor? Alig játszott, ha meg igen, akkor is eléggé veszélyes volt, kb neki van a szar formája és gyenge fizikális formája ellenére is a legjobb statja gól/gólpassz/perc...szerintem,persze ez csak tipp,de kb rendben lehet.
Szarok a statisztikára, ezt az évek alatt már észrevehetted volna.
Mondjuk drága volt,igen, de ha ennyire nem vagy lojális,akkor milyen lehetsz benz -el szemben,aki elvileg 4 év alatt nem mutatta meg ami benne van?
Mondjuk te voltál az utolsó akiről gondoltam, hogy bele fogja keverni Benzemát, de csalódást okoztál.

Témából kiszálltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 7., kedd 14:17

Realista24 írta:Ha olyan focit akarok nézni, ami agyon van taktikázva és a fizikumon alapszik, akkor benyomom az NFL-t.
És akkor melyik csapat játéka felelne meg a jelenlegiek közül az elvárásaidnak? (szerintem egyik se, a foci nem erről szól már régen)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 7., kedd 14:05

Akkor ideje lenne ennek ellenkezőjét bizonyítani, mert eddig nem láttam tőle sok minden mást.
Még is mikor? Alig játszott, ha meg igen, akkor is eléggé veszélyes volt, kb neki van a szar formája és gyenge fizikális formája ellenére is a legjobb statja gól/gólpassz/perc...szerintem,persze ez csak tipp,de kb rendben lehet.

Mondjuk drága volt,igen, de ha ennyire nem vagy lojális,akkor milyen lehetsz benz -el szemben,aki elvileg 4 év alatt nem mutatta meg ami benne van?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 7., kedd 12:26

Én csak azt látom, hogy szerinted ilyen egyszerű a játéka: megtolja 5 méterre a labdát, lefutja a védőt, lő/bead. Pedig nem teljesen ebből áll a játéka.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 7., kedd 12:18

A probléma csak az, hogy ez Balera nem igaz
Akkor ideje lenne ennek ellenkezőjét bizonyítani, mert eddig nem láttam tőle sok minden mást.
Még mindig úgy írsz róla, mint felturbózott Dombi Tibiről, aki csak futni meg valahogy belerúgni tud a labdába. Nem ügyetlen semmiféle téren. Attól, mert elmarad tőle 500 bicikli csel meg pöcstudja mi még látványosan és szépen játszik. Nem sír nála a labda.
Ott kezdődnek a bajok, hogy nem értitek miről írok. De mivel többen vagytok ilyenek, biztos én fogalmaztam rosszul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég