Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 11., szombat 11:01

A végén az a lövés bemehetett volna. :|
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 11., szombat 10:50

bale vs. bosnia
kizárólag ínyenceknek és fanatikusoknak.

még annyi megjegyzés, h azzal a hajjal valamit mostmár kezdeni kellene. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. október 10., péntek 14:57

Bale inkognitóban: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54B3F187

:mrgreen: :mrgreen:
#happyshitting

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 15:52

Kroos-Modric-James-Isco-Cristiano-Bale (4-4-2)

Melyik a jobb a csapat szempontjából? Szerintetek az előbbi, szerintem az utóbbi. Én a szememnek hiszek. Gyorsabb, hatékonyabb, stabilabb és nem utolsósorban legalább ugyanolyan eredményes.

Utóbbi verzióban szabadabb Cé is, ami nála azt jelenti, hogy állatkodhat, Balenek pedig kevésbé jön ki az egylábúsága és az egysíkú gondolkodása. Több területe van, kiugrásokban a legjobbak között van, ergó hatékonyabb. Az már más kérdés, hogy mindez csak akkor érvényes, ha nem tömörül be az ellenfél.
Mert abba nem megyek bele újra, hogy azok ellen Bale szinte semmit nem ér jelenleg.
Ez nem hülyeség,egy próbát megérne!
Van gyorsaság,és van kreativitás is,védekezésben meg 442-be vagyunk már egy jó ideje.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 6., hétfő 15:39

Tényleg. Benzemát elfelejtettem. :Đ Csicsa szerintem nem sokat jelent annyi erővel nagyanyám is ülhetne a padon :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 15:35

Az egyetlen hátránya, hogy a padon Iscon kívül nincs más aki lendületet tudna vinni a támadó játékunkba így ha nem épp kedvező az eredmény nekünk akkor megszívnánk, ha Isco is kezdő lenne, mert nem lenne kire cserélni. Nem tudnánk javulni. Mégis csak rövid az a pad. :roll:
Ha ez a 4-4-2 van fent, akkor a padon van Illarra, Karim és Chicharito. Meg lehet variálni, átállni 4-3-3-ba, ha nagyon muszáj, stb. Nem rövid a pad szerintem, hanem szinte pont jó és kellően minőségi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 6., hétfő 15:34

Akkor nézzük, adott két hatos, ha már Bale-nek játszania kell, mert ugye kell.

Kroos-Modric-James-BBC (4-3-3)
vs
Kroos-Modric-James-Isco-Cristiano-Bale (4-4-2)

Melyik a jobb a csapat szempontjából? Szerintetek az előbbi, szerintem az utóbbi. Én a szememnek hiszek. Gyorsabb, hatékonyabb, stabilabb és nem utolsósorban legalább ugyanolyan eredményes.

Utóbbi verzióban szabadabb Cé is, ami nála azt jelenti, hogy állatkodhat, Balenek pedig kevésbé jön ki az egylábúsága és az egysíkú gondolkodása. Több területe van, kiugrásokban a legjobbak között van, ergó hatékonyabb. Az már más kérdés, hogy mindez csak akkor érvényes, ha nem tömörül be az ellenfél.
Mert abba nem megyek bele újra, hogy azok ellen Bale szinte semmit nem ér jelenleg.
Egyetértek. :agree: A 4-3-3 úgy veszem észre már nagyon nem a mi játékunk egyszerűen nem megy már abban. 4-4-2-ben szerintem a középpálya is stabilabb Illarával. Bale és CR elől. CR ugye szabadon. Isco pedig tegnap is bejött és öröm volt nézni miket kavargatott ott a szélen. Nem tudom miért nem lehetne 4-4-2-be nyomni. Bedarálnánk az ellenfeleket szerintem. Az egyetlen hátránya, hogy a padon Iscon kívül nincs más aki lendületet tudna vinni a támadó játékunkba így ha nem épp kedvező az eredmény nekünk akkor megszívnánk, ha Isco is kezdő lenne, mert nem lenne kire cserélni. Nem tudnánk javulni. Mégis csak rövid az a pad. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 15:27

miro írta:
adamzz írta:
Ha ebből indulunk ki akkor viszont sok a James-Isco tengely, nincs ki visszaérjen a felhúzódó szélsővédők helyére. A 3-5-2 meg nem a Real Madrid játéka. Szerintem sok egy csapatba a Kroos-Modric-James-Isco négyes. Túl sok a szervezni tudó játékos aztán az a vége,hogy egymást zavarják. James nálam már kiharcolta a kezdőtagságot, rengeteget fut,zavarja az ellenfél játékosait, bele kell még szoknia DM szerepébe de egy az egybe megkapta azt a feladatot. A BBC-t nem fogja Carlo megbontani, és ez így is van jól. A kp-nak kell összeszoknia és a lehető legegységesebben együtt dolgoznia. A rotáció meg lesz. Khedira szerepére vagyok kíváncsi, mivel amíg tavaly nem sérült meg, Carlo nem mellőzte, plusz ugye egy BL döntőben is pályán volt Illarra helyett, fél év sérülés után.
:agree: :agree:
pontosan ezt gondolom én is..
a BBC-be meg van a lendület,és a támadó harmadban lévő veszélyesség,mögöttük kell a labdabiztosság,és a jó támadásépítések,a BBC-re való labda följuttatása.
szépen meg kell találni az egyensúlyt,és jó lesz ez.
Akkor nézzük, adott két hatos, ha már Bale-nek játszania kell, mert ugye kell.

Kroos-Modric-James-BBC (4-3-3)
vs
Kroos-Modric-James-Isco-Cristiano-Bale (4-4-2)

Melyik a jobb a csapat szempontjából? Szerintetek az előbbi, szerintem az utóbbi. Én a szememnek hiszek. Gyorsabb, hatékonyabb, stabilabb és nem utolsósorban legalább ugyanolyan eredményes.

Utóbbi verzióban szabadabb Cé is, ami nála azt jelenti, hogy állatkodhat, Balenek pedig kevésbé jön ki az egylábúsága és az egysíkú gondolkodása. Több területe van, kiugrásokban a legjobbak között van, ergó hatékonyabb. Az már más kérdés, hogy mindez csak akkor érvényes, ha nem tömörül be az ellenfél.
Mert abba nem megyek bele újra, hogy azok ellen Bale szinte semmit nem ér jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 14:24

adamzz írta:
Ha ebből indulunk ki akkor viszont sok a James-Isco tengely, nincs ki visszaérjen a felhúzódó szélsővédők helyére. A 3-5-2 meg nem a Real Madrid játéka. Szerintem sok egy csapatba a Kroos-Modric-James-Isco négyes. Túl sok a szervezni tudó játékos aztán az a vége,hogy egymást zavarják. James nálam már kiharcolta a kezdőtagságot, rengeteget fut,zavarja az ellenfél játékosait, bele kell még szoknia DM szerepébe de egy az egybe megkapta azt a feladatot. A BBC-t nem fogja Carlo megbontani, és ez így is van jól. A kp-nak kell összeszoknia és a lehető legegységesebben együtt dolgoznia. A rotáció meg lesz. Khedira szerepére vagyok kíváncsi, mivel amíg tavaly nem sérült meg, Carlo nem mellőzte, plusz ugye egy BL döntőben is pályán volt Illarra helyett, fél év sérülés után.
:agree: :agree:
pontosan ezt gondolom én is..
a BBC-be meg van a lendület,és a támadó harmadban lévő veszélyesség,mögöttük kell a labdabiztosság,és a jó támadásépítések,a BBC-re való labda följuttatása.
szépen meg kell találni az egyensúlyt,és jó lesz ez.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 6., hétfő 14:21

peti_madrid írta:Carvajal? Marcelo? Szezon elején nem pont ezt beszéltük, hogy milyen jó nekünk, hiszen gyakorlatilag szélsők nélkül is felállhatunk, mert annyira jók a szélsőhátvédjeink támadásban?!
Ha ebből indulunk ki akkor viszont sok a James-Isco tengely, nincs ki visszaérjen a felhúzódó szélsővédők helyére. A 3-5-2 meg nem a Real Madrid játéka. Szerintem sok egy csapatba a Kroos-Modric-James-Isco négyes. Túl sok a szervezni tudó játékos aztán az a vége,hogy egymást zavarják. James nálam már kiharcolta a kezdőtagságot, rengeteget fut,zavarja az ellenfél játékosait, bele kell még szoknia DM szerepébe de egy az egybe megkapta azt a feladatot. A BBC-t nem fogja Carlo megbontani, és ez így is van jól. A kp-nak kell összeszoknia és a lehető legegységesebben együtt dolgoznia. A rotáció meg lesz. Khedira szerepére vagyok kíváncsi, mivel amíg tavaly nem sérült meg, Carlo nem mellőzte, plusz ugye egy BL döntőben is pályán volt Illarra helyett, fél év sérülés után.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 14:18

peti_madrid írta:
miro írta:ha ilyen szűken játszanánk támadásban,akkor le lenne szűkítve a pálya teljesen,és 6 ember lenne egy téglalapba.
ahhoz hogy valaki kimozogjon a szélére,gyorsnak kéne lennie,ez meg csak ronaldoba van meg
Carvajal? Marcelo? Szezon elején nem pont ezt beszéltük, hogy milyen jó nekünk, hiszen gyakorlatilag szélsők nélkül is felállhatunk, mert annyira jók a szélsőhátvédjeink támadásban?! :hmmm:
:hmmm: ha megoldható,akkor esetleg ez miatt igen,de ahhoz hogy ők ketten tényleg támadásban szélsőként lehessenek bevethetők,nagyon föl kell őket tolni,az meg veszélyes,kevés az a meccs amikor carlo carvajal-marceloval áll fel(max a bernabeuban)
illetve a legnagyobb probléma,hogy belenyúlni októberben egy csapatba,és ekkora változtatást csinálj,az meredek dolog ám,főleg úgy hogy igazán nagy csapat ellen nem játszottunk,max az atletico ugye.
lehet hogy fmben,elhúzod ide-oda és kész is,de azért ez a valóéletben kicsit más...
van egy taktika,és arra kell begyakorolni edzésen sémákat,sablonokat,2:1-ezés szélen,kényszerítők,harmadik játékos megjátszása,üres területek nyitása stb. + itt jön a játékosok kreativitása,mivel a támadó harmadban a támadások 75%-át szerintem ez képezi..szóval azért egy új taktikára rámehet egy félév SIMÁN.
illetve a védekezést ebből ugye..( speciel nekem nagyon tetszik hogy carlo védekezésben 4-4-2-őt játszat!!!!)
jön a pool meccs,jön a barka meccs,igazából itt meglátjuk hogy hogy is állunk..
persze,lehet hogy jól fogunk játszani,de szerencsésebb lesz az ellenfél,vagy kapunk egy pirosat stb,de a játék képe sok mindent elárul,ezt azért mindenképp meg kell várni.

félek ez már baromira nagy off,szóval nem is kekeckedek... :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. október 6., hétfő 14:12

miro írta:ha ilyen szűken játszanánk támadásban,akkor le lenne szűkítve a pálya teljesen,és 6 ember lenne egy téglalapba.
ahhoz hogy valaki kimozogjon a szélére,gyorsnak kéne lennie,ez meg csak ronaldoba van meg
Carvajal? Marcelo? Szezon elején nem pont ezt beszéltük, hogy milyen jó nekünk, hiszen gyakorlatilag szélsők nélkül is felállhatunk, mert annyira jók a szélsőhátvédjeink támadásban?! :hmmm:

szerk: Az más kérdés, hogy újabban, ha Marcelo felmegy támadni, akkor az az oldal szellős védekezésben :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 14:06

illetve R24 is boldog lehet, hiszen játszana KAK :mrgreen: :mrgreen:
Ez már hozzáállás :agree: :mrgreen:
miro
Végigolvastam, de ettől függetlenül még van helyette más, ahogy le is írtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 14:05

Miért nincs?
ha végig olvastad volna,akkor látnád hogy szerintem miért nincs.
Támadásban:

kapus
hátvédsor
Kroos-Modric-James
Isco (ő az árnyékék)
CR-Benzema
nem rossz,de ez nagyon szűk.
mit akarnánk pl idegenben egy levante ellen ilyen felállással?
egy támadásnak az alapfeltétele hogy húzd szét a pályát,mivel akkor lesz nagyobb terület,kicsit több döntési idő,illetve terület a befutásokra.
ha ilyen szűken játszanánk támadásban,akkor le lenne szűkítve a pálya teljesen,és 6 ember lenne egy téglalapba.
ahhoz hogy valaki kimozogjon a szélére,gyorsnak kéne lennie,ez meg csak ronaldoba van meg.SZERINTEM,hozzáteszem. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2014. október 6., hétfő 14:10-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. október 6., hétfő 14:04

miro írta:Viszont amit te(sem) értesz meg,hogy nincs más oda.
És ha egy dinamikus 4-4-2 / 4-3-3-ban (árnyékékkel) megyünk fel és Benzema játszik a helyén?

Vázolom:

Támadásban:

kapus
hátvédsor
Kroos-Modric-James
Isco (ő az árnyékék)
CR-Benzema

Védekezésben:

kapus
védők
Isco-Kroos-Modric-James
Benzema-CR

Tudom, hogy nem klasszikus 4-3-3 lenne, de működhetne, és akkor Isco ráadásul abban a szerepkörben játszana, ahol tényleg varázsolhatna, illetve R24 is boldog lehetne, hiszen játszana KAK :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peti_madrid 2014. október 6., hétfő 14:05-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 14:02

Viszont amit te(sem) értesz meg,hogy nincs más oda.
Miért nincs?
James, Illarramendi, Isco. Olyan variációs lehetőségek ezek, hogy csoda. És akkor még jön Jesé is, ahogy írod.

Bale-nek nálam egy formációban van helye, ezt írtam korábban is. a 4-4-2-ben. Ott érvényesülhet a "tudása", futhat, amíg a pálya tart.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:57

Realista24 írta:Bale hatékonyságával van a baj.
jó,ezzel egyet értek!

Azt is megírtam hogy nem játszott tegnap ténylegesen jól,viszont itt sokan túlzóan lehúzzák,köztük te is,pedig azért nem lógott ki lefelé,de tudom,még ez is kevés tőle.

Viszont amit te(sem) értesz meg,hogy nincs más oda.
Hiába tudna ott játszani Isco,nem akarja oda rakni ancelotti,szvsz Iscot és Jamest rotállni fogja egymással,Modric és Kroos mellett,de ezt is leírtam már.
Jesé lesz az,aki bekerülhet,veszélyeztetheti a BBC-ből két játékosnak a helyét.
Azért mondom ide Benzemát is Balet mellett,mert Carlonak látszólag tetszik a Bale-Ronaldo duó,ha 4-4-2-re állunk át.
Más kérdés,hogy Jesé vissza járna-e,ezt majd meglátjuk.

Carlonak kell a sebesség a szélen.Középen megvagyunk a kreatív kicsit lassabb játékosokkal.(James,Isco,Modric,Kroos,Illara),ezért van szükség Balere,mint pl tegnap vagy akár mondhatjuk a Basel elleni gólpasszát Ronaldonak,(esetleg amikor bepasszolta Benzemának tegnap,csak hosszú volt kicsit,illetve Benzema is szarul döntött )ha tisztára van játszva,a védelem mögé tudunk kerülni vele,és onnan már csak egy jó be passz,amiből rengeteg gólt is szerzünk,de ezeket lassabb játékosokkal nem tudnánk megoldani,mivel a védő vagy beérné már a szélen játszó játékost,vagy a be passzra később lenne lehetőség,és akkor már bent is többen vannak.

Ha valami hasznos Baleből,akkor ez az,és ebből sok gólt is lövünk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 13:43

Jajj miro. Olvasd vissza a régi hozzászólásaidat a Karim topicban, meg most amiket írsz a Bale topicban. Nem fogsz magadra ismerni. :)
igazi ziccer volt,bezzeg isco biztos berúgta volna...!!!
Írtam ilyet? :ike:
Balenek is volt most 2-3 szép összjátéka.
Leírom újra, utoljára, a Te kedvedért, mert szeretlek.

Bale hatékonyságával van a baj. A nagy számok törvénye alapján természetes, hogy bejönnek neki dolgok, hogy ad gólpasszt és rúg gólt. Így volt ezzel Di María is, és így van ezzel most is a MU-ban. Van három gólpassza, ami igazából lövés volt, csak lecsúszott neki, de valaki pont jó helyen állt.
Sajnálom hogy nem vagy képes megérteni, amiről írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:38

Karim gyönyörűen ugratja ki Jamest,
:lol: :lol: :lol:
erről írtam ez elején,ha valaki olyan passzt adott volna sarokkal mint Bale,Benzemának ronaldo második gólja előtt akkor összefosta volna magát mindenki a gyönyörtől... :lol:
Balenek is volt most 2-3 szép összjátéka.
eltörte mint a szart.
tényleg,18ról egyből nem verte be,hanem elakarta passzolni okosan,és elment a kapu mellett 2 méterrel.
igazi ziccer volt,bezzeg isco biztos berúgta volna...!!! :lol: :lol: :lol:
lövéssel volt befejezve egy gyönyörű támadás,nem is az volt h izomból beleszakított,aztán lesz ami lesz,hanem elpróbálta belsővel tenni.
nem sikerült neki,ez van,ne hogy már ezért egy tuskó,szar legyen.. :lol: :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 13:29

Akkor te meg az Arsenalnak, ha a szépséget az eredmény elé helyezed.
Miért? Ők szépen játszanak? :lol: Ne tedd magad még nevetségesebbé.
De ezért megint miért Bale a hibás?
Igaz, Bale nem hibás. All time MOM! Az érveid kedves Remy fenomenálisak, minden vitát eldöntenek.
1db csapatot sem tudsz mondani aki szépen futballozik,az az idő elmúlt,vagy elfogadod vagy így jártál.
A Real Madrid pont ilyen. Az idei szezonban nem mondhatja senki, hogy nem játszottunk többször is szépen. A tegnapi háromszögelés? Karim gyönyörűen ugratja ki Jamest, aki sarokkal lekészíti Balenek, aki beverte mint a szart...oh wait... :x eltörte mint a szart.
Amikor helyezni kéne, erővel rúgja, majd fordítva...és folytathatnám, de csak újra és újra ugyanazok jönnek elő, amiket mindenki lát. Azt hiszitek, hogy ez a madridom fórumának kattanása, pedig a nemzetközi sajtó ugyanezekről ír.
nekem speciel az nem tetszik hogy isco ha kell,ha nem szoptatja a labdát 0-24 és nagyon kevés az egyszerű de hasznos megoldása.
Majd ha megkapja folyamatosan a 70 perceket (nem fogja), akkor felhozom ezt negatívmuként. De amikor a meccs végén beáll, és végre olyat tesz, ami a szemnek kellemes, nem tudok rá haragudni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég