Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 13., szombat 11:55

Nesze neked vadló :mrgreen: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=AmNLU9RQrb8

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 17:18

Egyre jobban kivagyok a palitól :lol: :lol:

A góljainak a veretes Andorra ellen meg úgy örült, mintha megint BL döntőt döntött volna el :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 10., szerda 13:30

tényleg cr #2 :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 9., kedd 22:59

revolver írta:Duplázott a mai meccsen, a második gólja egy szép szabigól volt, be is rohant az összes vendég drukker :lol:

Hirtelen nem találtam jobbat a gólokról
Szabadból ballal

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. szeptember 9., kedd 22:46

Duplázott a mai meccsen, a második gólja egy szép szabigól volt, be is rohant az összes vendég drukker :lol:

Hirtelen nem találtam jobbat a gólokról

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 3., szerda 8:40

dzsi91 írta:.De az elmúlt 3 hétben egy nagy szar amit csinál(ahogy kb mindenki a keretből) ez tény. :D
kiveve Kroost. De vannak olyanok akik szinte nem is jatszotttak mint Varane... ideje lenne ot betenni vmelyik suger helyett kozepre.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 3., szerda 2:11

RMCF sokadszorra rátapintott a lényegre,rohadtul nincsrendben valami a klubnál, a csapatnál Elment Lopez Alonso és DM, ez igen csak megoszthatja az öltözőt sőt mivel gyanús,hogy nem Ancelotti igazolgat még ő se tudja h mit csináljon...nagyon emlékeztet az egész csapat eddigi teljesítménye a 2012-2013as szezonra,megint egy nagy siker után amikor már van egy alap amire építeni lehet jönnek a teljesen felesleges csapaton belüli cívódások...Ez idővel rendeződni fog,addig valahogy tapadni kéne és Ancelottinak megint varázsolnia kell,nehéz ügy de azért annyira nem megoldhatatlan.

Amikor a csapat Ennyire maga alatt van felesleges elővenni pl Béla barátunkat,az előszezonban és a Sevilla ellen is jól tolta,azóta meg az egész csapat maga alatt van(ez kb pont a Dimaria cirkusszal egyidőben kezdődött)...

Mind1 tavaly megkaptuk amit oly rég vártunk én nem vagyok telhetetlen,szerintem akár így is összehozhatunk egy k.jó szezont bajnoki címmel vagy akár Bl címvédéssel ha összeáll a csapat.Amit bánok az az,hogy ezt a várni hogy összeálljon a csapat megspórolhattuk volna ha nem így forgatjuk(fel) a keretet..

Bale óriási erősségünk volt tavaly idén is az lesz,de ő itt sose lesz elismerve mert sokan írtóznak ettől a fociról ami neki az erőssége,én szeretem az ilyet is.De az elmúlt 3 hétben egy nagy szar amit csinál(ahogy kb mindenki a keretből) ez tény. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 1., hétfő 12:43

Mike írta:igazábol komolyan kérdeztem

de ha még futóbolond lenne, mint DM volt...de még az se

tudom te védted mindig, lehet hogy eljön az idő amikor kiderül hogy igazad volt, legyen úgy, tényleg, de azér csak látod te is, hogy eddig kevés, főleg ennyi pénzért, aminek köszönhetően kirobbanthatatlan, akárhogy teljesít


nem veled van bajom, hanem összességében ezzel a sok hülyeséggel amit olvasni kell ezekkel kapcsolatosan éjjel nappal.......a csordaszellemről,meg az örök madridista elégedetlenségről,és szélkakasosságról és még hol van a jövő hét amikor elkezdik majd kórusban kántálni hogy elveszítettük a ligát.....meg hasonló ********* hülyeségek ami minden évben téma.........arról már nem is merek szólni,hogy amit egyik játékosnak elnéznek,azt másnak nem...mert van itt probléma,vagy rossz forma bőven másnál is.....hány*****dék ez már.

Van még 12 óra,el kell adni jamest,balet aztán mindenki lenyugszik a pitsába,mert ennyi szemetet az EB sem tol be ránk mint ami itt megy már.

Ku***ra sok ez már nekem, egyre kevesebb az értelmes komment,egyik elkezdi,a többi megy utána mint a birka.


Már pár hónapja tele a fejem megint ezekkel,talicskával tolják be a baromságokat és nem lankadnak basszus.....és nem lankadnak.

nem megyek bele,max egy sorban és ennyi. A kérdésed, látom e hogy kevés? Szerinted? vak vagyok? Kevés e? Még jó,mint kb mindenki teljesitménye,de valakitől elfér....valakitől meg nem, a megítélések pofára mennek.
Nem kell itt jamesezni,meg balezni......még MINDIG ott tartunk hogy mi történt a KLUBBAL?????????? Miért kellett szó szerint DL-t elkergetni ingyen is akár?????? Mi történik itt??? Innen induljunk ki egyelőre. Aztán a többi,mert itt nem egyéni probléma van,hiszen 30 percen belül,mehettünk volna 3-4 góllal.....de ez nem fontos most.


Léptem. Majd néha beleolvasok, nem való ez nekem.


Üdv.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. szeptember 1., hétfő 12:30

Jóhát ezen szakadtam, tényleg undorító a mezünk. :mrgreen: :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. szeptember 1., hétfő 12:19

ziro4vr írta:Komolyan nevetséges ami néha itt megy.
az a nevetséges, hogy van két játékosunk akik összesen kerültek 170 millióba, és nem vagyunk velük előrébb semmivel. Persze Hamesszal türelmes vagyok, ha Bale kapott időt akkor neki főleg meg kell adni. De a vadlónak ideje lenne teljesíteni.
Köszönhetünk neki két kupát (na persze :lol: , mind1ken bűnszar volt, nagyban benne volt hogy nem nyertük meg azokat már joval előbb, Ramosról meg mindenki megfeledkezik), gratulálok, de ugye nem ebből akar megélni? Játékban egyszerűen nulla, melóban nulla, területe is egyre kevesebb van, így a gyorsaságát sem tudja kihasználni. Mi van még? Ja igen, a távoli lövések. 5 meccsenként talán elereszt egyet. Pedig most az előszezonja is megvolt (a konditeremben).

Nekem igazából tökmind1, végigszenvedhetjük a szezont, aztán reménykedhetünk hogy a döntőkben majd ismét belövi a 20adik ziccerét, de nálam ez nem életbiztosítás. Csak akkor ne morogjon senki hogy ívelgetés van, meg erőlködés, mert vele mást nem nagyon lehet játszani.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. szeptember 1., hétfő 12:05

Mondjuk tegnap így is ő volt a legjobb a támadóhármasból. Legalább lőtt egy szép gólt, amit magának csinált meg.
Hát igen. :D
Pont ezt akartam írni én is.
Nem mintha tényleg ő lenne az új Zidane, ugyan, de legalább ellentétben pár társával ő saját maga is képes megcsinálni a ziccert és gólt lőni.
Tudok olyan játékost a keretből aki hosszú évek óta a kezdőcsapat tagja magas fizetéssel, de kb 10 góljából jó ha egy saját egyéni megmozdulás vége. (ez talán a legoptimistább arány, amit írhattam..)
egyébként meg ha a csapatnak nem megy, akkor csak lézeng a pályán és nem csinál semmit.
Van egy ilyen játékosunk is. Persze, őt ne bántsuk.
Meg van ez a Bale gyerek.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 1., hétfő 12:04

chronic írta:Engem az idegesít rohadtul,hogy amikor valaki egy picit is hozzáér, megáll és elkezd reklamálni, tavaly nem volt ilyen. Meg hát PL-ből jött. A gólja szép volt, bár megjegyezném,hogy a lövés elég gyengére sikerült, a kapusé volt. Csodálkoztam,h belsővel lőtte, spiccel szokta és kapu mellé vagy két méterrel.
Bocsánatot ne kérjen amiért gólt lőtt?

Komolyan nevetséges ami néha itt megy.
Nem illik.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. szeptember 1., hétfő 12:02

Engem az idegesít rohadtul,hogy amikor valaki egy picit is hozzáér, megáll és elkezd reklamálni, tavaly nem volt ilyen. Meg hát PL-ből jött. A gólja szép volt, bár megjegyezném,hogy a lövés elég gyengére sikerült, a kapusé volt. Csodálkoztam,h belsővel lőtte, spiccel szokta és kapu mellé vagy két méterrel.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 1., hétfő 11:56

Annyira nem jó, mint ahogyan a csapat sem. De legalább ott van és helyzetbe kerül ellenben a többiekkel... Neked viszont fölösleges ilyen téren mondani bármit, mert Te akkor is ekézed, ha jó meccset hoz le. Védekezni meg szerintem többet járt tegnap vissza mint James meg Isco összesen, de majd nézek egy Heat mapot...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 1., hétfő 11:55

Mondjuk tegnap így is ő volt a legjobb a támadóhármasból. Legalább lőtt egy szép gólt, amit magának csinált meg. De egyébként tényleg nagyon gyengén muzsikál, azt azért tegyük hozzá, hogy az egész csapat. Cordoba ellen sem voltunk jobbak, csak az ellenfél volt sokkal gyengébb. Egyedül a Sevilla ellen játszott jól a csapat, a többi meccs kuka. Más kérdés, hogy tőle meg Benzemától várná az ember ilyenkor, hogy mutassanak valamit, főleg Cé hiányában.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. szeptember 1., hétfő 11:50

igazábol komolyan kérdeztem

de ha még futóbolond lenne, mint DM volt...de még az se

tudom te védted mindig, lehet hogy eljön az idő amikor kiderül hogy igazad volt, legyen úgy, tényleg, de azér csak látod te is, hogy eddig kevés, főleg ennyi pénzért, aminek köszönhetően kirobbanthatatlan, akárhogy teljesít
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 1., hétfő 11:44

Igen,futóbolondozzák, és Patot kellett volna hozni azt olvastam kint is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. szeptember 1., hétfő 11:05

akik olvasnak külföldi cikkeket, fórumokat is, főleg spanyolt, azoktól kérdezném, hogy ott is teli van már a fszuk vele?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 1., hétfő 11:00

legyen már akkor itt is megemlítve ami céroncinál minden vesztes meccs után, hoyg a fickó gyakorlatilag telibebassza a védekezést, egyáltalán még csak meg se próbál nem hogy védkeezni de zavarni sem nagyon sokszor.
Ami elég durva ahhoz képest, hogy védő volt. :hmmm:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 0:18

legyen már akkor itt is megemlítve ami céroncinál minden vesztes meccs után, hoyg a fickó gyakorlatilag telibebassza a védekezést, egyáltalán még csak meg se próbál nem hogy védkeezni de zavarni sem nagyon sokszor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég