Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. október 30., csütörtök 21:15

BALE=LA DÉCIMA
Befenem aláírásba, mert mindig elfelejtitek, ti kis butusok.
szerintem te vagy a provokáció egyik legnagyobb ellenzője itt a fórumon, akkor miért kell ez?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 21:14

ja igaz
E L D Ö N T Ö T T E :salute: :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 21:11

Mike írta:az a helyzet hogy a kontráinkról még Bale előtt lettünk híresek...
BALE=LA DÉCIMA
Befenem aláírásba, mert mindig elfelejtitek, ti kis butusok.
Miért? Eddig hol voltál? :D :D már szeptemberben jópáran tudni szokták,hogy esélyünk sincsen a ligára vagy a bl-re,és kik akik menjenek el,mert vakok....és kik jöjjenek akiknek volt 2 jó meccse valahol(nem reausra gondoltam).
Szerinted rossz üzlet lenne eladni 120 millióért mondjuk, hogyha nem fejlődik? Anglia az ő világa, nem a Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 30., csütörtök 21:03

Olvasni tudok, attól még mindig nem értem, hogy hogy kapcsolódott ez ide. Illetve te mire fel köszönted meg. Alátámasztotta az igazad?

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 30., csütörtök 21:00

Zsombor írta: Miről?
már szeptemberben jópáran tudni szokták,hogy esélyünk sincsen a ligára vagy a bl-re,és kik akik menjenek el,mert vakok....és kik jöjjenek akiknek volt 2 jó meccse valahol
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 20:59

az a helyzet hogy a kontráinkról még Bale előtt lettünk híresek...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 30., csütörtök 20:58

miro írta: Köszönöm,erről van szó! :lol: :lol:
Miről?

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 30., csütörtök 20:56

R.M.C.F írta:
Miért? Eddig hol voltál? :D :D már szeptemberben jópáran tudni szokták,hogy esélyünk sincsen a ligára vagy a bl-re,és kik akik menjenek el,mert vakok....és kik jöjjenek akiknek volt 2 jó meccse valahol(nem reausra gondoltam).
:agree: :happy: :happy:

Köszönöm,erről van szó! :lol: :lol:


Egyébként ezt már akartam is írni, talán nem pont ebbe a topicba kéne, na mindegy. Szóval szerintem a mi nagy híres konrtázóképességünk CR miatt van, semmi más oka nincs.
Aha,a kontra az pont egy emberről szokott szólni,olyan egyszerű dolog az.. :lol: :lol: :lol:
A támadó harmadban lévő játékosknak baromira érezni kell.
Gyorsaság,egy érintő,terület nyitás és azokba befutás,1-1-ezés.
Ehhez nem elég egy szem játékos,hiába hívják őt Cristiano Ronaldonak.
BBC ehhez tökéletes,az egyszer biztos.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 30., csütörtök 20:49

CS0ki írta:
Kell egy ember a csapatba, aki gyors, be tud fejezni egy kontrát vagy eltudja indítani azt.
Hmm, CR? :roll:

Egyébként ezt már akartam is írni, talán nem pont ebbe a topicba kéne, na mindegy. Szóval szerintem a mi nagy híres konrtázóképességünk CR miatt van, semmi más oka nincs. A nagy megindulásainkat jórészt amúgy is elcsesszük, de amit szépen lehet mutogatni, hogy egyik 16-ostól a másikig x másodperc alatt elérünk, az érdekes módon szinte mindig CR7-re végződik. Egyszerűen azért, mert a fasz rohadt gyors, jól mozog be, nem is kell közvetlenül a lábára tenni a labdát, mert ami a közelébe megy, azt megoldja, ha marad is előtte 1-2 védő, lendületből leveri őket, és nagyon jó befejező. Szerintem nagyjából ennyi a mi híres kontrajátékunk. CR nélkül pont annyit hoznánk ilyenekből, mint egy átlag csapat.

.
Szerintem nem csak CR. Elég megnézni, hogy hányan szoktunk felérni a kapuig. Benzema is remekül érzi a nagy területek kihasználását, bemozgását, befejezését. Pl. a Barca elleni góljánál ő is védekezett a szögletüknél, aztán 4en voltunk a kapujuknál 10 másodpercen belül...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 30., csütörtök 20:24

És főleg kár októberben Reusokról beszélni.
Miért? Eddig hol voltál? :D :D már szeptemberben jópáran tudni szokták,hogy esélyünk sincsen a ligára vagy a bl-re,és kik akik menjenek el,mert vakok....és kik jöjjenek akiknek volt 2 jó meccse valahol(nem reausra gondoltam).
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 30., csütörtök 16:57

Mike írta:
wZoLee7 írta:CR-t azért nem írtam mert az ellenfél akárki ő kezdő.
mert Bale nem?
bízom benne hogy Isconak sikerült megmutatni, jobb kp-n mint James

Peti7
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014. október 27., hétfő 22:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Peti7 » 2014. október 30., csütörtök 16:54

Kár átigazolásokról beszélni október végén.

Besülés az ár/mutatott játék alapján lehet csak, nem kellett volna ennyit kiadni érte.

Kicsi érdekesnek hangzik, de Ronaldo megvételekor szinte garantáltnak tűnt (legalábbis nálam igen, szinte minden MU meccset megnéztem akkor) hogy visszahozza, amit kiadtunk érte. Ami egyébként is hatalmas összeg.

Nem szabadott volna hasonlóan magas összeget kiadni bárkiért is. Egyszerűen egy játékos sem ér ennyit jelenleg a piacon, amennyit Bale-ért vagy James-ért kiadtunk.

És főleg kár októberben Reusokról beszélni. Elég szomorú, hogy nem megfontolt átigazolásokat (és főleg itt az árakra gondolok) csinál a klub a nagy vételeknél, hanem majd ha nem jó veszünk mást. Aztán -20 -40 milliós negatívval megválunk tőlük és jön a következő. És sajnos az újabb és újabb sztárok hozását a szurkolók világszerte támogatják. :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 16:54

wZoLee7 írta:CR-t azért nem írtam mert az ellenfél akárki ő kezdő.
mert Bale nem?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 30., csütörtök 16:50

CR-t azért nem írtam mert az ellenfél akárki ő kezdő.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 30., csütörtök 16:27

Kell egy ember a csapatba, aki gyors, be tud fejezni egy kontrát vagy eltudja indítani azt.
Hmm, CR? :roll:

Egyébként ezt már akartam is írni, talán nem pont ebbe a topicba kéne, na mindegy. Szóval szerintem a mi nagy híres konrtázóképességünk CR miatt van, semmi más oka nincs. A nagy megindulásainkat jórészt amúgy is elcsesszük, de amit szépen lehet mutogatni, hogy egyik 16-ostól a másikig x másodperc alatt elérünk, az érdekes módon szinte mindig CR7-re végződik. Egyszerűen azért, mert a fasz rohadt gyors, jól mozog be, nem is kell közvetlenül a lábára tenni a labdát, mert ami a közelébe megy, azt megoldja, ha marad is előtte 1-2 védő, lendületből leveri őket, és nagyon jó befejező. Szerintem nagyjából ennyi a mi híres kontrajátékunk. CR nélkül pont annyit hoznánk ilyenekből, mint egy átlag csapat.
120 milla? Nemhiszem h létezik olyan barom aki ennyit kifizetne érte
Én el tudom képzelni, hogy közel ennyit kipengetne érte az MU. Az angol ligában elég jól tolta Bale, jó eséllyel jól tolna újra. Itt nem jönnek ki annyira az előnyös oldalai, de még így is elég jó számokat hoz amellet, hogy játékban sokat nem tesz hozzá.
És még mindig nem értem hol vannak azok a híres bombák, amiket bejövendőltek. Meg amikből volt bőven a Spursben. Ha jól rémlik, csak kettő volt, egyik szabadból.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 30., csütörtök 15:57

Kell egy ember a csapatba, aki gyors, be tud fejezni egy kontrát vagy eltudja indítani azt. Kell egy ilyen taktikai elem a csapatba, és jelenleg Bale az. Pont azért olyan jó most a csapat mert vannak Isco és James típusok a csapatban, és van egy Bale-ünk is.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 30., csütörtök 15:37

csakhát rúgott két fontos gólt, ami azért elég jól belevésődik az agyakba,
Aha,pont ennyit csinált az egész tavalyi évben.



:lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 30., csütörtök 15:14

tubatibi írta:Azért ezek az újfajta német(ismétlem NÉMET) focisták nagyon adják, a mentalitásuk is. Götze, Reus, Neuer...nagyon nagy klasszisok, de említhetném Kroos-t is, neki hétről hétre csodáljuk a játékát. :)
Othon a sajat kornyezetukben igen egy jol mukodo gepezetben, mint a nemet valogatott ahol meg Khedira is jo jatekosnak tunik. Kroos az mas tema, neki nem kell 1 vs 1-ben a betomorulo vedelmeket feltornie, ugyanazt kell csinalnia mint otthon a bajernben osztogatnia melysegbol vagy a palya kozeperol. Reus is inkabb gyors-kontra jatekos, jobban el ha van terulete. De ezzel meg nem ledegrarálni akarom Reust, csak nekem azert vannak ketsegeim.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 15:08

120 milla? Nemhiszem h létezik olyan barom aki ennyit kifizetne érte

én már 60ért is adnám :lol: aztán Reus 25 és a többi mehet a Pogba bizniszbe
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 30., csütörtök 15:04

Realista24 írta:Reus 25 millió, Bale 91 millió.
Rizikó megvan (az igazolások 95%-a rizikós) de sokkal kevesebb az ára miatt.
nem konkretan az arakra gondoltam, hanem ugy altalanosan mint britt es nemet focistak.
Tok mindegy mennyiert, ha a kezdoben szerencsetlenkedik mint Ozil v Khedira, ugyanugy savazva lenne. Persze az ember joggal varja el egy 91 milas embertol, h a hatan cipelje a csapatot es megerdemli a kritikat.

Reus is bevallhat attol, h nem latin amerikai kornyezetbol jonne. Lathatjuk Jamest, mintha vmit vonszolna maga utan. Egy Sevillaban esetleg kore lehetne epiteni a csapatot, de nem nalunk... itt keves.

Vmi biznisz lesz a nyaron, a MU vagy Reust v Balet mindenkepp igazolja. Mindkettot ketlem, mert DM-t most vettek(nem kevesert). Viszont, ha en lennek a MU menedzsere, akkor Reust valasztanam. Tul sok a ballabas jatekos, raadasul DM es Mata is az, hasonloan tkp mint Bale.

Mindegy, egy 120 millas ajanlattal es egy De Gea vasarlasi opcioval(vagy beszamitva) jo uzletet kothetnenk. Sokan felhoztak, h ezt tenne meg Perez mert bukast jelentene. Eleve tobbert adnank el mint amiert vennenk, es ha De Geat is hoznank, akkor a media inkabb Casillas tavozasa inkabb lekotne, mintsem Bale tavozasa. :hmmm: egyszeru strategia :mrgreen:
szerk:
Szélről beszélek, Iscot a középpálya 3. emberének számítóm. Jesé meg nagy kedvenc itt is, tudom én, én is csípem de olyan sokat nem mutatott még, illetve a sérülése ugye.
ezert irtam, h tapasztalatban nem kepessegekben. Lasd Carvajal amit lehozott a Bundasban, ebben a Dortmundban Jese is kitunne. Iscot most 4-4-2-ben szelen jatszik. Alapban nalam is 4-3-3ban kozepen lenne a masik ket kp-val.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég