Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 17., hétfő 13:36

Az igazi fegyvere a soha fel nem adása volt, amikor bárhonnan képes volt megoldásra. nem volt megoldhatatlan helyzet, ez tetszett benne nagyon.
A löketei oké.....mentek....de amellett elment effektíve bárki mellett,vagy igy vagy úgy,de elment...és meccs/100as ziccer 2-3 is meccsenként.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 13:32

Tehát én hosszú távon is meccsenként 3-4 érdekes megmozdulást várok tőle, amiből jó esetben összejön 1-2 gól. De mezőnyben folyamatos ó és hasznos játékot nem fog nyújtani szerintem, persze a támadóknál ez kevésbé alapkövetelmény általában.
Én ezeket megfogalmaztam azelőtt hogy idejött volna.Néhány emberrel,(talán veled is),karöltve.De mondom....ha adja a gólpasszokat,ha rugdossa a gólokat,akkor ki vagyok én hogy kritizáljam...ám a tegnapi teljesítmény értékelhetetlen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 17., hétfő 13:06

CS0ki írta:Én nézegettem azért Spurs meccseket korábban, és sokkal többet azért nem várok Bale-től... Statisztikában hozza azt, amit a Spursben, és sokkal többet ott se tett. Csak ott a legtöbb csapat ellen pont az az 1-2 olyan villanás kellett a győzelemhez, ami itt valamennyire jelentőségét veszti a 4-0-ás meccseken... Amiben még egyértelműen fejlődést várok, azok a távoli lövések. Abból szezononként olyan 10 gólt is várnék, mert gyakorlatilag az volt Bale legnagyobb fegyvere, és az érheti nekünk is a legtöbbet, hogy amikor a nagyon zárt védekezést fel kell törni, amikor nehezen megy a kapu közelében kialakítani a helyzeteket, akkor beveri 30ról. De ezek se nagyon jönnek most...
Hát én néztem miatta spurs meccseket, ahogy már írták, nem ugyanaz az ember.. Nyilván annyira domináns itt nem lesz, nem is lehet, de ott aztán volt tőle minden.

Én is azt gondolom amúgy, hogy a bajnokságban hozza majd a statokat a gyenge játékkal, a bl-ben viszont oda fogja magát tenni. Idén ezt várom, aztán kövi idényben már sokkal többet.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 17., hétfő 12:38

Én nézegettem azért Spurs meccseket korábban, és sokkal többet azért nem várok Bale-től... Statisztikában hozza azt, amit a Spursben, és sokkal többet ott se tett. Csak ott a legtöbb csapat ellen pont az az 1-2 olyan villanás kellett a győzelemhez, ami itt valamennyire jelentőségét veszti a 4-0-ás meccseken... Amiben még egyértelműen fejlődést várok, azok a távoli lövések. Abból szezononként olyan 10 gólt is várnék, mert gyakorlatilag az volt Bale legnagyobb fegyvere, és az érheti nekünk is a legtöbbet, hogy amikor a nagyon zárt védekezést fel kell törni, amikor nehezen megy a kapu közelében kialakítani a helyzeteket, akkor beveri 30ról. De ezek se nagyon jönnek most...

Tehát én hosszú távon is meccsenként 3-4 érdekes megmozdulást várok tőle, amiből jó esetben összejön 1-2 gól. De mezőnyben folyamatos ó és hasznos játékot nem fog nyújtani szerintem, persze a támadóknál ez kevésbé alapkövetelmény általában.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 17., hétfő 12:14

Én is azon vagyok, hogy ez a szezonja ilyen lesz, aztán jövőre minden jobb lesz. Csak azt nem értem, hogy tegnap is több szituáció volt, amikor én flegmának éreztem, többször kicsit lendületesebben kellett volna a labda felé mozognia, de ő inkább tökölt, és nem lett az övé, szóval olyan volt mint a csapat, félvállról vette az egész meccset. Amit a többektől, akik már bizonyítottak (van persze néhány kivétel), elfogadok, de neki minden meccsen tepernie kell. És így márciushoz közeledve, nem hiszem, hogy erőnléttel baj lenne, nálam ez már nem lehet kifogás. Nagyobb akarást várok tőle.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 12:14

Bale-nél is magasan van a mérce, és statisztika ide vagy oda, nálam nem vitte át. Az hogy drága volt, az egy dolog, ez Pérez sara. Minden máson tud változtatni, kellene tudnia.
+1
Ha az ember,megfogalmaz vele szrmben egy reális kritikát,akkor vannak "arcok"(Nem,nem RMCF),akik egyből jönnek hogy "utálod","gyűlölöd","na de majd "ha belelendül..." meg ha "elmúlik az előszezon hiánya..."
Csakhogy kezd túl sok lenni a ha...eltelt fél év.Ès csak felvillanásai voltak.És ez eddig kevés.A PL legjobbjától...2013 csúcsigazolásától...
Hogy Neymar többet tett e hozzá a barcaba???Vagy nem???Kit érdekel.Leszarom.Nem Neymar játszik itt,hanem Gareth Bale...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 17., hétfő 12:02

egynlőre az utóbbi tábor véleményén vagyok, de bizonyítson, engem meg lehet győzni. Jesét se tartottam sokra, aztán tessék...
Ugyanígy vagyok ezzel én is. Annyi különbséggel, hogy Jesét sosem láttam játszani, mondom itt egy Castillás arc, egy Morata 2.0, valakit muszáj sz.pkodni a sajtónak. Aztán jött az arrogáns megnyilvánulása, hogy ő bizony nem megy kölcsönbe, vagy szerződés vagy viszlát. Magasra tette a mércét magával szemben, egyelőre úgy néz, ki hogy átugorja.

Bale-nél is magasan van a mérce, és statisztika ide vagy oda, nálam nem vitte át. Az hogy drága volt, az egy dolog, ez Pérez sara. Minden máson tud változtatni, kellene tudnia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. február 17., hétfő 11:53

R.M.C.F írta:Ha összevetem azzal a manusszal amilyen a PL-ben volt,kb mintha torghelét hasonlitanám egy top játékoshoz,akkora a különbség.
Ott megevett bárkit, lendület,dinamika,erő,hatékonyság.....itt meg lassú,körülményes,topog,nincsen benne az az átütőerő.....
hát igen...
csak vki szerint ez az előszezon hiánya (ezt lassan el kéne felejteni), mások szerint meg egy teljesen más stílusú bajnokság, más csapat, nagyobb nyomás, nem rá épülő játék, idegen poszt miatt van.

egynlőre az utóbbi tábor véleményén vagyok, de bizonyítson, engem meg lehet győzni. Jesét se tartottam sokra, aztán tessék...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 17., hétfő 11:26

Szerintem is megy az agymosás, de ez van, aki realos annak ezt be kell nyelnie. A realt mindig lefelé húzzák...ez a divat,erre kiváncsi a közönség.
vannak jó cikkek is, de sajnos a média elment egy rossz irányba...szerintem

Bale? Szar. Semmilyen. Bevan tojva,semmit sem vállal, nem megy nekik.....visszapasszol, nincsen önbizalma, erőnléte.

Ha összevetem azzal a manusszal amilyen a PL-ben volt,kb mintha torghelét hasonlitanám egy top játékoshoz,akkora a különbség.
Ott megevett bárkit, lendület,dinamika,erő,hatékonyság.....itt meg lassú,körülményes,topog,nincsen benne az az átütőerő.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 17., hétfő 11:23

realistahuni írta:
Mindig ezzel a Modricos storyval jöttök, nevetnem kell.
Jó, akkor ott van a többi amit nem említettem. Folyamatos nagyítózások az edzéseken, hogy lássuk Arbeloa ma kit rúg le, aztán meccsek alatt még a Lopez időszak előtt folyamatosan Casillast mutatták, hogy örül-e Ronaldo góljának. Aztán most folyamatosan Casillast mutatják Lopez egy-egy nagyobb védésénél, és sok más dolog. Ezek csak abban utaznak, hogy hogyan keltsenek feszültséget, hogy minél több szennylapot tudjanak eladni. És persze a Realt fikázni ahol érik. Nekem ez a véleményem róluk, és igen ritkán olvasok bele, mert a hányinger kerülget, és semmibbe nem veszem, agymosás az egész. Ez nem is fog változni, úgyhogy kiszállok a témából és amúgy is off.
Írnék valamit, de minek?
Agymosás...ok, így is hozzá lehet állni. Nem kell az értelmes cikkeket befogadni. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 17., hétfő 11:13

Mindig ezzel a Modricos storyval jöttök, nevetnem kell.
Jó, akkor ott van a többi amit nem említettem. Folyamatos nagyítózások az edzéseken, hogy lássuk Arbeloa ma kit rúg le, aztán meccsek alatt még a Lopez időszak előtt folyamatosan Casillast mutatták, hogy örül-e Ronaldo góljának. Aztán most folyamatosan Casillast mutatják Lopez egy-egy nagyobb védésénél, és sok más dolog. Ezek csak abban utaznak, hogy hogyan keltsenek feszültséget, hogy minél több szennylapot tudjanak eladni. És persze a Realt fikázni ahol érik. Nekem ez a véleményem róluk, és igen ritkán olvasok bele, mert a hányinger kerülget, és semmibbe nem veszem, agymosás az egész. Ez nem is fog változni, úgyhogy kiszállok a témából és amúgy is off.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 17., hétfő 11:01

realistahuni írta:
De gondolom a spanyolok is rinyáló, agyatlan barmok

Mindig is azok voltak. Ahol tudják csak próbálják fikázni a játékosainkat. Modric, mint legrosszabb igazolás ésatöbbi ésatöbbi. De igazából Song a legjobb igazolás, meg Neymar 17-ért, ő a tuti.
Mindig ezzel a Modricos storyval jöttök, nevetnem kell.
1. Azt az internetes olvasók szavazták meg, nem azok akik a cikkeket írják.
2. Alapból hülyeség volt elindítani, mivel még le sem ment a szezon, de ez más kérdés.
3. Nem tudom mennyi cikket olvasol a mérvadó spanyol lapokból, de szerintem nem sokat, ha így általánosítasz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 17., hétfő 10:58

De gondolom a spanyolok is rinyáló, agyatlan barmok

Mindig is azok voltak. Ahol tudják csak próbálják fikázni a játékosainkat. Modric, mint legrosszabb igazolás ésatöbbi ésatöbbi. De igazából Song a legjobb igazolás, meg Neymar 17-ért, ő a tuti.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 17., hétfő 10:35

Mind1 a sok rinyáló úgyis csak addig fog sírni amíg egyszer 100%os nem lesz, mert aki követte a PL-ben az látja ,hogy mennyire messze van még a csúcsformától...
Akiknek meg még mindig nem jutott el az agyáig,hogy Bale sehol nem ér 90 milliót és erről sem ő sem mi nem tehetünk, az sírhat még évekig, mert nem reális elvárásokat támaszt a Walesivel szemben...
Ki vagy Te? Milyen hangnemet mersz megütni? Már megint ez a felülről jövő flegmaság. Vegyél vissza, amíg finom vagyok.

Bale meg majd, ha rászolgál, megkapja a dicséretet. De gondolom a spanyolok is rinyáló, agyatlan barmok, amiért hetek óta arról cikkeznek, ami sokunknak is szúrja a szemét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 17., hétfő 10:30

Géci írta:Valamiért ùgy gondolom, hogy a BL-ben nagyobb fegyver lesz idén mint a ligában. Kicsit szoknia kell neki ezt a légkőrt, de a BL más tészta, és amennyire kivettem ott másképpen is játszik.
Ez mekkora igazság, én is így gondolom.Bale Bayernek,Chelseak,City-k ellen lesz óriási fegyvertény, a ligában tömörülő kis csapatoknál valóban gyengélkedik(most még)...

Mind1 a sok rinyáló úgyis csak addig fog sírni amíg egyszer 100%os nem lesz, mert aki követte a PL-ben az látja ,hogy mennyire messze van még a csúcsformától...A kérdés már csak az ,hogy ez mikorra várható, én a második évében várom a bombát, kipiheni magát nyáron,előszezonnal,hasítani fog...

De nyilván tévedek mert neeeeymáááár egy másik dimenzió ,hiszen megcsinál 2 biriglicselt és elesik... :mrgreen:

Akiknek meg még mindig nem jutott el az agyáig,hogy Bale sehol nem ér 90 milliót és erről sem ő sem mi nem tehetünk, az sírhat még évekig, mert nem reális elvárásokat támaszt a Walesivel szemben...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 17., hétfő 7:54

Valamiért ùgy gondolom, hogy a BL-ben nagyobb fegyver lesz idén mint a ligában. Kicsit szoknia kell neki ezt a légkőrt, de a BL más tészta, és amennyire kivettem ott másképpen is játszik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 16., vasárnap 22:26

Nagyon azt látom nála, hogy meghúzza magát, és kizárólag a csapattársaknak játszik. Ezért van a sok gólpassza. Nem meri még elönzőzni, nem meri még egyedül megoldani. A meccshiány, és a túlzott megfeleli vágyás miatt lehet ez. Alakul ez még, hajrá! :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 9., vasárnap 14:30

Kerlon írta:Jóval aktívabb volt az első félidőben, akkor szinte minden támadás az ő oldalán folyt és középen is feltűnt néha. Ahogy írtad éledezik, ami nem elég.
Természetesen,egy jó Bale akkor lesz igazán jó,ha 90 percen keresztül életveszély lesz távolról,közelről,gólpasszból,mindenhogy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 9., vasárnap 14:22

Jóval aktívabb volt az első félidőben, akkor szinte minden támadás az ő oldalán folyt és középen is feltűnt néha. Ahogy írtad éledezik, ami nem elég.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 9., vasárnap 14:01

morientes írta: Hát tegnap nekem máshogy tűnt az első félidőben,az önbizalom éledezik,a játékba kellene még egy kicsit többet belépni,akkor jó lesz az.Tény hogy akadozik még a gépezet,de ez majd sztm csiszolódik a növekvő játékpercekkel...
Éledezik, de még nem az igazi. Én távoli bombákat várok többet, nem a szél felé, hanem befelé toljon aztán mehet a rakéta..fölé fog menni pár, de aztán köthetnek biztosítást a kapusok.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég