Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. június 1., szerda 16:29

R. Carlos írta: Viszlát. Ez mostanra sajnos abszolút nem fáj. Hiába a sok emlékezetes pillanat, sikerült elásnia magát előttem. Mekkora bértömeg szabadul fel az ő távozásával... mennyi fizut lehet állni az ő fizetéséből majd.
De mi az a sok pillanat, ket meccs jut az eszebe mindenkinek, semmi mas. Szerencse, hogy mindketto donto volt.

Jo golfozast neki, bele ne seruljon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 1., szerda 16:22

R. Carlos írta: Mekkora bértömeg szabadul fel az ő távozásával... mennyi fizut lehet állni az ő fizetéséből majd.
Ja igen és persze ehhez is volt pofája, neki már esze ágában nem volt focizni itt miután ősszel visszatért a Spurstől. Szépen "lesérült" és egész évben eledzegetett egy valag pénzért. :taps:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. június 1., szerda 16:09

Viszlát. Ez mostanra sajnos abszolút nem fáj. Hiába a sok emlékezetes pillanat, sikerült elásnia magát előttem. Mekkora bértömeg szabadul fel az ő távozásával... mennyi fizut lehet állni az ő fizetéséből majd.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 1., szerda 15:38

Zolee003 írta: Szerintem, az ö hanyatlása, már a második évben megkezdödött. Abban az évben legalább 10-12 olyan esett volt amikor mentünk kontrából és le kelett volna addnia a labdát RONALDONAK a tuloldalra, de nem tette. Próbálta befejezni akkor is egyedül, amikor passzolni kelett volna. Nekem már, akkor az volt az érzésem, hogy nem akart beállni a sorba RONALDO mögé azért csinálta ezeket. Az első évben megtette meg is lett az eredménye... 2017re már ugye a kezdöböl is kikopott. Nyilván voltak sérülések is, de szerintem ez volt nála a fő probléma. Egy nagyon jó és hasznos játékos és még sokkal hasznosabb lehetet volna, ha helyén kezeli magát. Két edzőnk volt, aki ráakarta épiteni a játékot Rafael Benitez és Julen Lopetegui. Mind a két edző milyen sokkra ment vele mint a csapat pillérje......
Igen, most már + amit h3x0r írt, villannak be nekem is a jelenetek..

Emlékszem, még a ZZ tripla előtt beszéltünk ilyesmit haverommal, hogy a helyét nem igazán érzi a ranglétrán.. Lehet, hogy nagyobb AKAR valaki lenni CR-nél, de akkor azért nagyon sokat kell TENNI..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 1., szerda 15:03

ikelemen5 írta:Hova megy?
Golfozni. :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. június 1., szerda 15:01

Hova megy?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 1., szerda 14:54

Szerintem, az ö hanyatlása, már a második évben megkezdödött. Abban az évben legalább 10-12 olyan esett volt amikor mentünk kontrából és le kelett volna addnia a labdát RONALDONAK a tuloldalra, de nem tette. Próbálta befejezni akkor is egyedül, amikor passzolni kelett volna. Nekem már, akkor az volt az érzésem, hogy nem akart beállni a sorba RONALDO mögé azért csinálta ezeket. Az első évben megtette meg is lett az eredménye... 2017re már ugye a kezdöböl is kikopott. Nyilván voltak sérülések is, de szerintem ez volt nála a fő probléma. Egy nagyon jó és hasznos játékos és még sokkal hasznosabb lehetet volna, ha helyén kezeli magát. Két edzőnk volt, aki ráakarta épiteni a játékot Rafael Benitez és Julen Lopetegui. Mind a két edző milyen sokkra ment vele mint a csapat pillérje......

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 1., szerda 14:49

Egy regebbi Ancelotti nyilatkozat:
"If there is something that drives me crazy, it is selfishness. When a player has to pass the ball and does not pass it,"
"I paid for that in the first person. At Madrid, I took off Bale in a game against Valencia. He had to pass the ball to Benzema, who would have scored into an empty goal, but instead of that, he shot (and missed).
"It was the reason that triggered an argument with Florentino, I took him off and the mess began there."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 1., szerda 14:29

Igazából a legnagyobb talány, hogy mi történhetett. Első 2 évében nagyon lelkes volt, látszott h imád itt játszani, jöttek is a számok meg a teljesítmény, aztán ZZ érkezésével lett valami más. Akkor kezdett egyre többet lesérülni, egyre hosszabb időkre és teljesen kisiklott a karrierje. Már a neki hazai cardiffi döntőben is csak csere volt. Nagyon kíváncsi lettem volna mi az oka ennek az egésznek, mert maga a csávó nem ilyen, ez bizonyította az első 2-3 szezonjában. Kár, hogy nem látunk a színfalak mögé, de akármi is volt az oka, ez a viselkedés elfogadhatatlan és gusztustalan volt a részéről.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. június 1., szerda 14:09

Ma az jutott eszembe, hogy Marceloval egyszerre zuhant be kb. a teljesítményük, mégis meg lehet nézni a brazil hogyan búcsúzott és neki mi jutott.
A viselkedése nálam teljesen beárnyékolta a teljesítményt, egyszerűen nem tudok elmenni mellette, de kinek a pap kinek a paplan.
Love football, hate antifa.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 1., szerda 14:08

Ha Iscoba folyamat töröltem a lábam, ennek a jampinak a távozását is meg kell tapsoljam..

Az eredményei elvitathatatlanok, a képességeit láttuk. De ehhez sajna jött a gatya személyisége..

Nagy kérdés, hogy ha ő is nagybetűs játékosként viselkedett volna a másik B és C mellett, mi lehetett volna még. De nem tette, így maradt ez.. 1 bl-hez és 2 bajnoki címhez már semmi köze nem volt, csak utas/kolonc..

Szevasz Vadló..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 1., szerda 13:09

Álszent paraszt. :lol: utolsó 3 éve a szánalmas kategória, akárhonnan nézzük. Sőt, inkább 4, a 2018-as döntő óta baszakodik a Reallal, hihetetlen, hogy megengedte ezt magának, szánalmas bohóc. Engem a teljesítménye érdekelt volna a legkevésbé, de ez a hozzáállás meg a Wales-Golf-Madrid - in that order szintű patkánykodások ami miatt köpöm ezt az úriembert.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. június 1., szerda 13:04

Kerlon írta:
krisz24 írta: Na Bale is elbúcsúzott. Szép kis levél.. Tudjuk, hogy Madridista ő, kár hogy így lett vége a sztorinak. Nyilván ő egy teljesen különc ráadásul be is sértődött a közönségre. Azért ha nincs ennyi sérülése sztem még mai napig kezdő lehetne. Na de viszlát, remélem még valahol lesz kedved focizni.
Hat nem tudom, vesd ossze Iscoéval. Abban ott vannal az erzelmek, ez meg egy sablon.

Es meg ümbapeba se rugott bele.

Mindenesetre en nem tudok utalattal bucsuzni tole, adott eleget, buszke is lehet ra, sok sikert neki a tovabbiakban.
Jó ezt aláírom, de azért Isco nem is kapott ennyi bántást. Még mielőtt bőven elkezdett tenni a szurkolók utálatáért már akkor is kapott futtyszot bőven( valamilyen szinten jogos, tényleg túl sokat volt sérült) . Erre ő meg besértődött. Na de mindegy is. Köszönjük amit tett. Többit pedig itt az ideje el felejteni!

negan
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2018. április 14., szombat 9:05
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Modric, Ramos, Benzema, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: negan » 2022. június 1., szerda 12:30

Köszönjük a szép emlékeket, nem bánom, hogy végre lelép. Sokat kaptunk tőle, jót és rosszat egyaránt, sok sikert máshol!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. június 1., szerda 12:22

Orulok, hogy ez a tortenet is veget ert, nem gondoltam volna, hogy bl cimmel tavozik :mrgreen: csak megvarta, hogy a csucson tavozzon :kalapos: koszi a sok jot, a szart meg elfelejtjuk!
:goat:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. június 1., szerda 12:02

Na végre.



:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. június 1., szerda 11:57

krisz24 írta: Na Bale is elbúcsúzott. Szép kis levél.. Tudjuk, hogy Madridista ő, kár hogy így lett vége a sztorinak. Nyilván ő egy teljesen különc ráadásul be is sértődött a közönségre. Azért ha nincs ennyi sérülése sztem még mai napig kezdő lehetne. Na de viszlát, remélem még valahol lesz kedved focizni.
Hat nem tudom, vesd ossze Iscoéval. Abban ott vannal az erzelmek, ez meg egy sablon.

Es meg ümbapeba se rugott bele.

Mindenesetre en nem tudok utalattal bucsuzni tole, adott eleget, buszke is lehet ra, sok sikert neki a tovabbiakban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 1., szerda 11:46

Köszönünk mindent!
Voltak szép pillanatai a BL döntőben vert egy olyan gólt hogy mindenki lesett körbefutotta a Barcelonás kollégát a kupadöntőben :lol: megérte leigazolni.
Ő is a sikersztori része.
:agree: :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. június 1., szerda 11:36

krisz24 írta: Na Bale is elbúcsúzott. Szép kis levél.. Tudjuk, hogy Madridista ő, kár hogy így lett vége a sztorinak. Nyilván ő egy teljesen különc ráadásul be is sértődött a közönségre. Azért ha nincs ennyi sérülése sztem még mai napig kezdő lehetne. Na de viszlát, remélem még valahol lesz kedved focizni.
Mindenkinek jobb lett volna, hogy ha ez a búcsú az előző BL győzelem után történik meg... :coffee:

Akkor tényleg legendaként távozott volna, így keserédes lett ez a sztori. :/

Azért köszönünk mindent walesi Vadló, tényleg az incredible experience része voltál! HWYL! :agree:

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. június 1., szerda 11:24

Na Bale is elbúcsúzott. Szép kis levél.. Tudjuk, hogy Madridista ő, kár hogy így lett vége a sztorinak. Nyilván ő egy teljesen különc ráadásul be is sértődött a közönségre. Azért ha nincs ennyi sérülése sztem még mai napig kezdő lehetne. Na de viszlát, remélem még valahol lesz kedved focizni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég