Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 11., vasárnap 11:54

embertel szar formában van.
a szabadrúgás gyönyörű volt, tényleg felállva tapsolós. nagyon odabaszta geci. :agree:

viszont..
egyszerűen már semmit nem lehet elvárni a csávótól.
már az ilyen alap dolgokat sem, h passzolni a jobb helyzetben lévő társnak, meg úgy egyáltalán, h passzoljon. (ez amúgy elvárás kellene, h legyen? sztem nem..)
aztán az, h megverjen egy embert csellel v lendületből.. dettó..nem elvárható már. egyszerűen, mint a space jam.. a játéka tavaly sem volt szemkápráztató, de ha lehet mondani, idén leegyszerűsödött, mint egy faék. már a "szélen meghúzom és beadom" sem megy neki.
ziccerben kapuba lőni a labdát? mint, aki 2 hete kezdett el a labdarúgással foglalkozni. nonszensz.
plusz én úgyveszem észre, mintha az arca is nőtt volna a hajával egyetemben.
25ről elereszteni vmi kapura is veszélyes (neadjisten gól) bombát? ami az egyik legnagyobb pozitív tulajdonsága volt.. szintén nem lehet már elvárni.

és még sorolhatnám.
én úgy gondolom ezek tények, amiket csak a vak nem lát. ha elfogult vki, ha nem.

a másik meg. volt olyan aki azzal érvelt, h "háát cé sem passzolná le". ez milyen érv már? kezdjük azzal, h cé általában elteszi a kapuba, nem csetlik botlik aztán 1,5 méterről a földet nézve bal külsővel a kapusba gurítja a labdát v mellé. aztán a másik meg az, h épp idén ősszel láttuk azt, h bizony cé megmutatta nem kicsit az önzetlen oldalát is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 11., vasárnap 10:41

miro írta:Azt eltudom képzelni hogy azért szórakozni mert már le van tárgyalva hogy dobbant nyáron aztán szarik az alkotmányra.
Akkor még inkább tiszteletreméltó :)
De ennek 1% esélyt látok. Egyszerűen csak ő szeretne lenni a Jani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 11., vasárnap 9:00

Azt eltudom képzelni hogy azért szórakozni mert már le van tárgyalva hogy dobbant nyáron aztán szarik az alkotmányra.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 11., vasárnap 8:46

Számomra érthetetlen az ember,nem tudom hová tenni és nem értem mi történt vele. Ez a topogó, kotyuló tyúk foci amit csinál roha*dt idegesítő. Hol van az a manusz aki felborított bárkit és úgy bevarrta hogy a kapusnak a fogai kipotyogtak?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 11., vasárnap 4:37

Bergo írta:
matador írta:Szerintem is jobb választás volt elvállalni, mondjuk akár el is találhatná 10 méterről a kaput.

Ettöl függetlenül a Manchester United kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :mrgreen:
Lövésböl lesz a gól! Ez nem sikerült:) Pech, de nem történt tragédia!
Szerintem ha 4 címböl amit nyertünk 3 döntöben gólt rúgsz és azzal a góllal nyersz vagy biztosítod be a gyözelmet, 1ben meg gólpasszt adsz akkor helyed van a kezdöben! Ezt Carlo is tudja ezért is játszatja! :)
Meglatjuk, h ez kihatassal lesz CR-el valo viszonyaban.....ha igen akkor elegge elmergesedhet az oltozoi hangulat.
Az a "Puta" elegge kitort CR-bol, en biztos vagyok belole, h ez mar gyuledezett benne. Nem egyszer lenditette elegedetlenul a karjat Bale balfaszkodasa miatt. Vonatkoztassunk el, h CR mit tett volna abban a szituban, asszem letett egysmast az asztalra, h a csapat ala dolgozzon. Bale meg csak most jott es lofaszt nem tett itt, csak hajpantot reklamoz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 11., vasárnap 0:07

Bergo írta:
matador írta:Szerintem is jobb választás volt elvállalni, mondjuk akár el is találhatná 10 méterről a kaput.

Ettöl függetlenül a Manchester United kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :mrgreen:
Lövésböl lesz a gól! Ez nem sikerült:) Pech, de nem történt tragédia!
Szerintem ha 4 címböl amit nyertünk 3 döntöben gólt rúgsz és azzal a góllal nyersz vagy biztosítod be a gyözelmet, 1ben meg gólpasszt adsz akkor helyed van a kezdöben! Ezt Carlo is tudja ezért is játszatja! :)
Vigyázz,mert még két ilyen hsz és nem leszel itt népszerű... :mrgreen: :mrgreen: :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Bergo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 14:48
Kedvenc játékosaid: Ronaldo (Fenomeno), Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Juventus, Arsenal

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Bergo » 2015. január 10., szombat 23:59

matador írta:Szerintem is jobb választás volt elvállalni, mondjuk akár el is találhatná 10 méterről a kaput.

Ettöl függetlenül a Manchester United kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :mrgreen:
Lövésböl lesz a gól! Ez nem sikerült:) Pech, de nem történt tragédia!
Szerintem ha 4 címböl amit nyertünk 3 döntöben gólt rúgsz és azzal a góllal nyersz vagy biztosítod be a gyözelmet, 1ben meg gólpasszt adsz akkor helyed van a kezdöben! Ezt Carlo is tudja ezért is játszatja! :)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 10., szombat 23:38

ziro4vr írta:
Kerlon írta:nekem sem az a bajom, hogy itt lőtt, mert itt lőni kellett, hanem az, hogy nem talált kaput 8 méterről
Nekem meg az, hogy ez már tendencia nála.
Még szerencse, hogy a Barcelona elleni kupameccsen bejött ez a lövése, mert ott is így próbálta. :D BL döntőről meg inkább ne is beszéljünk.. én nem tudom ki tanította ezt neki...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 23:21

Kerlon írta:nekem sem az a bajom, hogy itt lőtt, mert itt lőni kellett, hanem az, hogy nem talált kaput 8 méterről
Nekem meg az, hogy ez már tendencia nála.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 23:20

nekem sem az a bajom, hogy itt lőtt, mert itt lőni kellett, hanem az, hogy nem talált kaput 8 méterről
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. január 10., szombat 23:10

Bergo írta:Ez oké!:) 50% h lepasszolod 50 hogy nem! Itt a lövés volt a jó választás, lévén CR-en ott volt a védö! Elvállalta Gareth, nem ment be! Pech!
Ettöl függetlenül a Real Madrid kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :)
A tavalyi Balenek még talán, de az ideit levágnám a padra, aztán jöhetne 70. percben megmutatni mekkora király is ő. Nagyon elszállt magától.

Abban a helyzetben pedig nem kérdés, hogy ki volt jobb helyzetben, ő vagy Ronaldo. Egyébként látva az idei formáját abban sem vagyok biztos, hogy azt ott le tudta volna passzolni jobb lábbal.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: matador » 2015. január 10., szombat 23:06

Szerintem is jobb választás volt elvállalni, mondjuk akár el is találhatná 10 méterről a kaput.

Ettöl függetlenül a Manchester United kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :mrgreen:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 22:56

Itt a lövés volt a jó választás, lévén CR-en ott volt a védö! Elvállalta Gareth, nem ment be! Pech!
Ha te ezt lövésnek nevezed :smile:
Ettöl függetlenül a Real Madrid kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés
Érveket is írhatsz, bátran.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bergo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 14:48
Kedvenc játékosaid: Ronaldo (Fenomeno), Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Juventus, Arsenal

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Bergo » 2015. január 10., szombat 22:54

Ez oké!:) 50% h lepasszolod 50 hogy nem! Itt a lövés volt a jó választás, lévén CR-en ott volt a védö! Elvállalta Gareth, nem ment be! Pech!
Ettöl függetlenül a Real Madrid kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 22:29

h3x0r írta:
Bergo írta:Nem igazán értem! Mit is kellett volna lepasszolnia? Aki valaha focizott az életben szerintem az pontosan tudja rá a választ....Ezt el kellett vállalni, nem ment be! Ennyi! A Valencia meccs az más kávéház, ott tényleg passzolni kellett volna itt viszont a lövés volt a helyes választás.
A helyzet az, hogy amikor ketten mentek a kapusra, ket dolgot tehetsz: vagy lepasszolod a masiknak es o berugja vagy berugot te. Na mar most Bale egyszer se passzolta le, hanem mindketszer ralotte, amibol 0 gol szuletett. Ezek utan nem meglepo hogy kritizaljuk.
Vagy berabonázod mint DM :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 10., szombat 22:28

Bergo írta:Nem igazán értem! Mit is kellett volna lepasszolnia? Aki valaha focizott az életben szerintem az pontosan tudja rá a választ....Ezt el kellett vállalni, nem ment be! Ennyi! A Valencia meccs az más kávéház, ott tényleg passzolni kellett volna itt viszont a lövés volt a helyes választás.
A helyzet az, hogy amikor ketten mentek a kapusra, ket dolgot tehetsz: vagy lepasszolod a masiknak es o berugja vagy berugot te. Na mar most Bale egyszer se passzolta le, hanem mindketszer ralotte, amibol 0 gol szuletett. Ezek utan nem meglepo hogy kritizaljuk.

szerk.: na de nem akkor kellett volna passzolni, amikor lott, hanem mar amikor belepett a 16-oson belulre.
ziro4vr írta:Vagy berabonázod mint DM :lol: :lol:
DM legalabb feltalalta magat. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2015. január 10., szombat 22:30-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 22:22

Ez volt az?
https://www.youtube.com/watch?v=oj6zpu6j_TE

1. ezt jó, hogy nem passzolta le. Mégis mivel passzolta volna le? Jobbal? :lol:
2. Azért a rúgásnak nevezett valamiért 1 éves fizetésétől vonnám meg.
3. Nem térek magamhoz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bergo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 14:48
Kedvenc játékosaid: Ronaldo (Fenomeno), Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Juventus, Arsenal

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Bergo » 2015. január 10., szombat 22:20

Kerlon írta:
Bergo írta:Nem igazán értem! Mit is kellett volna lepasszolnia? Aki valaha focizott az életben szerintem az pontosan tudja rá a választ....Ezt el kellett vállalni, nem ment be! Ennyi! A Valencia meccs az más kávéház, ott tényleg passzolni kellett volna itt viszont a lövés volt a helyes választás.

Ui: CR szerintetek lepasszolta volna fordított helyzetben? :D
A válasz:NEM!

Hala Madrid!
de C nem hagyta volna ki se :)
Ezt sose tudjuk meg :D El kellett löni és pech hogy 10 cm-vel mellé ment!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 22:17

wxyz írta:
numberone1 írta: Igeny a jo es szep focira van, nem a kigyurt robotokra. Tudod ez a Real Madrid nem a Tottenham. :kacsint:
Nem olyan biztos ez
Én inkább arra látom az igényt, hogy James és egyéb nevek megkapják a napi savazást
Ezzel még nem is lenne gond, nem lehet mindenkit kedvelni, de ha az ember szinte mindig ezt olvassa valakitől az már elég zavaró és szerintem sok is
altalaban akkor szoktam savazni amikor latom jatszani, es az nagyon nem tetszik. Ez van, de nem en vagyok az egyeduli aki kemenyen savazza ot meccsek alatt v utan. Azok akiknek nem tetszik, azok birjak vmiert,talan mert jo kepu :mrgreen: . en sem akarom savazni, de amikor latom jatszani 10-s mezben egy Realban egy full atlagos jatekost, hat nem ehhez vagyok szokva.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 22:16

Bergo írta:Nem igazán értem! Mit is kellett volna lepasszolnia? Aki valaha focizott az életben szerintem az pontosan tudja rá a választ....Ezt el kellett vállalni, nem ment be! Ennyi! A Valencia meccs az más kávéház, ott tényleg passzolni kellett volna itt viszont a lövés volt a helyes választás.

Ui: CR szerintetek lepasszolta volna fordított helyzetben? :D
A válasz:NEM!

Hala Madrid!
de C nem hagyta volna ki se :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég