Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 27., vasárnap 21:46

nem adnám el, mert a jobb oldalon csak ő képes játszani dm mellett
a piacon nem is sok olyan mozdítható játékos van, aki tudna ott játszani, és ráadásul minőségben sem nagyon romlanánk vele

csak hagyni kell melózni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. október 27., vasárnap 21:40

azt viszont ne felejtsd el hogy cr már majdnem 30. amikor jött azért nem is a nyomás de azért nagyon sokszor iszonyú görcsösen játszott, és sokszor megzavarták a messizéssel, meg a barca ellen is volt meccs ahol kulcsszerepe volt abban hogy nem nyertünk.
aztán persze beérett.
Nem azt várom én sem,hogy ő fog eldönteni már most tavasszal minden rangadót,játsszon hasznosan a nagy meccseken ne izgulja túl őket és én már elégedett leszek, a könnyebb ellenfeleket meg megszórhatja néhány góllal,hogy rendben legyen az önbizalma.
Még a hírhez kapcsolódóan: szerintem a Man Utd. feküdne neki, nagy király lehetne ott,de remélem,hogy erre sosem fog sor kerülni,hanem megtalálja a helyét Madridban.
Szerintem még az hiányzik,vagyis az lehet még egy antibale akció,ha elkezdik majd elhitetni,hogy a Tottenham azóta jobb lett amióta elment,fellélegeztek,mert a féket eladták.
Persze,hogy jobbak csak még gólt sem képesek lőni ebben a szezonban. Persze most BL helyen állnak,így nyilván jobbak Bale nélkül mint vele voltak. :D Ha a sajtó előveszi majd a témát a sok madár csak úgy kajálni fogja.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 21:34

Szerintem még az hiányzik,vagyis az lehet még egy antibale akció,ha elkezdik majd elhitetni,hogy a Tottenham azóta jobb lett amióta elment,fellélegeztek,mert a féket eladták.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 27., vasárnap 21:32

A hír amúgy óriási kacsa, mert egyrészt a MU-nak szerintem nincs ennyi pénze, másrészt ha eladnánk azzal Pereznek be kellene ismernie, hogy hibázott amikor megvette.
Egyébként nehéz kérdés, de talán én is eladnám ennyiért, de csak akkor, ha elhoznánk Reust a Dortmundból, mert csak egyedül ő jelent minőséget a piacon jelenleg, és úgy érzem jobban illene a stílusunkhoz.
És akkor még bőven maradna pénzünk egy Pogbára vagy Gündoganra kp-t erősíteni.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 21:29

tegnap olvastam hogy annyi eszünk volt hogy vettünk 100millióért egy cserejátékost, akit csak most kezdetünk.
sőt egy srácnak megjegyeztem pár hete hogy azért isco eddig kicsit jobban bevált mint odaát neymar, és egyből támadott hogy de balenél jobb neymar, bale eddig semmit nem csinált. az persze nem baj hogy azért mert nem tudott játszani mert sérült volt, mert nincs mögötte előszezon, mert nincs összhangban még a csapattal, a társaival, az edzővel, a stílussal..

Média agymosás áldozatai a buta emberek....őket lehet etetni,mennek a média kijelölt útján,az pedig a divat meg az hogy milyen hirt lehet eladni,úgy formálják és tálalják.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 27., vasárnap 21:27

Realista24 írta: félkész állapotban erőltetik most.
ráadásul úgy hogy muszáj erőltetni akkora a nyomás. tegnap olvastam hogy annyi eszünk volt hogy vettünk 100millióért egy cserejátékost, akit csak most kezdetünk.
sőt egy srácnak megjegyeztem pár hete hogy azért isco eddig kicsit jobban bevált mint odaát neymar, és egyből támadott hogy de balenél jobb neymar, bale eddig semmit nem csinált. az persze nem baj hogy azért mert nem tudott játszani mert sérült volt, mert nincs mögötte előszezon, mert nincs összhangban még a csapattal, a társaival, az edzővel, a stílussal..
Sajnos a média cseszett nagy nyomást helyez rá,de mivel CR a követendő példa számára remélem a kőprofizmusát is próbálja majd "utánozni" és ki tudja zárni ezeket a negatív hangokat,ahogy CR is mindig gólokkal válaszol az őt mocskoló cikkekre.
azt viszont ne felejtsd el hogy cr már majdnem 30. amikor jött azért nem is a nyomás de azért nagyon sokszor iszonyú görcsösen játszott, és sokszor megzavarták a messizéssel, meg a barca ellen is volt meccs ahol kulcsszerepe volt abban hogy nem nyertünk.
aztán persze beérett.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 21:25

és hajrá carlo, ha megtalálja a helyét hatalmas respect
Majd bale megtalálja a magáét.....edzd fel,épitsd be szépen lassan mint a barca neymart meccsről meccsre......és hagyd focizni,kb ezt kérném,ha már adtak érte annyi sok lét gárgábá.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. október 27., vasárnap 21:23

Realista24 írta:Na, ki az aki eladná 85 millió fontért, amit a MU állítólag kínál, és miért? Ki az aki nem, és miért?
Semmiképp nem adnám el ilyen hamar. Meg kell adni neki a lehetőséget és időt,hogy megtalálja a helyét a csapatban és visszatérjen legalább a tavalyit megközelítő formája. Szerintem hatalmas tehetség a srác és óriási potenciál van benne,fokozatosan kell beépíteni és bele fog ő jönni,ahogy tavaly Modric is alapember lett tavaszra. Sajnos a média cseszett nagy nyomást helyez rá,de mivel CR a követendő példa számára remélem a kőprofizmusát is próbálja majd "utánozni" és ki tudja zárni ezeket a negatív hangokat,ahogy CR is mindig gólokkal válaszol az őt mocskoló cikkekre. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 27., vasárnap 21:20

Kiderült hogy nem való ide,láttuk eddig két hónap alatt hogy alig játszott,egy nyamvadt gólt szerzett mindössze két hónap alatt.
20 milláért már el lehetne adni. Meg illarra-t is. Meg Carlot.
Több komolyságot :)
Én azt sem akartam, hogy leigazoljuk, függetlenül attól, hogy sérülten, félkész állapotban erőltetik most.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 27., vasárnap 21:19

Realista24 írta:Na, ki az aki eladná 85 millió fontért, amit a MU állítólag kínál, és miért? Ki az aki nem, és miért?
abszolút amellett vagyok hogy akit hozunk annak adjunk egy esélyt, mert megérdemli. őt meg még nem is láttuk két meccsen egymás után kezdőként, vagy úgy hogy végig játszott volna akár egy meccset is.
szóval nem lenne túl fair pálcát törni felette.

de, most jön a de. :D eladnám. nem azért mert nem jó játékos, hanem mert szerintem nagyon nem illik bele abba a stílusba amit eddig úgy néz ki hogy játszani fogunk. bale mourinho madridjába lehet hogy az utolsó láncszem lett volna a bl győzelemhez, míg ancelotti madridjában eddig csak egy púp a mester hátán.
aztán jöhet jesé ideje, és nem a tegnapi gólja miatt, ő is megérdemel egy lehetőséget, és a stílusa,a tudása alapján megérdemelne egy esélyt.

ja igen és ilyen áron adnám el. alatta semmiképp. és hajrá carlo, ha megtalálja a helyét hatalmas respect. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 21:19

Kiderült hogy nem való ide,láttuk eddig két hónap alatt hogy alig játszott,egy nyamvadt gólt szerzett mindössze két hónap alatt.
20 milláért már el lehetne adni. Meg illarra-t is. Meg Carlot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 27., vasárnap 21:10

Na, ki az aki eladná 85 millió fontért, amit a MU állítólag kínál, és miért? Ki az aki nem, és miért?

Ha tehetném, magam csomagolnék be neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 27., vasárnap 14:33

miVida írta:http://eurosport.yahoo.com/news/liga-ba ... --sow.html

na jó van... barca egy világot élünk. mindenki ellenünk. hogy a jó büdös f...ba jut ilyen eszükbe???? :-@ :vivo:
Hogy a büdös faszba jutott Carlo eszébe, hogy Bale kezd. Nemcsak, hogy elbaszta a tegnapi meccset, még nagyobb nyomást rak Bale vállára a média által. Szuper edzőnk van.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 27., vasárnap 14:22

miVida írta:http://eurosport.yahoo.com/news/liga-ba ... --sow.html

na jó van... barca egy világot élünk. mindenki ellenünk. hogy a jó büdös f...ba jut ilyen eszükbe???? :-@ :vivo:
nem kell foglalkozni semmivel...itt is a fél fórum visszapostázná már :hmmm: aztán mikor majd odacsap megy a duma hogy én tudtam hogy befog válni
Nem illik.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 27., vasárnap 13:25

http://eurosport.yahoo.com/news/liga-ba ... --sow.html

na jó van... barca egy világot élünk. mindenki ellenünk. hogy a jó büdös f...ba jut ilyen eszükbe???? :-@ :vivo:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 27., vasárnap 13:17

1, Bale sérülésből jött vissza, és Neymar jóval régebben a Barcába volt, mint Bale nálunk
Jóval régebben??? :roll: Mennyivel is?1 hónappal?De lehet sokat mondtam... :hmmm:
Jó,Neymar végül is nem volt sérült,sem beteg...dehát mi felkaroljik a gyámoltalanokat kerül,amibe kerül....de játékban nagyon ő sem volt,bár az igaz hogy a konfi kupán ott volt...de rá is igaz,új ország,új csapat stb...
Melkesleg mindenki temette,hogy no majd a bohócbajnokságból érkezvén,csúfosan megég majd,míg Bale egy top ligából jön,és majd akkor odabasz...ehhez mérten azért....akár hogy is,mindenek ellenére ettől a produktumtól azért kicsivel több kellene...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 27., vasárnap 11:19

hehe írta:bekem-ronaldinho
diarra-essien
sahin-vidal
bale-neymar


:mrgreen:
Hagyd már ezt hehe. Te is cincogtál még szeptemberben, hogy milyen minőségi keretünk lesz, és ezt Balere is értetted, erre egy az EDZŐ HIBÁJÁBÓL elvesztett meccs miatt már jelzed, hogy mekkora melléfogás. Én jobban fanyalogtam nálad, mikor leigazoltuk, de én mondom, hogy várjuk ki a végét. Eddig nem tetszik, amit látok tőle, de nem is csinálta végig az előszezont...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 27., vasárnap 11:16

pheco írta:Első nem volt szép. A másodikat meg Neymar provokálta ki, mert tudta, hogy egyből jönni fog a sárga..
Pontosan... Ramos max teleporttal tudott volna onnét eljönni, mert Neymar lendületből neki ugrott... Az első eset kicsit érdekes, mert szerintem az természetes testtartás és Ramos kőkeményen odament. Amúgy ezt mind miért a Bale topikban?
hehe írta:bekem-ronaldinho
diarra-essien
sahin-vidal
bale-neymar


:mrgreen:
Majd meglátjuk hosszú távon. Pl. tegnap már leírtam, hogy Sahin újraszárnyal a Dortmundban. Bale meg játszott eddig vagy 5 meccset egy teljesen új csapatban, egy teljesen új rendszerben, és egy teljesen új országban. Ahogy Csabi is írta hatalmas nagy hülyeség volt ez Ancelotti részéről...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 27., vasárnap 11:09

De én nem hehe vagyok. :D
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 27., vasárnap 11:05

Ha a két eset között eltelik fél óra, nem kap sárgát. Egyik sem volt akkora nagy volumenű. Csak keményebben odatette magát. Csak egymás után kétszer közvetlenül.. Spori inkább elejét vette a dolgoknak.
Erre a meccsre hasonlítottam csak össze őket.
Te igen, hehe meg már messzemenő következtetéseket, és párhuzamokat vont.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég