Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 6., péntek 17:33

Gareth Bale's stats - Marca

Az Evolution in the field részt érdemes megnézni.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 6., péntek 14:02

Villareal idegenben? Az első komolyabb meccs jön a csapatnak, a villa is jól kezdte a szezont plusz a kéthetes szünet után mindig ikszelünk vagy kikapunk.
Igen, CR leadhatta volna a ziccerben érkező argentinnak a labdát, nem tette, buta. Viszont tényleg ott volt az első félidőben egy hasonló szitu de ott többen is voltak, és nem kifejezetten CR volt a legjobb helyzetben, ha jól emlékszem. CR alapjáraton sem tudja leadni a labdát. Nem tudom,h bale ilyen téren mennyire önző. Azért megszokhatta az elmúlt szezonban,h ő rá épül a csapat. Itt egy fontos kezdőjátékos nem több, egyelőre.Nehéz dolgok ezek mert aki mer nyer alapon nagyot nyerhet egy nagy lövés után az illető, viszont ha felészáll öt méterrel és lett volna 2 társ akinek passzolhatott volna akkor már nem jó. Persze a di mariás szitu eléggé egyértelmű volt. Én amúgy is olyan játékos vagyok(voltam) aki inkább passzolni szeret.Épp ezért nagyra tartom Özilt aki az egyik ha nem a legjobb kulcs passer akit láttam játszani, már-már Guti szintjén van(na jó azért nem). De mégis kevés volt, tudjuk miért. Épp ezért lesz nekem hatalmas kedvencem Isco mert van töke elindulni a kapu felé és nem visszahúzni, valamint elvállalni egy lövést.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 13:58

Milyen sérüléssel küszködik? Vagy szimpla aluledzettség?
Már nincs sérülése, de 110 napja nem játszott tétmeccsen (meg lehet máson sem), a válogatottban is keveset fog játszani a Marca szerint. Óvatosak vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 6., péntek 13:55

Realista24 írta:
ON:
Nagyon várom már a következő meccset, ahol talán Bale is bemutatkozhat.. Leginkább a felállásra vagyok kíváncsi. Bale jó lesz, de biztos össze kell rázódniuk.
Azt írják az okosok, hogy csak pár percet fog kapni.
Milyen sérüléssel küszködik? Vagy szimpla aluledzettség?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 13:50

ON:
Nagyon várom már a következő meccset, ahol talán Bale is bemutatkozhat.. Leginkább a felállásra vagyok kíváncsi. Bale jó lesz, de biztos össze kell rázódniuk.
Azt írják az okosok, hogy csak pár percet fog kapni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. szeptember 6., péntek 13:50

Főleg, ha olyanok lesznek, hogy DM üresen jön fel a jobb CR meg durr én vagyok a király inkább lövök mód elvesz a csapattól egy gólt(DM-nél lehet csak lehetőséget. :mrgreen: ).
OFF:
Ez a szitu sztem egy "visszaadás" volt. Első félidőben DM hasonló szituban lőtt, pedig CR előtt ott volt az üres sáv. CR csak visszaadta sztem. Ha te passzolsz én is passzolok alapon.

ON:
Nagyon várom már a következő meccset, ahol talán Bale is bemutatkozhat.. Leginkább a felállásra vagyok kíváncsi. Bale jó lesz, de biztos össze kell rázódniuk.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 6., péntek 13:44

Kerlon írta:Szép lesz, ha 10/1 akciót fejezünk majd be eredményesen azért, mert C vagy B elönzőzi... Főleg, ha olyanok lesznek, hogy DM üresen jön fel a jobb CR meg durr én vagyok a király inkább lövök mód elvesz a csapattól egy gólt(DM-nél lehet csak lehetőséget. :mrgreen: ).
Bale-nél ez a veszély nem fog fennállni, ő azt mondja, hogy durr én vagyok a király inkább lövök :arrow: 10-ből 9-szer gól. :D

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realcamp » 2013. szeptember 6., péntek 2:22

Szép lesz, ha 10/1 akciót fejezünk majd be eredményesen azért, mert C vagy B elönzőzi... Főleg, ha olyanok lesznek, hogy DM üresen jön fel a jobb CR meg durr én vagyok a király inkább lövök mód elvesz a csapattól egy gólt(DM-nél lehet csak lehetőséget. :mrgreen: ).
Az se volt rossz,amikor Özil egylábassága miatt vesztettünk nagy meccsen 10-ből 9 labdát :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 6., péntek 0:17

Szép lesz, ha 10/1 akciót fejezünk majd be eredményesen azért, mert C vagy B elönzőzi... Főleg, ha olyanok lesznek, hogy DM üresen jön fel a jobb CR meg durr én vagyok a király inkább lövök mód elvesz a csapattól egy gólt(DM-nél lehet csak lehetőséget. :mrgreen: ).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 5., csütörtök 23:42

Kerlon írta:
Realista24 írta:Bale két év alatt 301-szer próbálkozott góllövéssel. 2011-12-ben 136szor, tavaly pedig 165 alkalommal.
Sok labda ment a lelátóra ezek szerint...
Mondjuk ez várható volt. Akkora gólok nem kevés lövésből születnek, ezt látjuk Cénél is. Kérdés itt mennyi lesz engedve neki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 5., csütörtök 23:22

Realista24 írta:Bale két év alatt 301-szer próbálkozott góllövéssel. 2011-12-ben 136szor, tavaly pedig 165 alkalommal.
Sok labda ment a lelátóra ezek szerint...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 5., csütörtök 23:17

Azt viszont en se ertem, hogy miert kell MINDENHOL picsogni Ozil miatt..

Semmi köze özilnek ehhez,valamit kell kaparni a madrid ellen,és most ez a kis csont jutott.....ha özil a milan játékosa lett volna,és a milan adja mint tiago silvát senki sem szólt volna egy bü**s szót sem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 5., csütörtök 11:48

még így is SOKKAL jobban fogunk vele járni, mint az aranylabdás Owennel, Cannavaroval, Kakával meg más nagy nevekkel, mint Beckham, Robben, Sneijder, Robinho, stb., akik többért-kevesebbért jöttek, de hiába voltak óriási nevek, ígéretes igazolások a múltjuk miatt, MÉGSEM értünk el velük *SEMMIT!
Bale lehet hogy 91be került, de LESZ ő még aranylabdás, UEFA player of year, stb.

szerk.:
*a semmit ugy értem, hogy lehet, hogy nyertünk la ligat meg kupát, de ez mind attól függött, hogy milyen szinten van a Barca. - ha legyőztük őket, akkor az nem azért volt, mert hú de jók voltunk, hanem mert ők süllyedtek szintet :sly: mindenesetre BL döntőbe se voltunk velük...
Jaj... hagyjuk már ezt. :( Eddig azt hittem, hogy csak a barcelonasok mondják azt, hogy azért nem nyertek az adott évben, mert lejjebb adták a színvonalt. Persze. :kivagyhe: Legalább mi, Real Madrid szurkolók ne írogassunk már ilyeneket. :) Ami meg a Bale részt illeti... én is remélem, hogy beválik, de ne igyunk már előre a medve bőrére. Mi az hogy sokkal jobban fogunk vele járni? A fentebb felsorolt játékosok többségével azért nyertünk bajnokságot, még ha nem is mindenki rakta hozzá a maga részét. Hogy Bale milyen sikeres lesz, az még kérdéses, habár a legtöbbjüket tényleg nem lesz nehéz űberelni. Én is úgy hiszem, hogy szép időszak következhet be, de ne jelentsünk ki egyelőre semmit. :agree:
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 5., csütörtök 11:19

Bale két év alatt 301-szer próbálkozott góllövéssel. 2011-12-ben 136szor, tavaly pedig 165 alkalommal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 5., csütörtök 8:58

Realista24,
attól hogy van egy megállapodás,ez attól még egy eléggé extrém szitu.....simán benne lehet,hiszen világra szóló szenzáció ez.
Az lehet, de akkor Céért mit fizettek annó? 30 milliót? :)
Nem tudom elképzelni, de nem bánnám ha igaz lenne, legalább ennyi haszna lenne a Sanitasnak, másra úgysem jók :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 5., csütörtök 8:51

h3x0r írta:
realbeckham írta:Úgy látom, hogy No.1 közellenség lett a Wales-i, a világ minden pontján az elvakult és elfogult madridisták körében. Rengetegen vannak. Szinte minden oldalon, ahol van egy Bale kép, alatta van ezer komment, többségéhez pedig "Ozil :( " irás. Úgy kezeli a nép a szituációt, mintha a török távozásáért egyetlen egy ember lenne felelős, és az nem özil maga, vagy nem mustafa, vagy perez, vagy a jó isten maga, hanem Gareth Bale.
A legtobben azt latjak, hogy rekord aron jott egy britt jatekos, aki az elozo galaktikusokhoz kepest meg semmit se bizonyitott. Egy angol kozep csapatban jol jatszott, ott viszont minden tamadas ra volt kihegyezve, kontrazgatott kedve szerint, persze hogy osszejott neki annyi gol. A bemutatasa utan pedig azonnal tavozott a csapat eddigi 10ese, aki az utobbi harom evben europa szinten a legtobb golpasszt osztotta ki. Hogy ne lennenek annyian felhaborodva??

Az mar mas kerdes, hogy sokan nem csak a golpasszokat nezzuk a nemettel kapcsolatban es Bale-rol se gondoljuk azt hogy egy buta britt aki csak futni tud meg jol belerugni a labdaba.

Azt viszont en se ertem, hogy miert kell MINDENHOL picsogni Ozil miatt... Ott ahol Ozilrol van szo, ott beszeljek is meg nyugodtan az egeszet, de nehogy mar minden mas poszt is rola szoljon... Most kivetelesen nagyon orulok a valogatott szunetnek, hatha a kovetkezo meccseinkre valamennyire elcsitul ez a tema... Habar en fogadni mernek hogy kovetkezo meccsen a Bernabeu Ozil nevenek skandalasarol, Bale kifutyoleserol es es a szokasos Iker -Lopez sztorirol fog szolni...
még így is SOKKAL jobban fogunk vele járni, mint az aranylabdás Owennel, Cannavaroval, Kakával meg más nagy nevekkel, mint Beckham, Robben, Sneijder, Robinho, stb., akik többért-kevesebbért jöttek, de hiába voltak óriási nevek, ígéretes igazolások a múltjuk miatt, MÉGSEM értünk el velük *SEMMIT!
Bale lehet hogy 91be került, de LESZ ő még aranylabdás, UEFA player of year, stb.

szerk.:
*a semmit ugy értem, hogy lehet, hogy nyertünk la ligat meg kupát, de ez mind attól függött, hogy milyen szinten van a Barca. - ha legyőztük őket, akkor az nem azért volt, mert hú de jók voltunk, hanem mert ők süllyedtek szintet :sly: mindenesetre BL döntőbe se voltunk velük...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 5., csütörtök 8:29

realbeckham írta:Úgy látom, hogy No.1 közellenség lett a Wales-i, a világ minden pontján az elvakult és elfogult madridisták körében. Rengetegen vannak. Szinte minden oldalon, ahol van egy Bale kép, alatta van ezer komment, többségéhez pedig "Ozil :( " irás. Úgy kezeli a nép a szituációt, mintha a török távozásáért egyetlen egy ember lenne felelős, és az nem özil maga, vagy nem mustafa, vagy perez, vagy a jó isten maga, hanem Gareth Bale.
A legtobben azt latjak, hogy rekord aron jott egy britt jatekos, aki az elozo galaktikusokhoz kepest meg semmit se bizonyitott. Egy angol kozep csapatban jol jatszott, ott viszont minden tamadas ra volt kihegyezve, kontrazgatott kedve szerint, persze hogy osszejott neki annyi gol. A bemutatasa utan pedig azonnal tavozott a csapat eddigi 10ese, aki az utobbi harom evben europa szinten a legtobb golpasszt osztotta ki. Hogy ne lennenek annyian felhaborodva??

Az mar mas kerdes, hogy sokan nem csak a golpasszokat nezzuk a nemettel kapcsolatban es Bale-rol se gondoljuk azt hogy egy buta britt aki csak futni tud meg jol belerugni a labdaba.

Azt viszont en se ertem, hogy miert kell MINDENHOL picsogni Ozil miatt... Ott ahol Ozilrol van szo, ott beszeljek is meg nyugodtan az egeszet, de nehogy mar minden mas poszt is rola szoljon... Most kivetelesen nagyon orulok a valogatott szunetnek, hatha a kovetkezo meccseinkre valamennyire elcsitul ez a tema... Habar en fogadni mernek hogy kovetkezo meccsen a Bernabeu Ozil nevenek skandalasarol, Bale kifutyoleserol es es a szokasos Iker -Lopez sztorirol fog szolni...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 5., csütörtök 0:38

Úgy látom, hogy No.1 közellenség lett a Wales-i, a világ minden pontján az elvakult és elfogult madridisták körében. Rengetegen vannak. Szinte minden oldalon, ahol van egy Bale kép, alatta van ezer komment, többségéhez pedig "Ozil :( " irás. Úgy kezeli a nép a szituációt, mintha a török távozásáért egyetlen egy ember lenne felelős, és az nem özil maga, vagy nem mustafa, vagy perez, vagy a jó isten maga, hanem Gareth Bale. Az ilyenek mindenhova vezetnek, csak jóra nem. Szólásszabadság van, oké, de hogy mértéktelenül folyik a butaság, a gyalázat, a rosszindulat, az eléggé felháborító és elszomorító.

Nem volt Mesut akkora spíler, hogy sírjunk miatta. Vagy ennyire jó volt? Ekkora űrt hagyott maga után. Mindenki minden fórumon világ végére készül, minket szid, vagy éppen nevet ki, amiért hagytuk eligazolni a törököt, és ezáltal automatikusan előveszik Bale-t, vagy éppen csóró Iscot. Isco tény, hogy egy komoly selfsuckra kényszerítette özilt, de könyörgöm, mit kellett volna csinálni a spanyolnak? Felment a gyepre, tette amihez ért, kurva jól osztogatott, szervezett, eredményes volt. Özilnek meg tágra nyíltak a pupillái. Ezért nem lehet mr. alarcón-t hibáztatni....Bale meg nem is játszott még, de a pálcát folyamat tördelik a feje felett....Olyan mértékű primitívség, ellenszenv van az emberekben, hogy nekem ez már sok. Idegesítő, gusztustalan. Futballmédiaprűdségben szenvedek? Esetleg túlreagálom? Meglehet, de az biztos, hogy Özilről se képet, se hangot, se semmit nem akarok érzékelni egy darabig, mert a tököm tele van már vele és az ő vallásával és annak követőivel. Elment, legfőképp magának köszönje. Nem az újoncokba kelkene törölni a sáros bakancsot. A "világ jelenlegi legjobb tízese" 3évet bírt a legmagasabb szinten. Pont.


Más: Ancelotti helyében még nem játszatnám Balet, főleg nem idegenben debütáltatnám. Nem kell elsietni, bár látok némi esélyt rá, hogy csereként beszálljon a partiba, ha minden jól alakul, mint anno Modric a Barca ellen. Az is lehet a padon sem lesz egyenlőre, minden esetre alig várom a meccset.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 4., szerda 22:53

Nem is "mi" fizettünk....hanem akinek az "arca" a világ minden pontjára érkezett....a sanitas,én ezt elképzelhetőnek tartom,az összeget mondjuk vitatom.De ez nem az én dolgom,a részleteket nem ismerem
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 4., szerda 22:47

Realista24,
attól hogy van egy megállapodás,ez attól még egy eléggé extrém szitu.....simán benne lehet,hiszen világra szóló szenzáció ez.
Ettől függetlenül teljesen kizárt...Még ha fizettek is ennyit, megközelíteni sem közelíthette meg ezt az árat. De szerintem semmit nem fizettünk ezért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég