Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 10., szerda 13:11

Az önzősége engem is zavar, de valahol érthető is egy Ludogorets ellen azoknak kell gólt lőni akiknek szüksége van rá,Bale-nek jelenleg szüksége van a gólokra mert az arcára volt írva ,hogy nincs megelégedve magával...Borsóra se tudok igazán haragudni(bár ritka egy fogalmatlan pali :D ),nem egyszer rugathattak volna gólt Cével de nekik most sokkal jobban szükségük van a gólokra mint a 30(dzsízöszkrájsz) gólos CR-nek.Ettől függetlenül Bale formája pocsék,idegesítő,rossz nézni az embert.De csak tavasszal török felette pálcát,azért egy jó formában lévő BBC-vel nyugodtabban vágnék neki a véghajrának.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 10., szerda 13:04

Csabi írta:
Toti írta:jézusom, de önző lett ez az ember.
amint meglátja a 16os vonalát elgurul a gyógyszer, fel sem néz, körül sem néz, csak lesütött fejjel v belebasz egyet a labdába vagy belevezeti és megpróbálja áterőszakolni magát 5 emberen.
lett? kb a leigazolását követő 3 hónapban volt önzetlen. onnantól mindent kapura húz, mindenkit leszar, nullszögből is, mindenhonnan.
Azért ne tùlozzunk... Idei szezonban bolondùlt meg. Tavaly nem a semmiért volt annyi assist a neve mellett...

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: eReMA » 2014. december 10., szerda 8:56

jézusom, de önző lett ez az ember.
amint meglátja a 16os vonalát elgurul a gyógyszer, fel sem néz, körül sem néz, csak lesütött fejjel v belebasz egyet a labdába vagy belevezeti és megpróbálja áterőszakolni magát 5 emberen.
Pont ezen gondolkoztam tegnap este. Teljes mértékig egyetértek. Amennyire vadlónak hittem, amikor idejött, annyira lett belőle mostanság egy szemellenzős bányaló. Komolyan mondom, a tegnapi meccsből legalább három olyan szitura emlékeszem, hogy ha felnéz, önzetlen és lepasszolja, akkor ajtó-ablak ziccerben vagyunk. Erre nem... ráqrja agy nélkül, izomból. Néha olyan érzésem van, mintha ez az ember egy kulcslyukon keresztül nézné a meccset... :roll:
hiába húzom fel Gündogant
Hogy miccsinász'...?!! Ehh... :lol: :mrgreen:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 9., kedd 22:51

Realista24 írta:Gólt rúgott, a számok nem hazudnak.
na ugye, hogy neymar a jobb

:Đ :Đ
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 9., kedd 22:51

Toti írta:
ziro4vr írta: Azt, amelyiknek a vége zsákutca.
, amelyiknek a vége a mu :mrgreen:
nekem mindegy, de most bár kezd felbacni az ember, itt védtem a kezdetektől kb, először ez a haj, aztán ez a játék a hála...aztán hiába húzom fel Gündogant nem hisz már nekem senki :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 22:48

Gólt rúgott, a számok nem hazudnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 9., kedd 22:48

ziro4vr írta: Azt, amelyiknek a vége zsákutca.
, amelyiknek a vége a mu :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 9., kedd 22:47

Toti írta:jézusom, de önző lett ez az ember.
amint meglátja a 16os vonalát elgurul a gyógyszer, fel sem néz, körül sem néz, csak lesütött fejjel v belebasz egyet a labdába vagy belevezeti és megpróbálja áterőszakolni magát 5 emberen.
Kicsit olyan az ember, mint aki kirakott a kis ágyacskája fölé két CR posztert, a régitől átvette a hülye hajat meg az önzősködést, a másiktól meg átvette a fizikumot. Kb a lehető legrosszabb kombinációt alkotta így meg. Én csalódott vagyok, tavaly a bl győzelem után volt két út a faszi előtt és a rosszat választotta. Azt, amelyiknek a vége zsákutca.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 9., kedd 22:46

Nem láttam még játékost ennyi hibával játszani, főleg nem egy 90 milliós játékost. Tragédia amit művel. Nagyon örülnék, ha valahogy Jesé kiszorítaná, esetleg visszaállna az a hadrend, ami Bale sérülése alatt volt. Amit a legjobban remélek, hogy a Manu nyáron bejelentkezik érte egy 80M körüli összeggel.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. december 9., kedd 22:45

De nem értem mitől van ekkora arca, nem érzi magát szarnak?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 9., kedd 22:44

Toti írta:jézusom, de önző lett ez az ember.
amint meglátja a 16os vonalát elgurul a gyógyszer, fel sem néz, körül sem néz, csak lesütött fejjel v belebasz egyet a labdába vagy belevezeti és megpróbálja áterőszakolni magát 5 emberen.
lett? kb a leigazolását követő 3 hónapban volt önzetlen. onnantól mindent kapura húz, mindenkit leszar, nullszögből is, mindenhonnan.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 9., kedd 22:42

jézusom, de önző lett ez az ember.
amint meglátja a 16os vonalát elgurul a gyógyszer, fel sem néz, körül sem néz, csak lesütött fejjel v belebasz egyet a labdába vagy belevezeti és megpróbálja áterőszakolni magát 5 emberen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. december 9., kedd 14:57

szerintem a Celta ellen jobban mozgott, jobban együtt élt a játékkal, bár ez még mindig nem szint tőle. amúgy meg jól ad be, most pár félresikerült beadás alapján általánosítani... nekem pld emlékezetes maradt valóban a 10. végén, az első szöglet előtti beadás kapásból

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. december 8., hétfő 15:13

najó ne vágjuk el a nyakát már ezért is.;d van elég szar az uzsidobozában így is.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. december 8., hétfő 15:10

amúgy megtanult már spanyolul? egy darab spanyol interjút nem láttam még tőle..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 8., hétfő 14:26

Érezd az iróniát... :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 8., hétfő 14:24

A hosszabbítás előttről beszélek. :D Meg azért ismerjük el üres kapuba befejelni nem volt nehéz dolga. OKé ott kell lenni. De ha Ramos nem fejel nem lett volna ott. Előtte meg elment rajta egy csomó minden. A hétvégi meccset most nem kezdte rosszul, de aztán ugyanúgy eltűnt szokásához híven. Szerintem nagyon nem fekszik neki a spanyol foci. De ne legyen igazam. Mindenesetre sokkal jobban tetszett, amikor hámesz volt a helyén.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 8., hétfő 14:21

A BL döntőn is mindent rosszul csinált.
Azt nem ő nyerte meg?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 8., hétfő 14:18

Valóban semmi különös nincs ebben. Tényleg csak azt mutatja neki CR, hogy pontosabban. A másodiknál meg picit tényleg kiakad rá de attól függetlenül nincs harag. És Bale cseszte el ha már elvállalja akkor ne csak random bikázzon bele egyet. Viszont szomorú, hogy ennyi pénzért még beadni sem tud. Most belefér, de komolyabb meccseken az ilyen helyzetek sokat fognak számítani. A BL döntőn is mindent rosszul csinált. Nem passzolt vagy kihagyott egy csomó mindent, mert azt hiszi ő már nagy király. Most meg pláne. Irritáló a faszi. Szerintem azt hiszi, hogy ő itt valami nagy király CR után, de lassan ott tartunk, hogy még Jesé cipőjét sem vihetné. CR amúgy mostanság nem szól senkinek se. Ha kimarad valami, akkor inkább magára a helyzetre ideges vagy ha valami nagyot mentenek előtte.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 8., hétfő 14:10

miro írta:Leírtam korábban a véleményemet Bale mostani formájáról,( Az értékeltbe...) szóval félreértés ne essék nem védeni akarom,de ez nagyon irritált hétvégén:

https://www.youtube.com/watch?v=lPNyd6k ... r_embedded
Ronaldo végig mutogatott,ha nem ő,vagy nem jól kapta a labdát.
Engem személy szerint kurvára irritált.
ne vicceljél már. :lol: mit mutogatott? azt mutogatta, hogy nyugi legközelebb pontosabban. az utolsónál meg jóval jobb helyzetben volt cé, erre belebaszta a kapusba. nem mondom, a legtöbb támadó talán ellövi, de ha nem megy be, akkor az érkező játékos 10-ből 11-szer mutatja, hogy itt voltam bazmeg.

engem az idegesít, hogy ő viszont már tényleg soha nem passzol lövő helyzetben. ronaldo is sokkal többet passzol. hiába megy az ember, hiába futnak fel, ő nem fog passzolni. mindig lő. ez idegesít.


nem illik az ő együgyű focija ide. nagyon kilóg ebből a kroos-modric-isco-cé-benzema-bale hatosból. teljesen egysíkú. azt mégse tudom mondani, hogy szar (mint monnyuk khedira), mert ennyi változatosságot elbír a csapat. ha a passzolgatással nem lehet elérni eredményt, akkor majd ő megúzza a nyerget és belohol a kapuba.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég