Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 16., vasárnap 21:55

Zz magyarazatara kivancsi lennek,h miert kezdo megint ez a szerencsetlen. Egyszeruen nincs olyan dolog ami e mellett szolna, semmi. Sztem ez a bohoc sem erti,h lehet kezdo megint, latszik a zavar az arcan.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 14., péntek 7:45

Sérülten be sem kell mennie :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 14., péntek 7:15

RaúlCF írta: meghúzta a kezén a kisujját és neki is kötés van rajta mint Benzemának
Így még gyorsabban fog kiérni a stadionból? :shifty: :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. február 14., péntek 0:52

meghúzta a kezén a kisujját és neki is kötés van rajta mint Benzemának :shifty:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. február 11., kedd 13:47

Nekem tetszett nagyon az interjú, köszi a fordítást. Tök érdekes dolgokat mondott el Barnett, vérprofi lehet az öreg. Nekem tetszik az önbizalma, sokat tanult az öreg Tywintól. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=8s0eMrUE1Bg

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 10., hétfő 21:39

Kerlon írta: Ettől a Bale temanal mar a ki milyen dezodort hasznal tema is erdekesebb
Egyébként tényleg!

Se nem bosszant, se nem izgat kicsit sem ez a téma. Igazából csak annyi, hogy jó lenne letudni ezt a sztorit.

A Realnak egyébként még jót is tesz Bale. Mert őt ahogy az ügynöke írta túlzottan nem izgatja és a sajtónak meg mindig kell valami fekete bárány. Addig sem mást cseszegetnek.

Remélem Bale mihamarabb talál magának egy jól fizető másik klubbot, ha az úgy jobb neki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 10., hétfő 21:32

Ettől a Bale temanal mar a ki milyen dezodort hasznal tema is erdekesebb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 10., hétfő 20:53

Szívesen írnék egy hosszabb kis esszét, de ez tipikusan az az ember aki le google transletezik és lepereli a gyerek szaros pelenkáját is. :lol: :D

Amúgy csak röviden:

Pontosan az ilyen emberek miatt tart ott a futball, ahol.

Balenek pedig kívánom, hogy teljesüljön az aktuális új álma és legyen a Föld legjobban fizetett játékosa és tegye le a nevét a kínai fociban.

Mindezt lehetőleg már jövőre! :coffee:

Sok sikert és köszönjük a pár szép pillanatot, amit hozzátett a CR és az atom Real sikeréhez! :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 10., hétfő 20:04

Számára mindenképp ez lenne a büntetés, ha nem kapna egy percet sem és a válogatottban ezért nem tudna jól teljesíteni. Wales behívná így is úgy is ez biztos.
Csak úgy nem tenném ki, ezt a két évet kifizessük és kész, addig meg nézze a meccseket otthonról.
Számát elvenni? Hülyeség :D Mezeladások többet érnek.
Szarrá nyerve elmehetett volna amikor rájött, hogy őt ez már nem érdekli...

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mexes » 2020. február 10., hétfő 18:01

Egészen a kinai részig egész komolyan vehető, nyílt és őszintènek tűnő interjú volt. Aztán az a bullshit hogy majd ő felemeli a kínai focit :ike:
De örülök hogy jó ember és jó apa, sajnos pár éve jellemtelen atléta.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. február 10., hétfő 17:17

Realista24 írta: Itt csak arra utal nem túl szimpatikus módon, hogy senki nem tudja mi folyik edzésen, vagy mit kér és vár el ZZ, így minek pofáznak róla.
Modnjuk, ha nem vár el tőle semmit, akkor már értem. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 10., hétfő 17:08

BlancoMark írta: Rossz kérdést tettek fel neki. Azt kellett volna kérdezni, hogy mit gondol arról, hogy Balenek láthatólag már nem prioritás a futball és ezzel párhuzamosan a kezdeti szint tizedére esett vissza minden mutatója.
Jo kis interju volt, a lenyeget elmondta az ugynoke: Bale fizikailag tropa, mar edzeni se tud heti 5x. Europabol senkinek sem kell, de volt egy kinai ajanlata, megszabadulhattunk volna tole, megsporolhattuk volna a fizeteset, de Perez nemet mondott. Szepen kitolti majd a szerzodeset, esetleg neha jatszik, ha szerencsenk van, akkor egy fontos meccsen villan egyet, de a legtobb esetben a lelaton fog ulni es 10 perccel korabban elindul haza. Nem is ertem hogy tudtok ezen meg mindig felhaborodni, eleve a vezetoseg valasztotta ezt az utat.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. február 10., hétfő 16:44

Rossz kérdést tettek fel neki. Azt kellett volna kérdezni, hogy mit gondol arról, hogy Balenek láthatólag már nem prioritás a futball és ezzel párhuzamosan a kezdeti szint tizedére esett vissza minden mutatója.

Ez a kérdés tényleg egy fassag volt, és meg is kapta a méltó választ rá az ügynöktől.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 10., hétfő 16:15

Itt csak arra utal nem túl szimpatikus módon, hogy senki nem tudja mi folyik edzésen, vagy mit kér és vár el ZZ, így minek pofáznak róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. február 10., hétfő 16:13

Barnett ma sem lett szimpatikusabb, és egyértelmü, hogy hülyítí Balet is, mert ö akkor keres a legjobban ha a világ legjobbját adja veszi.

Viszont: mint szakember továbbra is tartom, hogy kitünö munkát végez, és jól képviseli a játékosait. Csak nekünk szar miatta.


Azt én is tartom, hogy Bale megérte a pénzét, mert valóban sok trófeában volt vitathatatlan szerepe, de ideje lenne, ha lezárulna a Madridi karrierje.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 10., hétfő 15:56

itt mindenki idióta csak én vagyok helikopter szindróma.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 10., hétfő 15:53

Mit üzen azoknak, akik szerint Bale csak azokon a meccseken játszik, melyeken kedve van?
Be kéne fogniuk a szájukat, mert nem tudják, miről beszélnek. Jobb lenne csöndben maradni és hagyni, hogy idiótának gondoljanak, mint megszólalni és tudatni másokkal, hogy idióta vagy. Ezek az emberek pont ilyenek. Idióták, akik kinyitják a szájukat.
komoly ügynöke van :lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 9., vasárnap 19:44

Utolsó centig megérte, ez nem lehet vitás. Viszont CR helyett neki kellett volna akkor lelépnie a BL után és úgy lett volna kerek a története. Bár már akkor is sok fejfájást okozott, de összességében nem gondolnék rá úgy, ahogy ma, ha eszembe jut ez az ember.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. február 9., vasárnap 19:42

Realista24 írta: Szerintem megeri megerte, sokat hozzatett a sikerkorszakhoz és a kupakhoz.
a sokban tudnánk vitatkozni, hozzátett pont annyit, hogy ne vasvillákkal üldözzék el Madridból :mrgreen:

viccet félre téve megérni tényleg megérte mert Ő is a csapat tagja volt a sikerkorszakban, kezdőként többnyire, így nehéz elvenni tőle bármit, de azzal nagyon is vitába lehet szállni, hogy azt hozta e amit vártunk tőle( én speciel egyáltalán nem gondoltam future cr-nek) egy munkás, erős, jól lövő, gyors szélső volt valamikor, és az tetszett is a játékában, de abból semmi nem maradt meg mára. a labdát is úgy veszi át, hogy legalább 5 méterre pattan el tőle. annyi izmot pakolt magára, hogy az a robbanékonysága ami neki védjegye volt meg gyilkos fegyvere is full eltűnt. Akkor 100%ban megérte volna ha CRel távozik ő is vagy CR helyett..
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 9., vasárnap 19:37

Realista24 írta: Szerintem megeri megerte, sokat hozzatett a sikerkorszakhoz és a kupakhoz.
Pluszegy, felhuzni magam meg nemtudom rajta nem az én pénzemet viszi. Persze lehetne belőle más játékost fizetni de Perezék majd tudják azt ennyi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég