Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. július 7., csütörtök 0:44

KAG írta:Magára az óriási kampányokra nem emlékszen, amik riberynek meg neuernek is mentek cevel szemben.
Akkor nem figyeltél rendesen.Neuer megváltoztatta a kapus posztot a kirohanfálásaival, Ribery meg egymaga tripláztatta meg a bayernt.Mondjuk a mai napig nem értem,hogy nem robben lett felszopva abban az évben.Talán öt nem küldték volna haza 3 százalékkal :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 5., kedd 8:26

Magára az óriási kampányokra nem emlékszen, amik riberynek meg neuernek is mentek cevel szemben.
ZIDANE

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 4., hétfő 16:28

Hat de azokban az evekbenki mast koveteltek volna CR-en kivul?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. július 4., hétfő 15:57

palesz77 írta:
KAG írta:Messi éveiben én nem emlékszem amúgy, ilyen nyomott arcokra, mint anno volt Cé-nél Ribéry és Neuer. :roll:
Pedig tavaly is Neymarnak akartak sokan adni, 12-ben meg Ininek, nem is jogtalanul. Ugyhogy volt akkor is, csak tenyleg nem emlekszel.. :D
Azért az megint más, ha egy másik Barcásról van szó. :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 4., hétfő 15:49

KAG írta:Messi éveiben én nem emlékszem amúgy, ilyen nyomott arcokra, mint anno volt Cé-nél Ribéry és Neuer. :roll:
Pedig tavaly is Neymarnak akartak sokan adni, 12-ben meg Ininek, nem is jogtalanul. Ugyhogy volt akkor is, csak tenyleg nem emlekszel.. :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 4., hétfő 15:43

Griezmann lesz az idei név, akit nyomatni fognak ezerrel, hátha nem Cé kapja.

Messi éveiben én nem emlékszem amúgy, ilyen nyomott arcokra, mint anno volt Cé-nél Ribéry és Neuer. :roll:

Aztán majd a végén jön egy szokásos
1;Cé/Messi
2;Messi/Cé
3;Griezmann
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 4., hétfő 15:39

ziro4vr írta:Ha kicsit fiatalabb és kevésbé rusnya lenne, akkor most diego costa lenne a kedvenced? Ugyanezt csinálta ő is. :lol:
Nem, akkor Gündi lenne a kedvencem. :coffee: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. július 4., hétfő 15:37

Rabiosa írta:Szerintem ezzel az EB szerepléssel már rendesen megnövelte az esélyeit az aranylabdára is. Azért azt ne felejtsük el hogy Wales eddig nagy tornák közelében sem volt, erre a már meglepetés kvalifikáció után 4 közé vitte őket. Arról nem is beszélve hogy még többet is elérhetnek. CR csapata akármilyen gyenge az utóbbi években, de a múlt miatt szerintem Wales vezetése nagyobb bravúr mint a portugál top 4. Hozzátéve hogy még szerencse hogy egymás ellen játszanak majd és így valaki újabb érvet kaphat maga mellett. :)
Nyilván nem fogja megkapni, de azért szerintem jogos lesz, ha nem ő kapja. BL-ben emlékeim szerint egy gólt se lőtt. Ronaldo megint ott volt a csúcs közelében, és a Wolfsburg ellen lényegében csak neki köszönhetjük a továbbjutást. Ezt szerintem most Ronaldonak kell kapnia. Bale lenne nálam a második, harmadikra meg becsusszanhatna a Barcások nagy örömére Suarez. De még hátravan a két legfontosabb meccs az EB-n mindkettőjüknek. Ha Bale ezeken a meccseket gólokat lőve emberfelettit nyújt, és mindenki róla beszélne utána, akkor éreznék csak minimális esélyt arra, hogy megkapja.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2016. július 4., hétfő 14:07

Szerintem ezzel az EB szerepléssel már rendesen megnövelte az esélyeit az aranylabdára is. Azért azt ne felejtsük el hogy Wales eddig nagy tornák közelében sem volt, erre a már meglepetés kvalifikáció után 4 közé vitte őket. Arról nem is beszélve hogy még többet is elérhetnek. CR csapata akármilyen gyenge az utóbbi években, de a múlt miatt szerintem Wales vezetése nagyobb bravúr mint a portugál top 4. Hozzátéve hogy még szerencse hogy egymás ellen játszanak majd és így valaki újabb érvet kaphat maga mellett. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 4., hétfő 13:57

Ha kicsit fiatalabb és kevésbé rusnya lenne, akkor most diego costa lenne a kedvenced? Ugyanezt csinálta ő is. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 4., hétfő 13:53

BL-ben csak elrakott 7 gólt, kiejtette lényegében a barcát és a Bayernt is.
:| :| :|
Sajnos már nincsenek olyan játékosok, mint Ronaldo, Dinho, Zizu úgyhogy most már egy átemelésnek is örülni kell. :/
Nincsenek, de a Grízesnél hatszor jobbak vannak. Technikailag sem emelkedik ki. Nincsenek olyan megoldásai, amire eldurranna a nép, stb., lehetne még ragozni. Tucat játékos, és nem a régi nagy öregekhez hasonlítva és miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. július 4., hétfő 13:50

Remy írta:Szerintem nincs túlszopva. Igazából médiában se nagyon nyomatják. Itt is csak azért téma, mert nálam ott van a kedvencek között.
be is áraztad ezzel :D

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 4., hétfő 13:49

Realista24 írta:
Griezmann egy szar, már hogy érhetne oda. :lol: :lol: :lol: :kivagyhe:
Röhöghetsz ahogy akarsz, de egy Izland ellen nem volt képes olyat csinálni, amire csettinteni lehetett volna.
Túlszopott játékos, aki a Realba csak egy felpörgető cserének lenne jó, talán. A Chelsea/Arsenal/Atma az ő szintje.

Bl-ben 4 meccsen talált be, gólpassza még a tm szerint is csak 1 volt. Óriási teljesítmény.
Sajnos már nincsenek olyan játékosok, mint Ronaldo, Dinho, Zizu úgyhogy most már egy átemelésnek is örülni kell. :/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 4., hétfő 13:49

Zsombor írta:Mit tett Griezmann amiért megérdemelné a top3-at? Őszintén kíváncsi vagyok rá.
Küldött pár meztelen képet Remynek.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 4., hétfő 13:48

Realista24 írta: Röhöghetsz ahogy akarsz, de egy Izland ellen nem volt képes olyat csinálni, amire csettinteni lehetett volna.
Túlszopott játékos, aki a Realba csak egy felpörgető cserének lenne jó, talán. A Chelsea/Arsenal/Atma az ő szintje.

Bl-ben 4 meccsen talált be, gólpassza még a tm szerint is csak 1 volt. Óriási teljesítmény.
Szerintem nincs túlszopva. Igazából médiában se nagyon nyomatják. Itt is csak azért téma, mert nálam ott van a kedvencek között.

Előkészített 2 gólt, + lőtt egy gólt. Azért ez szerintem nem olyan szar. Még, ha ezt nem is látványosan tette a meccs alatt.

BL-ben csak elrakott 7 gólt, kiejtette lényegében a barcát és a Bayernt is.
Zsombor írta:Mit tett Griezmann amiért megérdemelné a top3-at? Őszintén kíváncsi vagyok rá.
Sablonszövegen kívül nem sok mást lehet írni. Elrakott egy rakás gólt, BL-ben a kiesés szakasz legfontosabb meccsein talált be és továbbjutást érő gólokat szerzett. BL döntőzött a csapatával (megnyerte nekünk a BL-t a kihagyott büntetőjével :mrgreen: ) lövi a gólokat az EB-n is. Nem akarok itt háborút kirobbantani, de ha Bale odakerülhet, akkor Ő is. :hmmm:

Nyilván nem fog odaérni, mert CR, Messi és valószínűleg Suarez lesz ott.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 4., hétfő 13:44

Mit tett Griezmann amiért megérdemelné a top3-at? Őszintén kíváncsi vagyok rá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 4., hétfő 13:37

Griezmann egy szar, már hogy érhetne oda. :lol: :lol: :lol: :kivagyhe:
Röhöghetsz ahogy akarsz, de egy Izland ellen nem volt képes olyat csinálni, amire csettinteni lehetett volna.
Túlszopott játékos, aki a Realba csak egy felpörgető cserének lenne jó, talán. A Chelsea/Arsenal/Atma az ő szintje.

Bl-ben 4 meccsen talált be, gólpassza még a tm szerint is csak 1 volt. Óriási teljesítmény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 4., hétfő 13:13

El Unico írta:Egyébként Griezmann is komoly pályázó, nagyon durva éve van, ha esetleg gólkirály lesz és EB-t is nyer a franciákkal akkor ő is top3. És ugye BL döntőig vezette a matracosokat.
Szóval Bale csak akkor érhet oda, ha Wales csapatát bevezeti a döntőbe és nyom egy durva őszt. Az EB győzelemre nem sok esélyt látok, de bármi előfordulhat. Nálam CR vezet, utána Messi következik, majd Bale. (4. helyen Griezmann, utána Suarez, Navas és Neuer.)

Egyébként inkább választanám CR 4. aranylabdáját, mint Bale első ilyen jellegű sikerét.
Griezmann egy szar, már hogy érhetne oda. :lol: :lol: :lol: :kivagyhe:

Amúgy CR 4. lasztija nálam is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 4., hétfő 13:10

Egyébként Griezmann is komoly pályázó, nagyon durva éve van, ha esetleg gólkirály lesz és EB-t is nyer a franciákkal akkor ő is top3. És ugye BL döntőig vezette a matracosokat.
Szóval Bale csak akkor érhet oda, ha Wales csapatát bevezeti a döntőbe és nyom egy durva őszt. Az EB győzelemre nem sok esélyt látok, de bármi előfordulhat. Nálam CR vezet, utána Messi következik, majd Bale. (4. helyen Griezmann, utána Suarez, Navas és Neuer.)

Egyébként inkább választanám CR 4. aranylabdáját, mint Bale első ilyen jellegű sikerét.
:goat:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hamesz » 2016. július 2., szombat 12:25

ziro4vr írta:
hamesz írta:Nem befolyásolja az EB az aranylabdát. A VB-nél is ez volt, hogy majd Neuer... Nem lesz különösebb hatása ennek. Max annyi, hogy Bale bekerül esetleg a harmadik helyre. Sajnos már kicsit marketing is így az első két hely CR-nek meg Messinek mindig bérelt. CR ha még hoz egy jó őszt meg lesz neki a negyedik bogyó. Teljesen mindegy, hogy ki mit csinál az EB-n.
Még most is fejbedobnád Balet legszivesebben?
Jó szezonja volt azt el kell ismerni. A kérdés az, hogyan folytatja majd. Elég sokáig fék volt csak a csapatban és szidtam is, de idén csak dicsérni lehet, mert összekapta magát. Aztán majd meglátjuk, hogy alakul a folytatás. Elájulni most még nem fogok tőle, mert sikerült lehoznia egy jó szezont végre. Ezzel igazán tartozott már nekünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég