Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 13., szombat 10:40

Mike írta:
Realista24 írta:Szezon eleje óta hulladék, és ennek hangot is adok
Nekem meg már tavaly se tetszett a játéka, de megnyerte nekünk a Tizediket, az a lényeg!



:mrgreen:
Azt Ramos nyerte meg, annál a gólnál lehetett tudni, hogy az AtMa-nak vége. Viszont a Barca elleni gólja a kupában döntő volt, azt el kell ismerni. Egy kinyílt csapat ellen Bale életveszély az ellenfél kapujára, de azt ebben a spanyol bajnokságban ritkán látni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 10:22

akinek lehet egymás után húsz rossz meccse is,
Ez mind szép és jó, csak, ha ő fix kezdő a húsz meccsen, akkor a padon ül mondjuk egy Isco, akinek a rosszabbik lábában több olyan foci van, ami a Real Madridot képviseli, mint ami Bale-nek összesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 13., szombat 10:10

Realista24 írta:Szezon eleje óta hulladék, és ennek hangot is adok
Nekem meg már tavaly se tetszett a játéka, de megnyerte nekünk a Tizediket, az a lényeg!



:mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. december 13., szombat 10:07

R.M.C.F írta:Kicsit jó lenne visszaállni,attól,hogy szar,még nem a valagunkból rángattuk ki,igen is fontosak a robben,dm és bale fajta focisták.
Robben szerintem már szintet lépett egy ideje, de egyébként egyetértek.
Angliában egy igazi game changer volt, olyan aki bármikor meg tudta változtatni a meccset, erre pedig kevesen képesek, és ez a képesség nem kopik el. Azt, hogy itt nem lesz játékban olyan jó, mindenki tudta szerintem, meg azt is hogy nem ér ennyi pénzt.
Ettől függetlenül továbbra is egy joker a pakliban, akinek lehet egymás után húsz rossz meccse is, de a huszonegyediken odapörköl egy olyat, amilyet senki más nem tud. Mondom ezt úgy, hogy amúgy nem kedvelem különösebben.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 10:04

Nem kell elmagyaráznom semmit. Ha ráismersz magadra az utalásból amit írtak, az árulkodó
Én értem, de miről árulkodik?
Szezon kezdete óta figyelem, hogy nagyon okosan hergeled ellene a fórumozókat.
Hergelem ellene a fórumozókat? Hogyan? Utasításba adom, hogy más is szidja?
Szezon eleje óta hulladék, és ennek hangot is adok. Ez a véleményem, amit le is írok. Tehetek én arról, ha más is leírja?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 13., szombat 10:00

R24
Nem kell elmagyaráznom semmit. Ha ráismersz magadra az utalásból amit írtak, az árulkodó
Egyébként nekem is rögtön te ugrottál be
Szezon kezdete óta figyelem, hogy nagyon okosan hergeled ellene a fórumozókat. Nemcsak a látványos hibákra, hanem minden olyan mozzanatára ami nem viszi előre a tamadást teszel egy rosszindulatú megjegyzést

Kritika teljesen jogos, sőt még a szidás is, de az a stílus amin keresztül kapja sokaktól az túlzó

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. december 13., szombat 9:38

Nincs jó passzban, de sztem sem érdemel akkora savazást, mint amiket itt kap. Ráadásul olyan győztes meccsek után jönnek a fikázások, ahol legtöbbször gólt, gópasszt jegyez. Engem speciel pont nem érdekel ha 2 percet focizik és gól lő vagy gólpasszt ad, de a maradék 88 perc alatt meg balfasz, de nyerünk a góljával.
Tegnap is nagyon fontos pillanatban fejelt gólt az első játékrész végén, gyors válasz volt az egyenlítésre plusz a félidőre előnnyel mehettünk, így Carlo és a csapat sokkal nyugodtabb lehetett az öltözőben. Sztem ez a meccs egy kulcspillanata volt, ahogy Iker védése is, ha lenne aranyember rovat a meccsértékelőnél ahogy szokott néha, akkor nálam Bale és Iker kapná.

Ettől függetlenül szar persze, meg 90 millió, meg egylábas meg mittoménmégmi, de messze nem akkora nulla, mint ahogyan innen lejön, ha valaki beleolvas ebbe a topicba.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. december 13., szombat 9:24

Ez magyarázkodás. Bale tegnap a kulcspasszokat elszúrta és kész. Benzemának meg CR-nek sem volt sok esélye ezeket a labdákat elérnie, teljesen jól érkeztek mindketten.
Baleről sosem fog lekerülni, hogy 90 millió volt. Ha 20-ért jött volna, nem hiszem, hogy ennyien számon kérnék rajta a hiányosságokat. Nem tudom mennyire az ő hibája, hogy gyenge 1 az 1-ben, betömörülő csapatok ellen kevés. Mondta volna, hogy nem jövök a Realba, mert nem vagyok alkalmas ehhez a focihoz? Inkább Perezéket kéne elővenni, ő eddig sem játszott máshogy. Én nem érzem amúgy, hogy annyira fásult lenne, nincs jó időszaka az igaz, de sokkal jobb tavaly sem volt. Ő ezt tudja nagyjából.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 13., szombat 9:21

Aki életében már rúgott labdába tudja, hogy azt Bale pofozta be rosszul középre.. Gyilkos ösztön :lol: :lol: Ezt max Inzaghi érte volna el, de csak azért mert lesen lett volna. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 9:00

Becksy23 írta: Persze ettől még rossz volt a passz, de jó helyezkedéssel, gyilkos ösztönnel menthető.
:fpalm: :fpalm:

Ha....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 13., szombat 8:55

Becksy23 írta:Lehet rosszul emlékezem, de Benzema a végére meglehetőden lemaradt. Ha vonalban lett volna a védővel, csúszva minimum be lehetett volna pofozni. Nem könnyű, de megoldható. Persze ettől még rossz volt a passz, de jó helyezkedéssel, gyilkos ösztönnel menthető.
Bale vs Almeria

A konkret eset 15 masodperc utan, szerintem egyertelmu a szitu.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. december 13., szombat 8:40

Lehet rosszul emlékezem, de Benzema a végére meglehetőden lemaradt. Ha vonalban lett volna a védővel, csúszva minimum be lehetett volna pofozni. Nem könnyű, de megoldható. Persze ettől még rossz volt a passz, de jó helyezkedéssel, gyilkos ösztönnel menthető.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 8:27

Ez most komoly? :lol: :lol: :lol:
Azt a passzt meg CR sem érte volna el...te jo eg...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. december 13., szombat 7:12

Először is: szeretem a jelenlegi csapat összes játékosát, és ha szidják őket kiállok mellettük a végsőkig. Na jó, kivéve Khedira, de ő egy más dimenzió, bár ő sem annyira rossz mint aminek be van állítva, csak nem a spanyol foci való neki.

Na most, tegnap az a bizonyos Bale bepasszt (ami hosszúra sikeredett), nem csak ő rontotta el. Persze, ő volt a nagyobb hibás, de Benzema sem helyezkedett jól, a védő pedig jól zárta a kettejük közötti passzsávot. Vagy
- egy kicsit előbb kellett volna adni
- tolni rajta mégegyet, hogy tisztán be lehessen játszani
- Benzema-nak robbannia kellett volna, nem döcögni.

A másik, amire azt írtátok hogy jobbal előtte. Azt be akarta játszani Ronaldo-nak, ahogy már megtette milliószor. El akart futni, majd jobbal betenni, de a védő gyorsabb volt a vártnál, szórította kifelé, ő pedig pontatlan volt (nem jött be a terve, és nem tudott rögtönözni).

A mezőnyben gyenge volt, a kapu előtt szintén nem játszotta élete meccsét, de 1-1-nél ő fejelte be a labdát. Én nagyon bízom a srácban, és remélem rövidesen topformába kerül, mert szűkség van rá. Nem mindig a kezdőben, van hogy padról beszállva kéne használni, de egy széles fegyver repertoár egyik legacélosabb darabja Bale. Ha James bevethető, én most átmenetileg padra tenném, James jobbra, Isco balra, Illarra-Kroos páros adott, ahogy a Benzema-CR duó is. Padról pedig időben (!!!) be kell dobni Bale-t is, főleg az első páros valamelyike helyett. Persze ez ellenfélfüggő, de a következő hetek alapfelállásaként ezt kéne talán használni, aztán jön a B(a)L(e), ott lehet igazán fontos hogy Gareth csúcsformában játszon.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. december 12., péntek 23:26

Pedig ha tehetné, rá se állna.
Próbáltam ezt az "egyik szemem sír másik nevet metódust", de csak a röhögés sikerült, a lelkemben azért sírok. :/

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 23:20

Prímák is......bár bale balosa kicsit el van tájolva amióta idejött,veszélyeztette a nézőket sokszor,jamesé top az egyértelmű....a portugálé meg maga a csoda.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 23:18

R.M.C.F írta:
Nálad meg a világ legjobb bal lába,

Az Sérgio Paulo Barbosa Valente.
Te írtad, meg Jamesről is. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 23:18

Nálad meg a világ legjobb bal lába,

Az Sérgio Paulo Barbosa Valente.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 23:12

wxyz írta:
Realista24 írta:Augusztus óta hulladék, mit vársz, csodát?
Egy elkezdte? Én voltam? gkovi, ne légy fukar, áruld el, és mellé keresd már meg az első kuladobáló hozzászólást pls.

Két meccsen öt gólpassznál járhatna, de inkább jobbal is lőni akar. Pedig ha tehetné, rá se állna.
nem akarok kötekedni, de ha már magadra ismersz az utalásból, az árulkodó
Nem kötekedsz, de mit árul el?
bale a kezdetektől egy kolonc a számotokra,durva tulkapások,állandó célzott köpködések alanya....holott más is és mások is voltak ilyen cipőben már.
Nálad meg a világ legjobb bal lába, így marad meg az egyensúly a világban.
A sok agyatlan,guszt**talan kis pond*ó barcások nem köpködnek ennyit mint itt páran,minden kommentjükben csak a fikázás...
Fikázás és jogos kritika között van különbség, nem mindegy.
Lehet ütni,én is már akartam írni R24-nek meccs közben hogy vissza lehet e küldeni a mezt amit rendeltem,mert ilyen nincs amit ma csinált,de tényleg nagy túlzások vannak.
A postaköltség drágább lenne, mint amennyi volt a mez :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 12., péntek 23:11

miro írta:Nem csípem Arbeloa-t

:ozil: :ozil:


A spártai a legnagyobb király :lilasalas: :lilasalas: :iszunk:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég