Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. január 24., péntek 11:36

Yazid írta: professore szerinted majd érdekli bélát hogy egy hónapban mikor játszik kb 3meccset hogy putázzák, á hagyjuk kellett a bl serlegekhez akárhogy nézem aztán ez a büntetésünk
A putazason kívül sokkal bővebb a legális eszköztár a nem legális meg végképp. Ha tényleg nyomás alá kerülne ő és az egész családja nem hiszem hogy bevallalna még egy évet. Csak mint mondtam ez nem jellemző a klubbra úgy hogy továbbra is patyolgatva lesz a kis introvertált lelke. Mondjuk Perez papa kezdhetné ott hogy kitiltsák az összes Madrid közeli golf klubból :mrgreen:

A másik meg persze hogy hozzájárult a sikerekhez valamilyen szinten de 1. látszott hogy innen neki lefelé megy és nem lesz ő itt vezerbika 2. ha pár éve lelepett volna hoztunk volna mást a jobb oldalra (és akkor nem LV meg brazil sihederktől kéne várni a csodát).

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 24., péntek 9:32

professore szerinted majd érdekli bélát hogy egy hónapban mikor játszik kb 3meccset hogy putázzák, á hagyjuk kellett a bl serlegekhez akárhogy nézem aztán ez a büntetésünk

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. január 24., péntek 9:28

Csúnya ügy de ezt beszoptuk rendesen. Francnak kellett szerződést hosszabbítani vele már akkor is tiszta volt hogy balaszt a faszi. Szerintem ebben a szituban a legjobb amit ki tudunk hozni hogy nyáron kétoldalú megegyezéssel felbontjuk a szerződését és akkor mivel ingyen mehet kaphat egy komoly aláírási bónuszt. Úgy talán belemegy hogy alacsonyabb lesz a fizuja. Nekünk meg jó lenne mert végre eltakarodna innen és nem kellene a fennmaradó fizetését kifizetni. Ennél jobb forgatókönyvet nem tudok elképzelni reálisan nézve a dolgot.

A gond csak az hogy ehhez meg kellene puhitani fel év alatt. Tényleg nem értem hogy a Madridi ultrak nem gyakorolnak nagyobb törődést irányába. Éppen ideje lenne. Nem elegáns és méltó a klubbhoz de jelen esetben a nagyobb cél érdekében most már tényleg ki kell csinálni a faszt. Minden téren. Nyugi az élet Madridban? Hát lehetne ez másképp is. Fél év hosszú tud ám lenni... Persze továbbra is babusgatjuk majd e helyett és naná hogy neki ez így ok. Nyugis élet nagy love szarik ő már mindenre és mindenkire.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. január 24., péntek 9:12

nem tudom egyébként melyik idióta klub fizetne ezért a kreténért. 31 éves lesz nyáron, fizetési igénye az egekben. teljesítmény szót meg sem szabadna említeni az ő esetében, mert olyan kevés, h el sem hiszi senki aki csak név alapján ítéli meg. emellé lehetetlen rá számítani az állandó sérülései miatt.

én elég kilátástalannak látom. ki kellene baszni a picsába, mert nem hiszem, h az állapot, h egy real madridban hónapokon keresztül, már amikor nem sérült, pályára léphet ilyen sértődött hozzáállással. itt a téli átigazolási időszak utolsó napjáig nem talál csapatot, akkor szépen bannolni a faszit az egész klubtól és kész. most normális pénzt úgysem kapunk már érte, felszabadul a hely, a fizetés és megannyi feszültség. aztán mehet golfozni vagy amit akar az idiótája.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 24., péntek 8:26

Steve írta: Amúgy megnézném mit csinálnának vele a szurkolók, az itt lehozott faszságaival, ha mondjuk uezt egy Fenerben ,Galatasarayban, vagy valami horvát/szerb/bosnyák, esetleg orosz klubban csinálja?! :lol: :D

Iszonyat szerencséje van, hogy itt golfozgathat.

A hazameneteleit, zászlós vicceskedéseit lehet nem díjaznák az említett klubb ultrái.
Lehet, hogy felkeresnék egy-két új golfütővel, hogy elmagyarázzák, hol a helye.

Nagyon jó dolga van és ezt ő is tudja. Ezért nem lehet majd kibaszni 2022 előtt. Jó ha mindenki beletörődik.
Az én véleményem meg az, hogy réges-régen átlépte azt a bizonyos határt. Simán ki lehet baszni innen, nem érdekel milyen záradék van a szerződésében. Egy csapat ne fizessen már azért, hogy csak a helyet foglalja itt. Ez már csak flegmaság, meg sértődöttség a részéről, hogy "csak azért is megmutatom, hogy nekem hosszabb". Remélem ZZ-nek nyárra teljhatalmat adnak és kibassza innen. Nehogy már neki kelljen megint felállnia, azért mert a walesit akarják megtartani. Bale menjen, Mbappé meg jöjjön, ahogy az edző kéri.

Mínusz egy pont: Ráadásul az ügynöke is egy idióta, hol rakott le Bale az utóbbi időben olyan teljesítményt, hogy ne merüljön fel a kölcsönadás lehetősége?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. január 24., péntek 4:00

Nincs mese Brahimot nyomatni kell jobboldalt, csak Zizounak megkellene adnia bizamat fele. Biztos vagyok benne, hogy meggyozne Zizout, feledtetne LV-t, Rodrigot, es Balet(ot nem lenne nehez :/ ).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 23., csütörtök 23:37

Amúgy megnézném mit csinálnának vele a szurkolók, az itt lehozott faszságaival, ha mondjuk uezt egy Fenerben ,Galatasarayban, vagy valami horvát/szerb/bosnyák, esetleg orosz klubban csinálja?! :lol: :D

Iszonyat szerencséje van, hogy itt golfozgathat.

A hazameneteleit, zászlós vicceskedéseit lehet nem díjaznák az említett klubb ultrái.
Lehet, hogy felkeresnék egy-két új golfütővel, hogy elmagyarázzák, hol a helye.

Nagyon jó dolga van és ezt ő is tudja. Ezért nem lehet majd kibaszni 2022 előtt. Jó ha mindenki beletörődik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 23., csütörtök 22:20

Szó nincs erre a némberre. Bárhonnan máshonnan tűzzel vassal elkergették volna már.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 23., csütörtök 21:39

Még a szánalom szó is hízelgő vele szemben. :lol: Félév alatt egy meccsen tudott betalálni, plusz egy harmadosztályú csapatnak. Ha valakit innen összekaparunk kicsit, hozna ennyit. A nyáron véget kell ennek vetni, egyszerűen nem hiszem el, hogy a többiek teljes értékű csapattagnak tartják.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 23., csütörtök 21:33

Egyébként én nem hiszem el, hogy ezeket nem direkt csinálja.
Dinho-ról is anno kiderült, hogy a vége fele az a sérülés inkább, "sérülés" volt...
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 23., csütörtök 21:19

Realista24 írta: MARCA: Bale almost certainly out for the next game vs Valladolid.

ABC: Gareth will be sidelined for at least 10 days after spraining his ankle.
Az ég kék :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 23., csütörtök 21:16

MARCA: Bale almost certainly out for the next game vs Valladolid.

ABC: Gareth will be sidelined for at least 10 days after spraining his ankle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 23., csütörtök 13:36

Bale's agent Barnett: "At the moment he is going to be playing football this evening for Real Madrid and he has got two and a half years left on his contract. He is fine, he will be there and everything will be fine. He is one of the best players on earth."
-
Barnett: "Why would one of the best players on earth go on loan? That’s ridiculous. That’s what I have always said. I have never deviated. Things can change but loans are ridiculous and there are not many clubs that can afford Bale anyway."
-
Barnett: "Gareth is happy and hopefully he will win a couple of more things with Real Madrid."
Felbasz már ez a gyökér ügynöke.
One of the best..folyamat ezt fújja, de már csak ők ketten hiszik is el.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 20., hétfő 12:48

Pedig egy MU-ba igazolás szerintem Balenek is, a Unitednek is jól jött volna. Nagy fizut is tudnak adni, ott elég nagy sztárnak gondolják, kezdhetne minden meccsen (amikor nem sérült).

És tényleg az a vicc, hogy ez a faszi besértődött, és bemagyarázta magának, hogy ő szeret Madridban élni, és inkább golfozik, minthogy focizzon.

Ez a foci világa, miután nálunk lejár a szerződése, valaki úgyis képes lesz leigazolni, pont mint Balotellit vagy Cassanot a 10-ik olasz csapat a karrierje végén is. Cassanoban becsülöm, hogy bevallotta hogy hülyét volt pl. Madridban, és inkább edzeni kellett volna mint baromkodni.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. január 20., hétfő 12:40

Hát miért akarnék én dolgozni a fizumért, ha megkapom a semmire is? TOP úgysem leszek, majd lejár a szerződés, aláírok valahova nagy lóvéért, ráérek akkor megszakadni.
Szerintem mondjuk ez leginkább csak Bale mentalitása, a többi valamilyen oknál fogva azt hiszi, hogy megtud ragadni nálunk majd valahogy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 20., hétfő 12:35

Kerlon írta: Nekem az a fura, hogy ilyen Marianot pl. egy csatár nélküli Spursre, hogy nem tudunk rásózni pár 10 millióért. Jamest vagy Balet meg egy MU-ra pl.
Miért ne tudnánk? DE NEM AKARNAK MENNI :lol: :lol: :lol:

Hát miért akarnék én dolgozni a fizumért, ha megkapom a semmire is? TOP úgysem leszek, majd lejár a szerződés, aláírok valahova nagy lóvéért, ráérek akkor megszakadni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 20., hétfő 12:27

Nekem az a fura, hogy ilyen Marianot pl. egy csatár nélküli Spursre, hogy nem tudunk rásózni pár 10 millióért. Jamest vagy Balet meg egy MU-ra pl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 20., hétfő 12:07

Kereslet-kinalat. Megtehetik, en febontanam a faszba a szerzodesuket, legyen akarmilyen zaradek, aztan huzzanak a picsaba.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 20., hétfő 12:06

az oké hogy 1-2 ilyen, de hogy mindegyik ennyire megélhetési futballista az már felbasz. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 20., hétfő 12:05

Csabikam, Te evi 17 millio ojroert, audiert, szponzorszerzodesekert nem padoznal? Dehogynem.

Kicsit tulfujt ez a dolog, hogy mindig lesik, mikor lep le, de attol meg egy faszkalap, jaj de utalom. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég