Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 21:27

Csak egy kérdésem lenne: hányszor voltatok elégedettek azzal, amit a pályán nyújtott az idei 12 meccsén? Mert az, hogy a remekül játszó csapatban néha belő egy helyzetet vagy van egy jó beadása az édes kevés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. október 24., péntek 21:25

Ez nem az ő szezonja, én is jobban szeretem, h pl. Isco van a pályán, de azért a számokat így is hozza.
Az előző szezonban pedig mindkét döntőben győztes gólt szerzett. Megteremtette a különbséget, amire évek óta vártunk. Persze lehet kifogásokat keresni, de éppen akkor volt ott, amikor kellett, márpedig éppen ez számít.

Valóban mintha visszafejlődne ebben a szezonban, de szerintem még mindig több van benne, csak ki kell hozni. Addig is meg örüljünk, hogy van alternatívánk.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 24., péntek 21:23

a második év mindig nehezebb, nagyobbak az elvárások, stb. idő kell neki, nem aggódom miatta, jó játékos

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 24., péntek 21:20

R.M.C.F írta: egyetértek. visszaesett és erre nagyon ütik. kicsit fura most....mert amit szerettem benne azt a mindent leküzdő akaratot....amivel társult egy győztes mentalitás az most eltűnt .....fene sem érti.
igen ez engem is meglepett. nyert a csapattal két kupát és ez nem arra sarkallta, hogy dolgozni még tovább és még többet elérni, hanem egyfajta megnyugvást jelentett neki, hogy oké, bizonyítottam, most már megtehetek sok mindent amit eddig nem. de nem teheti meg, szépen vissza kell hozni a földre, és majd ha a hozzáállása is a régi lesz, akkor a játékkal sem lesz baj.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 24., péntek 21:17

ziro4vr írta:én kettőtök között vagyok most, R.M.C.F komával talán mi álltunk mellette leginkább, mikor leigazolta a klub, és továbbra sem pártolok el a hajráfostól, de ráférne egy alapos fejmosás. kicsit CR-nek kezdte képzelni magát a bl meg kupa után, pedig neki más az útja, más az erőssége. megjegyzem nálam a szélen ő a hosszabb távú opció, nem James, aki nekem túl lassú oda továbbra is. 442 az más kérdés, ott aratni fog mindig is, de nem tudom mennyire járható út az hosszabb távon
egyetértek. visszaesett és erre nagyon ütik. kicsit fura most....mert amit szerettem benne azt a mindent leküzdő akaratot....amivel társult egy győztes mentalitás az most eltűnt .....fene sem érti.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 24., péntek 21:06

miro írta:Full nulla? 5 gól,5gólpassz úgy hogy nem fekszik neki a felállás.ez full 0? meg emberhátrány?? ló túloldala.
igen, full nulla
és igen, emberhátrány ha játszik

még azt se lehet mondani hogy vannak 20-30 percei amikor villog, aztán eltűnik, vagy hogy hiába gyenge attól még van meccsenként 4-5 olyan megoldása amitől lefosom a bokám. Az 5 gólján meg gólpasszán kívül semmi, abszolút nulla az idei teljesítménye, szó szerint

a liga egyik leggyorsabb embere, még se tudja kihasználni, egy cselt nem bír megcsinálni, kombinatív játékhoz fogalmatlan, amikor trükközni akar folyamatosan besül és csak röhögni lehet utána

de szerencsére ez egyre több embernek szemet szúr. Azér amikor az edzőnek minden nyilatkozatában védenie kell, az már nem véletlen... Mást meg ugye nem tehet, a mai Real Madrid egyik arca, bár nem a legszebb az biztos :lol:

lehet szeretni, semmi gond nincs azzal ha vkinek ő a kedvence, mégis csak csodálatra méltó ez a hajkorona, de mást nem nagyon tud felmutatni. Lehet nézegetni a tottenhamos videókat, ott még ért vmit. Bár jópáran megmondtuk már a leigazolásánál is hogy az a játék itt nem fog feküdni
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 24., péntek 20:54

ziro4vr írta:én kettőtök között vagyok most, R.M.C.F komával talán mi álltunk mellette leginkább, mikor leigazolta a klub, és továbbra sem pártolok el a hajráfostól, de ráférne egy alapos fejmosás. kicsit CR-nek kezdte képzelni magát a bl meg kupa után, pedig neki más az útja, más az erőssége. megjegyzem nálam a szélen ő a hosszabb távú opció, nem James, aki nekem túl lassú oda továbbra is. 442 az más kérdés, ott aratni fog mindig is, de nem tudom mennyire járható út az hosszabb távon
+1!
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 24., péntek 20:50

én kettőtök között vagyok most, R.M.C.F komával talán mi álltunk mellette leginkább, mikor leigazolta a klub, és továbbra sem pártolok el a hajráfostól, de ráférne egy alapos fejmosás. kicsit CR-nek kezdte képzelni magát a bl meg kupa után, pedig neki más az útja, más az erőssége. megjegyzem nálam a szélen ő a hosszabb távú opció, nem James, aki nekem túl lassú oda továbbra is. 442 az más kérdés, ott aratni fog mindig is, de nem tudom mennyire járható út az hosszabb távon
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 24., péntek 20:48

Kerlon írta: ha akkora klasszis, mint aminek beállítjátok, akkor ne legyen már full nulla akkor se, ha nem fekszik neki a felállás, mert a klasszisából ősszel nem sokat láthattunk
Ki mondta hogy klasszis?
Túlzásba van víve az ütése,mint ahogy Karimnak szokott,ennyi.
Full nulla? 5 gól,5gólpassz úgy hogy nem fekszik neki a felállás.ez full 0? meg emberhátrány?? ló túloldala.
Ugyan azt csináljátok mint Karim esetében a többi,csak akkor fordított a szerep,ti véditek.
Robben a világ legnagyobb sablonjából él már 5 éve,és top szélső.Azért nem maradt itt mert állandóan sérült.

Az a baj hogy úgy van beállítva,hogy ezt a stattot,meg a tavalyit bárki megtudná csinálni.
Tudom a játékban más,nem olyan kreatív stb,bár adott két ugyanolyan zsugát,egyszer Benzinnek,egyszer meg a walesi válogatottba hogy ha más adja akkor körbe lenne szopva.

Ha összeszedi magát,akkor jó játékos,az utolsó meccsen ez már látszott is,sajnálom hogy lesérült,segített volna sokat nekünk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 24., péntek 20:32

Realista24 írta:Bal hátvédből lett jobb szélső. Ez minden, csak nem egészséges és normális, szerintem.

Nagy erény szerintem. Védő volt,de annyira jó volt,hogy muszáj volt mindig feljebb tenni ha nyerni is akartak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 24., péntek 20:27

Bal hátvédből lett jobb szélső. Ez minden, csak nem egészséges és normális, szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 24., péntek 20:26

ha akkora klasszis, mint aminek beállítjátok, akkor ne legyen már full nulla akkor se, ha nem fekszik neki a felállás, mert a klasszisából ősszel nem sokat láthattunk
szimpátia kérdése ez ma már.....van akinek ok ha nem úgy van alkalmazva ahogy kellene.
Ha ezek utan is csak egy cinikus szarsaggal - Bale/Faubert - tudsz reagálni, akkor tobbet nem kell tarsalognunk
Poénnak szántam, nyilván túlzás,hiszen bale valamivel jobb,de az is túlzás hogy "csak" ekézed....magad kergetnéd el ha tehetnéd.

Na de béla reméljük összevakarja magát,elsősorban leveteti ezt a hajat,mert ebben focizni nem lehet....utána jöhet a többi móka.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 19:26

R.M.C.F írta:
miro írta:A barca ellen nem kérdés hogy mennyit tudott volna segíteni,akár 442-ben akár 433-ban.
Viszont szerintem a Liverpool ellen is jó lett volna,mert angol csapat ellen játszunk,és ők nem fogják a 16-osra húzni a védővonalukat..
Sajnálom hogy nem fog játszani,biztos vagyok benne hogy jól ment volna neki.. :/
No de ez van,hajrá Isco,nyomassa csak.

sok taktikában jól alkalmazható,de van amiben döcög egyelőre....tudni kell használni.
ha akkora klasszis, mint aminek beállítjátok, akkor ne legyen már full nulla akkor se, ha nem fekszik neki a felállás, mert a klasszisából ősszel nem sokat láthattunk
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 24., péntek 19:17

R.M.C.F írta:ja...reaiszt úgy utálja bélt mint az ázott kutyasz@rt és ez ki is jön a kommentjeiben. De nem lehet mindig mindenkit szeretni.....én sem szerettem faubertet....
egy szint kb.
Itt válaszolok kicsit bővebben.
Utalnam? Nem.
Elégedett vagyok vele? Nem.
Ekézem? Igen
De mindezek mellett jo lenne, ha azt is észrevenned es mondjuk többek kozott miro is, amit irni szoktam.

Utoljara leírom a kedvetekert.
4-3-3-ban az idei évben 90%ban emberhatranyt jelentett, tavaly is eleg sokszor. Csak foglalja a helyet Isco elől.
4-4-2-ben viszont nincsen párja, akkor bizony Karimnak válna helye a padon.
Es ezeket mar leírtam milliószor. Az hogy ezen atsiklotok, az mar nem az en hibám.
Ha ezek utan is csak egy cinikus szarsaggal - Bale/Faubert - tudsz reagálni, akkor tobbet nem kell tarsalognunk. Értelmetlen lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 20., hétfő 21:15

miro írta:A barca ellen nem kérdés hogy mennyit tudott volna segíteni,akár 442-ben akár 433-ban.
Viszont szerintem a Liverpool ellen is jó lett volna,mert angol csapat ellen játszunk,és ők nem fogják a 16-osra húzni a védővonalukat..
Sajnálom hogy nem fog játszani,biztos vagyok benne hogy jól ment volna neki.. :/
No de ez van,hajrá Isco,nyomassa csak.

sok taktikában jól alkalmazható,de van amiben döcög egyelőre....tudni kell használni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 20., hétfő 18:24

A barca ellen nem kérdés hogy mennyit tudott volna segíteni,akár 442-ben akár 433-ban.
Viszont szerintem a Liverpool ellen is jó lett volna,mert angol csapat ellen játszunk,és ők nem fogják a 16-osra húzni a védővonalukat..
Sajnálom hogy nem fog játszani,biztos vagyok benne hogy jól ment volna neki.. :/
No de ez van,hajrá Isco,nyomassa csak.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 20., hétfő 18:14

hát itt annyi a kérdés, hogy isco (gondolom ő játszik, ha a walesi nem) tud e annyival többet adni majd mezőnyben, hogy kompenzálja bale hasznosságát, sebességét a kontráknál, amelyeknek az átlagosnál nagyobb jelentősége van a barca (vagy a hasonló stílust képviselő csapatok) ellen.
egyelőre én barcás szemmel nem tudom, hogy örüljek e vagy sem, hogy ha tényleg nem játszik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 20., hétfő 18:02

erősebb lesz nélküle a csapat, persze azt sajnálom hogy padról nem tud beszállni majd, de ha egészséges lenne úgyis a kezdőben lenne. legyen isco, james meg cé, mögöttük meg kroos, modric egészséges. ők megoldják.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. október 20., hétfő 16:21

Papíron a Barca ellen is hasznunkra válna. Igazából nem akkora gond a kiesése, mert olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy van ki pótolja. Ezt a hetet ki kell bírni rotálás nélkül is, aztán majd a következő bajnokin mehet minden tovább.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 20., hétfő 13:40

jobb lett volna, ha pedagógiai okokból kerül egy időre a padra. most szépen amíg sérült, felszedhet még pár kiló izmot a bicóra :lol: a pool ellen nagyon jól jött volna, a barca ellen nem bánom hogy nem lesz kezdő, csereként ha ég a ház, akkor viszont jó lenne ha be tudnánk vetni
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég