Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 26., péntek 11:50

Most olvastam a legutóbbi gyöngyszemet Barnettől.. Hát komolyan nem tudom melyik anyukáját emlegetném többször, ha még érdekelne ez a léhűtő, meg a jampi ügynöke..

Azt am. hogy gondolta a költő, hogy 22-23-ban még itt lebzselne Bélánk? :lol: Van valami titkos pont a szerződésben, hogy ha az idény x%-ában nem bevethető, automatikusan hosszabbodik a papír, hogy legalább szummában jól nézzenek ki a játékpercek? #adios
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 17., szerda 18:05

Rabiosa írta:
Süti írta: Én azt nem értem, hogy ezt munkáltatói oldalról miért nem lehet kezelni valahogy. Szerződés felbontása, stb. Sehol máshol nincs ilyen... Fizetés nélküli szabi, nem tudom.
Gondolom mert nem bemondásra nem jelenik meg edzésen/meccsen hanem a klub orvosai foglalkoznak vele és ők állítják ki a szakvéleményt hogy játékra alkalmatlan x ideig. A sorozatosság gond, de olyan szerződést nem irna alá senki ha kikötik benne hogy mondjuk 2 hónap sérülés után x %al csökken az alapbér. Méltanytalan is lenne, tekintettel arra hogy alapesetben a klub kötelékén belül végzett tevékenység alatt sérül meg. A válogatottas kompenzációt lehetne finomitani ha sok a precedens ez igaz. A szabadidős sérülésekre gondolom van is pont a szerződeseikben.
Ez ok egy ideig, de amikor a meccsek 90%-án nem bevethető, akkor ne kapjon már teljes fizetést. Én se kapok betegszabin. Plusz nekem elég gyanús, hogy ezeknek a sérüléseknek a fele büdös nagy kamu. Azzal meg nem tudsz mit csinálni, ha azt mondja hogy fáj. Ezzel kellene kezdeni valamit.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2021. november 17., szerda 17:53

Süti írta: Én azt nem értem, hogy ezt munkáltatói oldalról miért nem lehet kezelni valahogy. Szerződés felbontása, stb. Sehol máshol nincs ilyen... Fizetés nélküli szabi, nem tudom.
Gondolom mert nem bemondásra nem jelenik meg edzésen/meccsen hanem a klub orvosai foglalkoznak vele és ők állítják ki a szakvéleményt hogy játékra alkalmatlan x ideig. A sorozatosság gond, de olyan szerződést nem irna alá senki ha kikötik benne hogy mondjuk 2 hónap sérülés után x %al csökken az alapbér. Méltanytalan is lenne, tekintettel arra hogy alapesetben a klub kötelékén belül végzett tevékenység alatt sérül meg. A válogatottas kompenzációt lehetne finomitani ha sok a precedens ez igaz. A szabadidős sérülésekre gondolom van is pont a szerződeseikben.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 17., szerda 16:49

Én azt nem értem, hogy ezt munkáltatói oldalról miért nem lehet kezelni valahogy. Szerződés felbontása, stb. Sehol máshol nincs ilyen... Fizetés nélküli szabi, nem tudom.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 17., szerda 16:46

komolyan nem tudom, hogy ezek miért most és nem 3 éve esett le egyeseknek, illetve, hogy miért húzza ezen még fel valaki magát
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. november 17., szerda 16:33

Osszemosodnak a zsenik a fejekben, na. :lol:

Mint mas csapatnal az ifistak akik csak a letszam miatt koptatjak a padot. :lol:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. november 17., szerda 16:32

Igen, ezen kívül tök jó taktika lenne egy walesi játékos bérét a belgákra tolni :mrgreen:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. november 17., szerda 15:59

Pad'em írta: 3 hétre megint off.
Azért csak 3 hét, mert így legalább nem kell fizetnie a belga szövetségnek... :cens:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. november 17., szerda 14:18

Ez nagyon kemény emberek. Egy pár órácskát naponta elszórakozgat "rehabilitációval", aztán ezt leszámítva konkrétan 0-24-ben szabad mizköben kapja a súlyos milliárdokat. :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 17., szerda 14:13

Eddig azt hittem, Heinze az egyetlen real játékos, akit valóban gyűlölök, nem csak nem szeretem. De nem. Ez new level semmirekellés..
Hogy avulnak a golfütők? Mit kívánjak neki? Szakadjon le mindnek a feje? (Ezé a senkié? :lol: )

Ha találna jan2-vel csapatot, húzhatna oda majomkodni.. Hihhhhhetetlen.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. november 17., szerda 13:47

Kit erdekel. Egyertelmu volt, hogy iden szinet nem latjuk, nem is hianyzik. Vininek bekotjuk a szemet, ugy is elorebb vagyunk vele mint ezzel a szarhazival es a belga balfasszal.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 17., szerda 13:39

3 hétre megint off.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 16., kedd 16:27

ToniKroos írta: Amúgy ez jó nekünk. Úgy tudom, ha a válogatottban sérül meg és 1 hónapnál jobban elhúzódik a sérülés, akkor a szövetség fizetni a pénzét nem pedig a klub. Az pedig tuti, hogy nem épül fel 1 hónapon belül .
Akkor értem már miért engedtük el a válogatotthoz. Perez ott spórol ahol tud :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. november 16., kedd 16:25

Amúgy ez jó nekünk. Úgy tudom, ha a válogatottban sérül meg és 1 hónapnál jobban elhúzódik a sérülés, akkor a szövetség fizetni a pénzét nem pedig a klub. Az pedig tuti, hogy nem épül fel 1 hónapon belül .

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. november 16., kedd 15:42

ziro4vr írta:
ziro4vr írta: 35 perc izomsérülés le, nem látjuk tavaszig.
Khm. :lol:
45-öt játszott :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. november 16., kedd 15:10

ziro4vr írta: 35 perc izomsérülés le, nem látjuk tavaszig.
Khm. :lol:
Nem illik.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. november 16., kedd 14:07

Vki előkereshetné, hogy mit mondott, amikor 2016ban aláírta a szerződéshosszabbítást 2022ig. Voltak ott ambíciók még vagy csak "lófarokvégig" ért a szája? :x

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 16., kedd 13:41

Tests tomorrow to confirm and specify the injury of Gareth Bale. The situation is complicated. @JLSanchez78 [🎖]

Bale’s injury is a handicap for Carlo Ancelotti. The coach wanted to play him in the upcoming matches including the Champions League games. Bale has already left the national team camp. @diarioas

Amúgy nyilvánvalóan már nem számítunk rá komolyan, sztem Ancelotti se, de miért engedtük el egyáltalán, amikor nyilvánvaló volt, hogy egy pár edzés után nem állt készen semmiféle meccsre. Vicc az egész.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. november 16., kedd 13:37

Pad'em írta: New physical problems for Gareth Bale: he has discomfort in his calf after playing for Wales. He shouldn't play vs Belgium tonight and will do medical tests upon his return to Madrid tomorrow. @carlitosonda [🥇]

A jó öreg sánta kehes vadló :lol: :shutup:

30.06.2022 - Karrierende

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 16., kedd 13:13

New physical problems for Gareth Bale: he has discomfort in his calf after playing for Wales. He shouldn't play vs Belgium tonight and will do medical tests upon his return to Madrid tomorrow. @carlitosonda [🥇]

A jó öreg sánta kehes vadló :lol: :shutup:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég