Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 8., hétfő 14:06

ttps://www.youtube.com/watch?v=lPNyd6kMuuQ&fea ... r_embedded
Ronaldo végig mutogatott,ha nem ő,vagy nem jól kapta a labdát.
Engem személy szerint kurvára irritált.
Engem az jobban irritált, hogy egy sima beadásra nem képes Mr.90 millió.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 8., hétfő 14:01

Leírtam korábban a véleményemet Bale mostani formájáról,( Az értékeltbe...) szóval félreértés ne essék nem védeni akarom,de ez nagyon irritált hétvégén:

https://www.youtube.com/watch?v=lPNyd6k ... r_embedded
Ronaldo végig mutogatott,ha nem ő,vagy nem jól kapta a labdát.
Engem személy szerint kurvára irritált.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. december 8., hétfő 12:03

csak egy "szakértő" egy fórumon, aztán bemásoltam ide.

Én igazából elvesztettem a hitet benne. Nekem tavaly SE tetszett a játéka. Volt 2-3 meccse amikor tényleg jó volt, már már a spursi balet mutatta nekünk, de ennyi. A többin vagy csak elment a játéka, v szart se ért. Csak miatta néztem a spursi meccseit, ahol káprázatos volt, minden poszton bevetették, gólt rúgott alázott. Itt meg semmi, és nem is lesz jobb. Szerintem a teljesítménye nagyon Özilre (fog) sugall/sugallni. Jó hosszú ideig semmit se nyújt, de kioszt mellé pár gólt/gólpaszt, majd az utolsó pár meccsre lehozz pár jó meccset és elvan nézve neki.
Kár hogy ilyen drága volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 8., hétfő 11:27

Norbii írta:csak hogy lássátok, van aki máshogy látja, mint mi divatdrukkerek.

'Nem nagyon értem még mindig, mert nem emlékszem olyan Isco meccsre, ami alapján a kezdőbe várnám Bale helyén. Ahogy eddig láttam nem is egy feladatot látnak el. Bale winger, inkább a támadásban segít, Isco meg szinte védekező középpályás a szélen. Egyáltalán nem a támadáson van a hangsúlya Ancelotti csapatában legalábbis.

Bale amióta megjött hozzátok teljesen átformálta a csapatot, minden idők legjobb kezdője talán. Miért mondjátok, hogy Isco jobb lenne? Nem is emlékszem kifejezetten jó meccsére, de nagyon örülök ha mutattok. Tényleg meg szeretném érteni, mert most úgy gondolom, hogy nem vagytok tisztában Bale értékével.

Amióta kidobtatok érte 100+ métert az újságok harsognak a történelmi győzelmi szériától, időtlen idők óta az első BL címtől, klasszis csapatról. Épp azt hinném, hogy a Real szurkolók oda vannak érte, erre épp el akarjátok küldeni."

:salute: :salute:
:lol:
Ez ki? Amúgy már innét le lehetett szűrni, hogy nem néz Real meccseket. Ránéz, hogy fú Bale rúgott gólokat, adott gólpasszokat nyert a csapat és levonja, hogy biztos ő is remekel. Pedig a nagy szart. Klasszis játékos, mert a számok ezt mutatják, de amit a pályán mutat aktivitás terén az nagyon kevés. Amúgy egy dolog egyértelmű a számomra: neki a bal oldalon kell szerepelnie, viszont ez most is csak azért fordult elő, mert Carvajal lett a jobb középpályás. Pedig James inkább a jobb oldalon teljesít jobban és szerintem Balenek jobban feküdne a bal oldal, de van még egy felvetendő kérdés mégpedig, hogy Marceloval ők mennyire kompatibilisek, mert James és Isco remekül érzik a brazil fejöveteleit és ők inkább befelé támadnak, mint a szélen.

Amúgy én bízok benne, mert tényleg klasszis, de valamit változtatnia kell a játékán, mert az elfogadhatatlan, hogy szinte mindig megelőzik, hogy totyorog a labdával, hogy eltűnik 20 percekre... Szerintem fejben korlátozódik le, mert még nála az sincs, hogy ne tudja használni a jobb lábát, de mostanában abszolút csak a balra játszik. Remélem tavaszra összekapja magát, mert kelleni fog a komoly meccseken. Pl. egy Chelsea ellen a BL-ben, ahol nem lehet megközelíteni a kaput 35 méterre ott lőni kell.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 8., hétfő 10:09

Nem meglepő. Az ismerőseim körében is, ha olyan neveket említek meg, mint Isco vagy Varane, akkor kiröhögnek, mert ezek a játékosok nem lehetnek jók. Csak mi elvakult Real Madrid drukkerek hypeoljuk fel őket. Mivel ők nem látják a meccseinket, és ez a két játékos nem szerepel minden héten az újságokban, így arra a következtetésre jutnak, hogy nem jók.

Khedira meg klasszis vkp. Lopez se lehetett jobb Ikernél, stb... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. december 8., hétfő 9:59

csak hogy lássátok, van aki máshogy látja, mint mi divatdrukkerek.

'Nem nagyon értem még mindig, mert nem emlékszem olyan Isco meccsre, ami alapján a kezdőbe várnám Bale helyén. Ahogy eddig láttam nem is egy feladatot látnak el. Bale winger, inkább a támadásban segít, Isco meg szinte védekező középpályás a szélen. Egyáltalán nem a támadáson van a hangsúlya Ancelotti csapatában legalábbis.

Bale amióta megjött hozzátok teljesen átformálta a csapatot, minden idők legjobb kezdője talán. Miért mondjátok, hogy Isco jobb lenne? Nem is emlékszem kifejezetten jó meccsére, de nagyon örülök ha mutattok. Tényleg meg szeretném érteni, mert most úgy gondolom, hogy nem vagytok tisztában Bale értékével.

Amióta kidobtatok érte 100+ métert az újságok harsognak a történelmi győzelmi szériától, időtlen idők óta az első BL címtől, klasszis csapatról. Épp azt hinném, hogy a Real szurkolók oda vannak érte, erre épp el akarjátok küldeni."

:salute: :salute:
:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 30., vasárnap 19:11

Olvasd el mit irt, es ertelemzd ujra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 30., vasárnap 8:53

Tádám írta:
Carlo? Ezzel? Akkor nagyon nem lennénk jó helyzetben. :D Remélem Jesé kiszorítja hamar....
Bale konkrétan semmit nem csinál meccsek óta, ma lőtt egy gólt, aláírom, na de kérem... Azért ez a Castillába is kevés lenne néha. :coffee:
Eddig Higuain és Callejon szint volt,most már Castilla! Alaku a buli! :lol:
Jesé ha februárba eléri azt a szintet amit a sérülése hozott akkor én már nagyon fogok örülni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. november 29., szombat 23:04

Gond lehet neki, hogy a CR-Benz-Kroos-Modric-Isco/James, Marcelo különítmény jó a bugiban is, a walesinek az meg nem igazán megy. Legalábbis nem olyan szinten, mint a többieknek. Kilóg lefelé jelenleg, kár szépíteni. A BEFU-taktikaSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Baszd Előre Fuss Utána :mrgreen: jobban feküdne neki.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. november 29., szombat 22:56

ziro4vr írta:
miro írta: Valószínűleg Carlo ezzel meg van elégedve
Biztos vagyok benne, hogy nem.
Carlo? Ezzel? Akkor nagyon nem lennénk jó helyzetben. :D Remélem Jesé kiszorítja hamar....
Bale konkrétan semmit nem csinál meccsek óta, ma lőtt egy gólt, aláírom, na de kérem... Azért ez a Castillába is kevés lenne néha. :coffee:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 29., szombat 22:55

Valószínűleg Carlo ezzel meg van elégedve,és nem vár el többet tőle védekezésben.
Jelen pillanatban nincs más opció Modric kiesése miatt.
Ha egészséges lenne, és játszana orrba-szájba, akkor lehetne egyértelműen kijelenteni, hogy Carlo maradéktalanul elégedett vele. Így nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 29., szombat 22:54

miro írta: Valószínűleg Carlo ezzel meg van elégedve
Biztos vagyok benne, hogy nem.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 29., szombat 22:52

tucsoki írta:Direkt figyeltem ezt a "nagyképűséget", de nem tudom miről lenne szó. Visszafutott, védekezett, ha hibázott bocsánatot kért, inkább azt láttam rajta, hogy szégyelli magát. Nyilván az teljesen más kérdés, hogy nem ment neki annyira, tud ennél sokkal jobban is játszani.
Páran földobták itt,majd ment mindenki utána.
Itt azt hiszik hogy egy Real Madridban meg lehet azt csinálni huzamosabb ideig hogy nem azt csinálod amit az edző kér.
Valószínűleg Carlo ezzel meg van elégedve,és nem vár el többet tőle védekezésben.
De biztos elmondja Ance meccs előtt a szitut,aztán ő ki megy és már 3 hónapja szarik az alkotmányra,és nem azt csinálja amit kérnek tőle.
Szembe köpve ezzel az edzőt,és a játékostársait.
:roll:
Melyik játékos merné ezt megcsinálni egy Ramossal,vagy Ronaldoval...Senki.

szerk. Tudom az ára,(neki játszania kell stb.) de ez akkora csapatbomlasztás lenne,ha így történne hogy pillanatok alatt még a keretből is ki kerülne.
Carlo ennél tökösebb,ha valami ilyen jellegű problémája lenne,már nem lenne kezdő.
Mivel ezek a hírek már 2-3 hónapja szólnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2014. november 29., szombat 22:55-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 29., szombat 22:46

Direkt figyeltem ezt a "nagyképűséget", de nem tudom miről lenne szó. Visszafutott, védekezett, ha hibázott bocsánatot kért, inkább azt láttam rajta, hogy szégyelli magát. Nyilván az teljesen más kérdés, hogy nem ment neki annyira, tud ennél sokkal jobban is játszani.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. november 29., szombat 22:45

Mondanám, hogy ha így marad a tag, akkor a MU-nak majd eladjuk nyáron komoly pénzért, de Di Mariával már átbasztuk őket, kétszer csak nem jönnek be a csőbe. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 29., szombat 22:45

hunmadridista írta:A tavalyi szezon után szerintem elszállt fejben az emberünk...szerintem rohadt nagyképű lett...látszik rajta a pályán is...
egyértelmű

ez a gól is most, a csapat szempontjából rövid távon jó, mert nyertünk, de amúgy meg így marad minden, érdemi változás nem lesz..Carlo nem fogja kitenni, ő meg nem fog visszatalálni a helyes útra. azért szomorú, mert igen is kumma sok van az emberben, ami tavaly néha villant is, a felkészülése megvolt, amikor a többi sztár pihent az előszezon meccsein és ő tolta nagy felelőséggel akkor ott volt, azóta meg kuka a hozzáállása. pofán verném ha szembe jönne az utcán
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 29., szombat 22:30

A tavalyi szezon után szerintem elszállt fejben az emberünk...szerintem rohadt nagyképű lett...látszik rajta a pályán is...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 29., szombat 22:24

okádék formában van.
jobban nem is szeretném kifejteni. kár koptatni a klaviatúrát. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. november 29., szombat 22:10

Prométheusz írta:remek volt ma, nagyot játszott.
Hát persze... :lol: :lol:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. november 29., szombat 22:08

remek volt ma, nagyot játszott.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég