Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 30., csütörtök 14:50

numberone1 írta: Egy Reus sem jobb Isconal v Jesenel csak tapasztaltabb, ebbol a Dortmundbol a ket spanyol is kitunne. A nemet tamadok sem igazan valnak be kulfoldon,foleg nem a latinos foci kulturaban. Benne is ugyanugy meg van az a kockazat ami Baleben benne volt.
Szélről beszélek, Iscot a középpálya 3. emberének számítóm. Jesé meg nagy kedvenc itt is, tudom én, én is csípem de olyan sokat nem mutatott még, illetve a sérülése ugye.
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. október 30., csütörtök 14:49

Azért ezek az újfajta német(ismétlem NÉMET) focisták nagyon adják, a mentalitásuk is. Götze, Reus, Neuer...nagyon nagy klasszisok, de említhetném Kroos-t is, neki hétről hétre csodáljuk a játékát. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 14:48

illetve nem szűkölködik azokban a képességekben amik egy Real Madridba kellenek, és amikben mondjuk Bale igen
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 14:46

Reus 25 millió, Bale 91 millió.
Rizikó megvan (az igazolások 95%-a rizikós) de sokkal kevesebb az ára miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 30., csütörtök 14:43

ziro4vr írta:Lucast hagyjuk már, semmit nem fejlődött Európában, meg még pár év és jönnek nála is a súlyproblémák meg a többi..

James szintén nem opció nálam a helyére, ha marad a felállás, mert lassú és nem lő elég gólt.

Reus már opció, nem is rossz.
Egy Reus sem jobb Isconal v Jesenel csak tapasztaltabb, ebbol a Dortmundbol a ket spanyol is kitunne. A nemet tamadok sem igazan valnak be kulfoldon,foleg nem a latinos foci kulturaban. Benne is ugyanugy meg van az a kockazat ami Baleben benne volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 14:40

h3x0r írta:De nem is ez a fo problema, hogy a jatekstilusa nem illik a csapatba
értem mit akarsz mondani, de igen, ez a probléma
pl ezért nem vettünk csatárt se, mert nincs olyan aki bele illett volna a csapatba. Csakhát Bale-nél más dolgok számítottak.
h3x0r írta:csak mig tavaly rengetegszer megverte a vedoit
azért ezzel is lehetne vitatkozni :) Messze nem volt olyan jó mint ahogy páran visszaemlékeznek rá, csakhát rúgott két fontos gólt, ami azért elég jól belevésődik az agyakba, és felértékel egy játékost. Aztán ha jobban utána nézünk, nagyrészt az ő nyakába is varrható hogy majdnem buktuk a BL-t, és nem is az ő gólja volt a döntő hanem Ramosé
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 30., csütörtök 14:31

Mike írta:
madridronie írta:OK., legyen így! Csak tudnám mit láttak benne a Real Madridnál élen Zidane-nal?
egyrészt amit Realista írt, másrészt attól h mi vagyunk a Real Madrid, meg valakit Zidane-nak hívnak, még lehetnek rossz döntései

ami a magasan képzett kérdést illeti:
erős, gyors (volt?), jól lő
ne ezekből utóbbit szinte egyáltalán nem mutatta még be, és a gyorsaságát is 1-2 meccsen tudta csak kihasználni. De ez nem is meglepő, már az elején mondtuk jópáran, ez nem Anglia, ide más erények kellenek

pont azok amikben nem magasan képzett

finesz, kis passzos játék, játékintelligencia, technika, cselezőkészség
Na igen, de ezeket mar a leigazolasakor is tudtuk, vagy legalabbis sejtettuk. De nem is ez a fo problema, hogy a jatekstilusa nem illik a csapatba, hanem hogy SAJAT MAGAHOZ KEPEST gyengen jatszik. Azert neki is megvannak a sebessegei... akarom mondani, erossegei :D , csak mig tavaly rengetegszer megverte a vedoit, addig ez iden nem nagyon sikerul. Szerencsere nem vagyunk nagy gazban, mert a tobbiek jo formaban vannak, de azert remelem hogy telen meg tavasszal ismet hasznat vesszuk. Megha csak cserekent is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 30., csütörtök 14:18

Lucast hagyjuk már, semmit nem fejlődött Európában, meg még pár év és jönnek nála is a súlyproblémák meg a többi..

James szintén nem opció nálam a helyére, ha marad a felállás, mert lassú és nem lő elég gólt.

Reus már opció, nem is rossz.
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 13:47

hát ahhoz Jamesnek és/vagy Jesének nagyon ütős tavaszt kell produkálni, máskülönben 100 hogy inkább elhozzuk Reust


na de mind1, egyenlőre Bale-el kell beérnünk
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 30., csütörtök 13:40

Amennyit lattam Lucasbol, haaaat o sem nagyon hasznalja a ballosat. Penge kis jatekos a brazil, de nem tud tobbet mint Isco vagy Jese. Pont ez miatt, ha a Balet viszi a MU(na meg a 120 miatt is), meg tudjuk oldani hazon belul a hianyat. Ha.......
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 13:28

madridronie írta:OK., legyen így! Csak tudnám mit láttak benne a Real Madridnál élen Zidane-nal?
egyrészt amit Realista írt, másrészt attól h mi vagyunk a Real Madrid, meg valakit Zidane-nak hívnak, még lehetnek rossz döntései

ami a magasan képzett kérdést illeti:
erős, gyors (volt?), jól lő
ne ezekből utóbbit szinte egyáltalán nem mutatta még be, és a gyorsaságát is 1-2 meccsen tudta csak kihasználni. De ez nem is meglepő, már az elején mondtuk jópáran, ez nem Anglia, ide más erények kellenek

pont azok amikben nem magasan képzett

finesz, kis passzos játék, játékintelligencia, technika, cselezőkészség

és ehhez még hozzájön h csinálhat akármit, alapkezdő, már most megmondta Carlo h ha visszatér nyomja is a kezdőbe. De azt a mesét ne vegye be senki, hogy azért mert "létfontosságú a taktikánk szempontjából". Ez hülyeség.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 13:17

Ha annyira full 0 lenne,és óriási besülés akkor mindenki minket kóstolgatna,mint anno Kakával,de korántsem erről van szó.
Nem véletlenül jelenik meg annyi cikk az angol, olasz és spanyol sajtóban is a walesivel kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 30., csütörtök 13:08

3 hete vitatkozunk arról hogy Bale milyen formában volt/van/lesz.
Az utolsó meccsén jól ment,le is tett két gp-t nem volt szerencséje,de nagyon sokat melózott,azt hiszem a legtöbbet is futotta.(vagy top 1-2 volt.)
Látszott rajta hogy leesett neki hogy kell a meló.
Játsszon végre,és akkor sok minden kiderül.

Ha annyira full 0 lenne,és óriási besülés akkor mindenki minket kóstolgatna,mint anno Kakával,de korántsem erről van szó.
Ezt a Lucas Mourat meg hagyjuk.
Franciaországban nem volt még egy normális idénye.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 13:03

OK., legyen így! Csak tudnám mit láttak benne a Real Madridnál élen Zidane-nal? :hmmm:
A szomorú igazság valahol ott keresendő, hogy nem sikerült leigazolnunk Neymart és valakit kellett, aki piacképes és kellően nagy hírverést lehet vele csinálni.
Egyrészt örülök neki, hogy Neked is jó napod lett, másrészt pont erről beszéltem --> valaki számára kiemelkedő, jó és elit focista a mai mezőnyt látva (hozzátéve, hogy jelenleg nagyon gyenge teljesítményt hoz le és borzasztó formában van); míg mások szemében nagyon nem és abszolút kevés. Nem kötelező egyetértenünk.
Ez nem az egyetértésről szól, hanem arról, hogy - már megbocsáss - de hülyeséget írtál:
Leírtam, hogy minden tekintetben magasan képzett labdarúgóról van szó
Ha a jobb lába magasan képzett, akkor egy hónapra rakjon ki valaki a fórumról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 30., csütörtök 13:03

És október van, de már aggyukel.
Mondjuk én már tavaly augusztusban voltam ott, hogy idesehozzuk. :D Aki most eladná (a pletykákban emlegetett 100 millió körüli összegért), az jó eséllyel nem is hozta volna ide. Ennek nincs sok köze októberhez meg az idei szezonjához.
Lucas hiába gyors meg kétlábas, de a játékhoz annyi esze van mint egy tál esővíznek.
Az még egy dolog, de ha Hazardnál le lehet írni, hogy milyen gyenge befejezéseknél, az Lucasra hatványozottan igaz.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 30., csütörtök 13:01

Magasan képzett minden tekintetben? You made my day.
Egyrészt örülök neki, hogy Neked is jó napod lett, másrészt pont erről beszéltem --> valaki számára kiemelkedő, jó és elit focista a mai mezőnyt látva (hozzátéve, hogy jelenleg nagyon gyenge teljesítményt hoz le és borzasztó formában van); míg mások szemében nagyon nem az és abszolút kevés ide az emberünk. Nem kötelező egyetértenünk.
Eleve full egylábas az ember, felállt védelemmel nem tud mit kezdeni az esetek 80%-ban, és a told meg és fuss a legnagyobb erénye.
OK., legyen így! Csak tudnám mit láttak benne a Real Madridnál élen Zidane-nal? :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. október 30., csütörtök 13:03-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 30., csütörtök 12:51

Reus üveglábú, Lucas hiába gyors meg kétlábas, de a játékhoz annyi esze van mint egy tál esővíznek.
És október van, de már aggyukel. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 12:43

Leírtam, hogy minden tekintetben magasan képzett labdarúgóról van szó (az egy más kérdés, hogy a stílusa nem épp latinos, de miért is lenne az?),
ahogy R.M.C.F mondaná mindenben kiváló, vagy nagyon jó, de semmiben sem a legjobb --> jövő focistája)
Magasan képzett minden tekintetben? You made my day.
Eleve full egylábas az ember, felállt védelemmel nem tud mit kezdeni az esetek 80%-ban, és a told meg és fuss a legnagyobb erénye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 30., csütörtök 12:30

Meg mindig varom azokat a skilleket.
Leírtam, hogy minden tekintetben magasan képzett labdarúgóról van szó (az egy más kérdés, hogy a stílusa nem épp latinos, de miért is lenne az?), ezen mit kell sorolni --> vagy értjük egymást e tekintetben vagy nem. Aztán hogy ezen belül, mármint a futballtudásban, kinek mi az értékmérő egyes részletkérdéseket tekintve (mint pl. erő, gyorsaság, fej, passzjáték, játékintelligencia, technika /rugó, cselezőkészség és a többi/ stb.) az egy abszolút szubjektív dolog és mint látszik egy parttalan vita is (mert mindenkinél más).
jelenleg lucas moura gyorsabb, erőszakosabb, mint bale, azonkívül mondani se kell, hogy jóval technikásabb, nem egylábas.
és? senki sem mondta, hogy Bale a legjobb, csupán, hogy egy kiváló, kiemelkedő focista a mai felhozatalt nézve (ahogy R.M.C.F mondaná mindenben kiváló, vagy nagyon jó, de semmiben sem a legjobb --> jövő focistája) aki borzasztó formában kezdte az idényt. Lucas Moura pedig hiába többre hivatott, tehetségesebb szerinted nála; egyrészt a wales-i játszik a Real Madridban és nem a kis brazil (akit egyébként én is csipázok), másrészt ezt a tehetséget még Mouranak sem sikerült teljesen és nagyon kamatoztatni eddig az európai fociban és színtéren.
a többi képessége, kvalitása, nem teszi őt szűk elit
Ez is érdekes kérdés, mert kinek mit jelent a szűk elit? Kihez, mihez mérten? Egyelőre egy 23-as szűk listára azért csak felfér, míg sokan mások nem.
ami nem is lenne baj, ha nem egy jesé vagy isco elől venné el a helyet. bár még ott van hamesz is...
Ez egyrészt Carlo felelőssége (nála kellene emiatt elsősorban reklamálni, hisz ő jelöli a kezdőbe a wales-it és nem Bale saját magát --> hozzáteszem, hogy ha úgy alakulna a jövőben, előbb-utóbb szerintem biztosan padra kerülne a pali ), másrészt véleményem szerint Isco és James egymás elől veszi el a helyet (ha a gála kezdő 11-et nézzük), míg Jesé egyelőre nem is játszhat (hozzátéve, hogy szerintem ő sincs teljesen a helyén kezelve a fórumon)! De nem is értem; ahogy a jelenlegi helyzet is mutatja, szerintem bőven jut majd játéklehetőség mindenki számára.
Jamesben legalább ott van az alázat, ami a walesiből úgy hiányzik
Picit szerintem elhamarkodott kijelentés ez, aztán könnyen lehet, hogy a végén igazad lesz; de októberben egyelőre én ezt most még korainak tartom így kijelenteni. Abban viszont igazat adok, hogy vélhetően elszaladt vele a ló és a hirtelen jött siker a fejébe szállt az emberünknek, illetve megnőtt picit az arc. Remélhetőleg hamar visszaszáll a földre és formába lendül, akár magától, akár Carloék révén, mert egy jó Balere bizony szüksége van ennek a csapatnak.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. október 30., csütörtök 9:18

Nekem azért Bale helyzete kicsit fura. Úgy jött ide, hogy hatalmas madridista, gyerekkora óta a Real Madrid szurkolója, álma, hogy itt játszhasson. Edzés hajlandóságára se gondolom, hogy panasz lehet, elég szépen kigyúrta magát, szóval munkamorál van... más kérdés, hogy jól felpakolták most izommal, nem biztos, hogy előnyös.

Értem én, hogy hátrébb játszik, de korábban is játszott mélyebben, és voltak szép megindulásai, távoli bombái... jó persze, Anglia más, mint Spanyolország, de ő sem olyan ügyetlen szerintem, mint ahogy sokan gondolják. Ő is képes szép kis játékokra néha, nem arról van szó, hogy a labdaátvétellel is problémái voltak. Szerintem tavaszra jó lesz ő is, egy kicsit megint fel kell építeni a saját játékát, és még azt is el tudom képzelni, hogy Ancelotti alakít valamit a játékunkon, hogy Bale is kényelmesebben mozogjon benne. Az más kérdés, hogy én is jobban örülnék egy Reus-nak a jobboldalon Bale helyett, de ez a srác is sokat tett a csapatért az előző szezonban, szerintem egy rossz szava se lehet rá senkinek, sokat köszönhetünk neki, szimpatikus játékos :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég