Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 13., szombat 13:53

mathers írta:Ideje lesz átszerkeszteni a kedvenc játékosokat. :D Beírtam, mert angliába csíptem meg itt az első szezonja sem volt annyira rossz. De idén egy tök más bale van. Alapvető dolgokat nem tud megcsinálni és ehhez hozzátársul az egója. Szerintem azt hiszi magáról a csávó, hogy ő Cristiano Ronaldo. Felidegesített már túlzottan is. Sérülést soha senkinek nem kívánnék, de hibáztam. Megbántam, de ez van. Kritizálni is lehet normálisan és túlléptem egy határt. Na mindegy. Ettől függetlenül még mindig azt vallom, hogy a nyáron a MU vagy valaki más vigye el akár 45 millióért, mert ő nem való ide. Neki az angol bajnokság fekszik. Itt nincs helye.
Tegnap a megy a meccs topikban az összes hozzászólásodban őt fikáztad, kb két percenként. Most meg sérülést kívánsz neki. Van különbség jogos kritika és pocskondiázás között. Leírhatod még 40x hogy nincs helye de annyit szerintem nem ér ez a sztori, hogy agyérgörcsöt kapjál.

Nem akartalak kiemelni, elnézést, de én meg ezen húztam fel magam tegnap. 4-1, csúcsok, első hely mindenhol és megy a fröcsögés. A kritika mehet, az jogos .
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 13., szombat 13:40

Egyáltalán nem is logikus a következtetés, mitől szállt volna el? A világ legbeképzeltebb focistája is elgondolkozna rajta hogy vajon megfelelő-e ez a teljesítménye, nem hogy Bale, aki nem adott se jelenleg, se korábban okot arra hogy beképzeltnek nevezzük. Ha jól passzol akkor nem flegma, ha elrontja akkor flegma. Egy nyár alatt nem változott meg a passzjátéka.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 13., szombat 13:38

BBeno írta:megírták az újságok. azok pedig mindenről tudnak. de ami ennél is fontosabb tegnap a farkas norbi is ezt mondta.
azért ez túlzás, szemmel látható, hogy nem teszi magát annyira oda, mint amennyire kéne, és sok a flegma megoldása.

mondjuk tegnap este nem tudtam nézni a meccset, és ezért benéztem megy a meccs topicba, hogy kapjak valami képet a meccsről. amennyire oltották páran, én azt hittem, hogy valami borzalmasan szar teljesítményt nyújtott, ma pedig délelőtt bepótoltam a meccset. azért nem volt annyira szar, a sok idióta megoldás mellé sok veszélyes megmozdulás is társult.
szóval na, kicsit rászállt most a fórum, én sem nyomatnám, sokszor idegesítő is, de mostmár minden szarabb momentumát rohadtul felnagyítják itt páran.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 13., szombat 13:35

megírták az újságok. azok pedig mindenről tudnak. de ami ennél is fontosabb tegnap a farkas norbi is ezt mondta.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 13., szombat 13:33

Csak tudnám honnan veszitek hogy egyik pillanatról a másikra elszállt magától, nagyképű lett, stb. Az már nem is lehet, hogy görcsöl amiért ennyire gyenge formában van és ez látszik rajta? A fel-alá rohangálás DM módra meg sosem volt igazán jellemző a játékra, amennyit kell visszalép.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 13., szombat 13:28

Ideje lesz átszerkeszteni a kedvenc játékosokat. :D Beírtam, mert angliába csíptem meg itt az első szezonja sem volt annyira rossz. De idén egy tök más bale van. Alapvető dolgokat nem tud megcsinálni és ehhez hozzátársul az egója. Szerintem azt hiszi magáról a csávó, hogy ő Cristiano Ronaldo. Felidegesített már túlzottan is. Sérülést soha senkinek nem kívánnék, de hibáztam. Megbántam, de ez van. Kritizálni is lehet normálisan és túlléptem egy határt. Na mindegy. Ettől függetlenül még mindig azt vallom, hogy a nyáron a MU vagy valaki más vigye el akár 45 millióért, mert ő nem való ide. Neki az angol bajnokság fekszik. Itt nincs helye.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 13:21

Csabi írta:http://www.marca.com/en/2014/12/13/en/f ... 71117.html
észreveszik máshol is, hogy ignorálja a csapattársait, többek közt cr-t is.
Nani szindróma. Nem bírják elviselni CR-t. Naninak kellett volna átvennie a helyét, de nem bírta... Bale pedig nem bírja elviselni, hogy van jobb nála. Inkább önzőzik, hogy megmutassa ő is képes rá, de végül nem képes rá. Csak hát ezzel a csapat szív.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 13., szombat 13:18

http://www.marca.com/en/2014/12/13/en/f ... 71117.html
észreveszik máshol is, hogy ignorálja a csapattársait, többek közt cr-t is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 13:17

Na, elmondom mi van.
Mathers, örülj, hogy nem rögtön két hetet kaptál. Lehet akármekkora szar egy játékosunk, lehet akármennyire utálni. Sérüléssel itt nem szórakozik senki. Külön vicces, hogy a kedvencedet kulázod ilyen módon.

Részemről innentől kezdve egy hozzászólásban nem fogom fikázni. A véleményem mindenki ismeri vele kapcsolatban, ha elkúrt valamit, gondoljátok oda.

Majd szezon végén. Ez a hsz felhasználható ellenem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. december 13., szombat 13:15

Megvan Raisen "méltó" örököse :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 13., szombat 13:10

realistahuni írta:Az igen öcsém, és még ott van a kedvenc játékosai között. :lol: :coffee:
Gondolom a kupadöntő után még örültél, hogy nem sérült. :lol:
Jóabulicsak, sok a divat.
:lol: :lol: :lol: És a kedvence, hát nem bírsz vele. :lol: :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. december 13., szombat 13:08

Az igen öcsém, és még ott van a kedvenc játékosai között. :lol: :coffee:
Gondolom a kupadöntő után még örültél, hogy nem sérült. :lol:
Jóabulicsak, sok a divat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 13., szombat 12:48

:lol: :lol:

Mondjuk nagyon rossz példa volt, mert a Bayern ellen pont lerakta az ilyet. Talán a komolyabb téttel bíró meccseken neki is más a felfogása.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 12:31

mathers írta:Nem csak azzal van a gond, hogy b@lfasz, hanem hogy nem tud változni. Tavaly óta csak rosszabb lett. Most minden szép és jó egy Almeria ellen azért belefér, hogy mindent elbasz. De pl egy barca vagy bayern ellen csinálná ezt és simán vezethetnénk több góllal is, de csak szenvedünk, mert bale nem tud passzolni, sem belőni a ziccert. Akkor azért biztos a köv meccsre vennék jegyet vinnék magammal egy vasgolyót és a lelátóról a fejére dobnám aztán legalább talán a következő meccsen nem lenne kezdő sérülés miatt. :mrgreen:
Nagyon vicces, megy a warn.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 13., szombat 12:21

Nem csak azzal van a gond, hogy b@lfasz, hanem hogy nem tud változni. Tavaly óta csak rosszabb lett. Most minden szép és jó egy Almeria ellen azért belefér, hogy mindent elbasz. De pl egy barca vagy bayern ellen csinálná ezt és simán vezethetnénk több góllal is, de csak szenvedünk, mert bale nem tud passzolni, sem belőni a ziccert. Akkor azért biztos a köv meccsre vennék jegyet vinnék magammal egy vasgolyót és a lelátóról a fejére dobnám aztán legalább talán a következő meccsen nem lenne kezdő sérülés miatt. :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 13., szombat 11:45

Az utóbbi meccseken már nem tűnt el a mezőnyben és aktív volt, de sok volt a rossz megoldása, ami nem tudom, hogy minek tudható be,
Én is így látom,látszik azért most rajta hogy akar,de már korábban leírtam,nincs szerencséje.
Ez hogy tegnap két ilyen passzt elrontott,erről árulkodik.
Ha nem akkor profi futballista sem lehetne,ezzel szemben azért még is eljutott a realig.
+a görcsösség,a túlzott gól lövési vágy,ezek mind most lehúzzák.
Minden második labdaérintéséből előre felé akar menni,és nem egy oldal passz,vagy hátra passz,bár ez arra írható hogy a PL-ben nevelkedett.
Sokkal direktebb a játékfelfogása,ezért is van benne a több hiba lehetőség.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 13., szombat 11:24

Amúgy itt két dolgot kell megvizsgálni:
1. mennyi gólt tud megteremteni a csapat Bale-lel
2. mennyivel több gólt tud megteremteni Bale nélkül (mindenhol a best team és Isco legyen a különbség, mint általában)

Tegnap pl. szerintem a védekezésével nem volt gond, viszont annál több volt elől, amit nem biztos, hogy megengedhetünk majd egy komolyabb meccsen. Én is az egojában látom a fő gondot, ha ezt leküzdi és visszatér a szerény Spursös énje, akkor nem lehet vele gond, de nem látszik rajta a javulás ilyen téren... Mert szerintem látszik rajta a javulás. Az utóbbi meccseken már nem tűnt el a mezőnyben és aktív volt, de sok volt a rossz megoldása, ami nem tudom, hogy minek tudható be, mert kb. 3 beadására emlékszem komoly helyzetben, senkitől se zavartatva, az erősebbik oldaláról és egyik sem volt veszélyes.

Az Isco-James szél, viszont szerintem több lehetőséggel bír és veszélyesebb is és pont a két illető miatt. James a bal oldalon gyengébb és veszélytelenebb is, ezért Iscot kéne amúgy ott játszatni, ha Bale a kezd a túl oldalon, viszont eddig James játékban is jobb volt ott és eredményességben sem sokkal marad el Bale-től a jobb oldalon. Ráadásul a stílusuknak köszönhetően ők maximálisan beleillenek a csapatba és így szerintem egy, de inkább két szinttel a Bale-s felállásnál jobban is teljesítettünk. Arról nem is beszélve, hogy a klasszisuk nekik is megvan ahhoz, hogy eldöntsenek egy-egy meccset.

Ezek ellenére is Bale még lehet nagy fegyver, de komolyat kellene vele fordulnia a világnak. Garantálom, hogy tegnap is úgy feküdt le, hogy lőttem egy gólt, jól játszottam, meg vagy elégedve. Én vagyok Bale.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. december 13., szombat 11:16

Az a gond Bale-el, hogy szinte ugyanazt kezdi csinalni, amit Di Maria szokott foleg szelsokent, vagyis azt, hogy rendre szarul oldja meg az utolso passzokat, a beadásainak 90%-a random, es nem talál embert. Legalábbis nálam most Bale jateka kb ugyanannyira idegesito kezd lenni, mint anno volt Di Maria balfaszkodása. Viszont DM ezt a balfaszsagat kompenzalta azzal (most itt kizarolag az utolso szezonjarol beszelek), hogy hajtott mint egy mergezett egér, letamadott elol es hatul is ezerrel, 1v1eket is simabban behuzta mint Bale, ha beallt csereként, teljesen megvaltoztatta a jatek kepet, meg ugy unblock sokkal jobban ereztem DMben azt a plusszt, amivel meglehet verni az ellenfelet.
Nah, ezek szerintem Bale-ben nincsenek meg. Es ez az igazan idegesito, raadasul elég nagylett az arca.

Amúgy meg ezzel a divat szapulással kapcsolatban csak annyit, hogy a multkori meccsen is allandoan futyulték Bale-t a Benabeuban, Carlot is egyfolytaban ezzel faggatjak a sajtotajekoztatokon, egyre tobb hir roppen fel az eladásával kapcsolatban, de elég megnézni CR-t az utobbi meccseken, rendre mutogat Bale-nek hogy "elkurta", es tegnap is a goloromnel eléggé kihagyták ot Benzemaval. Mondjuk nemcsudakszok, ha az utobbi meccseket nezzuk elegge idegesito lehet CRnek, hogy minimum 5, ha nem tobb tiszta golhelyzetet balfaszkodott el Bale a portugál kárára ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 13., szombat 11:10

Enrique írta:
Realista24 írta:akkor a padon ül mondjuk egy Isco
Nálam mindkettő kezdő lenne, és James pados.
Na hát James is többet csinált, mint Bale. Alázatosabb, jobban beleillik a csapat játékába, jobban érzi a kényszerítőket, mikor hova kell letenni a lasztit. Jobb meglátásai vannak, szerintem gyorsabbak gondolkodik. Más kérdés, hogy rohadt lassú. Viszont Bale gyorsaságával sem ér a csapat többet, mert hiába futja be a labdát, 10-ből 8-szor rosszul adja be vagy belebikázza a kapusba esetleg. Arról nem is beszélve, hogy állítólag nagyon jól lő Bale, csak sajnos ebben is jobb James, 4 hónap alatt több nagy gólt vert(de legalább annyit), mint Bale több, mint 1 év alatt. Szerintem egyértelmű és megkérdőjelezhetetlen a Modric-Kroos-Isco-James-Benz-Cé.

Az meg, hogy el van hordva mindenféle "szarnak" Bale, az azért van, mert tavaly óta ment a szöveg, hogy na majd idén látjuk az igazi Balet. Volt ideje felkészülni a nyáron, sérülésmentes felkészülési szezon van mögötte és egy hulla az ember. Semmi elképzelés, a megvalósítás még annyira sem jön össze. Nagyon gyenge beadások, rossz passzok. Pedig megkedveltem valamennyire tavaly tavasszal, de idén már inkább irritál. Plusz még a haja is tragédia, legalább azt vágja le. :mrgreen:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. december 13., szombat 10:55

Realista24 írta:akkor a padon ül mondjuk egy Isco
Nálam mindkettő kezdő lenne, és James pados.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég