Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 4., hétfő 8:29

Tottenham, sztorinak jó lenne a visszatérés, más kérdés h költeni nagyot ők sem akarnának
Ezt én is adnám, a bale-kane faláb duón legalább minden évben jót lehetne röhögni. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 4., hétfő 8:26

Amennyiben igaz a hazamenetel, az azért már mindennek a teteje. Remélem komoly büntetést szabnak ki rá, ez már valószínűleg nem viszi lentebb az árát. Nevetséges, hogy mit megenged magának azért. Ilyenkor felmerül bennem, hogy az ügynöke és a környezete felelőssége meddig terjed... Szépen elhitették vele, hogy mindenki más hülye, Ő megasztár. Közben a teljesítménye köszönőviszonyban nincs az arcával és azzal sem, amire vihette volna egy kicsit több alázattal. Nem lesz szép a vége, pedig azért Ő is belerakott a sikerekbe, kár érte.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 3., vasárnap 14:01

Látványosan leépült, kifelé megy, korosodik, nem tudom ki vinné el. Az intő jel mindenkinek ami nálunk történik, erősen javaslott angolul beszélő környezetbe vinni. MU, MC, Chelsea, Arsenal, Tottenham. MU épül szépül, jönnek fel, remek fiataljaik vannak akiket Mounak nem sikerült elüldözni, ők nem fognak vele kockáztatni. MC-be felesleges igazolás lenne. Chelsea fellebez, lesz egy nyaruk igazolni, ha Hazard lelép oda lehet esély, bár Abra már nem hiszem h nagy lóvét akarna költeni. Arsenal....azt se tudom hogy mi ott a helyzet...Tottenham, sztorinak jó lenne a visszatérés, más kérdés h költeni nagyot ők sem akarnának

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 3., vasárnap 13:56

Bale nem nyert klasszikust otthon. 5 meccs, 5 vereség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 3., vasárnap 13:14

Tényleg elhúzott még a meccs vége előtt?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 2., szombat 23:55

Mit szeretsz a legjobban a munkádban?

Azt a tényt, hogy gyermekkori álmomat, miszerint egyszer majd labdarúgó lesz belőlem, végül sikerült valóra váltanom.

Mi a legnagyobb erényed?

Nem tudom. (nevet)

Ne viccelj! Ez nem egy lehetetlen vállalkozás!

Tényleg nem tudom. Amíg egészséges vagyok, s amíg a családom és a barátaim is egészségesek, boldogok, addig nem kérhetek egyebet.

A legnagyobb hibád?

Hihetetlenül lusta vagyok. (nevet) Azt hiszem, ez a legmegfelelőbb válasz.


Gondoltál már valaha arra, hogy bedobod a törölközőt és feladod?

Nem. Természetesen még nem. (nevet) Talán a jövőben, de egyelőre meg sem fordult a fejemben.
Ideje bedobni a torolkozot. Sok mindenhez lusta volt. Pedig a tehetsege meg volt, ez basz fel a legjobban. 30%-ot adott ki magabol. Adios.
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 2., szombat 23:33

istimester írta:Azért a BL-döntőkben jó volt + Bartra körbefutása is komoly pillanat. Ettől még ez a közös történet a nyáron lehetőleg véget ér. Nekem megfelelne egy az egyben Hazardért.
Aztán előre is kell még valaki mert ez a Karim-Vini duó marha kevés egy Real Madrid első vonalnak.
Max a chelsea fellebezessel

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 2., szombat 23:25

Simán lebasznam tarcsiba. Ennel egy kozepes kepessegu, de lelekes castillas tobbet ad.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 2., szombat 23:24

Toti írta:Olyan kar foglalkozni ezzel a kóklerrel. A karaktert is kar rá pazarolni szerintem. Én törölném a topicjat
Olvastam már olyat bayern szurkolótól,hogy 2012ben ők nyerték a bl-t mert jobban játszottak és ezért saját csapatának könyvelte el a címet a srác.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 2., szombat 23:22

Azért a BL-döntőkben jó volt + Bartra körbefutása is komoly pillanat. Ettől még ez a közös történet a nyáron lehetőleg véget ér. Nekem megfelelne egy az egyben Hazardért.
Aztán előre is kell még valaki mert ez a Karim-Vini duó marha kevés egy Real Madrid első vonalnak.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 2., szombat 23:21

Olyan kar foglalkozni ezzel a kóklerrel. A karaktert is kar rá pazarolni szerintem. Én törölném a topicjat
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 2., szombat 23:17

Szerintem ha tényleg igazak a hírek és nem akar távozni akkor pont azért mert már elengedte ezt a focis dolgot.Szépen elvegetál aztán visszavonul a világ tetejéről. Oké,hogy elég cink amit művel de nem tudjunk mi járt a fejében , lehet a sok sérülés miatt veszett el a lelke.

A lényeg,hogy akármit is tervez a klub ebben ne legyen partner. Menjen csak szépen bizonyítani más csapathoz vagy vonuljon vissza akkor ha ennyire unja már.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 2., szombat 23:16

illgner írta:
RealAsensio írta: James is bagoert ment el.
James még nem ment el, az is lehet, hogy visszatér. Amúgy meg ha kipengetik érte a 12+42 milliót, az pont reális összeg lenne érte, mert amit mutat, az semmivel sem predesztinálja ennél magasabb összegre. A "vételára" volt irreálisan magas, egy jó vb után. Persze annak is a nagy része inkább pr-felár volt.
Na az kiraly. Bale sem tesz tobbet, sot, arcon kopi a Bernabeut. James legalabb tisztaban volt azzal, milyen mezt visel.
:goat:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. március 2., szombat 23:14

RealAsensio írta: James is bagoert ment el.
James még nem ment el, az is lehet, hogy visszatér. Amúgy meg ha kipengetik érte a 12+42 milliót, az pont reális összeg lenne érte, mert amit mutat, az semmivel sem predesztinálja ennél magasabb összegre. A "vételára" volt irreálisan magas, egy jó vb után. Persze annak is a nagy része inkább pr-felár volt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 2., szombat 23:14

A pénzügyi részt Perezre bízom, magasról leszarom.

Bale ne legyen a keret tagja. Előbb nezem Lucast még 5 évig az alapkezdoben, mint Balet.

Lehet szarul jatszani, lehet nagyon szarul is jatszani, de mikor lelketlenul, nulla akarattal nyomod, akkor az rohadtul idegesit. Ez a problemam a walesivel, nem az, hogy rosszul tolja. Akarjon már könyörgöm. Hazai palyan, sokadik alkalommal szopatnak le minket, es nincs annyi az emberben, h kuzdjon, legalabb sajat magaert, ha mar a mezt meg a szurkolokat leszarja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 2., szombat 23:14

poronty írta:Bélánk csak "megnyert" nekünk a góljaival két BL döntőt. Hol van ehhez James? Plusz pont James is a padot koptatta hónapokig Zidane alatt.
Kerdezem: ki fog fizetni Baleert? Szerinted mennyi a realis ara? Lesz olyan aki megad neki legalabb 15 millio eurot, vagy a mostani fizeteset? Szerintem szar helyzetben vagyunk. :/
:goat:

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 2., szombat 23:12

Bélánk csak "megnyert" nekünk a góljaival két BL döntőt. Hol van ehhez James? Plusz pont James is a padot koptatta hónapokig Zidane alatt.

Mintha az angol topcsapatok a Bayern, a Juve, a PSG ne tudna neki fizut adni, ha arról van szó. Bale-t akármennyire nem szeretjük valahol ő is egy brand és elég nagy név. Hozna vissza pénzt ő is mezekből meg reklámokból és nem kizárt, hogy egy másik csapatban újra összekapná magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára poronty 2019. március 2., szombat 23:15-kor.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 2., szombat 23:10

poronty írta:
Kit érdekel az ára? Vigyék el ingyen vagy bárhogy, csak ne legyen itt.
Meg se lep, hogy tőled születik egy ilyen buta komment.

Tényleg tök mindegy, hogy 80-100 millát kapunk érte vagy 0-át, főleg mikor nyáron mindenki Bappét akar vagy valami másik gólbaszót, meg jöjjön Hazard, plusz De Ligt vagy valami top védő Ramos helyére, az se baj, ha Luka helyett is keresünk valami világklasszist, de nyilván az se kerül pénzbe.

És emellé Perez nyomja a stadion projectet, de valóban halál mindegy mennyiért megy Bale.
James is bagoert ment el. Akkor Bale? Most komolyan. Raadasul Bale oregebb is.
A fizeteset tudod mennyi? Ki fog erte fizetni egyaltalan? Ha kolcsonadjuk a Milannak es ot reszletben kifizetnek 30 milliot es a fizeteset nem mi alljuk, mar alairnam.
:goat:

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 2., szombat 23:07

Kit érdekel az ára? Vigyék el ingyen vagy bárhogy, csak ne legyen itt.
Meg se lep, hogy tőled születik egy ilyen buta komment.

Tényleg tök mindegy, hogy 80-100 millát kapunk érte vagy 0-át, főleg mikor nyáron mindenki Bappét akar vagy valami másik gólbaszót, meg jöjjön Hazard, plusz De Ligt vagy valami top védő Ramos helyére, az se baj, ha Luka helyett is keresünk valami világklasszist, de nyilván az se kerül pénzbe.

És emellé Perez nyomja a stadion projectet, de valóban halál mindegy mennyiért megy Bale.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 2., szombat 22:58

Nulla hozzáállásban, nem tudom mit akar a karrierjétől, de ne itt akarja. Csalódás.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég