Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 8., szerda 11:18

A leggyengébb volt tegnap a BBC-ből, hát csak pont ez kellett a kiállítása után....
Az hogy 3-4 szituban is rontott 0-0nál és utánna az első félidőben merőben befolyásolta azt, hogy a napoli elhihette hogy van esély. Néhány olyan labdát kapott, amit tisztán ziccerig kellett volna vinni, aztán már mindegy, hogy lő vagy passzol. De a labdalevétel, lefordulás, megindulás, passzt is elrontotta, hiába támadott le közben néha szépen. Megfejelte azzal a csodával, hogy a gólnál nem zárt vissza eléggé, így Carvajalra két ember maradt, nyílt az üres terület, Pepe is a labdás és mertens között mozgott...
Oké csapatmunka, de naa...
Úgyhogy ez volt nem megsüvegelendő tegnap, geret bazzeg nem ezért vártunk vissza... :mrgreen:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 3., péntek 18:06

Veidt írta:Két sárgás piros 1 meccs, egyből piros 2-3 meccs.
Köszönöm. Valami ilyesmire tippeltem én is, ez érdekelt. :agree:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. március 3., péntek 18:01

Két sárgás piros 1 meccs, egyből piros 2-3 meccs.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 3., péntek 17:25

L.Miki írta:
Realista24 írta:Két meccset kapott.
Valaki aki vágja ezt: miért is két meccses az eltiltás? CSak azért, mert ma nem tudtam megindokolni, hogy miért fog két meccses eltiltást kapni Bale. Azért mert kapott egy sárgát, és utána a pirosat?
Előre is köszi az infót. :coffee:
Gondolom a "sportszerűtlen" magatartásért... :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 3., péntek 17:19

Realista24 írta:Két meccset kapott.
Valaki aki vágja ezt: miért is két meccses az eltiltás? CSak azért, mert ma nem tudtam megindokolni, hogy miért fog két meccses eltiltást kapni Bale. Azért mert kapott egy sárgát, és utána a pirosat?
Előre is köszi az infót. :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. március 3., péntek 15:06

Realista24 írta:Két meccset kapott.
akkor az Eibar és a Bestis ellen lesz ideje gondolkozni azon,h megéri-e egy ilyen buta faszméregetés vagy sem... :cens:
Mondom ezt úgy, h én támadó balszélsőként is elraktam pár pirosat :kivagyhe:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 14:34

Két meccset kapott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 3., péntek 7:24

El Unico írta:
ziro4vr írta: Egy picit vegyél már vissza a cr paranoiádból. Idegesítő nagyon.

Arra értettem, hogy voltak hírek, Cé mennyire várja vissza Bét. Benzemával meg Moratával nem volt elégedett, és előfordulhat, hogy ezek ketten egymást biztatva úgy érzik majd, mindenkinek alájuk kell dolgozni, ketten vannak akik meg tudják oldani, a többiek csak értük vannak. Ilyen szempontból Bale-ben ott ez a Ronaldo-gén. Nyugodj már kicsit meg, Ronaldo is tud nyugodtan aludni ha valaki a nevét említi.
Ha nem szemelyeskedessel kezdted volna, hanem rogton megmagyarazod, hogy hogy ertetted, akkor nem lett volna ez, mert nem paranoias megjegyzes volt a reszemrol, hanem felreertettem. De mint tudjuk, neked itt kivaltsagos jogaid vannak es hajlamos vagy olyan hangnemet megutni itt masokkal szemben, mintha te lennel a fonok. Sorry, de en nem szoktam neked esni, te se tedd, ugy erzem normalisan szoktam reagalni a hozzaszolasaidra, visszafele is ezt varnam, es nem csak erre az esetre gondolok, hanem regebbiekre is. Beke! :)
Tegnap egyikőtök engem támadt be, ma pedig egyikőtök megsértődik egy apróságon, amit még személyeskedésnek se vennék. Elhiszem, hogy rossz látni, hogy a nagy bálványt folyamatosan támadjuk (még nekem is, amit csinál) a gyenge teljesítmény miatt, de azért lassan elfogadhatnátok, hogy CR sem tökéletes, neki is leáldoz valamikor. Az nem mentség, hogy 32 éves és nem bírja, mert akkor kérjen cserét vagy vonuljon vissza. Vagy kapjon észhez és próbálja meg kiaknázni a maradék erősségét, amit még tud hasznosítani. De gyakorlatilag ő képtelen elfogadni, hogy öregszik és leáldozik neki is, pont úgy kozmetikázza magát és a játékát, mint az öregedést el nem fogadó modellek a sok plasztikai műtéttel, amik inkább csak rondítják a képet.

Zironak meg igaza van. Bale alapjában nem egy problémás személyiség, de elég ártalmatlan szituációban kattant meg. Ők már megint csak azt hiszik, hogy nevek alapján nyerünk, amikor dolgozni is kéne érte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 2., csütörtök 23:26

ziro4vr írta:
El Unico írta: Persze. :lol: :lol: CR a felbujto :lol:
Egy picit vegyél már vissza a cr paranoiádból. Idegesítő nagyon.

Arra értettem, hogy voltak hírek, Cé mennyire várja vissza Bét. Benzemával meg Moratával nem volt elégedett, és előfordulhat, hogy ezek ketten egymást biztatva úgy érzik majd, mindenkinek alájuk kell dolgozni, ketten vannak akik meg tudják oldani, a többiek csak értük vannak. Ilyen szempontból Bale-ben ott ez a Ronaldo-gén. Nyugodj már kicsit meg, Ronaldo is tud nyugodtan aludni ha valaki a nevét említi.
Ha nem szemelyeskedessel kezdted volna, hanem rogton megmagyarazod, hogy hogy ertetted, akkor nem lett volna ez, mert nem paranoias megjegyzes volt a reszemrol, hanem felreertettem. De mint tudjuk, neked itt kivaltsagos jogaid vannak es hajlamos vagy olyan hangnemet megutni itt masokkal szemben, mintha te lennel a fonok. Sorry, de en nem szoktam neked esni, te se tedd, ugy erzem normalisan szoktam reagalni a hozzaszolasaidra, visszafele is ezt varnam, es nem csak erre az esetre gondolok, hanem regebbiekre is. Beke! :)
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 2., csütörtök 13:35

Hogy nem lehet úgy megírni egy hszt, hogy ne egy másik játékos utáni sírás legyen belőle :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Benya91
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. február 1., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Puhalák Nimród

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Benya91 » 2017. március 2., csütörtök 13:32

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Én most nem értek egyet R24-gyel meg Kerlonnal, nekem jónak tűnt Bale a tegnapi hülyesége előtt. Volt benne lendület, gólveszélyes volt, és a labda is már jobb barátja. Nem top formában tért vissza az világos, illetve ha a csapat így játszik, akkor nehéz kitűnni, de kell ő nekünk nagyon is.

Az arc az lehet megnő, Cé ilyen szempontból lehet adja alá a lovat, ez nem biztos hogy jót fog tenni.
Lendület volt, de flegma volt, mint Ibra legjobb napjain.

Bárcsak lenne egy Ibránk, még a rosszabb napjain hozott formáját is elfogadnám most cenyóba... :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 2., csütörtök 13:28

ziro4vr írta:Én most nem értek egyet R24-gyel meg Kerlonnal, nekem jónak tűnt Bale a tegnapi hülyesége előtt. Volt benne lendület, gólveszélyes volt, és a labda is már jobb barátja. Nem top formában tért vissza az világos, illetve ha a csapat így játszik, akkor nehéz kitűnni, de kell ő nekünk nagyon is.

Az arc az lehet megnő, Cé ilyen szempontból lehet adja alá a lovat, ez nem biztos hogy jót fog tenni.
Lendület volt, de flegma volt, mint Ibra legjobb napjain.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 2., csütörtök 13:28

El Unico írta: Persze. :lol: :lol: CR a felbujto :lol:
Egy picit vegyél már vissza a cr paranoiádból. Idegesítő nagyon.

Arra értettem, hogy voltak hírek, Cé mennyire várja vissza Bét. Benzemával meg Moratával nem volt elégedett, és előfordulhat, hogy ezek ketten egymást biztatva úgy érzik majd, mindenkinek alájuk kell dolgozni, ketten vannak akik meg tudják oldani, a többiek csak értük vannak. Ilyen szempontból Bale-ben ott ez a Ronaldo-gén. Nyugodj már kicsit meg, Ronaldo is tud nyugodtan aludni ha valaki a nevét említi.
Nem illik.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: koax » 2017. március 2., csütörtök 13:14

ziro4vr írta:Én most nem értek egyet R24-gyel meg Kerlonnal, nekem jónak tűnt Bale a tegnapi hülyesége előtt. Volt benne lendület, gólveszélyes volt, és a labda is már jobb barátja. Nem top formában tért vissza az világos, illetve ha a csapat így játszik, akkor nehéz kitűnni, de kell ő nekünk nagyon is.

Az arc az lehet megnő, Cé ilyen szempontból lehet adja alá a lovat, ez nem biztos hogy jót fog tenni.
Ezzel teljesen egyetertek.
Az elso felidobe egyaltalan nem jatszott rosszul.
Egy az egyezett,beadott,volt egy fejese is ami lecsuszott, a vedelem moge tudtunk kerulni. Ami nelkule nem igazan megy.
Az hogy egyszeru..mit kene szelso tamadokent csinalnia? Megkell vernie a vedojet,es onnan vagy iveles vagy bepassz..a vedelem moge kell kerulnie.
Viszont a meccs szvsz a kiallitason ment el..
Az arcot meg meglatjuk,kiderul hogy elbillent e megint..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 2., csütörtök 13:06

ziro4vr írta:Én most nem értek egyet R24-gyel meg Kerlonnal, nekem jónak tűnt Bale a tegnapi hülyesége előtt. Volt benne lendület, gólveszélyes volt, és a labda is már jobb barátja. Nem top formában tért vissza az világos, illetve ha a csapat így játszik, akkor nehéz kitűnni, de kell ő nekünk nagyon is.

Az arc az lehet megnő, Cé ilyen szempontból lehet adja alá a lovat, ez nem biztos hogy jót fog tenni.
Szerintem is. Amig nem huztak le nala a rolit, addig jo volt.

Persze. :lol: :lol: CR a felbujto :lol:
:goat:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. március 2., csütörtök 13:02

Hát nagyon remélem ,hogy az arca nem fog megnőni. Pont ezért volt ilyen jó a 2016os éve. Alázatosan dolgozott a csapatért,visszajárt védekezni, Eb-n is igazi vezér volt. Most nehogy megin elkezdjen nagyképűzni ,mint a 2.évében mikor ritka gyenge volt a játéka. Remélem ezt csak mi meséljük be magunknak.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. március 2., csütörtök 12:44

Torquemada írta:Ilyen mutatványokért lehet pirosat adni. (Jó, jó, Suáreznek nem). Ezért kár volt visszatérnie, ha csak ennyit tud felmutatni. Nem zavar, hogy eltiltják, nem vagyok BBC párti. Lucassal többre fogunk menni. Gareth játéka tényleg annyira egyszerű, mit a faék. Luxus, hogy a klub pénze egy ilyen emberben áll, aztán még rá is hosszabbítanak.
Ezt a "ha csak ennyit tud felmutatni" dolgot nem értem.. Gyakorlatilag visszatérése óta 2 meccs, 2 gól. A piros lap gyökérség volt, de egyébként annyira nem tért vissza szarul..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 2., csütörtök 12:43

Én most nem értek egyet R24-gyel meg Kerlonnal, nekem jónak tűnt Bale a tegnapi hülyesége előtt. Volt benne lendület, gólveszélyes volt, és a labda is már jobb barátja. Nem top formában tért vissza az világos, illetve ha a csapat így játszik, akkor nehéz kitűnni, de kell ő nekünk nagyon is.

Az arc az lehet megnő, Cé ilyen szempontból lehet adja alá a lovat, ez nem biztos hogy jót fog tenni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 2., csütörtök 12:24

Torquemada írta:Ilyen mutatványokért lehet pirosat adni. (Jó, jó, Suáreznek nem). Ezért kár volt visszatérnie, ha csak ennyit tud felmutatni. Nem zavar, hogy eltiltják, nem vagyok BBC párti. Lucassal többre fogunk menni. Gareth játéka tényleg annyira egyszerű, mit a faék. Luxus, hogy a klub pénze egy ilyen emberben áll, aztán még rá is hosszabbítanak.
Lucassal se megyünk többre, nagyon túl misztifikáltátok őt. Bale meg tényleg megkattant és nagyon lagymatag volt az elmúlt meccseken. Egysíkú semmi játék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2017. március 2., csütörtök 12:10

Realista24 írta: Lehet ekezni Karimot, jogos is, de akarással nem volt gond. Bale harom hónap pihenés utan igazán megszakadhatna, de ennek nyoma sincs. BL-ben lehet javítani.
Az a durva, hogy így is több gólt lőtt a bajnokságban az elmúlt három hónapban mint Karim.
Botrányos volt amit tegnap művelt, de ettől függetlenül idén ő a legjobb a BBC-ből, bár sajnos ez nem valami nagy dicséret...
Én megpróbálnám 4-4-2-ben elől CR-el, jobb megoldást nem nagyon látok jelenleg. Nyáron muszáj valamit kezdeni a BBC-vel, valakinek mindenképp mennie kell. :(
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég