Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
realmadridfan
Kedvenc játékosaid: Isco

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 29., szombat 23:27

Olyan a meccs képe, mintha egy PL-meccs lenne, mindenki rohangál össze-vissza. :D Ez láthatóan fekszik neki. Idén azt várom, hogy sokkal jobb lesz Bale, ha ez marad a rendszer. A kérdés az, hogy nem járnánk-e jobban egy latinosabb, labtatartósabb játékkal, mint tavaly ősszel pl, ahova viszont ő nem igazán fér be.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 29., szombat 22:33

Bekaphatjuk :lol: :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Buitre
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. augusztus 29., szombat 22:32

na tessék :D

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:24

Realista24 írta:Ha nem lenne 43501 hozzászólásod és nem jönne meccs, megkeresném és talán abbahagynád, de így nem töltöm ezzel az időmet.

tedd fel a kérdést a közegnek.....és megkapod,és nem kell keresned....hidd el,emlékszik jópár ember minden szavamra....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és ha kell megtudnak erősíteni,hogy az a portugal srác az akit a legjobbnak tartottam ,és még a nevét sem tudtam hirtelen.....úgy kellett többször is besegíteni.

:lol: :lol: :lol:

valaki emlékszik?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 22:21

Ha nem lenne 43501 hozzászólásod és nem jönne meccs, megkeresném és talán abbahagynád, de így nem töltöm ezzel az időmet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:19

Realista24 írta:
A világ legjobb bal lába az dudáé....de Te sem emlékezhetsz mindenre jól,egy hiba / 10 év belefér nálad.
Te írtad...nem emlékezhetsz mindenre amit írtál. :) Csak emlékeztetlek, Jamesre is ugyanezt írtad, amikor ideigazolt.
A tudása az bőven megvolt......bőven....bőven,mág ha ez sokaknak nem tetszik akkor is.
A tudása megvolt. Tudott futni, meg lőni.

A világ legjobb bal lába az dudáé....ezt Írtam,jamesre meg hogy top3. De erre nem kell emlékeznie mindenkinek.

A fut,meg lő....az meg.... :lol: :lol: :lol: kb 34 olyan játékos van,aki ezt tudja,mégsem verte meg a teljes pl-t....bale meg megverte őket. Nem is kicsit. Ez a fut,meg lő...és ennyi,ez pfffff.....ez ...szálljunk ki ebből,ez már hegyi iván,zombori,barca fanok szint lesz....az senki sem akarja. :D :D :D

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 22:15

A világ legjobb bal lába az dudáé....de Te sem emlékezhetsz mindenre jól,egy hiba / 10 év belefér nálad.
Te írtad...nem emlékezhetsz mindenre amit írtál. :) Csak emlékeztetlek, Jamesre is ugyanezt írtad, amikor ideigazolt.
A tudása az bőven megvolt......bőven....bőven,mág ha ez sokaknak nem tetszik akkor is.
A tudása megvolt. Tudott futni, meg lőni.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:12

Realista24 írta:
R.M.C.F írta:Ja mártír....persze...inkább vicc,merthogy soknak ennyi év távlatában sem esik le,hogy nem beszélek debilséget...
Szállj ki.....szidtad/szidtátok eleget,többet mint bárkit 110 év alatt. Pedig nem nagy dolog ráébredni,hogy ez nem bale hibája. De minden évben kell egy csinált szidható ember.

Na,menjünk tovább. Tudomásul vettem a véleményedet és megértem egy részét.
Én nem szállok ki, mert látom, hogy évek óta lejtmenetben van, csak te élsz a múltban és torzít az az egy sikeres angliai év.
Se technika, se agy, se semmi olyan, amitől korszakos focista lehetne. Na meg közel sem a világ legjobb bal lába, ahogy beharangoztad, mert ha az lenne, akkor a BL döntőt nem a 90.perc után hozza vissza Ramos.

Bale nem 1 éves játékos volt....elnézést,de kicsit alulképzelsz......vagy összemosol olyanokkal akik youtube,meg egy két cikk alapján ítélnek meg bárkit is. Amit írtam róla,az állt. Nem egy éve volt....hanem évek.....nyilván a kora miatt nem 10 év. :lol:
Nem szokásom hülyeségeket írni,de azért had ne tehessek róla,hogy 3ad annyit fut,a sebessége csökkent,az akarata 3ad annyi,a küzdőképessége 3ad annyi.....megkapta a zsíros szerződést....és jól lakott. A tudása az bőven megvolt......bőven....bőven,mág ha ez sokaknak nem tetszik akkor is.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 21:54

R.M.C.F írta:Ja mártír....persze...inkább vicc,merthogy soknak ennyi év távlatában sem esik le,hogy nem beszélek debilséget...
Szállj ki.....szidtad/szidtátok eleget,többet mint bárkit 110 év alatt. Pedig nem nagy dolog ráébredni,hogy ez nem bale hibája. De minden évben kell egy csinált szidható ember.

Én nem szállok ki, mert látom, hogy évek óta lejtmenetben van, csak te élsz a múltban és torzít az az egy sikeres angliai év.
Se technika, se agy, se semmi olyan, amitől korszakos focista lehetne. Na meg közel sem a világ legjobb bal lába, ahogy beharangoztad, mert ha az lenne, akkor a BL döntőt nem a 90.perc után hozza vissza Ramos.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 21:51

Ja mártír....persze...inkább vicc,merthogy soknak ennyi év távlatában sem esik le,hogy nem beszélek debilséget...

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 21:46

Már megint ez a mártír szövegelés. Pedig ígérted, hogy kiszállsz, sebaj. Én megteszem. Remélem még utoljára megalázza a szögletzászlót és csomagol Manchesterbe.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 21:40

Realista24 írta:
Ez már átment komolytalanba,inkább kiszállok ebből.
Sajnálom ha tévedtél Zidane-nal együtt. Ha olyan lenne, mint amilyet írtál, akkor tavaly címet védünk a BL-ben.

Én meg azt sajnálom ha ezeket valaki komolyan mondja. Bale meg olyan volt amit írtam,tudod azért írtam róla....nem a blikkből idéztem,hanem láttam. Bár ezt nehéz elhinni tudom,ismervén hogy nem igazán értek hozzá.
De nekem ez még simán belefér.....talán 1x majd bejön nekem is valami. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 29., szombat 21:10

Realista24 írta: Sajnálom ha tévedtél Zidane-nal együtt. Ha olyan lenne, mint amilyet írtál, akkor tavaly címet védünk a BL-ben.
De legalabb nem tevedt Varane-al. :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois--Carvajal,Varane,Ramos,Mendy(Regu)--Valverde,Casemiro,Kroos--Mbappe,Benzema,Hazard
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 20:47

Sajnálom ha tévedtél Zidane-nal együtt. Ha olyan lenne, mint amilyet írtál, akkor tavaly címet védünk a BL-ben.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 20:45

Semmi fejlődés nem volt benne, még Angliában sem, ugyanazt tudta mindig, futni, futni és futni, majd egy nagyot belekúrni a labdába.
Csak egyre nagyobb teret engedtek neki

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 20:42

Simán csinálná ezt, simán azt, így megb@ckodja a védőket, meg úgy, csak éppen most ez van, vagy az van.

Semmi fejlődés nem volt benne, még Angliában sem, ugyanazt tudta mindig, futni, futni és futni, majd egy nagyot belekúrni a labdába.
Csak egyre nagyobb teret engedtek neki. Ez pedig inkább az akkori edzőjének az érdeme és nem az övé.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 20:37

ziro4vr írta:Hagyjuk már az aranylabdát, torz, nem reális fokmérő. Vagy akkor beszélgessünk mondjuk Owenről is. :lol:

Bale a pl-ben a legjobb lehetne, hozzá teszem az a hozzáállása már rég nincs ami ehhez hozzá segíthetné. A spanyol ligában nem lenne soha a legjobb, de a potenciál megvolt benne ezt továbbra is tartom, hogyha más nem egy kanadai táblázaton top3ra,és hogy több mint hasznos ember legyen.
Simán,sőt....ha azt a mentalitást hozta volna,és nem ezt a bl győztesben vagyok,én vagyok az egyik legjobb(se),akkor ma max arról beszélnénk hogy kinek szimpatikus és kinek nem az ahogy bek***rja a védőket....bale-ben simán benne volt hogy óriásit ad a csapatnak,simán verné a védelmeket,többször lenne egy az egyben a kapuval szemben mint bárki más,minden meccsen ott lenne a gólpassz benne egy elfutás,vagy egy betörés után.....nagyon lehetett volna vele fogni,de valahogy visszafejlődött 5 évet kb. Pedig pont azért voltam mellette,mert állandó volt a fejlődési üteme,törés nélkül,évről évre jobb és jobb lett.......itt meg mint akit megcsaptott a kóboráram.

Én nem értem,de már ne is akarom. Aki nem teszi oda magát 1000 el ebben a csapatban,annak fel is út,le is út.

Viszlát bájgúnár.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 29., szombat 20:20

numberone1 írta:Nekem meg az elso szezonja sem volt annyira pozitiv. Rengeteget onzoskodott mar akkor is.
Jó hát ezt már embere válogatja... Elég vaskosan bennevolt a bl menetelésünkben és a kupagyőzelmünkben is.Csúcsforma nem volt de nálam az bőven pozitív volt, a kontráink nagyon ültek vele, meg ugye akkor ment a bbc sztárolás is.Ha csak annyit hozott volna tavaly nem maradunk trófea nélkül.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 29., szombat 20:19

dzsi91 írta:Azért Káká-hoz hasonlitani elég meredek, nála még drenthe is nagyobb nyomot hagyott bennem.Bale-nek legalább az első szezonja pozitív volt.
Kakánál legalább fel lehetett hozni a sok sérülést, meg azt, hogy csak azért jött ide, mert a Milan nagy kulimászban volt anyagilag. Bale egészséges, a Real elvileg álmai csapata és mégis tolja a bullshitet már 1 éve.

Bukta mindkettő.

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 29., szombat 20:16

Nekem meg az elso szezonja sem volt annyira pozitiv. Rengeteget onzoskodott mar akkor is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois--Carvajal,Varane,Ramos,Mendy(Regu)--Valverde,Casemiro,Kroos--Mbappe,Benzema,Hazard
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Vissza: “Játékosok”